Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
25. nov 2009

nadi uvidis, bude dobre.... mozno ti to uplne zmizne.... 😉
baby ja stale spinim.... ale tak divno, nikdy som to nemala... dnes som sa potesila, ze to prestalo a teraz zasa ☹ neviete z coho to moze byt??? ☹

groka
25. nov 2009

motylek a kolky den cyklu si?

motylek17
25. nov 2009

6DC... ako ale ja som doteraz mala 4 dni mrchu a koniec... teraz spinim ☹

groka
25. nov 2009

uz to zas na mna ide,boli ma hlava,trpnutie

motylek17
25. nov 2009

tak si skus ist lahnut a spat...

groka
25. nov 2009

motylke ja som mala tento mesiac tiez divny,ms som mala tak poriadne len 2 dni,potom len spinenie,normalna mrcha to nebola

nadenkaaa
25. nov 2009

motylek u mna to tiez byva niekedy mam 4 dni mrchu poriadnu potm uz nic inokedy zasa ze mam dva dni len taku aby sa nepovedala a potm aj 4 dni spinim 😅 😕
jarka chod si radsej lahnut aby si bola ok na jazde 😉
inak baby kde je petka? 😕 😕 dufam ze je v poriadku 😔

motylek17
25. nov 2009

groka presne, ja mavam taku mrchu odkedy som vysadila HA.... bojim sa, ze sa mi to teraz dako rozhadze a nebudem moct snazilkovat... navyse ma pobolieva podbrusko a to bolo aj pred mrchou a aj teraz.. tiez som to nemavala... bojim ☹

lucialen
25. nov 2009

Tak som spat od dokiho 🙂 Vsetky vysledky su ok 🙂 Samozrejme, folikuly este nevidel, ze na lavo zase nic, uz treti mesiac, tak zase v pondelok, mozno bude nieco na pravom 🙂 No a teraz je narade partner, poslal ho k urologovi, takze ho zajtra idem objednat, lebo za dva tyzdne mi uz odchadza, tak dufam, ze to stihneme.Idem popozerat do inych tem, ako to prebieha u urologa 😉

groka
25. nov 2009

uz som volala dokimu,rano okolo 8:00 tam mam byt,to bude testne teda na lacno a vezme mi krv,jaj budem mat lszy v ociach,mna to boli vzdy ked mi beru 😢 😀

motylek17
25. nov 2009

groka nebojkaj.... 🙂
otocis sa na druhu stranu a bude to... to zvladnes, ved si velka baba... 🙂

motylek17
25. nov 2009

luci tak strasne moc chcem, aby ti to konecne vyslo.... 🙂

lucialen
25. nov 2009

Dakujem Majka 😵 Ja chcem aby to vyslo uz nam vsetkym 😵
Idem aj ja byt teraz superzena a trochu poupratovat 😀 A potom drevo ukladat a auto upratat 🙂

janulka04
25. nov 2009

ahoj, babule, ja len na skok...momentane je u nas chaos maximalny, teraz sam krabice obskakujem, no mm isiel pre stahovakov, takze to najhorsie...vybalovanie, mam pred sebou....som chcela robit zapecene maso s broskynou a syrom, ale nestiham nic..boze, kto by veri, ze mame tolko veci? 😀
inac, na Petku myslim denne, dufam ´tiez, ze je v poriadku 😔
groka, som rada, ze ides k dokimu, odbery nenavidim aj ja, tak drzim palceky
veronika, dzou....ja to vidim na tehulky....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, som vas riadne oplula
a babulky moje:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
25. nov 2009

Nadi a tvoj mm este nebol na spermiograme?

motylek17
25. nov 2009

aj ja sa bojim o petku.... ale tak snad ma len naordinovany klud a niekde v klude odpociva.... 😉

rhodosbb
25. nov 2009

jani, dakujeme 😀
peta, kde siiiiii?

motylek17
25. nov 2009

rhodo budes dnes testovat??? kedy necakas mrchu???

nadenkaaa
25. nov 2009

Luci este nebol 😔 budeme to riesit po novom roku teraz tomu este davam volny priebeh uvidime

lucialen
25. nov 2009

Nadi, aj ja by som to riesila az v novom roku, ale ked v january mi chce dat lieky a zbytocne ma nimi bude pchat, ak spermie niesu ok 😒 Uz som volala sestricke, dalsia krava, ale nevie, ci ho zajtra bude moct zobrat, lebo uz ma nejakych prednostnych, tak ze nech zavolam zase zajtra 😒 A on ordinuje len vo stvrtok. A neviem, ci pred spermiogramom netreba byt bez keksu par dni a buduci tyzden je ovula, takze to asi nepojde a potom uz ide prec, tak neviem, co z toho bude
Inak aj ja stale rozmyslam nad Petkou, ze co sa stalo, ci je vporiadku, dufam, ze nieje niekde v nemocnici ☹

motylek17
25. nov 2009

luci nestras, urcite bude v poriadku...

cheerlady
25. nov 2009

ahojte babule,ako sa mate?
ja som dnes taka vytocena!tak pred vyse tyzdnom v nedelu som odovzdala ten byt,co sme mali prenajaty-drhli sme ho s maminou jak take kravy,aby nemohla povedat ani slovo,lebo to ho ma taka prachata pani,co si na upratovanie vola firmu,no tak pedantne ani doma neupratujem,vsetko sa tam lesklo jak psovi gule,no a dnes jej volal mm,ze kedy nam vrati zalohu za 3mesiace,co sme jej platili popredu a vyuctovanie za energie,lebo sme minuli menej ako maju predplatene,no a ona mu zacala do telefonu,ze je nahnevana,lebo v mikrovlnke su mastne bodky od jedla!!!! a to som tu mikrovlnku pouzila mozno 3x!!! 😠 tak do mna take nervy,ze som mala 100chuti jej zavolat a vynadat,ci je kompletna!!!!a pritom bola pri preberani bytu a nepovedala ani slovo,sak ani nemala preco,ked sme sa nadreli jak kone,aby to bolo vsetko tip-top!!! ze mame sa dojst kuknut,ze ona sa toho ani nechytala! 😠 no mna ide rozhodit,jak moze byt niekto tak d.bnuty!!!! nieje jej dost ake nekrestanske peniaze brala za prenajom,este jej mm dal zadarmo veci ferrari zo svojho obchodu,lebo jej muz je ferrarista a ona toto spravi!!!! 😠 😠 😠 mam 100chuti ist a strcit jej tu hlavu do tej mikrovlnky!!!

motylek17
25. nov 2009

cheer s tym nic neurobis.... niektori ludia su je... ti... na tvojom mieste by som jej tu hlavu do tej mikrvlnky slahla 😀

cheerlady
25. nov 2009

motylek aj by som jej ju tam strcila,keby to nebola mm kamarata mama 😠 vrrr...
a ty ako sa mas,co nove? 🙂 mojmu kolegovi a zaroven kamaratovi dnes zomrela mamina na rakovinu... 😢 ach,to je dnes den ☹

groka
25. nov 2009

caute baule
som doma z jazdy,tak ma rozbolela hlava v aute+ cervena ako rak som ostala,instruktor sa naplasil ze aby som nedostala infarkt ked mi trpne hlava...no akoze ja si to musim dat zajtra do poriadku,lebo v sobotu inak si nemozem dovolit sadnut do auta

groka
25. nov 2009

baby piste piste,nech zaplnime stranu,je roztiahnuta a zle sa pise












b












b













b












b














b


























b






















b















b

















b



















b




















b























b




















b




















b



















b






















b




















m

groka
25. nov 2009

a












a













a










a













a




















a













a











a












a














a













a









a




















a



















aaaaa





























a



















a


















a




















a

















a
























m

groka
25. nov 2009

h











h
















h











h



















h
















h


















h



















h





















h



















h


















h

motylek17
25. nov 2009

to co je ????

motylek17
25. nov 2009

haaaaaaaaaaaloooooooooooooooo kde steeeeeeeeeeee ?????
dnes spim u svokry 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre