Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
20. nov 2009

dzou naozaj vyzeras byt na fotke extremne chuda 🙂

dzou
20. nov 2009

hej ta fotka bola min. rok v lete a od vtedy som pribrala 10kg 😠 ake tak v podtate vyzeram skoro tak isto lebo sa to aspon tak rovnomerne ulozilo... ako vsetci mi hovoria ze mi to velmi pristane 🙄

nadenkaaa
20. nov 2009

dzou ved to chlapi ani nemozu mat radi take vychrtliny zena ma byt zena aj cici aj rici 😀 😀 to moj mm povie ze predsa nebude spat s radiatorom 😀

dzou
20. nov 2009

no sak ja som bola velmi prekvaopena lebo stale som si myslela ze sa pacim tak mm lebo ked sme a aj zoznamili to som mala 20r skoro a 49kil 😅 no a potom jak om pribrala som sa ho raz pri sexiku daco pytala a on ze sak konecne ta mam za co chytit tak som nechapala 😀

motylek17
20. nov 2009

presne nadi 🙂

dzou
20. nov 2009

ale tak uz ani nemam 20 ze ano 🙂 no 30-tka sa blizi este je sice tak ze trosku za kopcekom ale uz ju vidiiiiiiim 😀

janulka04
20. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=6965025
mne sa, majka pacia tie haremky...aj tento overal je fajn... 😉

motylek17
20. nov 2009

dzou keby si mala 49kg, tak ta povazuju za sestru tvojho dietata a nie za matku 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

no ved ale zasa bay si to zle nebrala dzou kazdemu sa paci volaco ine ak by sa minali len zeny typu Adela B. tak my ostatne sa mozme ist dat vyp...chat 😀 😀 ale nastastie krasa je relativny pojem a tak je to najlepsie 😀 ale vseobecne aj velmi chude baby mozu mat problem otehu prave pre svoju vahu a zasa moc tucne tiez mozu mat problem takze: 😀 treba sa udrzovat 😉 a hlavne citit sa vo vlastnom tele dobre a mat sa rada taka aka som 🙂

dzou
20. nov 2009

jeeej jani to je moc pekne 😵
nadi sak jasne no ja chcem aspon trochu schudnut ale uz nie na 49 to je jasne tak 55 je u mna ok a teraz mam o 10 viac 😖

dzou
20. nov 2009

inac mne sa tie dlhe haremky nepacia ale tieto 3/4 su pekneee normalne budem uvazovat nad kupou 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

aha a ty si neni spokojna 😉 a tvoj mm sa stazuje? 😉 lebo jedine co by som asi nezvladala keby mi chlap nieco zacal hovorit lebo niektori chlapi su strasne hlupi a zacnu cloveku vycitat mala som kamosku ktorej chlap ked pribrala hned zacal nadavat a hovorit jej ze nech zo sebou necie robi lebo sa sn ou rozide a podobne reci hrozne 😠

dzou
20. nov 2009

nieeee on je v poho len ze nech sa to uz nezhorsuje 😀 😀 ale tak si obcas robi srandicky lebo vie ze ma to rozculuje ale on je inac spokojony 😉

motylek17
20. nov 2009

ak su chlapi s nami spokojni, tak vieme, ze sa im pacime a to je uplne super... aj ja som mala takeho hnupa, co ma vsade ponizoval a tak, potom som mala take nizke sebavedomie, ze som premyslala nad.... ☹ smutne, ja vim... ale uz je to za mnou... 🙂

motylek17
20. nov 2009

a haremky by som nevymenila za nic na svete... ja som si kupila aj take rifle a teplakov mam vela... strasne dobre sa nosia aj ked sa mi nasi smeju, ale mne to je jedno... 😀

janulka04
20. nov 2009

pekne, ze dzou...no ja si mozem dat momentalne zajst chut 😀

dzou
20. nov 2009

no mm na haremky furt ze hen kukni ta bab ma pyzamo 😀 😀 😀

dzou
20. nov 2009

inac offtopic... no v tom recepte na med.rezy mi mamina napisala ze pech mam poriadne vymastit mysltie ze to mozem robit na papieri na pecenie?

motylek17
20. nov 2009

dzou jasne.... 🙂

dzou
20. nov 2009

ok inac som zistila ze mi zopar veci chyba teda som kupila len jedno maslo a potrebujem viac tiez kravav som si vcera mohla ten recept aspon precitat predtym ako som sla do obchodu ... no noic tak este budem musiet skocit
jaj a inac dnes som videla v tescu jedna mala taky kraaaaaaaasny kocik taky oranzovy svietivi ale som nestihla precitat aky to bol 😠

nadenkaaa
20. nov 2009

dzou ja vsetko peciem na papaieri aby som potom nemusela plech umyvat 😀 😀

motylek17
20. nov 2009

nadenka presne... to iste robim aj ja 😀 😀 ... a ked nahodou musim piect daco bez papiera tak som nasrata 😠 😠

dzou
20. nov 2009

sak aj ja 😀 ale moja mama nie tak sa pytam preistotu 😉

groka
20. nov 2009

nejako sa neviem dnes zapojit do diskusie 😢 mm ma nasral,odisiel aj s malym prec kamos ho volal niekde nejakeho mesta na hodinku,z coho bude viac samozrejme a nemohla som ist s nimi
a mne je zle od zaludku,nieco mi dnes naramne uskodilo,urcite cina

nadenkaaa
20. nov 2009

jasne ale normalne som leniva ked sa na to takto pozeram lebo si ulahcujem robotu 😀 😀 moja babka by len ruky zalamovala ze dievca dievca 😀 😀

dzou
20. nov 2009

mm urcite zase bude vymyslat ze co som si to vymyslela a potom ked sa mi to podari comu verim ze ano 😀 tak sa bude az za usami oblizovat 😀 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

jarka nezufaj ved aspon sa u pri nas odreagujes a dojdes na ine myslienky 😉

janulka04
20. nov 2009

baby, ja dnes nad vami zasnem, ake ste akcne..ja varim momentalne na dvojplotienke, kedze mm uz sporak montuje do novej kuchyne ☹
dnes len prisiel z prace a isiel vyzdvihnut postele a spalnu...a ide to hned aj montovat, kuchynu doraba zajtra,...chudacik moj... 😔
a este musim prat pradlo, som zistila a pracka uz tiez v novom byte, tak sa tesim

nadenkaaa
20. nov 2009

dzou to aj moj robi ze co zasa idem robit 😕 a ked je to uz na stole tak uz je vsetko v pohode a vychvaluje ma az do neba 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

jani takze rucne pranie? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre