Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
26. nov 2009

tak rhodos ma mrchu 😠 do kelu ale tak moc drzim palceky aby bol vianocny darcek 😉 no dufam, ze ja uz nebudem mat 😀
jeeeej bris krasne sa ti podarilo to povlecenie ja by som to nikdy nedokazala 😅
siska moja zlata joj moc ti drzim palceky nech sa ti to vsetko cim skor upravi ale nic neboj urcite je fazulka v poriadku 😉
petka 😔 moc drzim palceky aj tebe aby si nakoniec bola ten pripad kedy zenam stupa hcg pomaly myslela som na teba v robote tak sa drz 😉
groka dufam, ze cimskor sa ti polepsi som zvedava co ti zajtra povie gyndos...
lucka a teda gratulacia ku skuske 😉
tak uz som vas docitala a pomaly aj mozem ist 😀 ale nie este mam asi pol hodku 😉

dzou
26. nov 2009

cheer 😉 no vidis akeho mas dobreho chlapa 😀 ale tak inac sa uz mate dobre?

lucialen
26. nov 2009

Cheer neviem, robili nejake kontroly a chcu brat skolam akreditacie, neviem ci len skromnym ci ako, ale zjavne to hrozi aj nasej, lebo uz tam stat kontroluje niekolko mesiacov, tak nam chcu dat diplomy skor ako im zoberu akreditaciu 😒 Tak sa spolieham na to, ze nam ich fakt chcu dat a daju 😀
Dzou tak prijemnu zabavu na den vdakyvzdania 🙂

dzou
26. nov 2009

teda luci este som tu idem o 18.30 a je to hend vedla dom 😀
no a to mas aku univerzitu? nie UK?ci to beru aj UK?

dzou
26. nov 2009

no nic ale idem sa pomaly chystat a tak... tak prajem prijemny vecer a rano hodim grafik duuuuuuuuuuuuuuuuuuuufam, ze ma ta teplota posluchne 😉 paaa

groka
26. nov 2009

Ahojte baby,pomohol mi paralen ako som uz pisala a isla som aj do autoskoly a uz sme dnes aj testovali a hadajte na kolko som otestovala 3 testy?kazdy na 55 bodov,som bola pochvalena a zatial najlepsia,no ale keby mi dali iny test z inej serie,neviem neviem

maleho sme okupali a ide spat,ja hned rano pojdem gynekologovi a potom vam napisem ale az pobede pridem domov a rovno po maleho do skolky

groka
26. nov 2009

vsetci ordinujete?aj ja 😀 akurat sa rodiiiiiiii 😅

sharmana
26. nov 2009

ahojte, asi tu už nikto nie je, tak vám prajem dobrú noc, zajtra ma čaká ten pohreb, cestujeme ráno... ozvem sa , ked sa vrátime do BA...
snažilky tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a tehulky, nech babätká poslúchajú 🙂

brisilda
26. nov 2009

dzou dik ani ja som si nemyslela ze to dokazem a ze to pojde tak jednoducho 😉 ale este to neni ono 😝
groka super ak panadol pomohol tvoj organizmus uz asi na ibuprofen nereaguje 😒 zajtra nam daj vediet ako si dopadla 😉
shami ahoj tak aj teba nech babenko pocuva pohladkaj ho za nas 😀 ja to svoje odkedy citim pohyby hladkam neustale a ked kope tak sa s nim uz aj rozpravam 😀 asi mi zacina sibat 😉

groka
26. nov 2009

bris,naposledy mi nezabral paralen,ale zabral mi ibalgin v kombinacii s paralenom a dnes mi len paralen,tak ale nemozem byt a nechcem byt na liekoch,lebo to moze mat zly vplyv na snazilkovanie a este horsi na pripadne tehu,ale tak teraz ma vobec neboli,akurat mi je zle od zaludka
tak ale som zvedava ci mam nejaky folik,neviem,neviem,ci ma necaka nejaka sprava zajtra od gyndosa,mozno zla,mozno dobra,mozno mi povie,ze som zdrava ako ryba po tej stranke,buh vi,

dobru nocku

miskahryzka8
26. nov 2009

Ahojte kocky, ja vas vobec teraz nestiham 😠 , organizujem vlastny zumba vikend, teda uz je zorganizovany 😀 akurat davam info do obehu, ale myslim na vas 😵 , co mi uslo, ako cakatelky 🙂 ? Hned rano sa kuknem, ze co a ako, dufam, ze mi napisete v skratke, dakujeeem 🙂 . Dobru nocku 🙂

dzou
27. nov 2009

dobre rano tak moja teplota sa postavila proti mne a uz som jasna 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ani nie ze by som bola smutn ale som nasr....a 😠 😠 😠 😠 to existuje nejaka spravodlivost na svete? sak 15-16 tu rodia jak na beziacom pase len kvoli tomu aby dostali pridavky a clovek co chce dieta nie a nie 😠 😠 😠 😠 😠
no nic dufam, ze aspon ta mrcha jedna pride cim skor a nebude ma natahovat
sharmi drz sa...
tak zatial sa majte krasne pa pa

dzou
27. nov 2009

jaaaj a inac ZASE sa mi snivalo ze som dostala mrchu 😠 este ani v sne mi neda pokoj 😠 😠

malalady
27. nov 2009

prajem vám krásne dobré ránko máte tu niečo nowe? 😅

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rhodosbb
27. nov 2009

dzou, vyzera to tak, ze pride kazdu chvilu 😒
sisa, som rada, ze uz si ok a ze sa novy doktor o teba tak dobre postaral 🙂
peti............neviem co mam povedat........myslim na teba a drzim palce
malalady, nove tehule ziadne, vsetky si to nechavame pod stromcek 😀
groka, vidis si sa bala autoskoly a teraz si najlepsia v testoch 😉
miska, ty si taka zaneprazdnena 😀, drzim palce, nech ti ten vlastny zumba vikend dopadne na jednotku s hviezdickou 😉
dnes mame v robote konkurz, som zvedava na tie tvare 😀

ludinka
27. nov 2009

ahojte baby pridam sa do vasej temy, pretoze aj my sa snazime + - od jula, vtedy sme mali aj svadbu a stale nic ☹
citavala som vas aj pred tym ale som aj v inej teme......
dzou tak je mi luto tvojho grafu, inak aj mne sa sniva casto pred mrchou ze ju aj dostanem
moj graf je takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99

lucialen
27. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Tak ja som dnes 13DC, zacala som merat ale este nemam graf, 😒 poslala som mm pozvanku z FF, tak cakam 😀
Dzou, tak ako si predpokladala 😒
Sharmi, drz sa 😉
Ludinka vitaj 🙂 Kludne sa pripoj, radi tu vidime nove tvare, aj ked ty tu ziadnu nemas 😉 😀 Grafik vyzera zatial dobre 🙂 Ja kokretne snazilkujem od maja a vdis, tiez som len snazilka, takze neboj, ono to pride, priroda to zariadi, my bohuzial nic nenarobime 🙂
Ahoj malalady 🙂 A nevies ako sa ma Minka, vy ste otehu nejako rovnako? 😉
Rhodos a na aku poziciu mate konkurz? 🙂

ludinka
27. nov 2009

lucialen pozerala som ze naozaj dost je vas tu tehuliek, ja sa utesujem ze cakanie je normalne ale ked vidim ze vela babam sa to tu podarilo pomerne skoro vravim si preco prave ja mam taku smolu a musim na to cakat ?!

tea333
27. nov 2009

ludinka je nas viac co tu skusame aj dlhsie ako ty, ja od juna, ale nevesam hlavu, treba si uvedomit ze nie vsetko mozes ovplyvnit !!

ludinka
27. nov 2009

tea ved ja viem !
ale niekedy to na mna dolahne, a nie ze to vyznelotak ze tym babam zavidim alebo im to neprajem- to vobec nie tesim sa skazdou novou tehulou uprimne 😉

lucialen
27. nov 2009

Jasne Ludinka, ved aj ja to prajem kazdej, ale tiez na mna niekedy dolahne, ze tym, ktore to mozno nechcu az tak velmi alebo ako vychodisko urcitej situacie sa to podari hned a my sa tu trapime niekolko mesiacov. Ale zase su tu baby, ktore tym prechadzaju niekolko rokov, co uz tie mozu povedat. Tak zatial sa tesme, ze sa nesnazime az tak dlho a verme, ze to pride 🙂 Ved vsetky tieto udery zivota nas posuvaju dalej, aj tak to nevzdame, aj keby sekery z neba padali 😉 😀

brisilda
27. nov 2009

ahojte kocky ja som prave vstala rano viezol maleho do skolky mm 😀 a momentalne ranajkujem a ako inak chkieb vo vajicku odkedy som tehotna neviem sa ho prejest doteraz u nas vajicka vobec nesli na odbyt a teraz nam je 30 vajec malo 😀 Volala som zaroven aj gyndosovi ohladom mojich vysledkov zo skriningu a slava 😀 vsetko je OK a netreba dalsie kontrolne vysetrenia 😀 😀 😀 normalne som bola v siedmom nebi 😀
groka je super ze tabletky zabrali a hlava sa umudrila asi sa zlakla doktora 😀 co sa tyka autoskoly si sikulka len tak dalej 😀 kedy ta vlasne cakaju skusky?
ludinka vitaj medzi nami tehulkosnazilkami 😀 nadej zomiera stale posledna 😉
inak ludkovia kto z vas vyraba nieco na vianocne prekvapko??? lebo ja darceky dopredu nemozem kupovat ☹ lôebo ich rozdam skor ako pridu vianoce 😀

lucialen
27. nov 2009

Bris ja planujem a teraz vyrabam // 😀

brisilda
27. nov 2009

lucka tak az to vyjde 😀 ved uz musi aj keby nechcelo 😉 ja idem upratovat lebo tu mam bordel ako po vybuchu 😖 a to cakam dnes navstevu o zehleni ani nehovorim taka kopa, ze ak sa do nej pustim mam co robit do zajtra vecera 😔 este stastie ze mame tolko oblecenia 🙂 a nemusime teraz chodit pokrceny 😀

lucialen
27. nov 2009

Bris, ja som upratovala vcera, este dnes kupelku a je to 🙂
Baby, inak ten FF je zase nejaky blby, neda sa mi zaregistrovat, teda mojmu mm 😀 Dam tam email, nick name a potom ze bohuzial to nieje mozne a mam poslat pozvanku 😒 Viem ze to robilo aj predtym, len si nepamatam, ako som to poriesila 😒

petafr
27. nov 2009

bris, tak to je super, ze mas dobre vysledky!!! tesim sa s tebou.

brisilda
27. nov 2009

peti a ty si neskusala testovat dnes rano? aby si zistila ako ciarky tmavnu?

miskahryzka8
27. nov 2009

pooooooooooooomooooooooooc mne zamrzol grafik ☹ ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

juuj vykrik do tym 😀, idem citat 🙂

miskahryzka8
27. nov 2009

a este ahojte 🙂

lucialen
27. nov 2009

Miska a co hlien, napoveda? Ovulka uz moze byt kedykolvek, ale ved to vies 🙂 Zabudla si mi poslat do IP info o praci 😉 Ale pri tvojej pracovnej vytazenosti sa ani necudujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre