Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. nov 2009

Aj my tak planujeme, zatial nam to nevadi, sice na SVK mam domcek, byva v nom moja exsvagrinka, ale je pri exsvokre, takze uz uvazujeme aj nad tym, ze jej ho predame...tu si nadrobime rocky na dochodok a potom sa vratime na slovac...a deti uz nech sa rozhodnu...no, myslim, ze tu maju viac sanci sa uplatnit, ako na Slovensku, uz len s tym systemom, ako tu funguje skolstvo...

lucialen
17. nov 2009

Ahojte, vidim ze vsetky pekne oddychujete 🙂
Ja som vyhnala draheho na prechadzku so psom, ze nech mam na chvilu pokoj na ucenie 😀 Takze som vas rychlo docitala a teraz idem ucit 😀 No uz vlastne len opakujem, zajtra mam skusku, tak mi drzte palce, ale aj tak vsetko viem 😉 😀

sharmana
17. nov 2009

tomu verím janka, keby som ešte raz mohla začat svoju pracovnú kariéru, tak v prvom rade drilujem nemčinu a odchádzam... teraz už nie, už sa mi to neoplatí, jedine že by mm dostal nejakú príležitost vonku, lenže on hovorí francúzsky, a tam by som zas ja velmi nechcela... bohužial Francúzi mi vôbec nesedia..

sharmana
17. nov 2009

luci. držíme palce a určite spravíš 😉

janulka04
17. nov 2009

lucka...budem drzat palceky, ved ty si sikula a ucis sa poctivo, verim ze spravis!!!

lucialen
17. nov 2009

Diky baby, na zajtra sa nebojim, ale zato na buduci tyzden mam najtazsiu skusku, to ak spravim, tak asi budem trochu sebavedomejsia 😀 A zajtra chceme ist do ikei a avionu, dufam, ze tam je nejaky obchod s kocikmi, chcela by som sa ist popozerat, este som bola len raz v takom obchode 🙂

janulka04
17. nov 2009

ides obhliadat kociky, Lucka? tak super zabavu prajem... 😉

lucialen
17. nov 2009

No chcem iba mrknut, lebo vlastne u nas nie su ziadne obchody s kocikmi, neviem, kde chodia ludia nakupovat take veci, ale uz sa mi krati cas v BA, v marci koncim a koli kocikom tam chodit nebudem, takze ked tam uz zajtra budem, tak pojdem omrknut na zivo, nie len z obrazkov

janulka04
17. nov 2009

a co idete este pokukat? Ci len tak po obchodoch?

lucialen
17. nov 2009

Chcem uz kupit nejake vianocne darceky pre svokru a nasich a, tam je trochu lepsi vyber 😉 Nechcem este v decembri stresovat, lebo mna vzdy 20teho oslovi ocino s bratom, ze co som kupila pre maminu akoze od nich 😠 A potom nasrata beham po obchodoch ked je vsade kopa ludi a kupujem nieco nasilu 😒
A ty, uz pomaly kupujes darceky?

sharmana
17. nov 2009

luci. v Kike sú kočíky, tam som pozerala ja... to je pri Hornbachu, nedaleko Avionu...
inac na stranke http://shop.aladdin-kociky.sk/ sú kočíky a našla som tam Rodeo lacnejší než tu v BA, predajnu majú v Hlohovci, to by si mohla mat luci aj po ceste...

lucialen
17. nov 2009

Jaj aj do hornbachu som chcela ist a vzdy zabudnem pozriet kde to je, ale Kiku som videla niekde pri Avione, 😉 Dik Sharmi. Budem musiet vymysliet nieco, akoze tapety chcem pozriet, nech moj mm nemysli, ze mi sibe z kocikov a akoze tam zbadam aj kociky 😀

lucialen
17. nov 2009

Uz su naspat, idem sa ucit 😀 Ozvem sa neskor 😉

tea333
17. nov 2009

Ahoj baby, my sme stavali sarkanov, dopadlo to fiaskom 😠 ani jeden neletel,jak u debilov haha 😝 😝 😀 😀

petafr
17. nov 2009

Luci, Hornbach je oproti Kike, vlastne do Kiky ides popri Hornbachu, nie?
Jani, take su zlatunke tie tvoje kocky! a tie tickery kde beriete, to je tu na MK? je to parada, hlavne ten smiech, uz sa na taky tesim...
Bol u nas bratranec, tak sme sa najedli spolu a potom sme sa hrali Porto rico, taka spolocenska hra ale super, az vlastne doteraz, a teraz sa mi taaak chce spat, asi idem zavriet oci, lebo vecer zase nevydrzim...

tea333
17. nov 2009

Hornbach a Kika su pri sebe, takze staci ist k jednemu a ste hned pri druhom..da sa tam ist dvoma cestami, od avionu, z tej cesty co vedie medzi avionom a ikeou dozadu akoby k dialnici a cez nadjazd, alebo z hlavnej ako sa ide na dialnicu, ked je avion nalavo, tak treba odbocit poprava, su tam navadzace..

janulka04
17. nov 2009

babule, teraz som tu an konikovi narazila na jeden kociarik, velmi by sa mi pacil pre dievcatko, ale babula sa mi neozvala, tak neviem, co to je zac...neviete nahodou niektora z vas? pls... ☹
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janulka04
17. nov 2009

akoze ciernu nemusim, ale ak by boly aj ine farby...asi by som o nom zacala uvazovat, kebyze viem, co to je... 😢

sharmana
17. nov 2009

jani. pekný kočík...
peti. ahoj, a teraz máš mm tu na SK? kde budete trávit sviatky? ozaj, ako sa tváril mm, ked si mu oznámila, že si tehu? 🙂

sisa2
17. nov 2009

jani - zda sa mi, ze to je bertini X2, ale v tychto farbach som ho este nevidela, len jednofarebny.

dzou
17. nov 2009

ahojte kocky ako sa mate? nieco nove? idem vas pomaly docitat 😉

dzou
17. nov 2009

joj ta groke dosla mrcha... to ma mrzi 😒 ale tak aspon ze to beries sportovo 😉
ja som dnes pracovala... 😠

dzou
17. nov 2009

tak ja som prisla a zase ste odisli 😠

dzou
17. nov 2009

teda jani som citala ze male ti dopraju este styli deticky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

janulka04
17. nov 2009

sisa, dik...mne pripadne ako gesslein...idem kuk tie bertini...ja ked nieco neviem, nemozem spat.... 😀
sisa...no, moje male su za vsetky drobne...

sharmana
17. nov 2009

ahoj dzou, ja som tu, len babule sa nejak odmlčali, tak som hodila spršku a dala si ešte jednu palacinku 😀

janulka04
17. nov 2009

no, male zjedli kazda dve parene buchty, idem ich dat este spinkat....

dzou
17. nov 2009

aj ja som chcela robit cez vikend palacinky ale mm chcel zem. placky tak boli placky ... tak budu tento vikend teraz som akurat dorobila taku super kremovu brokolicovu polievku 😵

dzou
17. nov 2009

jani sa mi paci ze chodia tak ''skoro'' spat teda podla mna normalne na deticky ale moja segra si naucila svojich tak ze chodia s nimi spat takze 7r. a 3r. chodia spat cca o 23.00 hrozne

janulka04
17. nov 2009

mnaaam, dzou....tu zboznujem....teraz budem ja jak siska vcera....IPni mi recept, please, lebo ja ju vzdy len u byvalej kolegyne papala, sme ju doma nerobili, ale bola mnaaaam 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre