Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
20. nov 2009

ahoj groka len sa zapoj sa to zvihne nalada 😉
no ja na linecke kol.a medovniky nepouivam papier.. ale na take co su vyvysene musim lebo som si kupila jeden plech najvacsi aky som tu zohnala a po asi pol roku my zacak hrdzaviet spodok ako fakt kvalita a pritom som ho kupila v znackovom obchode...tak ked daco robim vzdy musim dat alobal alebo papier neviem ako sa mam toho zbavit niekto by povedal ze fuj uz by na tom ani nepiekol ale ja nemam inu moznost ako fakt nechapem sak anglani zevraj furt vypekaju biscuits a plechy maju take pidi ze na pol rury 🙄 tento som bola stastna jak blacha ze som zohnala no a na medovniku mam 2 male co dam naraz do rury lebo inak by som ich piekla asi 10rokov na tych ich pidi plieskoch

dzou
20. nov 2009

jasne ze jak blcha a nie blacha 😀 😀

dzou
20. nov 2009

no uz mi zmaklo masko na perkelt tak idem ho oskubat a urobit halusky tak nachvilu vas opustam ale inac som furt tuuuuuuuuu 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

dzou oni robia stalel en tie svoje vinaocne pudingy ci co 😀 😀 to keby dosli do hocktorej slovenskej domacnosti pred vianocami to by sa nestihali cudovat 😀 😉

motylek17
20. nov 2009

groka ahoj... nebud smutna... to ja by som dnes mala byt 😀

janulka04
20. nov 2009

nadi, rucneeee 😠 😖 😢

nadenkaaa
20. nov 2009

a majka je nam uz veselalebo si dnes urobila radost a kupila si nieco pekne na seba a bude na vianocnom vecierku mimoriadne sexiiiiii 😀 😉

dzou
20. nov 2009

no sak oni take hnusne kolace maju na vianocee 😝 😝 😝

nadenkaaa
20. nov 2009

janulka to ti fakt nezavidim 😒 pamatam si ked som este len zacala byvat v ba a este som nemala pracku tak som rucne prala 😖 a raz dokonca aj postelne pradlo 😒 😖 a myslela som ze sa zblaznim 🙄 hrozne a ked si predstavim ze kedysi sa len rucne pralo na tych rumpaloch 😨 tak fakt klobuk dole lebo u nas je to len o tom ako nalozis pracku 😀

groka
20. nov 2009

motylek nie som smutna,som len nejaka nesvoja
a zajtra uz bude lepsie,mna to tiez drzalo len chvilku,potom si uvedomis ze s tym nespravis nic len sa pripravit na nove snazilkovanie,budme radi, ze mozme vobec snazilkovat a ze nam do toho neprisla nejaka situaciua pre ktoru by sme nemohli snazit,co u mna sa da cakat kvoli stitnej zlaze,ale verim si zatial,skor sa teraz bojim nejakej choroby,uz aj muz dnes kukol na mna ked prisiel od svokry a ja v mikine a pod dekou ze ci budem chora,ci mi je taka zima ze musim byt taka zababusna,no ale co
aj hlava ma stale boli
ja sa velmi bojim teraz o seba a malinkeho,aby mi bol zdravi on hlavne a ja tiez,mm nebyva chory,on je v pohode,on by pre zmenu mohol ist uz do roboty,kurnik baby,tak ma to serie,toto uz neni normlane,vianoce sa blizia a mi este nic nepodnikame a este je otazna ta nasa dovolenka 😝 vsetko na nas sype,vsetko,za chvilu budeme nuteni prestat snazilkovat kvoli financiam

janulka04
20. nov 2009

no...mame namocene, tak za chvilku idem na to..mam take nervy....uz nech sme prestahovani cimskor... 😢
nadenka, ja som si to uz raz uzila, male boli babatka a mne odisla pracka, boli to najhorsie 3 tyzdne...som cakala na mm vyplatu ahned sme kupili novu 😀 ..bolo to v zime...katastrofa

groka
20. nov 2009

idem sa namalovat,o 18:00 mam jazdu a dnes asi s nejekou zenou,aj sa tesim uz na jazdu,sa trosku odreagujem

baby ozaj dnes pijeme ci nie?ja ani neviem co ci ako

groka
20. nov 2009

janulka nam odchadza chlanicka,nechladi nam,musim ju sama nakopnut aby zacala

janulka04
20. nov 2009

oni spotrebice vedia odist vetsinou hromadne a vtedy, ked sa to vobec nehodi( mas vydavky uplne inde) 😀 😠

motylek17
20. nov 2009

groka ja som si dala chladit lad, mna flaska whisky doma caka 😀 mam chut sa dnes poriadne ozrat ☹

nadenkaaa
20. nov 2009

baby asi pred 4 rokmi nasim odisla chladnicka rano na stadry den 😅 este ze maju znamenho co ma v hc obchod s elektrom tak do obeda mali novu chladnicku 😀 😝 ale proste bol to ten najnevhodnejsi termin 😅

motylek17
20. nov 2009

groka ☹ zivot s nami pekne zameta....
jani to pradlo ti bude teraz aj dlho schnut, vsak??

motylek17
20. nov 2009

este cez zimu sa to da zvladnut, ked ti odide chladnicka ale horsie to je cez leto

dzou
20. nov 2009

no groka akurat som dnes myslela na vas ci budtet mat tu zurku 😀 no ja nie ako sme teda pisali som po ovu...
jaj no a este muim napiat lebo to ma tiez serie ze uz 3roky tu nemozem zohnat dosku drevenu na valkanie cesta 😠 😠 😠 😠 😠 musim sa postazovat,....tak valkam len tak na kuch. linke ale lepi sa to jak hovado a muka je vsade 😀 😀 😀

motylek17
20. nov 2009

baby co budete varit cez vikend, nic ma nenapada 😠

motylek17
20. nov 2009

dzou napisem za teba jeziskovi??? 🙂

janulka04
20. nov 2009

no a ja si spominam, ked som sa pred styrmi rokmi prestahovala do domu, nemali sme v kuchyni dorobenu vodu...myslim drez a odtok...dovtedy som umyvala riad v kupelni a mm kamarati prisli o pol stvrtej na stedry den...vesele mi tam montovali, zobali zo sviatocnej tabule.... 😠 a nakoniec odisli, az ked som sa ich "velmi slusne" neopytala, ze ci oni nemaju vlastnu rodinu!!! po celej Stupave sice chodili a hlasali ako mlada pani H. velmi dobre pecie, ale posr... nam celu atmosferu 😠 😠 😠

janulka04
20. nov 2009

majka...uz som si to davnejsie citala, tu na MK najdes mnoho takych smutnych pribehov 😢

motylek17
20. nov 2009

jani to si viem predstavit... 😠

groka
20. nov 2009

motylek po tom pribehu som plakala aj,uz davnejsie som ho citala
takze ty ides ozaj dnes pit?
a co mam robit ja?lebo zajtra rano mam jazdu tiez ale o 8:35 akoze ozrat sa nemozem asi,ale hadama trosku si mozem dat nie?
motylek a budes tu na drate?teda ked budeme chlastat?

motylek17
20. nov 2009

groka pokusim sa, budem odbiehat jo?? je nejaky film dnes v telke, chcela by som pozerat.. dufam,ze nezaspim ☹

groka
20. nov 2009

napriklad je to jeden album jednej kocky a tej zomrelo babatko neviem presne asi o 2 mesiace neviem presne a ona ma v albume babatko v rakvicke,akoze to ked som na to tukla,nemohla som dalej,to by som si nikdy nedala do albumu napriklad a este ani dobre to nerobi

motylek17
20. nov 2009

tak to je pekne morbidne, to som videla... ako toto odsudzujem, vzivote by som svoje dieta takto nevystavovala... bolo mi z toho cely den zle ☹

motylek17
20. nov 2009

idem babulky, ak bude cas, vecer sa zastavim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre