Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
19. nov 2009

inka a nemas nahodou PCO?polycysticke ovaria?(vajecniky)

janulka04
19. nov 2009

peti...ja verim, ze mrnus je ok....ved moj si zo mna aku srandu robil, sa na dva dni stratil, darebacik.... 😀

dzou
19. nov 2009

xeni a idete na to IUI?

iinka
19. nov 2009

jasné, zistím meno dr a dám vedieť, fakt ma teraz nenapadne ako sa volá...
baby je tu nejaká ktorá brala lutenyl a pomohol jej?

lucialen
19. nov 2009

Nadi, som videla v obchode ten tvoj stoke kocik nazivo, som si na tebe spomenula a hovorim drahemu, ze tento sa paci mojej kamoske 😀 Stale mi nieco pripomina ten kocik, len neviem co 😀

dzou
19. nov 2009

peti aj ja veriiiiiiiiiiim 😵

xena1
19. nov 2009

dzou ano ideme....v pondelok na gyndu kde ma doki nastavi a objedna...a ty ako?uz sa blizis k testovaniu?

groka
19. nov 2009

baby teraz som si spomenula ze takto sa u mna zacinala chripka,bolest hlavy a zminica a aj si spomynate,zimnicu som mala pred mrchou a hlava ma boli 2 den,kurnik len to nie,no budes sa gniavit vitaminmi
rodinka inak teraz ma chripku,40 stupnove orucky,su totalne nevaldni,uboleny ja som sa zlakla ci uz aj prasacia neni

dzou
19. nov 2009

este nieeeeeeeee este som len 5dpo 😉

nadenkaaa
19. nov 2009

babulky ja verim tomu ze tu je pozitivna aura inak by sme neboli na teme take "zavisle" 😀 😀 takze to ze si tu pomahame funguje tu uzasne spolupatricnost aj ked sa nepozname sme na jednej lodi ..takze ja verim ze sa nam to vsetkym podari a budeme pocut od nasich pokladov to sladke slovko Mama 😵 😵

dzou
19. nov 2009

presne nadi 😉 a mame vyse 23000 prispevkov a ziadne rozbroje to je uz co povedat 🙂

iinka
19. nov 2009

baby idem off, a nejak ma začarujte aby som do rána dostala MS🙂
zajtra som tu zasa dobrú noc!

janulka04
19. nov 2009

groka, to hadam nie...ale asi bude teraz take obdobie, u nas sa velmi oteplilo a to sa chripane a podobny nezmar rozmahaju ☹

petafr
19. nov 2009

aj ja som inac pozerala, ze sme druha najproduktivnejsia tema na konikovi... tak sme tu asi fakt dobra particka... vdaka vam vsetkym, v zivote som si nepomyslela, ze sa az tak spoznam s inymi ludmi cez forum... ale fakt som rada, ze ma tu uz tiez poznate a nemusim vam vsetko vysvetlovat, cloveku vzdy odlahne, ked ma tu podporite... tak vam tiez veeeelmi dakujem za vsetko, uz nech to dopadne akokolvek zajtra, som minimalne rada, ze vas poznam... ach jaj, uz aj ja zacinam byt precitlivela...

nadenkaaa
19. nov 2009

inka dobru noc 🙂
dzou ved prave a to fungujeme relativne kratko iba od konca juna takze to uz je co povedat 😀 🙂

nadenkaaa
19. nov 2009

peta to je uplne skvely priznak 😵 😵 budeme na teba urcite vsetky mysliet zajtra a samozrejme aj na omrvinku v brusku 😵
okrem toho ved ty si mohla otehu neskor 😉 ako na ovu a eeste vraj silny orgazmus u zeny dokaze vyvolat ovu 😀 😀 takze clovek sa nemusi spoliehat iba na klasicku ovu 😉

janulka04
19. nov 2009

babulky, idem spat...ten dnesny den bol vycerpavajuci...majte sa krasne, sladke snicky a tehulky hladkat bruska 😵

nadenkaaa
19. nov 2009

janul a my netehulky nemozme hladkat bruska? 😉 pripadne bruska svojich mm a potom plynule prejst do nizsich partii 😀 😀 😝 tusim mi zacina hrabat 😀

petafr
19. nov 2009

nadi 😀 😀 😀 tak len pekne hladkaj, mozno je to vsetko v tom hladkani, ako sa do toho vlozime...

nadenkaaa
19. nov 2009

no pojdem sa tusim do toho vlozit 😀 zatial asi to moje vlozeniesa do hladkania nemalo zelany efekt 😅

groka
19. nov 2009

avojte, co tu tak ticho je dnes? 😕 😨 😨 😨

my sme dopozerali ordinaciu,teraz odsudene a mm ide este pozerat mafstory,ci co ide na jojke a ja idem do spalne si lazkat a testovat nove testy

zajtra mame v plane ist do banky vybavit nejake veci,poposielat peniazky tam,kde ich treba dat 🙄 no a potom domka nieco zasa pozehlim,vecer idem na jazdu,uz sa tesim normalne, inak som dostala strasnu chut na hriby s vajickom,takze pozajtra na obed budu hribyky len tak na chelbik dat,mnam

ja sa uz tesim na zajtra rano na ranajky,bude len aktivia anansova,ale potom na desiatu si doprajem rohlik so suneckou a zeleninkou a na obed toho pangasia so slovenskym salatikom a pobede len ovocko,zas budem umierat vecer od hladu 🙄 no ale stoji mi to za to,aby som vladala na lyze a hodila na seba nejake erotikus oteplovacky 😀

caute koculky

tak babiky dobru nocku

motylke drzim ti palce na zajtrajsiu teplotu,verim ze pojde hore 😉

tea333
19. nov 2009

Zas dobru noc a dobre ranko opat, ale aspon vidite aka som dosledna v merani, do polnoci som kazdy den doma a do pol jednej v posteli, normalne myslim ze idem domov, ved rano meram teplotku 😀 😀
Este pred 3ma tyzdnami som vam pisavala aj o 5, 6 rano,,..az sa musim pochvalit 😅
ale pravda je, ze sa citim viac vyspinkana ked chodim skor..

iinka vitaj u nas, dobre si prisla, tu su strasne zlate babule a super sa pise, aj ked som isty cas nestihala stale som sa tesila az kuknem na konika, kto je tehu a kto ma pekny graf 🙂
inak s tym vekom je to mimoriadne otazne, ja som tu najmladsia, mam o chvilu 21 a su tu babizne o viac nez desat rokov odomna starsie (ale nevyzeraju 😉)..mne kazdy povie ze som si skazila zivot a je skoro, a niekto by povedal ze 40 rocna mama je stara..idealny vek je individualny, ako sa kto citi a ake ma podmienky.Co sa tyka biologickych predpokladom, tak najplodnejsia si od 20 do 30, alebo aspon priblizne..
Nespoliehala by som sa na datumy ako ze zacneme vtedy a vtedy buduci rok, ja som chcela byt tehu uz v juni a aha, stale snazilka..
co sa tyka tvojho problemu, musis sa dat prezriet, ci to neni PCO 😒 a nechapem preco ti ti lekari nechcu pichnut vyvolavacku..ja by som jednoducho nasadila antikoncepciu..aspon na chvilu..

groka a tvoj graf je supr 😎 sa mi pacia tie bodky na zaciatku cyklu..a strasne zlate je jak nam tu stale robis chute, stale si precitam tvoje prispevky ake mnamky ste doma mali a co budes varit a som hladnaaaa 😀

nadi to hladkanie je dobry napad, treba sa vela hladkat 😉

peti vsetci netrpezlivo ocakavame vysledky 🙂

ja sa inak tento mesiac chlacholim tym, ze buduci bude vianocny, tak keby nevyslo tento mesiac nesmutim 🙂

maji a ty prestaaaan s plakanim, neplaaaac 😢 😒 ☹ Ja sa necudujem ze bol biely, ved si este malinko po ovulacii, to tie testy vacsinou byvaju take biele, kym nepride mrcha vobec nestresuj 😉

Xena velmi drzim palce na IUI 🙂

jaaj a bola otazka ze kolko snazilkujeme, tak od juna, takze myslim ze 7. cyklus, kedze som ich mala predtym kratke..

dzou
20. nov 2009

Dobre ranko je piatooooooooooooooooooook 😀 no ja normlane cubrnim ze ake vysoke mam tie teplotky ako min. mesiac som mala 37.0 2x aj to tak v strede lf a mesiac predtym len raz a teraz dost skoro su take vysoke 😕 tak dufam ze to bude tyyyyyyyym http://www.fertilityfriend.com/home/dzou a inac v noci som sa normalne zobudila na to ze ma boli brucho jak na mrchu 😕 tiez nechapem...
jaaaaaaaaaj a k tej ankete ja som vcera zabudla napisat aj my od juna ale kedze ja mam normalne cykly tak toto je 6.kolo 😉 a teda tea moc ta chvalim ze chodis tak poctivo spinkat 😉 tak dnes robim ''len'' do 12.30 tak pridem skoooooooor 🙂 tak paa paa

sisa2
20. nov 2009

ahojte babule, vy ste toho teda vcera popisali! 🙂 ja som dnes cely den mimo, pridem az poobede.

maji moc moc drzim vsetko, co sa da!
petka aj tebe. dufam, ze ta zoberu, vysetria a vysledky budes mat na obed. verim, ze je vsetko ok.
dzou - krasny grafik! 😵
tea - veru ta aj ja chvalim, ze si si to tak zobrala k srdcu. verim tomu, ze to bude korunovane uspechom 😵

lucialen
20. nov 2009

Dobre rano 🙂 Nejako nemozem spavat, 7.30 som vstala 😕
Tea aj ja chvalm, som si nemyslela ze ta to meranie tak zacne bavit a tak zodpovedne sa k tomu postavis 😉 🙂

motylek17
20. nov 2009
malalady
20. nov 2009

prajem krásne dobré ranko babiky 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

malalady
20. nov 2009

motylek ☹(((((((((((((((((

rhodosbb
20. nov 2009

ahojte 🙂
vy ste riadne spisovatelky 😀 v robote si urobim cajik a citam vas ako ranne noviny 😀
tea, ty si sa riadne polepsila, stava sa z teba zodpovedna mamina - cakatelka 😉 🙂
peta ma dnes to vysetrenie? drzim ti palce, nech je vsetko v poriadku, ale bude, neboj 🙂
dzou, ja som sa tiez na 6 DPO v noci zobudila, ze ma strasne boli brucho na mrchu, tiez nechapem 😕
lucy, ze 7,30 😀 to je skoro? a kedy si sla spat?

dievcata, od buduceho tyzdna mi zacinaju perne casy...moju tehotnu kolegynku doktor vypisal na pn, na matersku mala nastupit az v polovici januara...jooooj bude mi za nou smutno, ale blbe je hlavne to, ze ostavam sama so sefom, vobec neviem ako tu budem vsetko stihat 😒 no nic, budem musiet makat ako fredka 😀

rhodosbb
20. nov 2009

maji, do........................................................................................ 😢 normalne som si zanadavala za teba ☹ mrzi ma to zlatko, ja som mala vzdy taketo pekne sa vyvijajuce grafy a bolo mi to tiez na dve veci...
poplac si, vyzur sa ako ja a hor sa do prace, aby si na to nemyslela 😔 nabuduce to vyjde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre