Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. nov 2009

hmm tak potom je to tazke ja asi jedine na co sa nemozem stazovat je sex 😀 ianc ani neuverite ale mm sa mi niekedy aj stazuje ze malo spolu sexikujeme 😅 a ja mu stale hovorim ze ako ma tu vsetky ospevujete ze kolko sexiku ja neviem co si mysli ze iny to robia 4x za den 😅
a ked sa s nim o tom porozpravas? nepomoze to? ako inac ste dlho spolu?

groka
27. nov 2009

bris tak vysrab?boze,minuly rok mi to teda nerobil to len na palickach robil,ble,tak ale bolelo,bolelo
dobru nocku baby

dzou
27. nov 2009

groka to ja som napisala ze kazde 3 roky to robia tu v UK teda aspon daco 🙄

groka
27. nov 2009

dzou s nim sa neda rozpravat,neda sa s nim nic

groka
27. nov 2009

dzou jaaaaaaaaj

dzou
27. nov 2009

tak ja neviem ☹ my nemame nejake take problemy rada by som ti poradila ale neviem ako... 😒 my sa rozpravame veela veeeeela momentalne sice aso 90% z toho o jeho robote 😀 ale tak inak ok...

lucialen
27. nov 2009

Groka, si to uzavrela, ze neda sa s nim nic 😉
Dzou, to sa ti normalne stazuje? 😀 To my po ovulkovom snazeni potrebujeme aspon tyzden prestavku 😀

lucialen
27. nov 2009

A Janka je dnes kde? 😕

dzou
27. nov 2009

no? si predstav po tom vikende co mam na grafe xx aj sobotu aj nedelu tak v utorok ze ci bude daco ale ja som uz pomaly spala tak hovorim ze sme mali ist skor do postele ja totiz odmietam sexik po 23.00hod cez tyzden 😀 no a in ze to coooo ze jak malo spolu sexikujeme ze si uz ani nepameta ze kedy naposledy 😅 ze si najde mladsiu 😠 😀 (to zosrandy jasneeeeee).... tak som ho musela schladit ze aj tak nic nebude aj ked vymysla....

dzou
27. nov 2009

asi sa vybaluje 😉

dzou
27. nov 2009

on je proste super aktivny... ale tie jeho spermie sa nejak necinia 😠 😠 😠 😠

dzou
27. nov 2009

jaj no a jasne ze ak nahodou nechcem sexikovat po ovulke tak mi hned vyhadzuje na oci ze ked je ovu by som to robila odrana dovecera a teraz sa mi nechce a ze 2tyzdne po ovu nic 😠 😠 😠 ako to ma nasral 😠 😠 😠 😠 sak kuk graf naschval to tam naznacujem aby videl...

lucialen
27. nov 2009

Dzou 😀 Mu povedz ze ma stastie ze ma teba 😉 To mna by to kazdy den nebavilo, hehe 🙂 Este aby sa aj stazoval 😠 My ked snazime treti krat cez ovulku tak moj ze'' zase?'' 😀

brisilda
27. nov 2009

kocky a co ma potom hovorit moja polovicka? 😀 u nas je teraz sex uz len vnimocne 😀 ale hadam sa to zmeni teraz je napriklad chory a ja nechcem aby ma nakazil takze pauza a potom ako sa poznam nebudem mat chut ja 😝 no stale nieco doteraz tu boli moje nevolnosti a min. ked bol sex tak male kopalo ako dive 😀asi ho chcel mrnus nakopat ze co ho vyrusuje 😀

dzou
27. nov 2009

jaj no moj je taky sexos.... sak moze byt rad ze ma mna 😉 ze teda aj mna to bavi 😅 😀 a moj slvo ''zase'' pri sexiku nepozna 😅 to on by stale v kuse nonstop....niekedy je to az otravne 🙄

dzou
27. nov 2009

a uz kopeeeeeeeee bris to som nevedela 😅
no ja neviem co bude robit mm ked ja budem tehu sak ja mu kupim asi umelu 😀 ale ja to myslim vazne 😀 😀 no nastastie su aj ine moznosti ako sa to da poriesit 😅 ze ano.... 😅

dzou
27. nov 2009

no len zase pre mrchou ma zacina chytat ze ci ma potapacov ok sak sexik je a teraz aj bol trochu menej pred ovu... tak dufam, ze tie vitaminy zaberu

brisilda
27. nov 2009

dzou tak umna ine moznosti nesu 😀 ja ti som tak leniva ze proste ine neexistuje 😠 😖 hanba mi !!! co narobim no jezisko mu asi predsalen prinesie nafukovaciu ancu uz ked si ju spomenula 😀

dzou
27. nov 2009

dobry napad na darcek nie? 😀 no a teda sak sme dospele zeny ... tak napisem a to este nevidite v grafiku kolkokrat ''riesime'' tie ine moznosti ... proste on je sex. aktivny takmer kazdy den tak by som to napisala...

lucialen
27. nov 2009

Dzou, to ''zase'' bolo zo srandy, jeho bavi to plodenie 😀
Bris, ja myslim, ze to je tym tehu 😉 Ja si spominam, ze ked som otehu, taka som bola stastna, ze sex ani nesiel okolo mojej hlavy 🙂 Ale aj som sa trochu bala na zaciatku aby sme neublizili malemu 🙂

sisa2
27. nov 2009

tak u nas nieco take ako sex absolutne nehrozi, vzhladom na krvacanie mame prisny zakaz 😔

dzou
27. nov 2009

a ze potom nemam cerstvych potapacov... inak konecne ma napadlo furt ma v robote napadne ta otazka a doma zaubnem.... ze niekde som citala ze spermose dozrievaju az 72dni... 😕 to nie je nejak vela ?sak kde by ich mal uskladnene? 😀 😀 😀 nie nahodou 72hod? sak keby mali 72dni tak mm nikdy nemal cerstve u nho aj 72hod je zazrak... tak ako to vlastne je?

dzou
27. nov 2009

sak jasne aj ja sa budem bat zo zaciatku... 😉

sisa2
27. nov 2009

dzou to musi byt nejaky preklep, s tymi dnami. to uz by boli podla mna povacsine mrtve, nie dozrete 😀

dzou
27. nov 2009

inac keby vedel ze tu o nom tak pisem tak ma zabije 😅 😀

brisilda
27. nov 2009

lucka veru od stastia na sex nemyslim 😀 ale vazne a tiez sa obavam aby sme krpcovi neublizili proste teraz sa bojim viac ako pri prvom a ved naco sexovat ako hovori manzelov kamarat sexovat treba iba ked sa plodia deti 😀 cize 2 krat a dost 😀 😀 😀 zatial mi sex nechyba no vraj tehula maju so stupajucim tehotenstvom aj vacsiu chut sexovat tak cakam kedy to pride kto vie ci este neskocime pri sexe pred porodom ako pomoc na vyvolavacku 😀 a lahsi porod 😀

dzou
27. nov 2009

ale ja som citala ze vraj ak nie je rizikove tehu tak sexik neublizi praveze napomaha predist potratom tak neviem 😅

lucialen
27. nov 2009

Dzou, tak vy budete urcite predchadzat potratu inym sposobom 😀
Bris, aj ja som citala ze v 2. trimestri sa zvysuje chut na sex 🙂

sisa2
27. nov 2009

len u mna sa asi nejako nezvysila. u nas toho pocas tehu s danielkom vela veru nebolo 😅

brisilda
27. nov 2009

no tak som zvedava ci to bude platit aj namna 😀
dzou a ano kope male a riadne dnes som ho citila pri sledovani telky taktiez ak si dam glg vinka tak ma zacne priserne boliet brucho ☹ cize viac si uz glgnut nemozem 😀 no a bublinky necitim su to kopance ktore citim zatial iba ja z vnutra a niekedy mi v brucho ako keby tlklo srdiecko neviem ci to tak mozem citit a ci je to srdiecko krpca lebo stale to je na inom mieste 😀 no poviem vam ze je to krasny pocit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre