Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

diamond_doll
16. nov 2009

ja som v 19 tyzdni ..ale neviem zda sa mi to skoro aby s ami tam kopce robili..necitila som zeby sa mi tam nieco pretocilo 😕

lucialen
16. nov 2009

Kati, ja pijem tu alchemilku asi 4-5 mesiacov, ale odkedy pijem, cykly sa mi zkratili na 26-28 a ja som tiez prvy den mrchy bez ibalginu nemohla fungovat a vcera som si ani neuvedomila, ze ma vobec brucho neboli 🙂 Takze myslim, ze to bude tou alchemilkou, lebo nic ine neberiem, co by pomahalo na tieto veci 😉

petafr
16. nov 2009

tak podla mna to moze byt, vcera pisala Bris, ze citila prvy kopancek a ona je v 16tt, takze blahozelam!!! urcite kopancek, aj ked ja ti velmi neporadim, este som to nezazila 🙂

lucialen
16. nov 2009

Diamond, no to uz asi male tak kope, natiahne si nozicku a ty mas kopec 😉 Urcite nic zle 🙂

petafr
16. nov 2009

baby, dala som si datum poslednej MS a vyhodilo mi 5tt!!! jeeej...

diamond_doll
16. nov 2009

Ja som ale necitila kopanec ziadny 😀 len som tam mala hrbol na jednej strane a potom to zmizlo..ale pytala som sa gynekologa uz na jednej stranke tak uvidim co mi napise

sisa2
16. nov 2009

babulky, este raz vam moc moc dakujem! ja som taka vytesena 😵

nadi 😠 😠 😠 svinucha, fakt mohla ostat niekde inde. mrzi ma to ☹

takze katka, luci, nadi, lenka - idete spolu do posledneho kola, drzim vsetko, co sa da!!!
kto je teraz vlastne na rade? majka, dzou, tea, miska, veronika??? som zvedava, ako dopadne jarka.

lucialen
16. nov 2009

Tak myslim, ze teraz je na rade Majka 🙂 Kde si Majka??? Ty mas dnes volno co? 🙂 Tak si to uzi 😉

sisa2
16. nov 2009

peti - super!!! to budeme k lekvosovi naozaj chodit spolu 😵

nadenkaaa
16. nov 2009

luci mozno si zobrala v robote dovolenku ked je aj zajtra sviatok ale to len tak tipujem 😅
kati to snad nieeeee ze porazi 😀 neboj sa uz sa to aj nam musi podarit ved nas tie nase poklady nemozu tak vynervovat cakanim na ne 🙂 😵
Dalsie kolo a na jeho konci nech su vytuzene 2// a potm este len zacne pre nas ten pravy cas radosti veselosti 😀 😵
prajem to vsetkym zo srdca 😵

nadenkaaa
16. nov 2009

peti ako sa ti to tam krasne vynima 🙂
siska nevadi ved este mam jedno kolo do vianoc a verim ze uz bude uspesne 😵
babulky siska aj petka vy sa teraz musite opatrovat a mysliet na seba viac kao inokedy ked uz mate v bruskach take poklady 😵
dufam ze jarka dopadne takto// 😵 a aj majke-motylkovi by som to priala este v tomto kole 😵
my ostatne budeme augustovky 😵

nadenkaaa
16. nov 2009

ale bris uz je druhorodicka ta uz moze citit v 16 tt, inak prvorodicky az okolo 20tt 😉

nadenkaaa
16. nov 2009

luci pojdem si ju kupit tu alchemilku 😉

motylek17
16. nov 2009

baby ja som tu, citam vas stale, nebojte 😀
len upratujem a tak.... o chvilu idem do MA, neviem kedy pridem...

sisa2
16. nov 2009

majka ma dnes dovolenku 🙂

sisa2
16. nov 2009

nadi - jasne, ze toto je uz posledne kolo. ja tomu verim. vsetky budete mat //. vianoce su carovne, to by v tom muselo uz neviem co byt, aby to nevyslo 😉

lucialen
16. nov 2009

Baby ja asi skolabujem 😲 Na konci marca mam statnice 😲 No mna vystre 😲 A ze do konca januara odovzdat diplomovku 😲 A to nemam ani zimny semester ukonceny 😲 No neviem 😲
A ja som sa tesila ze budem mat vyhodu velkeho brucha 😀

lucialen
16. nov 2009

Nadi ty nepijes alchemilku? 😕 Ja som si dnes zabudla kupit v meste, tak sa prejdem do dalsej dediny, tam je lekaren 🙂

sisa2
16. nov 2009

luci - to si sa teraz dozvedela? fu, nezavidim ti. ale urcite to zvladnes! ty si svedomita, poctivo si sa ucila, skusky robila ... takze aj toto urco zvladnes!!! a uz aj s drobcekom v brusku, len bez vyhody velkeho bruska, kedze mimco bude len ca. 4 mesiac 😵

lucialen
16. nov 2009

Siska, no teraz som dostala mail, aka krasna novinka 😲 Este rozdychavam 😒

lucialen
16. nov 2009

Ved to budem musiet asi obmedzit konika 😠 Tak to teda nie 😀

sisa2
16. nov 2009

to mas bakalara?

tea333
16. nov 2009

Sisa blahozelam,a s mojim grafom uz nedes, sak ja presne viem kedy bola, tak by som to tam zaas musela prehadzovat 🙂
Nadi 😖 😠 ale nevadi, bude pod stromcek 😝
Luci statnice zvladnes, snad uz aj s bruskom 😉
diamond doll vobec sa tym netrap to bolo babatko, otacalo sa a kopalo, a ty ako prvorodicka si to citit nemusela, len si to videla, v kazdom pripade sa male zacina hybat, tak si to uzi 😉

lucialen
16. nov 2009

To mam teraz magistra, ale problem je v tom, ze bakalara som robila V BB a tam to bolo trochu ine, iny profesori, ine poziadavky a bakalara som skoncila pred 5timi rokmi a teraz tato skola je viac zamerana na zdravotnictvo, misije, charitu a neviem, ako to dam dokopy 😒

sisa2
16. nov 2009

vrrr, nesiel mi konik 😠

tea - no som fakt zvedava, co FF spravi zajtra 😉 ale hlavne je, ze ty vies, kedy bola ovu a ze ste ju vymakli 😵
luci - budeme vsetci drzat palce a zvladnes to! viem, lahko sa mi hovori, ked to nemusim absolvovat ja ...

lenka2112
16. nov 2009

ahojte,

tak kôň s nami vypiekol,nešiel. 😠 😠 😠 ktoré sme mali absťáky??? 😀

ako sa máte babule?ja tu práve degustujem malého lízatko.mrcha sa hlási a chute tiež.dnes by som mala dostať,zatiaľ ešte nič len také špinenie. 😖

tea333
16. nov 2009

lenka poznam poznam, ale ja mam chut na sladke aj celu lutealnu fazu, takze skoro stale, dnes uz som zmohla sladke plnene pecivko a rano rezance s makom, no hanba mi :D akurat varim kapustnicku 😝 kedze moj chlap ju taaak miluje odomna 😉
sisa ja sa spolieham ze na FF nebudem dlho grafovat 🙂 a budem tehu do februaaara, najskor marca 😀 😎
myslim pozitivne 😀

kkatkaa
16. nov 2009

vdaka peti dnes som zostala doma zajtra je volno a myslela som si ze v stredu pojdem do prace ale zatial to moc slavne so mnou nevyzera tak uvidim
nadenka vdaka za povzbudenie dufam ze to vsetky v pohode zvladneme
neboj luci budeme tu s tebou ta podporovat a ked bude treba aj vyhanat od kona a zvladnes to 😀

tea333
16. nov 2009

kkatka ahoj 🙂
co je nove?

lenka2112
16. nov 2009

diamond-na začiatku to budú také pohyby akoby ti tam rybka plávala. 😵 bábo je ešte malinké a má veľa miesta zatiaľ tak počkaj aké kopance to budú v 8 mes. 😉

peti-jéj už máš 5tt. 😵 😵

luci-neboj zvládnes budeme držať palce. 🙂 a veď bruško ešte stíhaš. 😉

jáj babule,bodaj by sme mali v decembri všetky //. 😵 😵 😵 😵 inak mám teraz taký stav beznádeje z toho. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre