• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ja som v 19 tyzdni ..ale neviem zda sa mi to skoro aby s ami tam kopce robili..necitila som zeby sa mi tam nieco pretocilo :confused:
16. nov 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ja pijem tu alchemilku asi 4-5 mesiacov, ale odkedy pijem, cykly sa mi zkratili na 26-28 a ja som tiez prvy den mrchy bez ibalginu nemohla fungovat a vcera som si ani neuvedomila, ze ma vobec brucho neboli :slight_smile: Takze myslim, ze to bude tou alchemilkou, lebo nic ine neberiem, co by pomahalo na tieto veci :wink:
16. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podla mna to moze byt, vcera pisala Bris, ze citila prvy kopancek a ona je v 16tt, takze blahozelam!!! urcite kopancek, aj ked ja ti velmi neporadim, este som to nezazila :slight_smile:
16. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diamond, no to uz asi male tak kope, natiahne si nozicku a ty mas kopec :wink: Urcite nic zle :slight_smile:
16. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dala som si datum poslednej MS a vyhodilo mi 5tt!!! jeeej...
16. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ale necitila kopanec ziadny :grinning: len som tam mala hrbol na jednej strane a potom to zmizlo..ale pytala som sa gynekologa uz na jednej stranke tak uvidim co mi napise
16. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, este raz vam moc moc dakujem! ja som taka vytesena :dizzy_face:

nadi :angry: :angry: :angry: svinucha, fakt mohla ostat niekde inde. mrzi ma to :frowning2:

takze katka, luci, nadi, lenka - idete spolu do posledneho kola, drzim vsetko, co sa da!!!
kto je teraz vlastne na rade? majka, dzou, tea, miska, veronika??? som zvedava, ako dopadne jarka.
16. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak myslim, ze teraz je na rade Majka :slight_smile: Kde si Majka??? Ty mas dnes volno co? :slight_smile: Tak si to uzi :wink:
16. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - super!!! to budeme k lekvosovi naozaj chodit spolu :dizzy_face:
16. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mozno si zobrala v robote dovolenku ked je aj zajtra sviatok ale to len tak tipujem :sweat_smile:
kati to snad nieeeee ze porazi :grinning: neboj sa uz sa to aj nam musi podarit ved nas tie nase poklady nemozu tak vynervovat cakanim na ne :slight_smile: :dizzy_face:
Dalsie kolo a na jeho konci nech su vytuzene 2// a potm este len zacne pre nas ten pravy cas radosti veselosti :grinning: :dizzy_face:
prajem to vsetkym zo srdca :dizzy_face:
16. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ako sa ti to tam krasne vynima :slight_smile:
siska nevadi ved este mam jedno kolo do vianoc a verim ze uz bude uspesne :dizzy_face:
babulky siska aj petka vy sa teraz musite opatrovat a mysliet na seba viac kao inokedy ked uz mate v bruskach take poklady :dizzy_face:
dufam ze jarka dopadne takto// :dizzy_face: a aj majke-motylkovi by som to priala este v tomto kole :dizzy_face:
my ostatne budeme augustovky :dizzy_face:
16. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bris uz je druhorodicka ta uz moze citit v 16 tt, inak prvorodicky az okolo 20tt :wink:
16. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci pojdem si ju kupit tu alchemilku :wink:
16. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som tu, citam vas stale, nebojte :grinning:
len upratujem a tak.... o chvilu idem do MA, neviem kedy pridem...
16. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ma dnes dovolenku :slight_smile:
16. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - jasne, ze toto je uz posledne kolo. ja tomu verim. vsetky budete mat //. vianoce su carovne, to by v tom muselo uz neviem co byt, aby to nevyslo :wink:
16. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja asi skolabujem :astonished: Na konci marca mam statnice :astonished: No mna vystre :astonished: A ze do konca januara odovzdat diplomovku :astonished: A to nemam ani zimny semester ukonceny :astonished: No neviem :astonished:
A ja som sa tesila ze budem mat vyhodu velkeho brucha :grinning:
16. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi ty nepijes alchemilku? :confused: Ja som si dnes zabudla kupit v meste, tak sa prejdem do dalsej dediny, tam je lekaren :slight_smile:
16. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - to si sa teraz dozvedela? fu, nezavidim ti. ale urcite to zvladnes! ty si svedomita, poctivo si sa ucila, skusky robila ... takze aj toto urco zvladnes!!! a uz aj s drobcekom v brusku, len bez vyhody velkeho bruska, kedze mimco bude len ca. 4 mesiac :dizzy_face:
16. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siska, no teraz som dostala mail, aka krasna novinka :astonished: Este rozdychavam :unamused:
16. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to budem musiet asi obmedzit konika :angry: Tak to teda nie :grinning:
16. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas bakalara?
16. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa blahozelam,a s mojim grafom uz nedes, sak ja presne viem kedy bola, tak by som to tam zaas musela prehadzovat :slight_smile:
Nadi :confounded: :angry: ale nevadi, bude pod stromcek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci statnice zvladnes, snad uz aj s bruskom :wink:
diamond doll vobec sa tym netrap to bolo babatko, otacalo sa a kopalo, a ty ako prvorodicka si to citit nemusela, len si to videla, v kazdom pripade sa male zacina hybat, tak si to uzi :wink:
16. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mam teraz magistra, ale problem je v tom, ze bakalara som robila V BB a tam to bolo trochu ine, iny profesori, ine poziadavky a bakalara som skoncila pred 5timi rokmi a teraz tato skola je viac zamerana na zdravotnictvo, misije, charitu a neviem, ako to dam dokopy :unamused:
16. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrrr, nesiel mi konik :angry:

tea - no som fakt zvedava, co FF spravi zajtra :wink: ale hlavne je, ze ty vies, kedy bola ovu a ze ste ju vymakli :dizzy_face:
luci - budeme vsetci drzat palce a zvladnes to! viem, lahko sa mi hovori, ked to nemusim absolvovat ja ...
16. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak kôň s nami vypiekol,nešiel. :angry: :angry: :angry: ktoré sme mali absťáky??? :grinning:

ako sa máte babule?ja tu práve degustujem malého lízatko.mrcha sa hlási a chute tiež.dnes by som mala dostať,zatiaľ ešte nič len také špinenie. :confounded:
16. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka poznam poznam, ale ja mam chut na sladke aj celu lutealnu fazu, takze skoro stale, dnes uz som zmohla sladke plnene pecivko a rano rezance s makom, no hanba mi :D akurat varim kapustnicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze moj chlap ju taaak miluje odomna :wink:
sisa ja sa spolieham ze na FF nebudem dlho grafovat :slight_smile: a budem tehu do februaaara, najskor marca :grinning: :sunglasses:
myslim pozitivne :grinning:
16. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka peti dnes som zostala doma zajtra je volno a myslela som si ze v stredu pojdem do prace ale zatial to moc slavne so mnou nevyzera tak uvidim
nadenka vdaka za povzbudenie dufam ze to vsetky v pohode zvladneme
neboj luci budeme tu s tebou ta podporovat a ked bude treba aj vyhanat od kona a zvladnes to :grinning:
16. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka ahoj :slight_smile:
co je nove?
16. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diamond-na začiatku to budú také pohyby akoby ti tam rybka plávala. :dizzy_face: bábo je ešte malinké a má veľa miesta zatiaľ tak počkaj aké kopance to budú v 8 mes. :wink:

peti-jéj už máš 5tt. :dizzy_face: :dizzy_face:

luci-neboj zvládnes budeme držať palce. :slight_smile: a veď bruško ešte stíhaš. :wink:

jáj babule,bodaj by sme mali v decembri všetky //. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak mám teraz taký stav beznádeje z toho. :frowning2:
16. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok