Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
30. nov 2009

teda sharmi 😠 ja uz skoro prst na albume ze idem kuk a ty si to tam nedala 😠 😀

lucialen
30. nov 2009

Hehe, som si pomylila smajlik 😀

groka
30. nov 2009

sharmana kde si tucna pre boha? 😅

dzou
30. nov 2009

no sak luci aj ja na to taebo keby som mala nejaku kamosku tak je aj viac srandy aj vacsia motivacia ale ked tu take mlade anglicanky sak vies ake su 🙄 a nas foreigner uz vobec 🙄 ja len duuuuuuufam ze ked uz budem mamina tak u hned mame taky super park s preliezkami a tak ze si tam najdem uz konecne nejaku kamosku maminu 😉

kkatkaa
30. nov 2009

ja tak isto ze pri sexiku na to nemyslim ale po mi netrva dlho a napadne ma ze uz by sa tam mohlo nieco zavrtat 🙂

janulka04
30. nov 2009

baby, vy si stazujete, ake ste tucne a ja cez boky 104cm...tak no comment, oki?
groka, ako ide autoskola..a co hlava? Uz si v poriadku?

dzou
30. nov 2009

kati tak to ano po tom ma to napadne hned 😉
tak uz prisiel mm ... tak zachvilu koncim na dnes... rano neviem ci napisem kedze nemusim zapinat comp kedze momentalne nemeriam tak este uvidim ale asi kuknem sak zaaaaaaavislost 😀

groka
30. nov 2009

janulka boli ma hlava ale uz nie tak ale boli ma uz krk,mam ho taky strpnuty a nemmozem ho dat do lavej strany,strasne to boli,ale zajtra idem dokimu nech mi na to nieco da,ved nastupujem do prace,robim posledne jazdy musim byt fit

sharmana
30. nov 2009

😀 baby akože fakt otras.. no brucho že je velké, to je v poriadku, ale aj tie boky a nohy, ty kokso, teraz som na fotke zbadala holú pravdu a je mi z toho na 😝 😀 a strie som si našla na zadku jedna radosť, môžem aj rozdávat, takže krémy akože ehm.... na to treba cvičit, no a čo ja už teraz nacvičím...
ináč som si všimla, že ked trošku dlhšie chodím, tak som hrozne unavená a začínajú ma boliet kríže...

janulka04
30. nov 2009

groka a na nejake masaze nechces ist? Nemas tu bolest hlavy z toho? 😕
sharmi, hlavne, ze mrnus je ok 😉

kkatkaa
30. nov 2009

kocky idem spinkat dufam ze teraz sa mi podari nakukat castejsie lebo nemam sancu vas docitat
tak dobru nocku zasa zajtra

sharmana
30. nov 2009

jasné jani, ved ja to tak beriem... len by som rada robila aj so sebou niečo, ale vela toho nenarobím 🙂 ozaj, už si dostala tehu knižku?
katka dobrúúúú...

janulka04
30. nov 2009

dobru, kati 😉

janulka04
30. nov 2009

nie, zajtra po odbere, lebo nemal tie kufriky, tak ze mi to nachysta a da zajtra a hned tam aj dopise vysedky z krvi...tu vam zoberu krv, rozbor urobi doki a vysledok je do hodiny... 😲 , bud to zavolaju alebo poslu mailom...sila, ze?
a ja to mam na skok, tak si pre ne zbehnem...2min. autom

sharmana
30. nov 2009

jani. aké kufríky? no ja som si vždy myslela o nemcoch len to najlepšie 🙂

janulka04
30. nov 2009

prenatal box, sharmi...asi necakal koncom mesiaca novu tehulku 😀 😀

sharmana
30. nov 2009

ahá, ja som nedostala žiadny prenatal box, dala mi do ruky len pár letákov, časopisov a asi dvoje menšie balíky s tabletkami calibrum... myslela som si, že snád nabudúce mi niečo dá, tak uvidím, ale možno že ani nič 🙂

janulka04
30. nov 2009

ved aj na svk sa to dava...teda, on mi to slubil, ale vraj to nieje bezne ani tu...tak ja neviem

lucialen
30. nov 2009

Ja tiez ked som bola v Dubline u zubarky, tak mi mailom poslala rentgen 🙂 A ja ze naco jej je moja mailova adresa 😀

janulka04
30. nov 2009

no mm je tu, tak mizim....papa zajtra babulky..drzte palce na krvicku 😵

sharmana
30. nov 2009

no moja sestra to tiež dostala, a to má lekárku v TO a to dostala už pred 4 rokmi...
no ten môj to asi nemá nejako pripravené, ako som už napísala, dala mi do ruky nejaké letáky, časopisy a tie vzorky tabletiek, ale nič viac... ale kašlem na to... ešte sa jej musím spýtat, ked mi vezmú krv na to AFP respektíve triple test, uvidím či bude na mna pozerat ako teliatko sestricka, ale viem že tieto testy sa robit musia, teda aspon odber kvri na AFP je aj v tehu knižke napísana medzi 16 až 20tt sa musí odobrat... triple test neviem či robí každý lekár..

sharmana
30. nov 2009

tak papa... idem aj ja hajat.. dobruu 🙂

brisilda
30. nov 2009

jeeej shami ty si na fote zbadala holu pravdu a ja som zistila, ze ma foto zostihluje 😀 v skutocnosti som ovela tucnejsia ale pssst nebudem vas o tom presvadcat 😀
jani pekne foto 😉 aj male bambulky su na zjedenie a tak krasne nevie kreslit ani moj maly 😢 on vie iba auticka no kreslenie mu tak ci tak nejde a uz som s tooho zufala lebo ja kreslit viem 😀
dzou tak predsalen ta mrcha nasla cestu hnusoba jedna kiez by na vianoce zabludila a poriadne
groka normalne mi pripominas mna 😀 tiez ma stale cosi boli ☹ co uz 😝 drzim place u dokiho

miskahryzka8
30. nov 2009

ahojte 🙂 , tak idem rovno citat 🙂

majuska, tak vela zdaru vo vianocnom kole 😉

luci, potom daj prosim ta vediet, co si zistila, lebo moze byt, ze ja som to nespravne pochopila 😅 , teda ze staci tych 270 pocas poslednych dvoch rokov od porodu 🙂 , super tych 5 dni 😀

dzou tak vinco zabralo 😀 , tak aspon ze ti beries sportovo... 🙂 a preco poloviciak nechce, aby si merala? No jo sa hovori, ze rok je ok, ale mne sa to zda vela, je ine ludske a ine medicinske hladisko....

ahoj kati, ked dopisem tuto, odpisem na IP 🙂

sharmi aj ty si mala rybicky v brusku 🙂 ?

janulka, super, ze je vsetko ok 🙂 , drobcek je fotogenicky 😉

juj, no dost ste popisali... uz nedocitam 🙂 , tak snad mi nieco dolezite neuslo 😉 , dobru nocku 🙂

groka
1. dec 2009

Dobre ranecko vam prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/groka zajtra je to ovuuuuuuuuuu,len keby mi doki nepovedal ze mam vajko asi by som si myslela ze som bez ovulky lebo nemam nejake extra bolesti,ale mozno pridu dnes vecer 😅 ale sexik bude aj dnes vecer zasa planujeme takze viac uz nemozem urobit

inak na dovolenku nejdeme,takze ani lyzovat nejdeme zatial ,v januari ale pojdeme

groka
1. dec 2009

pojdem maleho zaniest do skolky,potom ja na socialku,dufam,ze vybavim vsetko co potrebujem,dokimu a musim nieco poslat do zdravotnej poistovne,no a ficim domenkou,dnes musim varit,kedze uz udem pracujuca osoba rano sa mi nebude dat varit a chcela by som sa trosku biflit cosi do prace 😅

dzou
1. dec 2009

ahojte tak predsa som vas prisla pozdravit 😉
miska ja som uz v 7.kole a pre mna je to uz strasne dlho ale ja chcem este vydrzat moj chlap to vsetko berie uplne inak a ak by som sla skor urcite by mi uz hovoril ze stresujem a ze mi z toho sibe co mi uz aj tak hovori, ale on to proste vobec nechape aka velka je ta tuzba... napr. vcera vecer mu hovorim ze ma nekutocne bolelo brucho ze tak ma uz davno nie ze bohvie ci tam daco aj nebolo... a on na to ale takym hnusnym tonom ... urcite tam nic nebolo 😔 ide o to ze keby to bolo na nom tak by sme sa prestali snazizt a zacali tak o 2 roky zase kvoli financiam ale neprestava lebo vie zeby som ho zabila 😀 takze preto aj preto nechcem ist k dokymu skor 😔
tak prajem pekny den vecer nakuknem ako vzdy 😀 paaa
jaj no a groka krasna ovula 😉

lucialen
1. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Zase mi to nepridalo prispevok 😠 Takze ovu zatial nebola 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

cheerlady
1. dec 2009

ahojte babule,to co je dnes za pocasie,prsi jak sibnute,ja som v robote a taaak strasne sa mi chce spat,som taka otapena z toho 🙄

sisa2
1. dec 2009

ahojte babule, tak ja stale nemam dobre spravy ☹ dnes som bola na kontrole, spinenie (krvacanie) nastastie prestalo, zrejme vdaka duphastonu, ale srdiecko stale nikde. stale je vidno len prazdnu dutinku, som z toho nestastna. lekar to zatial berie v pohode, ze je skratka drobco len lenive alebo sa hra na schovku ... ale ja som na pokraji zrutenia 😢 takze dalsia kontrola s utz je 09.12., ak sa to nezmeni, tak neviem, co bude. brali mi krv na HCG, zajtra poobede si mam volat, tak to bude zasa dlhy den. od zajtra som zasa v praci, vobec sa mi nechce. ale vraj ked mam sedave zamestnanie, tak mozem chodit.
co mate nove? skusim vas docitat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre