Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
17. nov 2009

jani tak to je super ze to tak beru 🙂 🙂

janulka04
17. nov 2009

no, baby...snazilky...deti inac dokazu niektorymi hlaskami dospelaka totalne odrovnat.... 😀

janulka04
17. nov 2009

...pol spravy mi neposlalo... 😠
tesim sa, az si tu budeme pisat hlasky nasich prckov 😉

sharmana
17. nov 2009

jani, zlatéééééééééééééé, som sa nasmiala, že ešte styli 😀 😀 😀 ti doprajú 😀

tea333
17. nov 2009

😉 na to sa aj ja tesiiim 😀

janulka04
17. nov 2009

no, dopraju mi... 😀
baby, mi sa mame tento tyzden niekedy cez vikend stahovat...no mne sa taaaak nechce balit...kebyze len dojdem do hotoveho a dostylizujem to prkotinkami, ale vybalovat veci....upratovat ich....bleeeeeeeeeeeee 😖 😝

sharmana
17. nov 2009

a jani do akého mesta sa to stahujete? a je to daleko odtial, kde bývate teraz?

janulka04
17. nov 2009

nie, 20km, je to vacie mesto Hausham...ale bude mi chybat nase jazero....Bad Wiessee, kde sme teraz je nadherny....

sharmana
17. nov 2009

akurát sme dopapali rybicku a zemiakovú kašu, zeleninkový šalát 🙂
jani v nemecku je velmi pekne, majú tam všetko upravené a tie menšie mestá sú ešte krajšie 😉
dievčence už chodia do škôlky?

cheerlady
17. nov 2009

ahojte babule,tak ja som v robote,aj o piatej maximalne padam,neni tu ani nohy 🙄
ja som obedovala len polievku a zobrala som si so sebou jablkovy kolac,co mamina robila,tak tlacim 😀

siska teraz chodim k dr.Andelovi - patri pod Ruzinov-kazdu stredu je v nemocnici a inak ma ambulanciu vo Sv.Juri. ale 100x lepsi ako ten predchadzajuci,hned ma poslal na kozu,spravil kultivaciu aj cyto-co mi ten povodny odkedy som tehotna nespravil ani raz!!! keby bol nejaky problem s krckom alebo co,tak by ani nemal sancu to zistit! 😠 no vo stvrtok mam volat za vysledky,tak som zvedava,lebo sa mu nezdal vytok,aj ked ma nesvrbi ani nepali,no uvidim... 😔

sharmana
17. nov 2009

ahoj cheer.. robíš niekde v obchode, ked dnes pracuješ? len sa dobre potom napapaj, nech trosicku priberies 🙂 nech nepriberám len ja 😀
ja som mala cyto aj uzv vysetrenie 2 mesiace pred tehu, takže mne ho bude robit dr. asi až po pôrode, aj ked kultivácie by sa mali brat, len neviem v ktorom týždni, podla mna by sa mali brat aj každú druhú poradnu, ved to berú len ster a aspon si môžu byt istí, že nie je nejaká infekcia..
cheer. v ktotom týzdni ti brali krv na AFP?

cheerlady
17. nov 2009

sharmi tusim v 16tt 😕 15alebo 16,uz si nepamatam presne. ved to,ze za ten blby ster nic nedaju a aspon si mozu byt isti,ze nemas nejaku infekciu alebo bacil.jaaaj,strasni lajdaci su ti nasi doktori 😠
hej,robim u mm v obchode a na dnes mi vysla smena,co uz,chcela som si kuknut poobede madagaskar-davaju 15:20na markize 😀 ale zajtra mam volno a pojdem aj s mm pre kartu tomu byvalemu gyndovi,tak som zvedava ako sa bude chovat,lebo vraj ked niekto odchadza,tak robi bordel jak hovado,no ale pri mm si snad nedovoli 😀

lenka2112
17. nov 2009

ahojte,ja dnes nestíhačka.ráno ma nechali chalani moji vyspinkať,potom sme boli trošku na darčeky a malý teraz búvka a my pozeráme dokumenty z 89. 🙂

no čo babule,nejaká nová tehuľka??

tea-ty ako? 😵 😵

cheer-dnes je Madagaskar?budeme aj my kukuč. 🙂

janulka04
17. nov 2009

bambule, tak som si dala novy ticker do albumu....ze ked stlacite toho smejka, babo sa zasmeje a ked srdiecko, tak pocut ozvy...sranda... 😅 😵 😅

cheerlady
17. nov 2009

jani 😀 aj zapnut a vypnut svetlo mu mozes 😀 😀 😀

janulka04
17. nov 2009

hej, chichichi...co ludia nevymyslia, ze? 😀

sharmana
17. nov 2009

jani, ten smiech je zlatýýýýýýýýý 🙂

cheerlady
17. nov 2009

ale som mu nechala zhasnute,nech ho nebudim 😀 😀 😀

sharmana
17. nov 2009

ja som to tiež všetko vyskúšala 🙂 😀

janulka04
17. nov 2009

je to podarene, tiez som sa nad tym zasmiala....
a ako je u vas?
tu je dnes prenadherne, aj teplo, sneh sa nam roztopil...ako na jesen to vyzera, ale pred par dnami sme tu mali kopu snehu...

cheerlady
17. nov 2009

no tu je tak pochmurne-zatiahnuta obloha a 9stupnov 🙄 idealny cas na slofika 😀

janulka04
17. nov 2009

inac, baby, mna presla ta unava poobede, zato padne 20hod, 21hod. a ja som hotova...

cheerlady
17. nov 2009

ja som bola vcera taka unavena,ale ja mam utlm skor poobede a vecer vydrzim aj do 22:00,ked je nieco v telke.
jani kedy zacinas balit??? 🙂 ja som rada,ze to mam z krku,som vyhlasila,ze ked sa tam uz nastahujeme,ze uz sa odtial ani nepohnem,lebo dalsie baleni by ma asi zabilo 😝 to vybalovanie bude uz lepsie,to mam teda radsej 🙂

janulka04
17. nov 2009

a som este zabudla dat jednu perlicku zo vcerajska....
Linda kreslila panacikov a babiky, ale celi boli taky ako zamnrezovany, ci co...uz som sa zacala bat, ze preboha, mozno nejaka detska depka, ci co...a stale som sa jej pytala, ze co to je? A ona stale: Mami, to je Mataman....kelu, normalne som rozmyslala nad detskou psychologickou ci co, kedze to kreslila vsade...priklad...kvetinky, motyle, slniecko....a vzdy tam ten "Mataman"..
a vecer davali uputavky na vikend, co bude v telke a mala, ze: "Dva Matamani, jeden celveny, jeden celny"...a tam Spiderman!!! 😀 😀

janulka04
17. nov 2009

sharmi, asi v piatok zacneme....mne zase baleni nevadi, vybalovat nenavidim...

janulka04
17. nov 2009

cheerly, tam malo byt 😀 ...to ja ked zehlim a do toho sa snazim rozmyslat 😀

cheerlady
17. nov 2009

neva,som to pochopila 😀

sharmana
17. nov 2009

janka tie tvoje malé sú ale prípady 😀 😀
trosku som sa zabavila prezeraním tickerov, ale nic som také neobjavila 😀
a neoplatí sa vám v nemecku kúpit nejakú nehnutelnost, aby ste sa nemuseli takto stahovat a hladat? alebo rozmýslate neskôr o návrate na SK?

janulka04
17. nov 2009

sharmi, rozmyslame, ze zaopatrime mladez a vratime sa na starobu domov, takze urcite sa nam oplati nieco vlastne kupit, ale nechcem, aby to tahal mm sam, takze az po materskej sa na to vrhneme

sharmana
17. nov 2009

jasné jani, to bola len taká hypotetická otázka... viem že v Nemecku žije vela ludí v prenájme aj s rodinami a žijú si pekne... na SK to skôr obdivujem, ak niekto kto má deti, žije v prenajatom, to je podla mna dost drahé na naše príjmy... aj ja prenajímam jednej rodine s dvomi detmi dom, čo mám na dedine pri TO..
jani ja sa zas chystám na starobu do TO, lebo tam mám rodinu a myslím že aj ostatné kamošky, čo sú po celom svete, sa chystajú neskôr vrátit, takže tam nebudeme s mm sami... ale to sa ešte uvidí, možno nebudem chcieť od detí a vnúčat odísť daleko...
ja velmi túžim po domčeku, ale ten by som naozaj chcela len v TO, tu v BA sa mi až tak nepáči žiadne miesto, kde by som chcela domček.. a samozrejme tu sú ceny nehorázne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre