Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
16. nov 2009

Lenka ako dlho snazilkujes?

lenka2112
16. nov 2009

tea-od júla.vlastne už v júny na dovolenke sme začali,ale to moc nerátam.mala som tesne po ovulke.ale od septembra tak fakt,že najviac sa snažíme cez ovulku.a ty čo?mohlo by to víjsť? 😉 a to sladké ani nehovor.mne bola málo Mila po obede,tak som našla malému nedojedené lízatko. 🤐 😅

kkatkaa
16. nov 2009

ahoj tea 🙂 bohuzial nic nove stale snazilkujeme a zatial sa nedari ☹ ale ved uvidime
inak momentalne mrchujem a som chora tak len obcas sem pridem kuk co je nove ale aspon ze tu maju baby dobre spravy
vidim ze aj ty si na cakacke a zatial vyzeras dobre tak len tak dalej - a nech sa ti kapustnicka podari, tak by som si dala take dobre vitaminky mnam
a co skola? dari sa?

kkatkaa
16. nov 2009

leni 🙂 😀 😀

brisilda
16. nov 2009

ahojte sorry no nemam as vas citat 😖 ale ako vidim zase mi tu robite chute na kapustnicu za posledny tyzden som si ju varila uz 2 krat 😀 mnam
inak co tu mate nove??? ozvala sa nejaka nova tehulka?

lenka2112
16. nov 2009

inak ja si myslím,že to prečo sa nám nedarí je v hlave.ja stále nad tým premýšlam,zúfam.keby sa mi tak fakt podarilo prísť na iné myšlienky aspoň na mesiac. 😕

kati-ja mám tiež tesne pred mrchou,dnes zajtra a potom sa teším,že šup do toho. 😉

tea333
16. nov 2009

Leni aj my sa snazime od juna, ale havu vobec nevesaj 🙂 ved je to este kratko, nemozme cakat ze sa to stane kedy mi povieme 😉

kkatka skola v pohode a doma tiez, takze sa celkom dari 🙂

sisa2
16. nov 2009

tea - mnaaam, tusim tu robis viacerym chutky. ja som kapustnicu nemala uz pomaly rok, by som si dala. posli mi pls recept, ja som ju este nerobila 😔

kkatkaa
16. nov 2009

leni ved to ako prist na ine myslienky - ja som myslela ze v mojom pripade bude na programe stahovanie ale zatial je stale ticho tak uvidime kedy sa to rozbehne a potom by som sa tomu chcela naplno venovat nejaky cas, ale zatial teda nic tak len myslim na to ze kedy to uz konecne bude a nic a uz by mi to aj bodlo z prace vypadnut na nejaky cas bo tam je to riadna pakaren takze asi tak
ty si este na materskej leni?
to som rada tea ze sa ti dari tak uz len fazulka do toho (nemyslim do kapustnice) a je to

sisa2
16. nov 2009

lei - hehe, veru, abstaky 😀
ono je bohuzial vela veci v hlave a je to o psychike. ale este nikto nedal navod na to, ako vypnut a nemysliet na to.

sisa2
16. nov 2009

bris - petka je tehu 😵

brisilda
16. nov 2009

sisa dik tak petke teda srdecne gratulujeeeeeeeem 😀 konecne tu mame tehulku 😉 takze kocky len tak dalej a pokracujte v nasich slapajach 😀 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenka2112
16. nov 2009

no kapustnicu milujeme aj my traja.ale ja ju zvyknem na Vianoce urobiť. 🙂

tea-vieš, my sme si mysleli,že to bude ako pri malom.ten bol hneď na prvý šup.sme sa rozhodli,že chceme bábo a o 3 týždne som mala//.tak teraz mi to príde ako večnosť. 😒 ale jasné,do jary určite. 😉

kati-áno som na materskej do júla.chcem byť s malým celé 3 roky.v práci mám na dobu neurčitú,tak kam sa náhliť.pracovať budem už potom stále.ja si chcem všetko pekne s malým užiť.a potom keď pôjde do škôlky,tak buď pôjdem do práce,alebo znova na materskú. 🙂

sisa2
16. nov 2009

bris - ty sa mas ako? kopkate? jaj, ja sa na to tak tesim 😵

cheerlady
16. nov 2009

ahojte babule,ako?? kto mi to zhrnie,ci je nejaka nova tehula??siska a groka co nove? 🙂

sisa2
16. nov 2009

leni - tak to ste patrili k tym malo stastnym, ktorym to vyslo na prvy sup 🙂 u nas to tak nebolo ani raz. ale teraz mi to cakanie uz ani nepride take strasne.

vsetkym vam velmi velmi drzim palceky, nech rychlo najdete na testoch // 😵

lenka2112
16. nov 2009

som napísala,akoby sme mali kapustnicu len na VIanoce. 😀 iba som chcela,že tiež ste mi chute narobili,ale nespravím bo by mi tá vianočná tak nechutila. 😉

brisilda-juj bodaj by na nás tie TTTTTTTTTTTprešli. 😵

janulka04
16. nov 2009

no, tak som spat...segedin spapany..dokonca duplu som si dala...a funim a vzdycham teraz...ako vsimam, mame tu viacere chute na kapustu, ze??? My si ju nechavame az na Vianoce....

groka
16. nov 2009

ahojte

nesiel kon a ja som od 13:30 doteraz lezala v spalni,lebo mam strasne krce

ten test zakoncim tak,ze bol blby,urcite!
dalsia alternativa ktora ma napada je ze ja mam ovulku,lebo takto klesnut teplotu nie je len tak...na papiery nemam krv,ani hlien,len vovnutry hlien ruzovy,chapete,neriesim

s mm je fajn da sa povedat,bola som si zajazdit,ukazala som mu ako sa pohynam do kopca,normalne som ho sokovala lebo mi neveril,mne to pomohlo,potom sme isli k mm krstnej ju pozriet,bol tam aj jeho bratranec z anglicka,dnes ochchadza aj naspat uz,tak sme pokecali a mal tam aj dcerku=4 roky,tak sme sa trosku pohrali=ale len slovne,rucne sa nechcela s hrackami,asi sa hambila,dnes uz nejdem ani k babke,asi som skoncila,tak mi odpadne jedna starost

my sa vrhame uz dnes do snazilkovania,ani nie ze do snazilkovania,ale proste neboli sme spolu dlho uz=par dobrych dni a potrebujeme sa asi polubit uz,lebo nam to ide na mozog

siska slniecko ti vykuklo,gratulujem

malalady a tebe k dobrym vysledkom

janka,petka,motylek dik za podporu

baby tak ale pozbieram sa,ved co mi ine ostava?ja nechcem tam vela,len mrnusika v brusku,ako vy ostatne

petka no v 11tt som potratila svoje prve dietatko

navecer ideme ku kamaratovi a jeho zene,ide mi napalit CD s autoskolou,uz to chcem mat doma a na kafe a mozno sa aj opijem,lenze zajtra idem na jazdu vecer,neviem

baby zajtra sa nejde do skolky?

tea333
16. nov 2009

Sisa mas v IP receptik na vychodniarsku kapustnicu, inu robit neviem,ale moju chvalia 😀 😀

sisa2
16. nov 2009

cheer - petka mala dnes //, groka asi bohuzial nie, teplota jej dost padla ☹ a ja mam potvrdene tehu z krvi 😵

lenka2112
16. nov 2009

sisa-no niekedy si myslím,či náš malý nebol šťastná náhoda. 🙂 ale beriem to tak,že všetko má svoju príčinu alebo dôvod.len ja som straáášnee netrpezlivá povaha. 😅

groka
16. nov 2009

cheer petulka je tehotna,ja nie a siska to ma potvrdene

groka
16. nov 2009

ahoj lenka,tak nam sa to spusta rovnako pozeram

tea mas pekny graf,nech sa ti len drzi

brisilda
16. nov 2009

sisa no mam sa uz ovela lepsie ako min. tyzdna 😀 nevolnosti uz pomalicky odchadzaju prisla som na to, ze nesmiem lezat na chrbte lebo inak grcam aj vecer o 22:00 😀 Vcera o sebe dalo vediet aj moje drobca v brusku 😉 no dnes je akesi zaspate a k tomu som si dne s narychlo spravila rezance z makom 😀 vecer bude dusene masko na stave a cestovina lebo zemiaky akosi nemozem stale citit ☹ a zajtra bude asi vazne kapustnica 😀 😀 😀 milujem kysle 😉

lenka2112
16. nov 2009

sisa-juj tak už si bola na krv?to je super.to špinenie bolo asi z uhniezdenia teda nie?gratulujeeeem. 😵 😵 😵

groka
16. nov 2009

inak ako tak pozeram,budeme to mat tu huste v obdobi vasho TP to jedna porodi a uz tu budeme riesit druhu a jej kotrakcie a tak dale,dufam,ze aspon my ostatne uz budeme aspon v polke tehu tiez

lenka2112
16. nov 2009

groka-šikulka,všetko stíhaš. 😉

juj čo by som dala ja za také nevoľnosti. 😵 😵 😵 a keď tu budú,vám budem vypisovať,aby ste ma odhovorili od tretieho. 😀

sisa2
16. nov 2009

jaaaj, ja som tak hladnaaaa! a to som bola pred 2 hodinami na obede. uz nech som doma, lebo nevydrzim.

tea333
16. nov 2009

bris u nas je kapustnica stale 😉

groka dik, a skoda toho poklesu 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre