Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
19. nov 2009

petulka...neboooj, omrvinka je urcite zavrtana a ja ti budem zajtra drzat palceky 😉

petafr
19. nov 2009

no dufam Janka, fakt dufam,... jarka pekne motto, aj ja si uz budem musiet nejake nove vymysliet...
Inka, najlepsi vek na babatko... hor sa do snazilkovania, budeme ti drzat palce!

iinka
19. nov 2009

petafr, no jasné ved sa neviem dočkať kedy už pôjdem k lekárovi, suseda mi ho vybavovala, len meno mi vypadlo...
ja som sa doteraz veľa veľa pýtala, ale zatiaľ som vždy počula len toľko že nebudem mať problém s otehotnením, áááááále keď ja sa v lekároch už ani nevyznám...............

dzou
19. nov 2009

no sak ja vzdy chute narobim 😀 my mame kebab tak kazde 2 tyzdne 😅

janulka04
19. nov 2009

dzou, porob este viac? Davas si ho do toho arabskeho chlebika? Ten ja milujem!!!!

dzou
19. nov 2009

heeeeeeeej jani 😉
peti komu nadavam 😕

petafr
19. nov 2009

inka, ved problem nemas preco mat zatial, zbytocne sa nemusis obavat, treba sa len pripravit na to, ze to zrejme nebude na prvy mesiac, ako to vsetky dufame, ked zaciname... teda aspon ja som bola taka naivna.. 😒 treba byt len v pohodicke a ono to urcite pride, ked bude mat... 😉

xena1
19. nov 2009

snad uz mi da mrcha pokoj...a v decembri bude stedry jezisko...v pondelok idem na folikulometriu...tak so zvedava...

dzou
19. nov 2009

peti a ty ides k dr zajtra?

janulka04
19. nov 2009

do pr...!!! asi si zajtra vybehnem tiez pre jeden, kedze u nas su na plane zajtra spagety bolognese

petafr
19. nov 2009

dzou, to bol len preklep na minulej strane, tak mi prislo smiesne... 😅
xeni, na vianoce sa pre teba asi chysta super mega darcek...

iinka
19. nov 2009

jáj baby, nerobte tu chute, ved je už veľa hodín na jedenie🙂

dzou
19. nov 2009

jaj uz chnapem 😉
a ja chcem darcek na narodky 😠 😀

dzou
19. nov 2009

HA HA my mame o hodku menej 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

xena1
19. nov 2009

peti,len neviem na ktore 😀 😀 😀 😀

iinka
19. nov 2009

aha, neni som tu dlho, tak sa musím dostať do obrazu, ty si niekde vonku?

dzou
19. nov 2009

hej v UK 😉

nadenkaaa
19. nov 2009

babule majuska neplackaj este predsa nie je nic stratene najlepsie sa testuje rano vecer je to fakt o nicom jedine ak by si cakala dvojicky alebo bola uz po termine ms 😉
Petka verim tomu ze omrvinka je na svojom mieste a pekne rastie do krasy zajtra drzim palceky 😵
dzou to by bolo krasne dat si taky darcek drzim drzim 😵
janul super co vsetko ste dnes vybavili 🙂
inka pokial mas problemy s ms tak tam bude nejaky hormonalny problem treba to zacat riesit(hormonalny profil) lebo bez cyklu tazko bude babo,ale verim ze sa to vlemi rychlo da do poriadku 😉
xeni ,jarka,lenka pridavam sa do klubu konciacich partizanov 😀

janulka04
19. nov 2009

inac, v tejto teme, sa mi zda , tie babatka nejako vychadzaju na vyrocia...narodeniny, meniny....
asi dzou mrnus naozaj chce byt darcekom 😀

dzou
19. nov 2009

hej jani? tak aj ja duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufam 😀 😀 😀 😀 😀

nadenkaaa
19. nov 2009

ja tu popijam alchemilku 😉 som povedala minule mm ze ci aj on nechce a on ze aj ja potrebujem posilnit maternicu 😀 😀 a ja mu na to ze ved to nie je len zensky caj 😉

iinka
19. nov 2009

už mi robili hormonalny profil, a že bol ok.....
ja pijem alchimilku už 3 mesiace a nič....

petafr
19. nov 2009

dzou hej... xeni, no tak, nerobme sa nechapavou 😀 😀 😀 , baby tento mesiac sa to nespustilo, buduci to musi ist ako na beziacom pase!!!

dzou
19. nov 2009

a kde byvas? teda kde si bola u dokyho?

groka
19. nov 2009

iinka v prvom rade ti da novy lekar vyvolavacku,a potom by ti mal dat asi clostipegdit,alebo najskor sa pozrie aky budes mat cyklus dlhy a potom sa rozhodne,stratis asi mesiac,dva,ale.............mozno motyka vysteli ako zvycajne zvykne a ty hned otehotnies,ked budes vediet,napis meno toho dokiho

mne je nejaka zimka,idem sa obliect teplejsie,aj podbursko citim,prechladnut by som nechcela

janulka04
19. nov 2009

nadi, ahoooj
to bola hlaska 😀 😀 😀
dzou, jasne, ze hej...kukni na mna aj Petku...my sme to mali ako darcek..a tusim aj siska...ale to som si neni ista teraz...no prisla by som mozno na viac bab 😕

petafr
19. nov 2009

jani, to mas pravdu, na vynimocne udalosti, vynimocne darceky, mame tu dobru auru v teme.
Nadi, dufam, ze mas pravdu... som ako na ihlach... asi ako Majka. 😖

dzou
19. nov 2009

peti tak drzkam palce 😉

xena1
19. nov 2009

nadi vitaj v klube... 😎

dzou
19. nov 2009

no tak to MUSI vyjst 😀 😀 😀 😀 a teda ako som pisala narodilo by sa okolo menin 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre