Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
24. júl 2009

No, všetci odišli.................................... Tak Vám prajem dobrú noc a krásne sny a ešte krajšie a úspešné snažilkovanie 😉

cicimon
24. júl 2009

tak my sme skusali 4ty aj 6ty den po skonceni mrchy, 9 a 11ty den cyklu...tak neviem, ci to bude stacit, este asi zajtra , pozajtra poistime...?

lucialen
24. júl 2009

Cicimon, radsej istite az do 20DC alebo cely mesiac, ak nevies kedy ovulujes 😉

cicimon
24. júl 2009

no ja mam prave tie vlhke dni, ....ale aj napriek muzovmu nie prave nadsenie chcem poistovat kazdy druhy den :🙂 a naj je, ze predtym som mala 2x po 27 a naposledy 22 dni, takze na kalendar sa neda velmi spoliehat

nadenkaaa
24. júl 2009

fomarik dakujem sice biance nerozumiem preco si este neurobi test ale ona si rozumiie lebo ja by aom to nevydrzala

lucialen
25. júl 2009

Cicimon, poisti este radsej, aj ked ja ked som prvykrat otehotnela tak sme mali styk tiez len 2krat 10 a 12DC a predsa sa zadarilo 🙂 A vtedy som este mala normalny cyklus 26dni.

spanihelka
25. júl 2009

ahojte kočky...mám problém mám nejaké svrbenie a apálenie, tak som si kúpila Feminellu Vagi C, ale nejako mi to nezaberá ☹ radšej som si kúpila také tabletky, ktoré sú vhodné aj pre tehotne...keby náhodou som bola tehu!!!
Som taká nahnevaná...ráno som sa zobudila a zas problé, juuuj 😠
mali ste už taký problém??? poraďte mi prosím, ďakujem

lucialen
25. júl 2009

Ahoj spanihelka, ja som to mala minuly tyzden aj minuly mesiac. Mala som este nejake tabletky na vkladanie z minuleho mesiaca, ale mala by si ist k doktorke. Tie tabletky alebo cipky su neskodne pre dieta. Mozem ti len poradit mast fungicidin, ta je dobra. Ja som si minuly mesiac dala nejake cipky, co som mala doma a sestricka ma potom zvozila, ze som mala prijst. No ale cez vikend tam bohuzial neboli, a uz by som si dala hocico, aby to pomohlo.

biancarv
25. júl 2009

ahojte baby, ako sa dnes máte? no si predstavte ja som sa rozhodla že už nebudem snažilkovať a ak to teraz náhodou nevyšlo,tak kašlem na to 😔

spanihelka
25. júl 2009

lucialen ďakujem...budem musieť vydržať a ráno v pondelok tam ísť, nech mi Dr. niečo predpíše...potieram sa aj Canestenom, ale vôbec to neprechádza...celý deň som doma, chodím len v šatách, nohavičky mi nerobia dobre ☹

fazulka1512
25. júl 2009

ahojte babule, tak ma dnes boli prave vajko ze az, ovula riadne dava o sebe vediet 😉

pettka44
25. júl 2009

Ahojte baby mozem sa k Vam pridat? My sme tiez teraz v polovici jula zacali snazilkovat 🙂

andzi
25. júl 2009

ahojte

bianca: prečo si myslíš že to nevyšlo? Veď si už na istom...
Ja stále nič, včera sa nedalo, lebo mrška ma tento mesiac drží už 5. deň, čo je u mňa nezvyk.
pettka: vitaj, prajem úspešné snažilkovanie!

nadenkaaa
25. júl 2009

caute baby 😉 bianca pokial by sa nepodarilo tak nevesaj hlavu ale hovorila si ze mas vsetky tehu priznaky 🙂tak snad ta podvedomie neklame ale rozhodne by som uz urobila test 😉
andzi neboj mrcha skonci a hupsnete na snazilkovanie 😉

biancarv
25. júl 2009

ja si nemyslím že to nevyšlo, to nie, len keby náhodou čo mu neverím, tak už kašlem na to a nebudem sa o to viac pokúšať 😔

brisilda
25. júl 2009

bianca a coze taky negativny postoj???

monika0001
25. júl 2009

bianca - ahoj.. dnes aom začala piť ten čajík čo som si z nettu objednala.... som zvedavá čo a ako.... 😉
A ako sa máš kočka ty?

biancarv
25. júl 2009

ahoj monika mám sa dobre , len čakám kedy bude koniec mesiaca že urobím konečne te test 😉 a prajem ti aby ti ten čaj aj naozaj pomohol 😉

brisilda, ja neviem , presne takéto neg. názory som mala ked som bola prvý krát tehu, lebo som taká precitlivená a za posledných dvadsať dni ma všetko dvojnásobne rozčúlilo a rozhádzalo a proste ma už nebaví môjho muža stále tlačiť do toho snažilkovania, si už pripadám ako k....a, pardón za výraz

andzi
25. júl 2009

bianca: ja si tiež tak presne niekedy pripadám, lebo mu píšem do roboty sms-ky typu, aby sa dnes pripravil, že musí byť oddýchnutý aby vedel, čo ho večer čaká a jeho to už nebaví.

brisilda
25. júl 2009

kocky tak ste to mali spravit ako ja 6 rokov som dieta nechcela cize to mam o to teraz jednoduchsie 🙂 uz len dufam, ze sa nam to aj podari

nadenkaaa
25. júl 2009

babby a preco o tom hovorite?chlapi neradi pocuvaju ze sa ide robit na babetku skor skuste ine sposoby nie v style ze ma byt oddychnuty lebo dnes je ten najvhodnejsi den to si oni pripadaju ako stroje na spermie 😅

spanihelka
25. júl 2009

ahoj Nadi, tak čo včera si prežila noc bez miláčika 😀

nadenkaaa
25. júl 2009

ahoj spanihelka nakoniec drahy prisiel okolo 23.00 a este by bol nieco chel ale som mu povedala ze nech regeneruje 😀 a snazilkovali sme rano 😀

spanihelka
25. júl 2009

no pekne, ste si teda ráno užívali...a ja sama doma, ale už len dva dni...a ešte aj so zdravotnými problémami ☹
nadi, robievaš si testy aj pred tým ako máš dostať menzes??? lebo ja mám také nutkanie si ísť kúpiť test a vyskúšať to 😀 menzes mám dpstať až okolo 1.8.

nadenkaaa
25. júl 2009

spani no ja som si nikdy nerobila testy takze nema s tym nejake vlane skusenosti az ked mi meskala mrcha podla mna to dovtedy nema vyznam to sa akurat clovek sklame 😝 takze ja by som radsej pockala 😉

brisilda
25. júl 2009

tak tak nadenka mas pravdu skor sa neoplati su to zbytocne vyhodene peniaze 😖 ja som tak vyhodila uz 4 neg. testy lebo som si myslela, ze sa to po 5 dnoch ukaze a figu borovu sa ukazalo takze teraz pockam

biancarv
25. júl 2009

brisilda to pri prvom si tie 4 neg. testy vyhodila?

lucialen
25. júl 2009

Ahojte, akurat som prisla z oslavy. Neboli ste dnes nejake ukecane. 🙂

brisilda
25. júl 2009

bianca nie teraz 😀

zabka1611
26. júl 2009

ahojte babky..možem sa pridať? tiež sme začali v juli pracovať na miminku!! Prave očakavam menštruaciu ale akosi nechodi..tiež ma zvykli riadne boliet tak tyzden pred MS prsia a teraz nic...a trosku mi stmavla bradavka..tak ja v kutiku srdiečka dufam, že sa hadam podarilo 🙂 🙂 ked som si to na nete ratala tak mi vzdy vyslo ze by to mal byt už 4 tyzden....tak uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre