Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
15. nov 2009

aaaale dzou, ved ty vyzerás na foto ako špáratko, o akom brusku ty rozprávaš? ehm teda píšeš? 😀

janulka04
15. nov 2009

ale mali tam tie kosiky na kolieskach, komplet aj s textilom za 150€....a tolko farieb kosikov aj latok...juuuuuu, som sa tam vytesovala

lucialen
15. nov 2009

Jani, aj si nieco kupila pre male? 🙂

sharmana
15. nov 2009

no a mna babule začína boliet chrbát, asi zle sedím a mám pocit, že potrebujem začat cvicit... pozriem asi nejaký kurz pre tehotné..

janulka04
15. nov 2009

pre male...velke.. 😀 babulam sme zajednali izbu a poschodovu postel s osvetlenim a ta dolna je akoze domcek a z tej hornej ide taka tocita smyklavka...na paradu...schodiky svietia...zlate to je....
a malemu...potapacovi nic, ale som si poobzerala tie startovacie sady..flasky a odsavacky.... 😅

janulka04
15. nov 2009

ja len na fit lopte cvicim...ale akoze toto tehu mi ide riadne do zadku a stehien...jajajajaj 😲 😢
a kam vsetky zdrhli? ☹

sharmana
15. nov 2009

jani ja som dnes pozerala na detske vecičky v C&A, v H&M, také zlatučké.... ale ešte nekupujem vôbec nič, som sa zaprisahala, že až v Novom Roku... 🙂

dzou
15. nov 2009

no ja som pisala ze som hrozn pribrala teda vyzeram skoro tak isto ale brucho mam hrozneeeeeee
no ja vas opustam tak sa majte krasne a pekny vecer 😉

sharmana
15. nov 2009

dzou pekný večer 😉
jani. no mne to išlo hned od začiatku do stehien, bokov aj zadku, ale predpokladám že aj kvôli tomu, že som mesiac doma bola, bez pohybu a to dost spravilo.. teraz už 3 týždne rovnaká váha...

dzou
15. nov 2009

tak este som chvilu tu mm isiel volat otcovi 😉

dzou
15. nov 2009

no musim si kupit vahu a az sa bojim ked na nu stupnem... to bude hrozneeeeeeeee

groka
15. nov 2009

tak urcite to je aj tym,ze je to fotene pod lapmpou a nie pod dennym svetlom a este sa mi aj ruky triasli

kukam super star a vy?

inak dik vsetkym,ja som po tom teste ostala nejaky nedoverciva 😒

sisa2
15. nov 2009

jaj babule, keby som odfotila svoje brucho, tak myslite, ze som min. v 4-5 mesiaci. ale ja som celkovo "trochu" vacsia 😀 uz sa "tesim", ako si zas vypocujem u lekvosky, ked sa ma bude pytat na vahu do knizky 😔

janulka04
15. nov 2009

jee, dodatocne gratulem bris...
inac, ja som uz parkrat citila take steklenie...ale zda sa mi to este skoro....ja uz ani neviem, ake to bolo pri malych...a dnes to bolo tiez take, ako stupanie velkej bubliny, trvalo to cca 2s, ale neverim, ze by to bolo uz TO....
tak to som rada, dzou...nejako ta je malo
veru, sharmi, aj ja napadnem detske obchody az v januari

sisa2
15. nov 2009

groka - ja ju tam tiez vidim 😀 neskusala si fotit aj na bielom papieri? moc moc drzim na zajtra palceky 😵

dzou
15. nov 2009

co tym myslis jani ze ma je malo?

sharmana
15. nov 2009

groka. aj ja pozerám superstar...
dzou. ja som si prvý krát v živote kúpila váhu, mna to predtým nezaujímalo, vždy som vedela podla nohavíc, kedy som schudla a či pribrala a kilá neboli podstatné..
sisa. no na tomto som sa aj ja zasmiala, lebo pred tehu som sa neodvážila a ked sa ma spýtala na váhu pred tehotenstvom, tak som mykla plecami a povedala, že asi 58kg... ja som sa totiž odvážila až ako tehotná...

groka
15. nov 2009

sisa zajtra odfotim na papiery aj pod dennym svetlom,ak tam neico bude ovsem

janulka04
15. nov 2009

siska...ja som mala depku, ked som sla rodit a ze 96kg a ked sme sa vazili, tak maminy, co tam boli so mnou, ze 60, max. 70 kg...mne bolo do placu a strasne som sa hanbila, ale dala som to dole, tak nebudem riesit...aka mam byt, taka budem...

lucialen
15. nov 2009

Aj ja pozeram superstar 🙂 A uz sa mi drieme, zajtra zase rano skoro vstavat, uz som si nejako odvykla 😒

sisa2
15. nov 2009

jani - no ved jasne. ja to tiez neriesim. ako nemyslim si, ze pri 180 cm mam mat 60 kg ... ale aj tak mam nadvahu. no hold, nie kazda moze byt modelka 😀 ale prednasku dostanem, to mi je jasne 😔

janulka04
15. nov 2009

dzou, ze len rano a vecer...si tu...
no, sharmi ...a ja ze 68kg 😀 😀 😀

sisa2
15. nov 2009

groka - verim, ze bude co 😵

sharmana
15. nov 2009

jani. ale ved ty si čakal dvojičky, tak jasné, že si pribrala viacej než tie ktoré čakali jedno... mna segra ukludnovala, že nech sa na tú váhu vy....m, lebo sa budem zbytočne znervoznovat... mám proste schudnút potom, ked porodím a hotovo 😉

janulka04
15. nov 2009

tak tak...sharmi.... 😉
inac, dnes som ti pozerala ticker, ake je to male uz velke 😀 😉 😅

groka
15. nov 2009

idem sa skontrolovat ze ci sa este nespusta pliaga hnusna,nech mi da pokoj na 9 mesiacov a potom este pocas kojenia

janulka04
15. nov 2009

sisa, ka mam 166 a uz to bude asi aj 70kg...pred dvomi tyzdnami bolo 69kg..kaslem na to, hlavne, ze sme zdrave..klop klop klop 😉

dzou
15. nov 2009

no vies jani nemam tak cas teraz ☹
uz je tu mm tak paaaaaaaaa 😉

sisa2
15. nov 2009

dzou - paaaa, si to uzite 😵

sharmana
15. nov 2009

jani. no veru, tam vyzerá to bábo také dlhunké, ale možno aj bude, lebo môj mm má také dlhé nohy, neviem kde sa zmestia tomu mimi v mojom bruchu 🙂 jani a kolko si pribrala od začiatku tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre