Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
25. nov 2009

ja uz som tu 🙂 preco u svokry??? to znie ako z hororu 😀

motylek17
25. nov 2009

ved to aj je 😀
lebo mm chodi na futbal, tak tu kazdu stredu spavame... slak ma z toho trafi 😀

cheerlady
25. nov 2009

jaaaaj,uprimne ta lutujem,ja by som u svokry nespala za nic na svete 😀

lucialen
25. nov 2009

Kde ste baby? 😕
My sme upratovali to drevo, teraz ma vsetko boli, uz nie som zvyknuta na fyzicku pracu 🙂
Dostala som chut na lasagne, tak ideme kupit do obchodu 🙂
A pridite uz sem 😠

cheerlady
25. nov 2009

luci ja som tu 🙂

lucialen
25. nov 2009

Ahoj Cheer 🙂 Zase sa v robote nudis? 😉
Citala som ze si bola zase dnes vytocena, uz ta to preslo?

cheerlady
25. nov 2009

inak dalsi vec ma dnes vytocila-mm som nahnala na krv k obvonemu lekarovi,lebo tam nebol uz straaaaaaasne dlho,no co sa pozname ani raz a ked som mu hocikedy zmerala doma tlak,tak mal az 150 vrchny 😲 ,tak som ho tam po mesiaci nahnala na preventivne odbery a ten dr.je taky,ze pre vysledky sa chodi osobne a on tam nebol schopny za cely mesiac ist,ze on nebude zo seba robit hypochondra,ze jemu nic neni.no a dnes u toho dr.bola moja mama a vysetlila mu,ze mm sa tam pre vysledky ani nechysta,tak ju zvozil,ci je on normalny,ze mlady chlap nemoze mat taky tlak a este k tomu ma vysoky cholesterol,mal by brat lieky,no hrozne jej vynadal ako moze byt taky nezodpovedny a ja som na neho nastvana tiez za to,som mu povedala uz viac-krat,ze akeho veku sa chce vobec dozit s jeho pristupom,lebo on ma strasne vybusnu povahu,hned sa za vsetko rozculi. tak teraz sa musim s mamou dohodnut ako mu to povedat a hlavne ako ho tam dostat! ale snad,ked mu aj moj oco dohovori ako chlap,tak ho pocuvne 😔

cheerlady
25. nov 2009

luci hej,som v robote a uz cakam,kedy padne,aj ked dnes mi to celkom rychlo ubehlo 🙂 ale zajtra do roboty zase,tak to mi vzdy tak uberie na elane,uz by som bola aj doma! 😀 inak ja som lasagne este nikdy nerobila,asi aj preto,ze ani mamina ich nikdy nerobila.ako sa pripravuju? 😕

lucialen
25. nov 2009

Cheer, to su chlapi, moj je taky isty, jeho bolela hlava pol roka, kym som ho dotiahla k doktorke a to si ani tabletky od bolesti nechcel dat, ved naco, chapes, on to vydrzi 😕
Ja si kupim vzdy tie lasagne cestoviny a tam je napisany recept, ako sa to robi 😉 A je dobry 🙂 Ale v Lidli maju uz pripravene lasagne len take do rury, tak idem kupit tie, lebo sa mi s tym nechce piplat 🙂
Ideme do toho obchodu 🙂 Pekny zvysok sichty, ved uz hadam koncis, nie?

dzou
25. nov 2009

ahojte kocky moje ako sa mate?nieco nove? idem vas precitat...
a tak mimo otazka idem daco robit z list. cesta aso po 100rokoch a uz si nepametam ci sa to potiera vajickom celym alebo len blieko alebo len zltko? nejak spom z toho mimo 😅

dzou
25. nov 2009

tu nikoho?no nic natrem to celym vajcom 😀
inac baby diki za podporu no uvidime ako budem na to zajtra 😉

sharmana
25. nov 2009

ahojte kočky, ahoj dzou, aj ja sa snažím prečítat, čo sa tu popísalo... a s tým cestom ti neporadím ale tipujem že sa potiera žltkom 😀 ale možno nie, radšej pozri niekde na nete v receptoch...

groka
25. nov 2009

no skracovala som stranu

baby ja dnes nemam ani chut pisat,nic...len pozdravim ahoj sharmana,cheerlady,ako sa mate tehulky?
u nas je dnes horuco,dnes este vybuchenem ako sopka

dzou
25. nov 2009

ahoj sharmi asi kuknem 😉 ako sa inac mas?
inac zajtra ideme ku sesedom na veceru na den vdakyvzdania ona je z ameriky tak som zvedava ze ake to bude no je to na 18.30 tak sem len nakuknem ale dnes tu budeeeeeeeem

groka
25. nov 2009

baby zvazujem ist na pohotovost,aspon sa nebudem musiet zajtra trepat k mojmu,co poviete?nevyhodia ma z tade?ze som prisla iba s bolestou hlavy,zavratmi a pocitom na zvracanie?

dzou
25. nov 2009

groka chod ... preco by ta mali vyhodit ked ti je tak zle ☹

groka
25. nov 2009

lekari su vselijaki

groka
25. nov 2009

este si meriam teplotu viete kde ma boli a picha?nad usami ☹ a stupa mi to az hore

dzou
25. nov 2009

groka urcite chod tak to bude lepsie... a drzim palce 😉
a ty nevies s tym listk. cestom ty si taka kucharka 🙂

groka
25. nov 2009

dzou ked si si neni ista tak len zltkom tym nic nepokazis

dzou
25. nov 2009

dik 😉 tak ides k tomu dr ci nie?

groka
25. nov 2009

dzou nie, vajcom normalnym potri

groka
25. nov 2009

dzou rozmyslam ci mam,alebo nemam

dzou
25. nov 2009

dobre potrem vajcom 😉
groka 😠 😠 😠 😠 chod a nerozmyslaj to nie je normalne co tu opisujes myslim to nie je len ze ta nejak trochu boli hlava

lucialen
25. nov 2009

Som spat, lasagne su uz v rure 🙂
Groka, chod, nech ti da aspon nieco od bolesti 😉 Ved ked ti je zle, nemozes sa doma usmievat. To poznam, moj mava bolesti hlavy, a tiez nema zrovna dobru naladu. Mala by ta poslat k neurologovi, nech ti urobia CV a MR 😒
Dzou, ty kucharka 🙂 Ja som si kupila v obchode kolac cokoladovy s kuskami cokolady a poliaty cokoladou 😀

groka
25. nov 2009

idem sa osprchovat a pojdem radsej,je mi jedno co tam so mnou urobia,nech mi ale vezmu krv aspon aj si pockam na vysledky a nech mi zmeraju tlak a spravia vysetrenie srdca a pojdem domov,nic viac nechcem,len aby ma prestla boliet hlava,no ak tam bude nejaky precizny lekar,tak to ma posle na gynekologiu,na neurologiu a neviem kde este
dzou budes tu aj neskor?ja hned ked pridem od lekara napisem,ani nebudem vypinat pc

dzou
25. nov 2009

hej mala by som byt 😉 mm este nie je doma neviem kedy pride ale teraz prisla suseda ze potrebuje hodit do obchodu lebo jej daco treba na zajtrajsiou morku a ona chudinka tu nemoze soferovat lebo ma amer. vodicak co tu neplati a nedari sa jej spravit jazdy 😒 tak teraz ju idem hodit cca za 20 min som sp5t
luci 😀 no idem robit take slimay slane s o sunkou a syrom ze zajtra zoberiem na ti veceru daco 😅

lucialen
25. nov 2009

No ja si myslim, ze na pohotovosti ti daju len nieco od bolesti a povedia nech ides zajtra k svojmu dokimu a ten ta poposiela vsade 😒 Ale zavisi aj od nemocnici, ak tam maju vsetky potrebne oddelenia, tak ti hadam vysetrenia urobia 😒 Drz sa Groka a tvrdo na nich 😉

lucialen
25. nov 2009

JAj, tak to bude riadna atmosfera vdakyvzdania, to by som chcela zazit, ale take poriadne americke 🙂

sharmana
25. nov 2009

dakujem, mám sa dobre, len som unavená... a potrebovala by som dobrú masáž chrbta... zajtra ešte pracujem a v piatok mám volno, idem na ten pohreb...
božinku, ja dúfam že je peta v poriadku 😕
luci. ja som si zas robila špagety s pestom, mnam...
dzou. to som nevedela, že američanom neplatí v anglicku vodičák... a náš slovenský tam platí? alebo to sa berie ako EU?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre