Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
18. nov 2009

no moja svokra tiez vymyslala, ze preco sme malemu nedali meno paľko - po mm 😠 no uz nic ine mi nechyba ku stastiu - moj otec je pavol, svokor pavol, manzel pavol ... ako v ziadnom pripade. a este s tym makcenom na l, to ma ide vzdy vystriet, ked to pocujem 😝

nadenkaaa
18. nov 2009

mne sa to tiez nepaci ked ma dieta meno po rodicovi hlavne ked moj mm on je Jan a este aj svokor je jan a to este na zaciatku mi povedal ze on by chel aby sme mali maleho Janka a ja som mu hned na to povedala ze jedine cez moju mrtvolu 😀 😀 ze nepodporim tradiciu akoze jan najstarsi jan mladsi a potom najmladsi 🤐

janulka04
18. nov 2009

siska.... 😀 😀 , ja som mala byvaleho kolegu Pala...a on na tom makceni trval..bolo to strasne, tak ho oslovovat, smiesne... 😀
inac, u nas v rodine sa dedi z ocinovej strany meno Tibor...moj brat je asi 8, co ho ma, vola sa tak oco, dedo, dedov otec...a otec vzdy rozpraval, ake je to dolezite, aby sa prvorodeny syn volal Tibor...tak som zvedava, ako sa raz bude volat moj synovec 😀

janulka04
18. nov 2009

nadi 😉 😀
a moja mama Dana a aj ja som mala byt...no mama s ocom sa stale hadali, tak potom povolil, ze teda Jana...ale sestru dali Danu 😀

motylek17
18. nov 2009

sisus uz je normal, ako ja ho neriesim, potrebujem otehotniet a nie sa rozculovat.... cize si to nevsimam...

sisa2
18. nov 2009

mne to fakt pride tak bez fantazie, ked rodicia davaju svojim detom mena po sebe. podla mna je super, ze sa kazdemu paci nieco ine 🙂

jani - to muselo byt dost vtipne, hovorit dospelemu chlapovi v praci "paľko". bleeeeee. chyba mi tu grcaci smajlik.

motylek17
18. nov 2009

ani ja by som svojmu dietatu nedala meno po rodicoch.... staci ze mna dali po jednej aj druhej babke... 😀

janulka04
18. nov 2009

grgaci, siska..mne uz tu viackrat chybal cervenajuci sa, taky, ze sa hanbi.... 😀

sisa2
18. nov 2009

maji - no tvoje meno bolo hodne frekventovane 😉
super, o par dni ti uz bude moct akurat tak fukat 😵

motylek17
18. nov 2009

siska kiez by si mala pravdu, normalne sa bojim pozret zajtra a pozajtra na teplomer ☹
mm nic netusi, bolo by krasne keby to vyslo a ja som ho mohla cez vikend prekvapit... 🙂

sisa2
18. nov 2009

jani - no mohli by to tu doplnit s tymi smajlikmi.

maji - viem si predstavit, tiez som na tom tak bola. teraz uz radsej nemeriam, nech sa nestresujem 😔

motylek17
18. nov 2009

sisa neposles mi tvoj graf???

janulka04
18. nov 2009

ono, majka, cim blizsie k verdiktu, tym vacsie nervy....ale vyhoda je v merani v tom, ze ked BT klesne, tak sa nemusia vyhadzovat prasule za testiky
ale ty vyzeras velmi nadejne 😉

motylek17
18. nov 2009

dakujem jani.... to mas pravdu, ale v pondelok som nakupila hrbu testov do zasoby... 🙂 snad ich vyuzijem.... a v piatok rano oznamim stastnu novinu... ja by som si to tak strasne moc priala ... ☹

groka
18. nov 2009

avojte

zas som tu 😀
tak ja som najskor bola v obyvke na gauci,potom som sa premiestnila do spalne,zakrila az po krk a spala 3 hodiny,snivali sa mi same hovadiny,z ktorych som sa zobudila o 14:30 mokra ako mys,akoze sila

baby pokila by mi to financie dovolovali,uricte by som si dala pri druhom odbrat pupocnikovu krv,ale ja verim,ze nam nastanu pekne casy a kym ja pojdem rodit,dam si ju aj odobrat,v rodine ju uz mame raz odobratu,no je to moj nevlastny brat

michell mas ipko

bola som po maleho a hned som aj isla spravit en vytuzeny puding,maly zjedol malo,ale zjedol,ste su tam porcie,ale ja uz nemozem a dnes to musim nejako spalit,lebo ledva fucim slahacky som si tam navalila ako pre vola,fuj,az mi je spatne,by som to isla najradsej vytikovat

co chvila pride domov muzicek,neviem ani co budeme robit,ale viem ze dnes vecer sa musim dat na poriadok,zileku nastartujem po dlhom case 😀

motylek17
18. nov 2009

groka tie tvoje hlasky, to je nieco 😀

motylek17
18. nov 2009

babulky utekam, dnes spim v BA, tak chceme ist s mm pokukat obchody... majte sa krasne, rano sa vidime... papa

groka
18. nov 2009

motylek tak dnes tu uz nebudes?
inak sa chystam muza nahovorit aby mi dnes isiel vziat pausal + telefon,mi drzte palce

sisa2
18. nov 2009

maji - tak si to tu najdes az rano 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
uzite si tie obchody 😉

tea333
18. nov 2009

Baby no ja sa tu na Vas len smejem, a kym som vsetko precitala som sa pobavila 😎
Ja som si prave ratala, ze ked to tento mesiac nevyjde, tak dalsi mesiac cakam MS tesne pred vianocami- 22.12..
To by bol krasny darcek, keby som tak 24. rano dostala dve ciarky, juj 😉

tea333
18. nov 2009

Siska bola podla grafu v egypte, 3 male pyramidy, a potom stena K2 led sa presunula dp himalaji :D

tea333
18. nov 2009

Sisi ten nejaky 6. den po ovu ziram ako ti zrazu klesla teplotka

sisa2
18. nov 2009

tea 😀 😀 😀
veru, bol by to krasny darcek 😵 ale ja ti ho doprajem uz teraz v novembri 😉

tea333
18. nov 2009

siska ja by som velmi chcela, a aj sa na to tento mesiac citim, nejak tomu tento mesiac viac verim 😅

sisa2
18. nov 2009

tea - to je super! pozitivne myslenie = polovica uspechu. ja vam to tu vsetkym tak moc prajem 😵

sisa2
18. nov 2009

jarka - v dobrom ti zavidim ten poobednajsi slofik 🙂
drzim palce s mobilom 🙂

tea333
18. nov 2009

a baby, ktora sa vyzna do znameni? ak by bol tento mesiac uspesny, asi by sme mali leva, buduci pannu, to mi pisat nemusite, to mam doma, a asi to odvolavam ze pod stromcek hahahaha chlap panna no to je terno, sak to mam domam tak viem 😠

sisa2
18. nov 2009

tea - ja sa v znameniach nevyznam ... ale danielko je tiez panna 😔 😀

tea333
18. nov 2009

ja na svojom chlapovi vidim, v com je ta panna zakliata..on je velmi rodinne zalozeny a mimoriadne verny, a vie lubit ozaj silno, ale na vsetkych, a hlavne rodinu ma neprimerane naroky a obcas koly jeho puntickarstvu ti ludia trpia, lebo on caka od kazdeho dokonalost, a je mimoriadne uprimny..takze aj mamina si obcas vypocuje..este ze ja som uplne obrnena, a mne sa s nim zije dobre 😀

tea333
18. nov 2009

ale dietatko bol vzorne a stale za sebou upratoval a nevyvadzal, bol to anjelik a vela sa mojkal 😝 😀
tak asponze tak hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre