Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
21. nov 2009

luci je mi to jasne, meriam len preto aby som to vedela porovnat, ja cakam na teplotu v stredu, to je den pred MS.. 🙂

rhodosbb
21. nov 2009

tea, dakujem, ja mam stale pekne grafy 😀 , teplota sa mi vzdy drzi vysoko a potom bum klesne hlboko pod ciaru, takze pre mna vysoke teploty nic neznamenaju 😀
tea, ty necakas v piatok ? ani ja 😉

tea333
21. nov 2009

rhodos ja necakam vo stvrtok 😉 co som rada lebo piatok mam akciu, takze v sobotu urcite nebudem merat 😅

tea333
21. nov 2009

Janka objasnil nejako to co povedal ten doki?? lebo ked meral HCG prvykrat tak asi takzko mohol vediet..

lucialen
21. nov 2009

Tea tak to mas az 15LF? Dost dlhu na kratke cykly 😒 Ale lebpsie dlhsia ako kratsia 😉 🙂

lucialen
21. nov 2009

Asi zmeral hcg a porovnal kolko by mala byt tehotna podla cyklu a usudil, ze hcg ja malo na taky tt 😒 Lenze to je skreslujuce, mohla mat ovulku neskor, teda neskor doslo k oplodneniu a hcg je tak ako ma byt a vsetko je ok 🙂

rhodosbb
21. nov 2009

jani, ja budem zase radsej upratovat o dusu ako vypekat 😀 ja ti pridem upratat a ty mne napiect, co ty na to? 😀 😀 😀
tea, a mozno si akciu v piatok aj tak neuzijes naplno, lebo uz budes vediet, ze si tehu 😉

janulka04
21. nov 2009

veronika....dohodnute... 😉

tea333
21. nov 2009

luci mrcha ma prist vo stvrtok, co znamena ze sterda bude 14. DPO, takze mam riadnu 14dnovu fazu pri 26 dnovych cykloch

miskahryzka8
21. nov 2009

dobre ranko 🙂 , dnes sa chystam na zumba party, jou jou 😀 , chcem sa opatat, tento mesiac meriam o siedmej rano, minuly som merala 8 20 rano a mam omnoho nizsie teploty 😲 , moze to byt tym casovym rozdielom 😕 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, idem rychlo precitat 🙂

tea333
21. nov 2009

baby ja nemusim vypekat ani upratovat nastastie, lebo som sama doma a idem za drahym do tn akurat, takze svokricka napecie navari mnaaaam 😀 😀 😀

tea333
21. nov 2009

Miska jasne ze to je casom 😉 sa mi paci dramatickost tvojho grafu 😀 ty mas taky styl hore dole vselijako 😀

rhodosbb
21. nov 2009

miska, ako ti dopadol ten zumba vikend v martine? urcite vam bolo super 😉
tea, tak ty to mas zariadene najlepsie, aj ja chcem 😵
baby, u nas taka hmla, ze z okna vobec nic nevidim 😕

miskahryzka8
21. nov 2009

takze motylek, bude darcek pod stromcek uplne na tesnotku, uvidis 😉

tea, super grafik 😵 😵

juuuj baby, ja mavam skoro kazdu noc take sny, ze na roman 😀 , aj minule s tymi stvorcatami 😕 😀

xeni to IUI je, ze bojovnickov vstreknu lekari priamo do maternice cez ovu?

rhodos, zatial tiez super grafik 😵 😵

tea aj u nas sa cez vikendy vari samo 😀 , co je super 😀 , ja zase navarim obcas cez tyzden 🙂 , tea vo mne zumbuje vsetko, este ja teplota, aj grafy mam roztancovane 😀

tea333
21. nov 2009

miska iui je ked ti zavedu spermijky do maternice hej hej ale oni tu ovu aj vyvolaju pokial viem 😉

tvoje grafy veela tancuju 😉

janka911
21. nov 2009

Vcera som bola u neho prvy krat som uplne na zaciatku nejaky 2 mozno zaciatok 3 tyzdna.. mysli si ze mám nizke HCG 353...ale neviem.srdiecko este vidno nie je

cheerlady
21. nov 2009

janka911 ja som mala tusim presne taku istu hodnotu z prveho odberu krvi a sestricka mi povedala,ze to je asi nejaky 3tt,ze mam prist na dalsi odber o 2tyzdne.takze hlavu hore,mne ani na sone vtedy nic nevidel.a dnes som v 21tt 😉

lucialen
21. nov 2009

Janka, a takze on uz na sone nieco videl? 😕

janka911
21. nov 2009

dakujem moc...upokojilo ma to..dokor ma uplne vystrasil ze sa mi nevyvija plod a ze budem musiet ist na kyretaz ked sa to do pondelka nedvihne tak nechapem...ked nie zmenim lekara

cheerlady
21. nov 2009

janka911 ako toto nepochopim-ja som mala tiez dr.chuja a ked nic nevidel na sone,tak mi zacal rozpravat o tom,ze hocikedy mozem potratit a ktovie,ci sa to bude vyvijat a bla bla bla.namiesto toho,aby povedal,ze tehotenstvo je z krvi potvrdene 😠 ved dnes je kazdemu jasne,ze sa deju vselijake veci,ale ti lekari si neuvedomuju,co tymi recami sposobuju druhym 😠 ach chvalabohu,ze som uz zmenila lekara! 🙄 drzim ti palceky a uvidis,ze hcg stupne 😉

cheerlady
21. nov 2009

a zda sa mi skoro aby ti vzali krv hned o 3dni,mne brali dalsiu az o 2tyzdne a porovnali to,ci to sedi s 5tt 😕

janka911
21. nov 2009

no ja neviem...som totalne v strese..uplne ma vyplasil ten lekar..neviem preco hned v pondelok..len ze mam hned rano prist na krv a zmeraju mi to ci to stupa

cheerlady
21. nov 2009

ked ti to nakazali,tak chod,aby nepovedali,ze si sa na to vykaslala,ale keby ti nahodou kazali ist na kyret,isla by som za nejakym druhym lekarom,nech povie svoj nazor,lebo uz vela krat sa takto zmylili 🙄

lucialen
21. nov 2009

Asi tak skoro preto, lebo ak ti hcg vobec nestupne, tak musis ist na cistenie cim skor, aby si nedostala nejaky zapal. Ale lekari zbytocne hned vyplasia cloveka 😉

groka
21. nov 2009

baby ale vcera s vami bola radost,ste ma nechali tak a vsetky ste zmizli

dzou ako moja dnes?ja sa drzim 😉

bola som na jzde,chapov mam ako vzdy prec,umyla som riady,dam prat a pojdem si vypit kavicku a asi si lahnut,hlavu mi ide tozrthnut zas

xena1
21. nov 2009

ahoj luci,neviem ako dopadol horm.profil???ako sa mas???

groka....co nove???ja som vcera zaspala,citala som ze ta pobolieva brusko ci vajecnik....nebojkaj aj mna,nieco anm tam pracuje na dalsom cykle.... 😀
miskahryzka...ano IUI je vnutromaternicova inseminacia.....

tea333
21. nov 2009

Baby idem sup do trencina, potom vecer sa este ukazem, ak nie tak rano s grafom okolo 8 😀 😉

groka
21. nov 2009

xeni ale ja som mala vcera strasnu zapchu a pred chvilou tiez 😢 a zacala som este spinit

groka
21. nov 2009

baby drzte mi palce,ja od dnes prestavam s cigaretami,mam velku chut dokazat sebe a ostanym ze s tym dokazem prestat a hlavne verim tomu,ze prestanem a babatko k nam pride,ved uz som spravila vsetko+teraz toto,takze to musi vyjst,potom este muza dokopat,ale uz je dobre znamenie to ze mu prestavaju chutit cigarety

lucialen
21. nov 2009

ahoj Xeni, este neviem vysledky, az v stredu idem a asi bude hned robit aj folikulometriu 😒 Ale uz teraz sa bojim, co ak nieco nieje vporiadku ☹ Inak aj mna vcera boleli vajeckniky, neviem ci sa chysta suboj folikulov ci co 😀
Takze teba uz mozno buduci tyzden caka IUI 🙂 Tak to ti len mozem priat pekny folikul, silne vajicko, bojove spermie a 9mesacne uhniezdenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre