Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
20. nov 2009

spinim takmer od zaciatku. moja lekarka je divna, akurat ma vystresovala, uz sa mi to tu ani nechce pisat. od decembra idem k novemu lekarovi, dufam, ze bude normalnejsi.
drzim palce, nech mrcha nepride!!!

jani ahoj 🙂

janulka04
20. nov 2009

siska, nebooj, verim, ze to dobre dopadne, uz len nejako vydrzat ten tyzden a potom sup k novemu lekarovi....drzim palceky tebe aj fazulke 😉

sisa2
20. nov 2009

dik jani, si zlaticko 😵 ja sa snazim mysliet pozitivne, vsak co ine mi ostava. ale ten strach tam je stale ☹
ty ako?

majuska7979
20. nov 2009

sisa hlavne zmen doktora, lebo to tak nemoze byt,vidim ze doktori si uz nerobia svoju pracu poriadne 😠
no ja si myslim ze dojde 😒 zenska intuicia 🙄

majuska7979
20. nov 2009

baby ja padam idem sa pritulit do mm a posediet s rodicmi 😉

janulka04
20. nov 2009

siska...to, ze sa bojis je prirodzene....matersky instinkt...ja sa stale niecoho bojim...aj teraz, ked mi uz nic viac menej nieje...ale tak to ma a musi byt...je to preto, ze uz tie drobceky v nas milujeme, tak neboj sa on...
ja som dnes nejaka unavena a desi ma zajtrajsok, lebo ked mm dostane vyplatu, ideme nakupovat a komplet upratat byt...nechce sa miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! 😢 😢 😢

majuska7979
20. nov 2009

sisa davaj si na seba pozor aj na malu skrupinku 😉

janulka04
20. nov 2009

papa majka..a mylsiet pozitivne, babula

majuska7979
20. nov 2009

jani, ja myslim pozitivne, ale uz mam jebaciky, cicky tiez ako pred kramami??? takze ja som len troska realna 😉 ale neboj stale myslim pozitivne a cakam dalsi cykus 😉

sisa2
20. nov 2009

maji - uz sa na zmene pracuje 🙂 kde to vlastne dovolenkujes? uzi si volno a dufam, ze si to mrcha rozmysli 😵

majuska7979
20. nov 2009

ale sme u mm rodicov, 😉 to je v pl a v nedelu ideme na svk 😉

majuska7979
20. nov 2009

ja tiez tajne dufam ze si to rozmysli, 😀 ale som realna 😀 a uz mam priznaky je prichodu 😖 😉 proste asi este nieje spravny cas 😕

sisa2
20. nov 2009

jani - to mas pravdu, najskor sa clovek boji kym otehotnie a ked sa podari, je ten strach o toho drobceka uz stale. si to pamatam, ked som ostala tehu s danielkom. pred kazdym utz som sa bala, ci bude vsetko v poriadku 😔
jaj, bud rada, ze mm dostane vyplatu. moj uz normalnu vyplatu nedostal par mesiacov. stale im slubuju, ze im to doplatia, len neviem kedy 😠 a dnes nam prisla faktura, ze mame doplatit zvysok domu ... stres panika, lebo nemame este predany byt, mame to zaplatit do 2 tyzdnov. radsej nechcem mysliet na to, co bude a ako to poriesime. ach jaj, keby to stale nebolo o tych blbych peniazoch ☹

kde su groka a majka? nechceli dnes spolu pit? 😀

sisa2
20. nov 2009

maji - ach tak. tak si to uzite!
a vyrazky nemusia znamenat mrchu. keby si ma videla, ako teraz vyzeram .. normalne sa hanbim, takto som vyzerala v casoch svojej najvacsej slavy 😔 😀 som fakt ako pubertak 😖

majuska7979
20. nov 2009

sisa, ale ja citim ze ju dostanem, vsak to by bolo nemozne ze by sa nam to podarilo 😕 proste tak to citim 😅

sisa2
20. nov 2009

jani - mas skusenosti s flaskami tommee tippee? my sme mali pri malom avent, vraj najlepsie .. no je to diskutabilne 😀 tak ci nie su lepsie? a videla som este od tefal, tie maju v sebe aj merac teploty, sa mi to paci 🙂

sisa2
20. nov 2009

maji - tak ked ma prist, nech ta aspon nenatahuje. a na vianoce nech su // 😵

janulka04
20. nov 2009

sisa, o mojej pleti ani nehovorit radsej...mne sa vyhadzuju este aj na chrbate, co som nikdy nemala...ale ako? Tyzden pupaky, tyzden sucha koza, az to stipe...a takto to ide stale dokola....uz mam take nervy na to 😠
siska...viem velmi dobre, ake je to byt bez vyplaty...na

majuska7979
20. nov 2009

diky baby, ak mozte to mi drzkajte palceky aby si to ta mrcha predsa len rozmyslela , tak ja padam ozvem sa zajtra 😉 davajte na seba pozor aj na male skrupinky a fazulky 😉

sisa2
20. nov 2009

jani - tak ma "tesi", ze v tom nie som sama. ja som tiez komplet vyhadzana, este aj dekolt, ako fakt katastrofa 😕 😠

janulka04
20. nov 2009

nemam s nimi skusenost, kedze malu som jednu plne dojcila do 8 mesiacov(resp. 3 rokov 😀) a potom pila caj z takej tej flasky so savickou MAM
a druha mala MAM vsetky flasky...ale co som si zatial precitala, je to najblizsie dojceniu...takze, ak sa nepodari kojit, skusim Tommee Tippee

sisa2
20. nov 2009

pa maji, dobru noc a samoska drzim vsetko, co sa da 😵

janulka04
20. nov 2009

😠 mi neposlalo celu spravu..hnusny kon!!!
sisa..medzi prsnikmi....radsej mlcim...akoze strasne...a zozaciatku mi hromadne padali aj vlasy, som bola skoro plesata, tak som si dala svoje skoro po pas dlhe skratit po plecia a je to lepsie

sisa2
20. nov 2009

ja som danielka 14 mesiacov, ale popri tom pil z flasky aj vodu alebo caj ... resp. ked bol u nasich, tak mal moje mm z flasky. no dufam, ze aj teraz sa mi podari kojit aspon rok.

kokos, to fakt tri roky???? 😕 wow!

sisa2
20. nov 2009

ja som sa dala tiez ostrihat, co mi tak vlasy padali. vsak prisla jesen 😀

janulka04
20. nov 2009

tak Laura sa toho dozadovala...a aj mi to vyhovovalo...flasku odmietala..napinalo ju z cumla...
a prvy prikrm mala az v 8.mesiaci..nechcela a vzdy sa mi strasne vedela zagrckat z jednej jedinkej lyzicky...
sice, ked som bola v nemocke s cystou, svokra ich krmila z flase, ale som ju potrapila a aj seba a mlieko zase nabehlo

sisa2
20. nov 2009

ach, tak si si uzila svoje ☹ verim, ze teraz to bude lepsie! a hlavne budes mat doma dve super pomocnicky! 😵

groka
20. nov 2009

sisa duphaston sa berie do 5 mesiaca

janulka04
20. nov 2009

ani nie, male v pohode..svokra ma serkala, stale mi chodila do izby, ze ich trapim hladom, nech im da flasku, ze oni to nemozu pocuvat, co som za mater? Ze asi nemam mlieko, ne..ked place...ze ci mi ho moze zarobit ona a ze dostanu pruh, ze ich tyra a podobne drysty, ktore mi vtedy velmi "pomahali" 😠
ale vies, co bolo super? Ze mrcha dosla prvykrat, az ked mali male skoro rok 😀 😀 😀

sisa2
20. nov 2009

groka - ja viem, ze sa zvykne brat dlhsie, ale uz ho nemam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre