Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
24. nov 2009

motylek veru veru mas pravdu no ked ja by som uz bola najradsej kebyze sme vsetke tehule a tahame za jedno lano 😉 inak to spinenie som obcas mavala aj ja a vlieklo sa to somnou aj tyzden no vtedy som to akosi neriesila no viem, ze treba kexikovat 🙂 a spermijky nechat pekne dnu celu noc 😀 mozno potrebuju najst tu spravnu cestu a to trosku trva 😉

brisilda
24. nov 2009

ja som kexikovala od prveho dna mrchy az do takeho 10DC a potom ma uz presla chut 😠 asi to bolo zapricinene tym, ze vajko muselo byt oplodnene takze ktorho vie kedy som ja vlastne mala ovulku kedze podla vytoku som sa riadit emohla lebo som ziaden nemala

motylek17
24. nov 2009

ved to, uz som dlho nemala taky ten bielkovy hlien.. naposledy niekedy v lete ☹ nechapem....
teraz som si kupila tabletky sarapis, tak dufam, ze mi pomozu.... ale ako uz to neriesim, snazim sa na to nemysliet a zamestnavat sa nejako... kolko ste sa pokusali vobec????

brisilda
24. nov 2009

no tak nam to dlho netrvalo iba 3 mesiace no ja som stresovala uz vtedy ☹ takze sa asi nadomnou matka priroda zlutavala 😀

motylek17
24. nov 2009

ty si z tych z mala co maju stastie 😉
myslela si na to casto???? alebo si to neriesila??? vykladala si si nohy???

brisilda
24. nov 2009

motylek tak ja som sa po druhom neuspechu nasrala a tak hned ako dorazila ta moja slabulinka slaba mrcha sme sa vrhli do snazenia v takom style, ze vecer po sprche bol kexik a ked boli spermijky dnu tak som uz nevstavala a ostala som lezat uz az do rana takze mali dost casu nato aby nasli spravnu cestu a takto to bolo skoro kazdy den az raz ma to uz prestalo bavit a dali sme si pokoj 😀 no asi po 5 alebo dnoch sme to este poistili no to uz bolo take ako nasilu len koly babu inak chut nebola 😀

lucialen
24. nov 2009

Bris, ja mam prilis dobru imunity voci vasim virusom, mozno sa mi to podari v zime, ked ju budem mat trochu podlomenu 😀
My za chvilu ideme do BA, uz je zo mna uzlicek nervov, ktory coskoro vybuchne 😀 Nemozem ani jest, len pit 😀
Vecer sa ozvem, drzte sa tu a pekne piste, nech mam co citat 🙂

lucialen
24. nov 2009

Ozaj ake je pocasie v BA? 😀

brisilda
24. nov 2009

lucka drzim place si sikulka a zvladnes to 😀 no a inak vsimla som si, ze ste akesi imunne vsetke ☹ no mali by ste si tu imunitu setrit radsej na chripku a nie na nase virusiky 😉
pocujte inak moze byt, ze pokial uzivate vela vitaminov tak vas moze zacat boliet hlava ? mna tak minule zacala boliet ked som zmenila vitaminy a odkedy ich uzivam uz len kazdy 2 az 3 den tak je to ok

motylek17
24. nov 2009

... luci je tu pekne.... rano bolo skaredo ale teraz sa vyjasnilo.... bris to vobec netusim.... ☹

tea333
24. nov 2009

Ahoj baby, tak ja naplno mrchujem, je mi z toho zle, ale dam ibuprofen a vecer pojdem kuknut na Misku na tu zumbu, ked uz je to tak blizko 😀
bris ja som imunna voci spermiam zjavne 😀 😀

brisilda
24. nov 2009

tea nestras nas 😀 hadam sa tvoje vajko spamata cim skor 😉

motylek17
24. nov 2009

tea to by sme museli byt vsetky co sme neni tehu 😀

tea333
24. nov 2009

no bodaj by bris, tento mesiac to beriem vazne, budem cvicit, dobre sa stravovat, ziaden stres, a snazilkovat vela
😵 a planujem byt na vianoce tehu.. 😀 😀 😀
narodky mam 27.12, tak nech mam co oslavovat 😉

motylek17
24. nov 2009

tea moja rec.... presne takto to bude aj u mna... 🙂

tea333
24. nov 2009

motylek verim tomu ze to bude skoro 😉

motylek17
24. nov 2009

ja by som mala najkrajsi prvy vianocny sviatok.... mrcha nevychadza na 25.12

tea333
24. nov 2009

motylek tak to hej, mne vychadza skor, uz niekedy 15-18, dufam ze sa mi cyklus umudri 😀

motylek17
24. nov 2009

kiez by tea, kiez by....

miskahryzka8
24. nov 2009

Ahojte kocky 🙂 , vcerajsok som len rychlo prebehla.... Tea ta mrcha ma mrzi 😒 , ale ako pises, radsej skor, nez by meskala a prisla az potom... Dnes sa vecer vidime nazivo 🙂 ?
Fazulka odpisala som ti na IP, luci, tusim ty si este pozerala pracu na doma? Ak si nieco hladate, napisem aj vam 🙂
A inak som dosla na to, ze moj minuly a tento grafik je posledne 3 dni uplne rovnaky, len su nizsie teplotky, lebo skor meriam, aha http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 takze minuly mesiac som mala na 12ty den 36,5 a teraz 36,3, na 13ty den 36,4 a teraz 36,2 a 14ty den 36,4 a teraz 36,2... sranda, ze 🙂 zajtra by som mala mat 36,2 a potom ovu pokles 🙂 , som zvedava 🙂 , idem citat 🙂

tea333
24. nov 2009

Jasne Miska, vidime sa v teplakoch 😉 vecer, uz som na Zumbu zvedava 🙂

groka
24. nov 2009

ahojte,uz som doma,zas ma baby strasne boli hlava som si spravila silnu kavu,tak uvidim ci mi to pomoze,toto snad ani neni pravda,kolko ma uz boli a neprestava,zajtra idem podpisat zmluvu,ale zatial len na mesiac,no mozno sa nieco risuje,tak uvidim tiez
dnes mame parene buchty,akoze mna,sa tesim jak male decko

miskahryzka8
24. nov 2009

juj, co to citam ☹ , sharmi uprimnu sustrast...

dzou moooc drzim palce na stvrtok, vy by ste mali dostat cenu naj kropacikovia 😀

luci a to ides k tomu istemu dokimu na foli...to 😀

luci drzim palce , aj 🙂 ked neviem k comu, mi uslo, ze preco ides do ba 😅

jeej tea citam akurat, ze vecer prides kuk, super 🙂 , len ta chcem poprosit, ja som poverciva 😅 , tak keby daco, tak psssst, ze som snazilka, ja nekcem aby sa to vedelo, dakujeeem 😀

brisilda
24. nov 2009

groka mnam robis mi stale chute mohla by si jednu tu buchtu domna hodit alebo poslat cez IP 😀 staci receptik 😀 a pojdem zamiesit aj ja 🙂 inak tu hlavu nezavidim nekonzultovala si to este z lekarom? resp. to moze byt spojene s pocasim ☹
hadam kava pomoze a skus si odmerat aj tlak
miska mozes aj mne poslat IP lebo doma sa uz priserne nudim aj som si dala ziadost na kurz no ktoho vie ci s toho daco bude ☹ tentoraz planujem ostat na materkej len pol roka lebo pri prvom som si uzila az az 6 r.
tea - miska tak potom napiste ake bolo stretko v teplakoch 😀

groka
24. nov 2009

bris este nikdy v zivote ma nebola hlva pomali 9 dni v kuse,ved to neni normalne,aj sa mi kruti hlava,ale dnes som mala tiez zapchu,akoze nieco mi je,ale neviem co

ozaj v piatok idem gynekologovi na preventivku a to bude uz aj nejake to rastuce vajko vidiet,aspon sa pokocham

bris,no zbehni do obchodu a v chladnicke ich najdes,dat na paru,hodis maslo,ja kopec a kakao 😀 lahky recept nie?

brisilda
24. nov 2009

😀 😀 😀 groka uzasny receptik 😀 no ja obchodove nemam rada 😝 namna uz drozdie vola s chladnicky 😀 no a tu hlavu zacni riesit 9 dni je strasne vela a pchat do seba lieky neni rozumne 😖 co sa tyka zapchy tak ja cim viec jem tym menej navstevujem toaletu a ked nic nejem tak aj 3 krat zaden tam idem 😀 ja mam akesi divne travenie 😉 u gynekologa sa kochaj vajkom a neskor mrnuskom 😉 tfuj tfuj tfuj

groka
24. nov 2009

bris mozno mi zacina migrena stavy,boh vi

motylek17
24. nov 2009

groka pijes vela tekutin????

brisilda
24. nov 2009

motylek ona to tusim ma s toho instruktora 😀 ked ju tolko rozculuje 😉 mala by prist na jazdy kumne 😀

motylek17
24. nov 2009

myslis???? pocujes groka?? treba vymenit instruktora 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre