Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
18. nov 2009

kedy zvykne teplota klesat????

nadenkaaa
18. nov 2009

cheer ale vzdy ked pocujem meno linda tak sam ito spoji s tou lindou vespremyovou -co bezal za komancov taky serial o takej policajtke ktora behala na babete a ovladala karate 😀 😀
u mna sa so psom spaja meno Diana a Dorota-jedna kamoska mala jazvecika dianu a druha pudlika dorotu 😀 😀

nadenkaaa
18. nov 2009

maji to je indi vindi niekomu klesne az v den mrchy a niekomu pozvolne klesa uz dva tri dni pred 😅
ale drzim ak by to pomohlo aj usta by som drzala 😀 😀

brisilda
18. nov 2009

ahojte kocky som tu na skok a mam na vas jednu otazocku co si myslite o odobrati pupocnokovej krvi?????opalti sa alebo nie??? aky mate na to nazor?

motylek17
18. nov 2009

dakujem.... uvidime, este mam dva dni.... strasne sa bojim.... ale myslim,ze dostanem mrchu, citim brusko... ☹ ☹ ☹

motylek17
18. nov 2009

bris ja som nad tym rozmyslala... ale neviem... pytala som sa na to roznych mamiciek a vacsinu si to davali tie, u ktorych sa v rodine vyskytuju nejake choroby.... vsetko je na tebe... ale myslim, ze to je dobra vec...

janulka04
18. nov 2009

petka...super new fotecka...
bris, ja ti neviem....v tomto som velmi na pochybach, skor sa priklanam k nie, i ked verim, ze su pripady, kedy naozaj zachranila zivot...

brisilda
18. nov 2009

no kocky ja mam zaujem o to bezplatne odobratie ktore posluzi niekomu inemu 😉 no keby to ma pomoct aj pro moz. obrne tak potom nevaham a som ochotna si za to aj zaplatit polozka v dnesnej dobe je vraj 25000 sk ☹ a to je podla mna dost vela 😒

brisilda
18. nov 2009

ja o tom uvazujem uz dost dlho a nazori su rozne cize sa neviem rozhodnut na ktoru stranu sa priklonim 😔

motylek17
18. nov 2009

bris este mas cas, este o tom mozes v klude porozmyslat...

brisilda
18. nov 2009

jani co sa tyka vahy ja som pribrala 5 kg a dnes som sa vazila a schudla som 2 😀 sama neviem ako ked do seba stale cosi pcham 😉
cherlady co sa tyka cien kuchyne tak 2000 € je este v pohode nasa stala viac ako 100000 sk a + spotrebice cize bohuzial take su dnesne ceny ☹ aj ked na druhej strane teraz kupis spotrebice o polovicu lacnejsie ako som kupovala ja ☹ 😀

janulka04
18. nov 2009

ak to myslis tak, ze aby to posluzilo inym, to ti schvalujem....800€ je vazne moc, ja neviem, ako je to tu v nemecku..musim zistit...

brisilda
18. nov 2009

inak co za pozvanyk sa tu spominaju??? akosi nestiham citat vsetko ☹ pisete strasne vela a ja nemam tak vela casu 😔

motylek17
18. nov 2009

bris, michell nam posielala pozvanky na prezeranie jej albumu z dovci 😉

brisilda
18. nov 2009

jani tak ano zvazujem odobratie PK darcovske no ci je vazne bezplatne to neviem ale zda sa mi to lepsie riesenie ako si nedat odobrat nic 😒 tak mozem mozno zachranit aspon niekomu zivot len nechapem preco ju neodoberaju automaticky kazdej rodicke ked je v takom pripade bezplatne

brisilda
18. nov 2009

no tak to by som rada kukla aj ja 😀

janulka04
18. nov 2009

no, bris, vidis to..holt zo mna bude ta velryba....ale ved este uvidime...ja mam ciel max. este 12kg pribrat...
horsie je to, ze cez den som neni vobec hladna, jem malo..ale vecer...hotovo... 😝 😀

brisilda
18. nov 2009

no o tom mi nieco hovor jani ja mam strasnu chut si coto dat aj o polnoci 😀 a tiez mam v plane pribrat max. tak 15 kg no ako sa poznam priberiem minimalne 25 kg 😀

brisilda
18. nov 2009

inak usudila som, ze toto tehu ma ovela horsi priebeh ako pri prvom ☹ v noci ma na lavej strane boleli creva ☹ hlavne na dotyk inak ma nic nebolelo ☹ je to hrozne budem to musiet spomenut dokimu lebo moje creva sa akosi nechcu prisposobit 😝 😔

janulka04
18. nov 2009

briiis 😀
prave nad tym uvazujem....ze aky mudry clovek to vymyslel, ze ked tu pupocnikovu krv darujes, odoberu ju zdarma...a ked ju chces uschovat pre svoje dietatko, mas za to platit...ved je to tvoje...ok, tak musia to niekde "skladovat" 😀 ci ako to mam inac nazvat, ale je to svinstvo podla mna... 😠

petafr
18. nov 2009

Cheer, o to sa ty vobec nestaraj, co si kto mysli o mene, ktore vyberies pre svoje dieta, je to predsa tvoja volba a nie tvojich rodicov, len nech sa im to zle vysvetluje... neboj, ked bude male na svete a vsetci budu okolo neho skakat, budes im moct pripomenut, ze je to meno pre kona, uz ani nebudu vediet o com hovoris...
Jani, dakujem, som mala chut na zmenu, tu predoslu som nemala rada vlastne...
Linda sa mne velmi paci, tiez si vlastne vzdy pomyslim na vespremyovu, ako nadenka, ale ja som mala na zakladnej jednu spoluziacku Lindu a vsetci sme jej zavideli krasne meno... je jednoduche a pritom originalne... takze si stoj za svojim! 😉

motylek17
18. nov 2009

aj ja si myslim, staci ze si platis poplatok za uskladnenie... ved co je aky problem urezat a dat do mrazaku... nechapem...

janulka04
18. nov 2009

mne sa zda zase uplne lazo plazo, kedze s malymi som bola nonstop hospitalizovana....a tyckovala som od rana do vecera do 6.mesiaca 😝
ale zase som mala nejako viac elanu...teraz som ako zdochlina...ale to asi aj to pocasie....

janulka04
18. nov 2009

majkaaaa... 😀 strucne a jasne 😀 som si tu skoro cvrkla z teba... 😀 😀
peti..a ma vyznam, ze jemna, nezna....prenesene...krasna....no ved to je pocta pre dievca mat take meno... 😵

motylek17
18. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaani 😀 😀 😀

brisilda
18. nov 2009

jani tak to mas pravdu to by zaujimalo aj mna zajtra sa na to opytam doktora ako to vlastne je a ci je to vazne bezplatne res. neviem kto to v takom pripade preplaca a inak co sa tyka PK pre svoje ucely tak tam si kazdy rok platit nemalu sumu za uskladnenie ☹ no zajtra budem mudrejsia 😀

brisilda
18. nov 2009

kocky myslite ze mi doki zajtra povie aj pohlavie??? v knihe sa pise, ze vraj uz to je vidno no ako to je v praxu netusim pri malom som sa to dozvedela v 4 mesiaci 😉 co momentalne som sj teraz 😀

janulka04
18. nov 2009

inac, baby...dnesna perlicka mojich malych....
vcera boli ozaj velmi neposlusne, tak som im zakazala sladkosti cely den...len sa hadali, boli drze, velmi ma hnevali...tak som ich vyhresila, ze ked nebudu posluchat, ze budu bez sladkosti aj zajtra...
a mm dosiel vecer z prace a mame vo zvyku, vzdy sa pyta, ci posluchali a tak..tak som mu povedala, co bolo, ako robili zle...
a mm ze: "ked sa to bude opakovat, tak ste bez sladkosti aj zajtra...a Laura si zahundrala pod fuzy, ze: To uz sme poculi 😀
....sila....ja niekedy vobec netusim, ako reagovat

motylek17
18. nov 2009

bris uvidis zajtra....🙂
baby neviete mi popisat to palenie zahy??? ake to je???

janulka04
18. nov 2009

briiiis, si netrpezliva...co? 😀
aj ja tak budem.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre