Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
17. nov 2009

dobré ránko prajem🙂 😎

xena1
17. nov 2009

ahoj malalady

sisa2
17. nov 2009

ahojte

dzou - tak uz len cakat ... verim, ze sa dockame 😵
maji - este je skoro, hlavu hore!
cheer - niektori lekvosi su fakt ujeti 😠 je dobre, ze si uz od neho prec. myslela som, ze len ta moja je taka exotka. ku komu teraz vlastne chodis?
groka - tak ako????????

groka
17. nov 2009

Ahojte,prajem prijemny sviatocny den 🙂

kto dnes pracuje?moj manzel si predstavte u mojho otca

http://www.fertilityfriend.com/home/groka 😎

my sme teraz dopapali,idem upratat postele,sme sa prezliekli,pojdem dat prevarit karfiol,dnes bude vysmazany,pobede ked sa maly zobudi by som chcela ist na prechadzku s malym k mojmu tatovi kuknut nasho tata a hned aj domov snim ist,dnes mam jazdu o 18:05

maly pozera nejaku chlopotinu na jednotke,deticky tam spievaju

groka
17. nov 2009

dnes som netestovala to je jasne,v noci som uz dostala bolesti zas,tearz som si uz aj vlozku pichla medzi nohy a spustila sa pliaga,ale beriem to tak normalne,ziadne smutky,depky,dnes mam super den,neviem preco,dalsia ovulka bude zaciatkom decembra a to budem mat teda uz huste

vcera vecer som do 00:00 testovala testy co mam doma a baby bez chyby

sisa2
17. nov 2009

groka - tak predsa ☹ mrzi ma to, ale som rada, ze si sa s tym zmierila, vsak co ine ostava, ze ano. tak nech to uz konecne vyjde!

u nas je dnes nic moc pocko, neviem, co budeme robit. snad sa trochu vyjasni.

xena1
17. nov 2009

ahoj groka...krasny dnik pred tebou....aj moj mm pracuje-policia nespi 😎
a ako testik-robila si rano?mrcha nikde,tak je super-si nadejna adeptka...

sisa2
17. nov 2009

s tymi testami si sikulka!!!

petafr
17. nov 2009

ahojte, majka, este si len 9DPO, mne na 10 DPO klesla teplota o 0,3°, takze ziadne strachy, este pojde hore, verim tomu...
dzou, tak fajn!
k tej mojej zmluve, ja mam FR zmluvu a este taku specialnu, takze su tam ine podmienky ako na normalnej, odvody mam tiez vo FR, nie tu, takze tu nic neplatim a ani nemam narok. Takze fakt najrozumnejsie je ist tam. Asi to budem musiet ist odrodit tam. Ja som sa vratila aj kvoli nasim, hej, moj ocino je na tom dost zle so zdravim, tak chodim casto domov, a najviac ma skrie, ze on sa do FR nikdy nedostane, nemoze cestovat, ma rozne problemy uz od mlada, teraz sa to zhorsilo, nevladze pricestovat ani len do BA, takze to male po porode ani neuvidi, to by ma mrzelo, ale ak to tak ma byt, co uz. Prisla by som potom aj s malym na par tyzdnov sem... no zase az taka tragedia to nie je, vela ludi tak zije, ale ja som sa vratila prave kvoli nasim, aj kvoli tomu, ze su tu dobre moznosti na pracu pre mna, ale ved uvidime, ako este bude. ako pisala aj Sharmi, tam mame aj byt, tu sme len v prenajme a ak mi firma nepredlzi zmluvu, kvoli tomu, ze mam babo, lebo zmluva mi konci v auguste, teda akurat po porode, tak nemam nic, a vratit sa tam budem musiet...
ale nejdem sa stresovat, este neviem, co bude a ako vsetko dopadne nakoniec...

petafr
17. nov 2009

groka, tak ta konecne donatahovala, snad ti aj odlahlo, ze vies na com si... takze vianoce to istia... ty si fakt taka sikovna zenska, vsetko zvladas, vsetko stihat, vecne upratujes, varis, a este aj autoskolu zvladas na jednotku... tvoj mm moze byt na teba hrdy...

xena1
17. nov 2009

ahoj peti,drzkas sa???
groka,ideme spolu aj s mscat do dalsieho kola a budeme sa podporovat aby sme mali najkrajsi darcek pod stromcek...

petafr
17. nov 2009

ja som dnes rano po zobudeni spinila, dost, ale len to vytieklo a potom uz nic, ani len na papieri, tak to bolo asi co sa nahromadilo v noci... zatial sa mam fajn, ani mi nie je zle...
pride k nam bratranec na obed, tak budem musiet sa obliect a nie len lezat, aby ma nevystriehol...
ja sa najviac bojim, aby ma nevystriehla cez vikend mama, ideme na oslavu, obcas ma prekvapi, co vsetko vie postrehnut... 🙂

petafr
17. nov 2009

xeni, ano, ja mam dobru naladu... tak to snad vydrzi... dokoncila som tu hackovanu deku, idem hodit do albumu... inac som rozmyslala, ze ked su spermijky vo mne dlhsie kym cakaju na vajicko, tak by to malo byt dievcatko, nie? Lebo chlapcek je vraj vtedy, ked su spermijky vlozene v ten den ako ovu, lebo chlapcenske su vraj rychlejsie a dievcenske maju lepsiu vydrz...
mne bolo prstenom predpovedany chlapec, a kvoli tomu chcem hrozne dievcatko, ale aj chlapcek sa mi pozdava, no vyber si 😀

sisa2
17. nov 2009

peti - ved uvidis, ako sa nakoniec vsetko vyvinie. zatial sa tym zbytocne netrap. uvidis, vsetko bude tak, ako ma byt. kde mas vlastne rodicov? myslela som, ze si z BA.
a pri mame len zatlkat a zatlkat, nech maju potom super prekvapko 😀 mne nastastie zatial nic nie je, len ma priserne bolia prsia. danielko je sice ukecany, takze je mozne, ze aj nieco trepne, ale teraz to budeme moct pripisat tomu, ze ma sesternicku a vsetci vedia, ze by chcel sestricku 😀 tak to budeme vediet este zahrat do outu. tricko uz mame doma, tak uz len to nejako nacasovat s oznamenim 🙂

sisa2
17. nov 2009

wow peti, si sikulka!!!!!!!!!!!

xena1
17. nov 2009

peti neviem ako to je,ja mam doma dvoch chalanov,s jednym som otehu to si pamatam ako dnes 6dni pred MS...inak ked na IUI vkladaju spermie v den alebo po ovu tak ak to vyjde ze chlapec???no nech... 😀

lucialen
17. nov 2009

Groka, tak treba sa trochu uvolnit a pracovat, aby si sa odreagovala a za chvilku je tu zaciatok decembra, 🙂 Aj my budeme vtedy snazit 🙂

petafr
17. nov 2009

diky siska, ja som z Brezna, v Blave len kvoli robote, ale uz som si tu za ten rok zvykla... hlavne je tu vela Francuzov, co poznam aj kvoli robote, takze to mam ako vo FR 😀
ja som sa bala, lebo mi bude pred nasimi do smiechu, ved ani s mm som to nevydrzala, mne vzdy pride smiesne, ked viem nieco co ostatni nie, tak sa budem len musiet nutit neusmievat ako slniecko na hnoji 😀

xena1
17. nov 2009

peti----sikulka...
luci,ty si vlastne dostala den predomnou ....tak sa budeme prenasledovat 😎 a potom sa stretneme aj v teme spolocny termin... 😀

petafr
17. nov 2009

xeni neviem, len som to niekde citala, to je ako s tym sladkym a slanym, nefunguje to na 100 %, chvalabohu inac... nech si to priroda zariadi po svojom...

sisa2
17. nov 2009

peti - ono to nie vzdy tak musi vyjst. s danielkom sme sa netrafili do ovu a aj tak je to chlapec. uvidime, co teraz 🙂

xeni - taktiez to neplati pri IUI, mam kamosky, co z nich maju dievcatka. tak neboj, nadej umiera posledna 😵

sisa2
17. nov 2009

peti - tak drzim palce. a ak sa aj prekecnes, urcite bude velkaaaaa radost 😵
ja som sa tak vcera usmievala na mojho sefa, fakt si musel mysliet, ze na niecom slapem. no prisiel chvilu po tom, co som volala k lekvoske, tak co uz 😀

lucialen
17. nov 2009

Xeni, jasne ideme spolu a stretneme sa august 2010 🙂 Ale ty budes mat asi ovu skor a ja neviem, ci sa jej tento mesiac dockam 😒

rhodosbb
17. nov 2009

ranko 🙂
groka, vidis ako ti to ide super s tymi testami, ani sa nenazdas a budes brazdit cesty 😀 😉
lucy, ovu sa urcite dockas, nemaj boja 😉
ja som dnes sama, idem vysavat, navarene mam a sledujem sipkovu ruzenku, dnes si spravim taku pohodicku pred tv, davaju celkom dobre veci 😀

xena1
17. nov 2009

peti....ja mam radsej slane..xixi
sisa,diky si mi dala nadej,aj ked aj chlapcek by potesil...moji by ho dali do laty
😀
luci ano ja mavam ovulku 11-12DC,aspon mi to rychlejsie ubieha...ale dva tyzdne si tiez pockam 😒
a august je nas...

motylek17
17. nov 2009

ahojte... som len na skok, varim zelove zavitky... zacina ma zasa boliet brusko na mrchu, cize urcite pride ☹ ... moja LF by mala byt 12dni... prsia sa mi zdaju take naliate, ale to si skor uz vsugeruvavam... co uz... taky je zivot... ale som s tym zmierena, takze hor sa do dalsieho kola... 😀

petafr
17. nov 2009

xeni a co by ti vyslo podla toho cinskeho kalendara? mne to predpoveda dievcatko, tusim...

motylek17
17. nov 2009

peti aku si mavala LF???

lucialen
17. nov 2009

Motylek, ja som myslela ze mas LF len 10dni, ale ked 12, tak to je ok, to este pojde hore 😉

groka
17. nov 2009

co robite?maly mi kukal bambulku ale na pc,lebo nema na DVD,ja som zaital umyla riady a postavila karfiol,mala by som si ist umyt hlavu,ale najradsej by som isla spat,ale pojdem si lahnut s malym dne sna obed,lebo mam take krce,len ibalgin nechcem stale do seba tlacit

motylek uvidis o par dni,kedy by mala prist mrcha?

baby ale najlepsie by bolo keby zena co je tehotna nemala vobec od skonceni ovulky po datum mrchy bolesti na nu,to by sme vedeli aj bez testov

inak neviem ani ci budem este meriat,este si to asi premyslim poriadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre