Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. nov 2009

ok jani ipnem 😀 chvilku pockaj este ju akurat papaaaaaaam 😀

petafr
17. nov 2009

jani, ja som minule narazila na tu stranku, kde ta baba ponuka kreslit na kociky, tak ako na fotke... za nejakych 40 eur tusim, ci kolko, uz neviem, bolo by to treba najst.
Sharmi, ja som mu to povedala skoro hned, ja som robila test v piatok, a v sobotu mal narodky, ale do soboty som nevydrzala, hrozne mi tahalo kutiky, len co som sa na neho pozrela, tak som musela s pravdou von...
inac je velmi rad, nevedel, ako sa ma tvarit, bol skor ako maly chlapec, co nevie, co on neho ocakavaju ako reakciu; ani mne to este velmi nedochadza... 🙂

sharmana
17. nov 2009

dzou aj mne môžeš poslat recept, ja síce tiež robím takúto polievku, ale aspon sa inšpirujem 😉
peti. mne to tiež dlho nedochádzalo a samozrejme tiež som sa dlho bála, lebo na začiatku som zažila pár stresor...

tea333
17. nov 2009

Baby ked som pisala o stranke babyology--- je to babyology.com.au ..lebo .com je ina stranka..na tej dobrej su kraaaasne veci,ak rozumiete anglicky mozte pocitkat o vsetkych novinkach, trendoch v obleceni, nabytku, papani a vselicom inom 😉

cheerlady
17. nov 2009

caute baby,tak som spat,som bola v robote len 2hodky a potom sme isli s mm este na domcek kuknut-uz mame postavenu priecku medzi zachodom a kupelnou,tak najvyssi cas vybrat obkladacky do kupelne 😲 len najhorsie je najst pekne za rozumnu cenu 😒

dzou
17. nov 2009

a inac ta polievka je velmi syta ja nikdu nevladzem zjest ani cely tanier 😉
inac uz asi aj mne sibe alebo neviem ale teraz ma brytalne boli podbrusko...sak som len 3-4dpo 😕 🙄 uz ma to nebavi sa stale sledovta som sa rozhodla ze asi pojdem na to tae-bo uz tento tyzden joj a inac neviete moze to nejako skodit ked som po ovu?take poskakovanie a tak?

sharmana
17. nov 2009

cheer. ani mi nehovor, ja mám dnes nervy, mm nič nerobil, potom bude robit všetko naraz... vo stvrtok budeme búrat priecku v kúpelni a stavat nové mury... už aby to bolo, lebo to tu začínam neznášat.. chcem krásny prerobený bytík...a stále mm vysvetlujem že neskôr už nebudem mat tolko energie na kúpu doplnkov, dlažieb a podobne...

inac dnes je 20. vyročie Nežnej a naši najvyšší politici sa išli bavit na svoj "súkromný" aj ked hovoria že štátny program do Národného divadla... do ulíc mali vyjsť a nie si robia papalášsky večierok.. fuuuuuuuuuuj hamba všetkým čo dnes nevyšli do ulíc...

petafr
17. nov 2009

dzou, mna zacalo boliet podbrusko na treti DPO 😉 a poriadne...
Sharmi a kedy si si to poriadne uvedomila? Mne dnes vobec nebolo zle od zaludka, len na mna idu chute, ze ked mi nieco pride na chut, chcem to mat hned, ale prvy raz v zivote sa najem coho chcem a kolko chcem bez toho, aby som si to vycitala, to je super pocit... 😉

flamenga
17. nov 2009

dzou môže podľa mňa 😔

cheerlady
17. nov 2009

sharmi ved to,ze neskor uz sa nam tazsie bude nieco chodit nakupovat a upratovat po prerabke,ked budeme s bruskami 😨 u nas sa to uz konecne zacina podobat,zajtra sa zacnu stierky robit..

janulka04
17. nov 2009

dzou, dakujeeeeeeeem 😵

peti, mas pravdu, babena sa mi ozvala, ze to nejaka akad. maliarka za 33€ takto dokaze dozdobit kocik....to neni vobec zly napad....zacina sa mi velmi pozdavat...a hlavne je to originalne...

dzou
17. nov 2009

hej peti? no ja neverim..... ze to je to

sharmana
17. nov 2009

peti. no nejaký ten týžden to trvalo, ja som vedela že som tehu, len som si to celkom neuvedomovala, aj ked som otehotniet veelmi chcela a som rada že sa mi to podarilo tak rýchlo, lebo ja by som asi padla do depky... ja ked niečo chcem, tak to musím mat... 😀 ja som na začiatku mala bolesti ak ked má príst ms, tak som bola z toho nesvoja, nevedela som, čo sa deje, ale to sa mi len telo pripravovalo a reagovalo na hormonálne zmeny... ved to pre telo nie je sranda, tam treba v brusku všetko mimoriadne pripravit pre rast bábätka, ved to je taký malý zázrak, ked sa to tak vezme...

dzou. neviem či to môže skodit, ale vela športovkýn aj vrcholových normálne trenovali a až neskôr zistili, že sú tehotné a nič sa im nestalo...

dzou
17. nov 2009

flam a preco takyto smajl 😔

lucialen
17. nov 2009

Aj ja som mala dnes palacinky, este teraz som si dala dve 😀
Diky za instrukcie, Tea ked vyjdem cestou medzi ikeou a avionom na hlavnu cestu a potom cez ten nadjazd ci co to je a neodbocim do lava na dialnicu ale pojdem rovno a potom kde? 😉
Dzou, ja som citala tie neuveritelne pribehy otehotnenia a tak jedna baba pisala, ake mala problemy, ivf a tak, no a pisala, ze zacala cvicit, turistika a otehotnela ked bola po ovulke na nejakej 6hodinovej ture v horach a pisala, ze ona veri, ze prave ten pohyb jej pomohol 🙂

lucialen
17. nov 2009

A ten kocik je pekny Jani 🙂

dzou
17. nov 2009

hej? no tak uz sa nebojim urcite pojdem teraz vo stvrtok a potom az nabud. tyzden lebo urcite budem zbita jak pes 😀 naposledy ked som bola prvykrat tak som ani po schodoch chodit nevedela 😀

lucialen
17. nov 2009

No jasne chod Dzou, ja nemyslim, ze je dobre sa tak obmedzovat, odreagujes sa, nebudes mysliet na brucho, lebo ta budu boliet nohy 😉 😀

dzou
17. nov 2009

no sak luci sak ja som aj ak myslela ze kaslem na to a idem sak aj tak urcite nic z toho....
a ty sa ako mas inac? som citala ze sa ti blizia statnice... drzim palce 😉

sharmana
17. nov 2009

dzou. a práve možno niečo z toho bude, ked na to proste nebudeš mysliet 🙂

tea333
17. nov 2009

no tak teraz som zomrela..o 7 spustili zapis na bakalarske temy, idem tam 19.55 a jedna jedina tema z toho predmetu co som chcela?? kokso..
ostal mi nahorny karabach a konflikty v oblasti,ale aj to je nastastie zaujimave 😉

lucialen
17. nov 2009

Jaj dakujem Dzou, no dolieha na mna panika a stres, ale som hrozne leniva 🙂 Ale co, ved nejde o zivot 🙂

dzou
17. nov 2009

no sak ja aj kvoli tomu tam chcem chodit ze zacnem uz mysliet aj na nieco ine...

janulka04
17. nov 2009

baby, vy tu stale len o jedle a ja zacinam byt zase hladna... 😠
dnes uz nic nesmiem.... 😔

groka
17. nov 2009

Ahojte

prisla som z jazdy domov,mozem povedat ze som mala dobreho instruktora,len je divne,ze na mna krical,ani nie ze krical ale sa ma pytal ze preco drzim spojku spolu s plynom ked sa pohynam,a ja ze ved ten pred tym co ho mame aj na teorii mi povedal a tvrdi nam stale ze 5 ,6 metrov ju mam drzat a on ze to je blbost a bla,bla,bla,doniesla som sa az domov a tu pred barakom som mu to musela este aj otocit,no akoze dobre,ale zvladla som to a povedal,ze jazdim dobre,az na male kiksy,ale som spokojna,bodaj by som ho mala aj na buduce

maly uz spi aj s mm,muza boli zaludok a je narobeny dnes,robil robotu ktoru on nerobieva a teda neni zvyknuty+do toho je dlho doma,takze zlenivel

a mna boli taaaaak straaaaaaaasne kotrba,ked sme s malym vstali isli sme do obchodu an prechadzku,potom prisla svagrina,potom muzova neter so svokrou,doniesla mu asi 5toro topanok trekovych ,baby uzasne,zlava,ani nepoviem za kolko som ich kupila ked tak ip,ani neuverite... 😅

krvacam ako slon,zajtra si dam tu liecovi vlozku,dnes spi len v tricku a v nohavickach,lebo mi je teplo,mam strasne chute,aj som kupila bananovu roladu,ale to je len krem bananovy,to humus,dala som si jeden kusok,ale zajtra budu pudingy so slahackou a slahacku som kupila praskovu bez cukru,tu ja milujem,takze sa uz tesim,proste kramy+sladke to istia,len ta bolest hlavy je strasna

zajtra som sama doma,takze sa budem ucit,aj z knizky uz a dotestujem posledny krat,vo stvrtok ich menim testy

idem kuk ordinaciu a vykotit sa spravila som si cajik,len by som pila

dzou
17. nov 2009

no groka tak super s tym jazdenim 😉
tea tak hlavne ze sa ti uslo aspon nieco co je zaujimave a co to vlastne studujes
no ja som akurat volala s maminou a potom do toho fitka tak si ma baba aj normalne este pametala 🙂 mileeee tak sa uz tesim idem dala mi stranku(tu predtym nemali) tak idem kuk kedy sa pojdem taebovat 😀

dzou
17. nov 2009

no takze je zmena pretym bolo taebo ut.a stvr,...teraz je pond. streda ale to mi aj viac vyhovuje lebo vacsinou v tieto dni mam navarene a tak nemusim 😉 takze zajtra idem ...tak len nakuknem potom vecer ak budem vladat 😅 ale dnes som este tuuuuuuu

groka
17. nov 2009

dzou len opatrne nejake hadzanie o zem nepraktizuj 😀

tea333
17. nov 2009

dzou Pravo 🙂

dzou
17. nov 2009

nic neboj ono je to ako neskodne len sa pritom spoti ako prasa 😀 😀 😀 😀 a to potrebujem ja som dosla na to e ja som preto pribrala ze mam ovela menej pohybu ako kedysi... tak ked trochu schudnem na teabi tak zase nabehnem do posilky 😎 joj normalne sa tak tesim ze ani nechcem byt tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre