Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
19. nov 2009

a je tam toho este vela,B....mi povie,spravte toto toto toto a ja to spravim a potom ma zdzube ze preco som to spravila a ked poviem ze mi kaza,tak povie ze to nie je pravda a vsetko velmi zlozito a zdlhavo vysvetluje a rob si zo mna srandu

groka
19. nov 2009

baby my uz aktivne snazilkujeme kuk 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/groka 😀 😀 😀 😀

groka
19. nov 2009

Easier Than Ever: Earn Free VIP Days with each new member that you refer to FertilityFriend.com: New Referral Program viete mi to neikto prelozit?

sharmana
19. nov 2009

groka. dobre si urobila, ved ty si platíš, tak nech ta učí niekto koho chceš...
len sa snažilkujte 🙂

lucialen
19. nov 2009

Ahojte 🙂 No priebezne som vas cez den citala, ale radsej som sa nepridala, lebo by som sa nezastavila az do vecera 😀 Inak som sa dnes zobudila s riadnymi bolestami, boli ma prava bolovica tela, brucho, chrbat, zadok a noha, ale iba prava cast tela 😒Tak asi som spala celu noc napravo, alebo na mne lezal v noci moj 30kg psik 😀
Kozmeticka ma trochu vytrapila, ale povedala, ze ten ksicht, teda vrediky, nemozem mat zvonku, ze urcite nieco nieje vporiadku vnutri, tak mozno to fakt bude nejakymi hormonmi 😒
A minule ma napadlo, ci ja su tu najdlhsia snazilka 😒Takze anketova otazka. Snazi sa niekto 8 mesiacov a viac?
Citam, ze zase tu bola ta neosuchana tema vaha 😀
Sharmi, tak dufam, ze dedko sa neozval 😉
Peti drzim palce u dokiho, urcite je malicke vporiadku 😉 🙂
A Janka sa neozvala, ci vybavila nejakeho dokiho? 😒
Fazulka a aky hormon ti chyba? Robili ti hormonalny profil? Ja budem mat tiez vysledky na buducu stredu, som strasne zvedava 😒

sharmana
19. nov 2009

peti tak jasné, v tomto prípade ti je karta na nič... a niekedy sa oplatí zaplatiť si vyšetrenie...

groka
19. nov 2009

luci my sa nsazilkujeme od minuleho roka od oktobra,potom sme nemohli na 3 mesiace ale ani som neovulovala,takze ked si tak vezmes ja 1 rok

sisa2
19. nov 2009

luci - my sme snazilkovali od novembra. len u mna sa to neda ratat na mesiace 😀 😔

lucialen
19. nov 2009

No a rozhodla som si dat nejake vitaminy, tak som si pokrajala 4 banany na stvrtky, poliala cokoladkou a navrch pojde slahacka 😵 Mnam, mnam, no proste mrcha priznaky 😀
Mimochodom dnes konci 😉

lucialen
19. nov 2009

No ved pre nas je to teraz rok a mesiac odkedy sme zacali 😒 Ale 8mi mesiac druheho kola 🙂

dzou
19. nov 2009

ahojte kocky strasne mi blbne comp uz asi 15min mi nacitavalo stranku 😠
ako sa mate? ja som si dnes obarila ruku s vriacou polievkou 😅 som si ju nejak vykydla na seba.... ale som ok len mm ma nasrdil lebo ked som mu to povedala tak rpva reakcia nie aby ma trosku polutoval ale ze preco som si ju tak moc zohriala 🙄 no asi aby bola teplaaaa
nieco nove?

dzou
19. nov 2009

ty kokso idem vas docitat to kolko ste popisali 😕 😕 7 straaaaaaaaaaan pomoooooooooooooc

groka
19. nov 2009

lucka,ja som mala vcera take obdobie,ale aj dnes keby som mohla tak si spravim to co ty+kinderka by som asi malemu zhltla,kroisanta,vsetko sladke,ale drzim sa,len 2 mini mandarinky som zjedla a este vypijem liter caju minimalne kym pojdem spat

sharmana
19. nov 2009

luci. a to by si sa na psíka nezobudila? no na mna ked si mm len nachvílku ruku položí, tak ho hned idem skopat z postele 😀 😀 a dedko sa zatial neozval a to nám tu už trištvrte hodinu menia dve sklá na dvoch plastových oknách, z nejakej záhady nám samé od seba pukli, pritom máme kvalitné, 8 komorové, ale vybrali sme si super firmu, ktorá vôbec nerobila problémy, objednali dalsie sklá a pekne nám to vymienajú, bez papierovaciek alebo nejakých reklamácií 😉

groka
19. nov 2009

dzou 😀 ale ste ze si ok
inak moje dnesne jedlo
rano mandarinka tusim len ak som nieco nezabudla
obed kuracie maso ako cina + vela zeleniny+graham rozok
vecer mandarinky
a este tie caje
a baby do zajtra mam dole kilo 😨 mne to tak ide dole ked nezerem

groka
19. nov 2009

dzou ja asi pozajtra zacinam,ty ako?vies co myslim?alebo uz zajtra?

petafr
19. nov 2009

luci, tak takto ty bojujes proti vredikom 😀 mnam, si mi narobila chute... mm isiel na Beaujolais, nove vinko, fr obchodna komora to organizuje kazdy rok... sla by som aj ja, ale radsej zostanem pekne lezkat a budem sa venovat malickej omrvinke, ako to minule pomenovala lenka tusim... 😉

dzou
19. nov 2009

hej viem no ja asi tiez tak pozajtra 😅

dzou
19. nov 2009

jeeeeee to je super ze ste tu aj tak vecer 😉 no mne uz aj zacina brutal svalovka 😔 este ze je zajtra piatok a v piatok robime len do 12.30 😎

groka
19. nov 2009

ja som hladnaaaaaaaaaa
baby pomozte mi aby som nejedla uz,prosim
idem vypit caj,budem sa nalievat nech prasknem

dzou
19. nov 2009

a aky mas cajik groka? nejaky speci na chudnitie> a mam taky ze by som potom nemala mat chut na jedlo ale predtym ako ho vypijem zjem co sa da 😀 ale aj sa trosku bojim(inac toto je jediny bylink.caj co sa tu da kupit) ze ci tam nie su nejake bylinky co by som nemala pit ak chcem otehu tak ho moc nepijem 😒

lucialen
19. nov 2009

Peti, to radsej s vredikmi ako bez sladkeho 😀 Ale mne plet nereaguje na sladke, za tych 11 rokov som uz vyskusala vsetko 😉
Dzou, no aspon ze si vporiadku 😉 Ach ti chlapi 😀
Groka, tak nie som sama ani v dlzke snazenia ani v chuti na sladke 😉 😀 Ozaj a to si mala mrchu len 2 dni? 😒
Sharmi, ved ja si tiez myslim, ze by som psa zacitila, keby si na mna lahne, no neviem, hadam to uz bude zajtra ok 😉

lucialen
19. nov 2009

Ja som si raz kupila este v irsku v nejakom polskom obchode caj na chudnutie a normalne som z neho 2kg schudla a to som sa vobec neobmedzovala 😉 To vysvetluje, preco su polky take chude 🙂

dzou
19. nov 2009

hej no v robote mali zo mna shou ked som to naseba vykydla 😅 lebo kopec bolo aj na gatiach uuuuuplne vrele a tak som si ich tak pridrziaval od tela a jeden kolega mi musel podat mokru handru a potom som sa musela prezliet no bola shou potom mi vystrihli z casaku ze si mam kupit vodovzdorne gatky 😀 no to je tak pracovat s takmer samimi chlapmi 😉

petafr
19. nov 2009

dzou, ty kde vlastne robis? a si v poriadku? ja som si v lete obarila ruku horucim olejom, mam tam peknu jazvu, ani co by som si podrezala zily 😀
luci, ktovie co v tom caji bolo 😝

dzou
19. nov 2009

no ja robim v takej firme kde sa vyrabaju vrtaky a vselijake special rezacie nastroje a tak.... tazke su tam sami chlapi(asi30 😅 ) a sme 4 baby 2 v kancli a 2 (teda aj ja ) na baleni 😉 uz sa tesim ked buedm tehu ma budu obskakovat 😀 teda aspon dufam....
no jazvu nemam ale mam cevrenu ruku ale je to ok... nastastie 😉

dzou
19. nov 2009

no uz som to jak tak precitala vy spisovatelky... teda janka tu dnes ani nebola 😒
majka moc drzim palce na zajtra 😉 zisla by sa dalsia tehulka 🙂

dzou
19. nov 2009

inac viete co by bola fakt sranda? ak by som teraz otehu tesotvat by som mala okolo30.-1. a 4.12 mam narodky ... a ak by som otehu teraz tak TP by som mala 7.8. a to je den po mojich meninach 😀 no to by bola dvojita oslava 😀 😀 😀

dzou
19. nov 2009

ale taky darcek na narodky by sa zisiel 😅

rhodosbb
19. nov 2009

dzou, aj ja keby som otehu teraz, tak TP by som mala 7.8. 😀 to by bolo super, drzme si palce 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre