Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
5. dec 2009

jaj no hej ale mm to ma rad aj take ciste takze tak 😉 myslim len cisto tu omacku na cestoviny bez masa 😉
inac neveiet co je so siskou a s nadenkou? 😕

janulka04
5. dec 2009

no ja som sa najedla a idem si pospat... 😉

dzou
5. dec 2009

no vidim ze tu absoluuuuuuuuuuuuuutne nik tak idem upratovat a potom dalej zdobit stromcek asi a potom uz konecne tie medovniky 😉

sharmana
5. dec 2009

ahojte babule, no ja som tu, len som ešte surfovala na nete.. dnes som bola v hlohovci pozriet v tom obchode kočíky, ten čo som chcela už nemajú v tej farbe a od nového roka už bude len nová kolekcia a tá nemá takú farbu, ale vybrali sme si zatial bežovo hnedú... ešte však porovnávam ceny, lebo aj v blave je jeden obchod, kde je podobná cena na internete, otázka je, aká je skutočná cena v ich obchode, lebo sa to často líši 😒

nadenkaaa
5. dec 2009

ahojte babulky, predovsetkym chcemzazelat dzou sice oneskorene ale o to srdecnejsie vsetko len to najkrajsie a najlepsie k narodkam 😵 a dzou prajem ti aby si december vytrhla prave ty z tej netehulkovskej vlny a dala mu ten spravny tehulkovsky rozmer 😵 😵
u nas je husta atmosfera s mm mame tichu domacnost 😔 nejak som bez nalady aj som sa chystala piect vanilkove rozky ale ani ma to netaha 😔 🤐
sharmi bola si v mojom rodisku ach jaj tak by som vratila ten minuly vikend ked som bola doma v hc 😅

sharmana
5. dec 2009

ahoj nadi, no vidíš, aj som zabudla, že si odtial a už si to pritom spomínala 😉 no dnes tam bola hustá premávka, ale ved sobota a pred Vianocami, takže normál 😀
a čo ste sa s mm pohádali?

nadenkaaa
5. dec 2009

ano ale je to taka zmeska kedze chcem nachvilu prerusit snazenie kvoli novej praci a este aj financne nie sme na tom pred vianocami vobec ruzovo 😒 takze co ine ako hadka z toho moze byt 😔
sharmi inak tam je tusim stale husta premavka 😀 no asi aj preto ze je tam len jedina pristupova cesta od trnavy-od dialnice je cez most a tam je ten blby kruhovy objazd na zaciatku a inak moj dom je vidiet uz z mosta kedze byvame pri vahu 😉

sharmana
5. dec 2009

a nechcela si ostat radšej v hlohovci? predsa je to blizsie k BA a je tam asi viac pracovných príležitostí, nie?
no peniaze to sú kazič vztahov, už asi každý zažil hádku kvôli peniazom a to kvôli tomu, že sa bohužial bez nich nedá žit.. no a pritom nie sú to najdôležitejšie ako sa hovorí 😒

nadenkaaa
5. dec 2009

chcela ale v hc je to o nicom s robotou a moj mm pochadza zo ZA a mame tu dvojizbovy byt 64m stvorcovych a ak by sme ho aj predali tak v ba by sme nic takeho nekupili za tie peniaze a nechceme brat hypoteku 😔
veru nie su najdolezitejsie ale pokial ich clovek nema tak ...a hlavne ked ludia meskaju s platbami za faktury 😖 a jest aj byvat treba..

nadenkaaa
5. dec 2009

ale nechem vas tu zatazovat takymi blbymi naladami ako mam dnes ja 😖

dzou
5. dec 2009

ahojte nadi dakujem za pekne prianie 😵
no hadka kvoli peniazom je najhorsia no dufam, ze sa coskoro udobrite 😉 inac ja by som na tvojom mieste neprerusila snazilkovanie aj my sme chceli prerusit v lete ked mm stratil pracu potom sme sa rozhodli ze nie a vidis este stale nie som tehulka 😉 takze to vobec nelutujem lebo aspon uz viem ze sa zatial nedari
ja idem akurat ozdobovat stromcek

nadenkaaa
5. dec 2009

dzou neviem co mam robit lebo ak by som nastupila v januari a trebars teraz v decembri by som ostala tehu tak by som si pripadala dost blbo pred nimi ze som sa len "potrebovala zamestnat"mozno to privelmi riesim mala by som to nechat tak a nezaoberat sa tym 😔 😔

dzou
5. dec 2009

no ja poznam kopec bab co dokonca aj vedeli ze su uz 2-3mesiace tehu a zamestnali sa v novej robote dokonca aj mm sestra... ako ja som tiez taka ista ze by mi to bolo blbe ale ved taky je zivot .... ja osobne by som neprerusila ale ak sa ty na to citis ze tak to bude lepsie...

tea333
5. dec 2009

🙂 Ahoj baby,
ja som dnes nemerala, vcera sme jednoducho snazilkovali a vecer som si dala trochu vinka a ostala spat u kamosky takze som jednak nemala teplomer a jednak som sa zobudila na obed 😀
ale myslim ze ovulka bola..len ako som sa vcera ponahala tak som ostala po sexiku lezat asi minutu takze vsetko islo paapaaa--- 🙄 😒

co nove?

nadenkaaa
5. dec 2009

asi to necham tak a uvidime co prinesie osud 😉
ahoj tea super ze ste vystihli ovu drzim palceky 😀

sharmana
5. dec 2009

nadenka. určite si nemáš čo vyčítat, ved keby sa ta aj niekto spýtal, tak by si povedala, že ked si nastupovala, tak si ešte netušila, že si tehotná a hotovo... nič ti nemôžu 😉
ja by som už nečakala, tie roky tak strasne letia a potom už môže byt neskoro...

a detičky ako ste poslúchali? aj dostanete niečo do čižmičiek? 🙂

nadenkaaa
5. dec 2009

no vsak som zvedava lebo hlavna mi rozpravala ze si mam priniest aj zdravotnu dokumentaciu k prijatiu do zamestnania tak neviem ci ma chcu pozret od vrchu az po spodok 😀

dzou
5. dec 2009

nadi presne ako sharman pise sak ty povies ze si este nevedela ze si tehu a ak to nahodou zistia na tej kontrole ak by si bola tak sa budes tvarit prekvapene a hotovo 😀
tea super tak drzim palceky ono to zevraj nevadi ak sa potom postavis i ked zevraj je lepsie lezat nejaky cas potom a vcera jedna baba v druhej teme je teraz cerstva tehulka a ze jej lejkar povedal ze ma vyssie maternicu aby to robili odzadu 😅 ze sa skrati cesta ku vajku a zadarilo sa jej .....takze tento mesiac idem skusat 😀

nadenkaaa
5. dec 2009

😀 😀 no uvidime mozno nakoniec sa ani tvarit prekvapene nebude treba 😔

dzou
5. dec 2009

nadi nikdy nevies ono to vacsinou pride vtedy ked sa to najmenej hodi 😅 😀

nadenkaaa
5. dec 2009

dzou a presne toho sa bojim ze cloveku sa tak dlho nedari a zrazu ked sa mu to najmenej hodi tak otehu 😅 aj ked samozrejme by som upredonostinla tehu pred pracou 😵
asi to necham na matku prirodu nebudeme sa branit ako doteraz a uvidime mozno motyka vystreli teda pokial uz nevystrelila 😀

janulka04
5. dec 2009

ahojte, babule...
no nadenka...mas to dilemu....ale ako vravia baby, ja by som asi tiez neprerusila....mozno by som tomu len nechala volnejsi priebeh...faktom je, ze roky letia...
aj ja poznam kopu bab, co sa zamestnali a vedeli, ze su tehu..aj ja som nad tym zozaciatku uvazovala, no povedala som si, ze nie....takze aj ta chapem...ale oni podla mna takisto musia pochopit, ked jedna mlada zena bez deti ostane tehotna...kazdu to caka, skor ci neskor

nadenkaaa
5. dec 2009

jani tak to urcite pokial clovek bude chodit na msnay tak ine ako volnejsi preiebeh mu ani neostane 😀 😀

dzou
5. dec 2009

presne janka ma pravdu kazdy zamestnavatel by s tym mal ratat ak zamestna zenu ktora je v urcitom veku a je vydata alebo s partnerom ze chce a teda aj bude mat deti 😉
ja som si dnes kupila novy teplomer osidit mm 😀 stary bude na policke a s nivym budem potajme merat 😀

janulka04
5. dec 2009

ozaj, sharmi, ja uz som si nadeila..asi pred tyzdnom som si odklikla tehu gate na E-bayi a dnes mi prisiel mail, ze gratulujeme...bla bla bla...mm porazi, ked dojde z prace..ale zase len 3€ ma stali 😀
ja som na ne aj zabudla... 😀 😀

janulka04
5. dec 2009

dzou 😀
nadi, budes robit na smeny? No ja verim, ze sa tesis, aspon nebudes tolko doma, dostanes sa aj medzi ludi, prijdes na ine myslienky....a ono aj to babo bude, podla mna...mas pravdu, vzdy to pride vtedy, ked sa to moc nehodi.... 😀

nadenkaaa
5. dec 2009

tesim sa hlavne budem v kolektive lebo byt cely den s mm je obcas hrozna ponorka 😔 lebo potom sa dost tazko oddeluje praca od sukromia 😀 a to ze budu smeny bude lepsie lebo ked by som robila len osmicky tak si clovek musi brat na vsetko vybavovanie v tyzdni dovcu a to ja nechcem 😉

dzou
5. dec 2009

no my tu mikulasa vobec neslavime sme sami dvaja ani ziadne deti tak naco

janulka04
5. dec 2009

no, my ked sme boli len my dvaja, kupovali sme mm krstniatku, bo jedno uz mal za slobodna 😀

janulka04
5. dec 2009

...teraz som sa dozvedela, ze jedna z mojich naj kamaratok ma depresie a je na tom zle.... 😢 je mi z toho tazko...lebo ja som tu a ona sama tam..nema ani rodinu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre