Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
23. nov 2009

Ahoj babule, tak ja dnes takto :

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

nechapem preco to klesa, ms ma prist vo stvrtok, tak to este nic neznamena, ale moze byt dnes tym, ze som malo spala, isla som neskor spat, a rano som merala o 20-25 min skor nez obycajne,,..este som sa zobudila uplne spotena, posledne 3 dni mam hrozne sny, aj ked vecer nic nejem.. 😒

motylek17
23. nov 2009

tea mysli pozitivne.... 🙂 nejako to dopadnut uz musi, len dufajme, ze z toho budes stastna.... 🙂

sisa2
23. nov 2009

fazulk - drzim palce, nech sa ti nieco podari najst, je to teraz o hubu s pracou 😖 a mrcha nech nepride! uzite si to na dovolenke 😵

motylek17
23. nov 2009

babulky mam strasne nervy..... ☹ ☹ ☹

sisa2
23. nov 2009

peti 😀 😀 😀 ja som sa tiez pobavila, tak mi este nikto nepovedal 😀 ale vsak mne obcas tiez utekaju pismenka 😀
nemala si ist k lekvosovi zajtra? ci ta posunuli, kedze si bola teraz urgentne? aj tak sa mi ten pristup nepaci, je uplne jedno, ci si bola objednana. vsak dokelu tam nechodime na to, ze nevieme co so sebou 😠 moc moc myslim na teba a drzim palceky!!!! uvidis, vysledky dopadnu dobre 😵

ohladom bytu napisem do SS, nech tu s tym neotravujem 😀

sisa2
23. nov 2009

maji co sa stalo??????? 😕

petafr
23. nov 2009

ahoj sisa, no zajtra nejdem, lebo som bola teda v piatok a som preobjednana na tento piatok, teda podla toho, co mi povedia poobede...
majka! co, sef? 😝
inac ja stale spinim rovnako v podstate, tak dufam, ze coskoro to prestane, duphaston mam tiez len do stvrtka...

motylek17
23. nov 2009

babulky napisem do IP, nechcem aby to tu vyselo...

sisa2
23. nov 2009

tea - zatial neva, ze klesas, este mas cas. a teplota mohla byt ovplyvnena tym, co si pisala. hlavu hore!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tea333
23. nov 2009

Jeee dik Sis, vsetky som pochytala 😀 😀 😀 😵 😵 😵

sisa2
23. nov 2009

tea - nemas za co, bola by som stastna, keby to pomohlo 😵

miskahryzka8
23. nov 2009

ahojte slniecka 🙂 , siska moj grafik takto 🙂 aj pre vas 🙂 : http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
teraz teda meriam v skorsiu hodinu a to ked mam teraz teplotu 36,2 to kam klesne cez ovulu 😕 , zamrznem 😀 ? Pred tym som mala najnizsiu cez ovulu 36,2 😅 .

idem citat 🙂

tea333
23. nov 2009

Miska ja som mala 36,2 cez ovulu ale aj predtym, takze sa ti moze stat ze to uz nizsie nepojde 😉

sisa2
23. nov 2009

miska - dik 🙂 teplota pocas ovu nemusi klesnut, len po ovu vystupi hore. takze neboj, nezamrznes 😀

sisa2
23. nov 2009

jani - dik za tie linky, vecer to popozeram. z officu mame niektore stranky zablokovane, medzi inymi napr. aj ebay 😠 😀

janulka04
23. nov 2009

oki, siska, ak to nepojde, daj vediet, poslem ti to znovu 😉

tea333
23. nov 2009

sisa esteze konika v kancli neobjavili :D

sisa2
23. nov 2009

tea - popravde cakam, kedy mi bloknu aj toho 😖
jani - diiik 😵

tea333
23. nov 2009

Jaaaj cheer zabudla som-- VSETKO NAJ 😉

sisa2
23. nov 2009

idem na obed, uz od hladu nevidim

malalady
23. nov 2009

babyyyyyy ☹(((((((((((( neviem pohlavie babenka fnuuuuuuuuuuuk.. 😔 😔 😔 😔 😔 ukazalo ritku.. vrrrr

tea333
23. nov 2009

Malalady to je skoda ze este nevies, a kedy pojdes znova kukat na male?

miskahryzka8
23. nov 2009

A inak, vcera som uz mala slabu druhu ovu ciarku, to aj minule tak a 13ty a 14ty den na 15ty silnejsiu a na 16ty najsilnejsiu 🙂

dzou, ale ved to je len deviaty den a stale 37 😉 , treba dufat, drzim palce 😵

petka, tiez drzim palce 🙂

inak poloviciakov synovec ma ovcie kiahne, ja som ich uz mala, ale len pred tromi rokmi - no haluz, na stare kolena 😀 , viem, ze sa hovori, ze ked ich ma clovek raz, uz nebude, ale ja mam oslabenu imunitu uz dlho a som pocula aj nazor, ze sa mozu vratit 😕 , a ze je to samozrejme velmi nebezpecne v tehu 😠 , co si o tom myslite?

groka, drzim palce s robotkou 🙂

rhodos, tiez drzim palce 🙂

bris, siska, tak aj ja si beriem virusiky, dakujem 🙂

nadiii, ze zumbaovu, to je dobre 😀 😀 a ty nemerias teda vobec teplotku 🙂?

bris a ako sa robi ten skrining 🙂 ?, drzim palce, nech netreba dalsie vysetrenia a vydu oki vysledky!!!

tie kosiky su chutne 🙂, to je miesto postielky 🙂?

fazulka, si z BA, ja si hladam ludi do teamu - nie zubackeho 😀, dam viac info cez IP ak chces 🙂

aj ja som o tom pocula, ze snazilkovat aj pocas mrchy a ze aj tak niektore baby otehotneli, hlavne ked nechceli a si mylsleli, ze cez mrcsku sa to neda 😕 😅, no ale potom nechapem tie zakladne principy prirody, to ako sa da cez mrchu 😕, ved to je proti logike 😕

cheerly, ja som uz gratulovala vcera, ale tak aj dnes 😀 , vsetko naj, naj, naj nech sa ti splnia vsetky snicky a este aj navyse 😉

jani super, ze uz mate doma pohodicku 😵

petka aj ja som z ruzinova od patnastich - travniky 🙂 , podla mna je to skvela lokalita 🙂

davaju let felixa, aky pekny filmik 🙂

tea, teplotu ovplyvnuje vela faktorov, neboj 😉

tei, siska, ja sa poistujem aj ovu testikmi, pre istotu, tak uvidieme 🙂,
tea zajtra prides 🙂? idem vymyslat presne co bude v tombole, ale uz viem, ze volne vstupy na zumbu, zumba oblecko a kozmetika, uz to len rozhodit detailne 😀

malalady, mas miminko potvoriacika 😉

idem varit a riesit hotel na zumba vikend, dufam, ze budu mat volne v termine aky chcem 🙂

janulka04
23. nov 2009

😵 malalady...no super...tak asi si odchadzala trosinku s´klamana, ze? hlavne, ze je v poriadku... a dufam, ze coskoro sa ukaze aj z opacnej strany

nadenkaaa
23. nov 2009

miska ja zacnem az okolo 11dc este mam 3 dni cas kedze ja mavam ovu az 15 a 17 dc tak naco sa zbytocne stresovat predtym 😉 zuzi to mi je luto ze sa ti ukazalo ritkou ale neboj sa bude to baba ked je taka hanbliva 😀
peti moc na teba myslim 😵 jani to je super ked uz hrkutal loptos jeden 😀 😵
tea 😉 este moze stupnut kludne 🙂 a moze to byt tymi okolnostami pri merani samozrejme 😅

petafr
23. nov 2009

zuzka, tak ta mala si z teba uz teraz robi srandu, co to bude, ked vyrastie 😉 😀 , aj ja mam pocit, ze dievcatko, ked sa tak sprava... no ved uvidime, ty mas pocit na co?
baby, este hodinu, kym budem volat, ja uz ani nedycham... srdce mam kdesi v hrdle... 😢
miska dakujem za palceky, urcite to vyjde...

motylek17
23. nov 2009

peti moc moc moc drzim palecky....

tea333
23. nov 2009

Peta neboj, klud 😉 myslime na teba

petafr
23. nov 2009

diky, snazim sa robit vsetko mozne, len aby som na to nemyslela...
a xena sa este neozvala, dnes mala tiez vediet, kedy bude den D, nie?

brisilda
23. nov 2009

peti stres je podla mna v norme 😉 drzim placeky ja som mala stresi na zaciatku tehu a vtedy som si povedala ze dost! odvtedy beriem vsetko z nadhladu 😉 tekze drzim place a mysli na to, ze mrnuskovi tvoj stres neprospieva tak sup sup pretocit rucicky na hodinkach 😀 drz sa a daj vediet co a ako sme s tebou 😉
malalady no vidis to ake je mala spekulantka 😀 no to je vrchol este ani na svete neni a uz ti prdel uazuje 😀 ale neboj ona sa ti este ukaze v plnej parade 😉 mna to caka 15.12 a potom 21.12 tak hadam nas drobec nam ukaze svoju vybavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre