Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
5. dec 2009

ahojte, no jani to je zlé, ked má kamoška depresie... chúda...
ja mám zas nervy, nejaká som podráždená, všetko ma rozčuluje, a potom sa na seba hnevám, lebo aj to dieta bude také podráždené... áno, aj ja si hovorím, že teraz sa nesmiem rozčulovat, lenže mna vie vytočit skoro každá prkotina, neviem v sebe dusit hnev 😒

sharmana
5. dec 2009

noo, tak už som sa vyplakala, od nervov 🙂 nejako mi dnes haprujú hormóny, ale riadne 😀 asi ma v tomto období nesmie nikto rozčulovat, lebo som nejaká precitlivelá 😉
kde ste babule? nejako to tu zamrzlo..

cheerlady
5. dec 2009

ahojte babule,ja som od stvtka chora - kasel,sopel a co je najhorsie aj teplota 😲 tak som si prvu noc aj paraleny musela dat,tu dalsiu uz chvalabohu len jeden a dnes zatial ziadny,dufam,ze sa to uz bude len lepsit,a ze to mimcu neublizilo 😔 co mate nove? 🙂

dzou
5. dec 2009

ute babulky ja len na skok precitajte si toto je to faaaaaaaaaaakt super.... http://elora.nepise.cz/14698-denik-tehulky.html

janulka04
5. dec 2009

jeee, dzou 😀 😀 😀
ja som si dofarbila a umyla haro, napaklila tie ponozky...a idem hajat...aj vam babule dobru noc a krasneho Mikulasa...a aj detickam 😉 😵

miskahryzka8
5. dec 2009

ahojte 🙂 , dzou zacala som citat ten link sa bavim 😀 , zatial bavim, na zivo to asi taka svanda nebude 😀

juuuj kocky co som ja vcera videla v poluse 😵 😵 , maju tam stanok anne gedens a tie krasne deticky co ina foti, tak take jemnucke babiky v tych kstimcekoch, krasne 😵 😵 , no a ja som mala vzmyslene, ze ked budem tehu tak to oznamim poloviciakovi tak, ze mu dam detske boticky, potom ma zaujal siskin napad alebo jankin to bol 😕 s dennickom tehotnej a teraz by som chcel dat takuto babiku, to by bolo super aj buducim babkam pod stromcek, keby to vyslo 🙂 , som kupila dnes aj mama test, skusim asi v pondelok testnut 🙂

Vcera som bola po sto rokoch na diske bez poliviciaka som isla spat o stvrtej rano 😕 , ale supeeer to bolo 🙂 , poloviciakovi som prichystala do okna mikulasku ponozku ako prekvapko, som zvedava, co na to povie 😀

Krasnehio mikulasa vsetkym 😵

xena1
6. dec 2009

dobre ranko....miska drzim palceky nech to teda tak vyjde....kolky si DC????tak disku si si uzila,ved mozno teraz uz dlhsie nepojdes... 😉
krasneho mikulasa kocky

xena1
6. dec 2009

luci citala som co ste si pisali...netvoria sa ti foliky???na to je clostylbegit dava sa pred ovu,potom sa pozoruje na folikulom.rast folikov a podla predpokladu prasknutia sa 36hod pred picha pregnyl na prasknutie foliku..a zhruba od toho 17DC sa berie duphaston na podporu zlteho telieska a sliznice maternice pre dobre uhniezdenie...to vsetko samozrejme zavisi od toho aky je problem...ja som clostyk nebrala lebo foliky si rastu ako huby,ale pregnyl mi pichli a duphastom beriem desat dni...a takisto femibion a co mi jedna dokina poradila este som si pridala vit E osobitne-nie je vylucene kedze podporuje cinnost vajecnikov ze aj z toho mi rastu foliky jak huby...a ja verim ze doki ti na buduci mesiac poradi dobre...inak aj zazraky sa deju a mozes otehu kedykolvek...nas organizmus je nevyspytatelny...drzim palceky....

groka si sa pytala kto necaka mrchu ked aj ty,,,tak myslim ze my ideme tak rovnako...ja som dnes 21DC a 6DPO

sisa2
6. dec 2009

ahojte babule, prajem vsetkym krasneho mikulasa! 🙂 u nas bolo rano veselo, teraz to v podstate danielko 1x vnima ... tak vstal z huronskym revom, ze tu bol mikulas a on predsa len posluchal, lebo dostal darcekyyyy 😀 ach jo, toto je naozaj na detoch tak krasne 😵

nam nesiel doma net, uz som mala fakt abstak 😀

idem spravit malemu jest, tato nam este spi (vcera nechali chlapi mna), tak ked budem stihat, pridem konecne precitat, co mate noveho. vobec neviem, v ktorej faze sa ktora nachadzate 😖

len este DZOU dodatocne vsetko naj k narodkam, hlavne splnenie toho najvacsieho sna 😵

lucialen
6. dec 2009

Dobre ranko a krasneho Mikulasa 🙂
Mne vcera nesiel net, potom som isla s maminou na nakupu a vecer na basketbal, takze som sa az tak velmi nenudila. 🙂
Xeni, ja si myslim, ze to takto bude prebiehat, dufam, ze tie foliky zacnu tiez rast ako huby po dazdi. 🙂 Ako sa dari tvojim dvojickam? 😉 Dufam, ze sa uz riadne uhniezdily 🙂

cheerlady
6. dec 2009

jeej,dzou mala narodky?tak VSETKO NAJLEPSIEEEEE 😀 😀 😀
a pekneho mikulasa vsetkym 🙂

miskahryzka8
6. dec 2009

xeni dakujem 🙂 ,dnes som 26 DC 🙂
no moj grafik takto 🙂 : http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
minuly cyklus mi na 26 den den zacala teplota klesat, teraz stupla, ale minuly som mala ovulku na 16 den a teraz na 17ty, tak uvidime ako zajtre 🙂

xeni, groak takze vy necekate mrchu len par dni odo mna 🙂 , juuuuj 🙂 , tak nech mame vsetci vianocny darcek, to bude ake super 😵 . Inak mne keby sa teraz nepodarilo, tak potom budem merat len par dni pred ovu asi a tak, ze sa nebudem na to az tak sustredit, pozriem ake vitaminiky odporucate pre vajicka a bojovnickov, skusime brat 🙂 no a po novom roku uz asi by som isla aj na nejake vysetrenia aj poloviciaka by som poslala 😅 , ale snad nebude treba 😵 😵

siska, to musi byt fakt super, taka nefalosovana detska radost 😵 , polivicak sa tak huronsky netesil, ze bol v okne mikulas 😀 😀 😀

ozi xeni, ty si mala tento cyklus dva foliky, ze 🙂 ?

dzou
6. dec 2009

dobre ranko 😀 ja som dnes vstala o 12 😀 ale taaaaaaaaaaaaaaaaaak dobre som sa vyspala 😉 no u nas mikulas nebol 😒 😠 😀 asi sme boli zly 😀
ale uz konecne mam stromcek a vyzdonbu este dnes nahodim tie medovniky a konecneeeeeeeeee hodim aj foto 😉
siska a cheer dakujem 😉
miska tak moc moc drzim palceky graf zatial vyzera perfektne 😉

dzou
6. dec 2009

jaj a teda aj groke a xeni moc drzim palceky 😉 mne je zatial taaaaaaaak dobre tak predovu 😀 tak machrujem ze mi je to jedno ci sa zadari ale pochybujem kedze 23.12 idem na christmas party potom vianoce to si s mm urcite dame nejaku whisky 😀 tak neviem neviem ci sa mrniskovi bude u mna pacit 😀 takze tento mesiac budem brat tak s rezervou ale uz bud. tyzden o takomto case by mala byt ovu 😉

xena1
6. dec 2009

luci...myslim ze priebeh to bude mat taky...a neboj verim ze sa najde problemik a vyriesi sa...si v dobrych rukach...jooj netusim ci sa nieco uhniezdilo,len som z tych hormonov cela rozhodena...ale vsak som s tym ratala a robim to koli babu...

miska....ano mala som dva foliky...som zvedava aky bude tento cyklus po duphastone,ovulka sa mi teraz posunula na 15DC..miska budeme si drzat palceky vsetky navzajom,nech je Jezisko stedry na babatka...zatial vyzeras nadejne...

cheerlady
6. dec 2009

dzou ja ked si spatne premietnem co som vsetko pila cez ten mesiac,ked som otehu,tak som sa az zhrozila 😅 2x som sa s kamoskou opila z cervenych strikov a do tretice ma opil jeden nas kamarat zo zlatej hrusky - mna ani nenapadlo,ze v ten mesiac by som mohla byt tehu no a vidis 😀 ale vraj prve 4tyzdne babatko nie je s tebou spojene krvnym obehom,takze nic z toho sa k nemu nedostane 😉

xena1
6. dec 2009

dzou v pohode si to uzi...cheerlady ma pravdu...

lucialen
6. dec 2009

Dzou, jasne, uzivaj si pokial mozes 😉 😀
Xeni uz sa normalne tesim na mrchu, nech mozme vyskusat lieky 🙂

xena1
6. dec 2009

luci verim ti,ked to nejde prirodzene treba skusit vsetko ,uvidis sama budes spokojnejsia...myslim ze teraz mame dostat nejako naraz,nie??

dzou
6. dec 2009

sak jasne 😉 ako urcite sa nebudem obmedzovat 😀 ked uz su tie vianoce ....
a dnes je ti ako mrtvo... no ja zase zajtra do prace 😝 ale tak uz len 2 a pol tyzdna a su vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeee medzi sviatkami ideme konecne do jedneho podmorskeho akvarka tento rok este na valentina som cez net mm kupila listky ze pojdeme kuknut a nejak sme doteraz nemali cas 😀 no a platia rok takze to musime este stihnut tak sa uz tesim 😵

lucialen
6. dec 2009

Ja mam dostat na Luciu ale budem cakat od stvrtku, lebo ked mam anovulak, tak zvyknem mat kratsi cyklus 🙂 A potom hned utekam k Antoniovi 😉 Jasne, ze by som vyskusala vsetko, ale zase sa aj bojim, ze uz ideme na tabletky a co ak sa nic nestane, pojdeme dalej a dalej 😔 No ale dost bolo melancholie, ved je mikulas 😀

xena1
6. dec 2009

dzou to akvarko ti zavidim...
luci...nebojkaj..hormony sice nie su nic prijemne,ale ak sa ti foliky netvoria,to by si mohla cakat do kedy by si chcela...tak to by si mala "krasne meniny"ale zaroven rychlejsie k novemu snazeniu...a ak by to nevyslo este stale je dost moznosti,vzdy sa zacina od tych najjednoduchsich a najmenej zatazujucich organizmus..to ti povie aj antonio... 🙂 praveze si myslim ze je dobre ze ti zistil ze sa ti netvoria foliky,keby si to nevedela a snazila sa a trapila kazdy mesiac ze preco to nejde...ja mam dostat mrchu asi 14-15.12 ale uvidime ako to bude s duphastonom...

lucialen
6. dec 2009

Xeni a duphaston si este nebrala?
No som rada ze na to prisiel a hned aj nieco robi 🙂 Hlavne ze si zo mna robil srandu ze co sa bojim po pol roku snazenia 😀 Ale Antonio ide koncom mesiaca na dovolenku, bohvie kto ho bude zastupovat, ved ja tam chodim pravidelne. Zase dufam, ze sa zregeneruje a bude usmievavejsi 🙂 Neviem, ci mi da aj duphaston, on este nevie, ze mam LF len 10 dni 😒 Ale zase zeny otehotnievaju aj s LF 10.

lucialen
6. dec 2009

Dnes som si objednala aj Femi kvapky, ze su dobre aj na hlien aj na vajecniky, tak dufam, ze sa to rozbehne 😵

xena1
6. dec 2009

luci duphaston som este nebrala,teraz prvy krat...je na podporu zlteho telieska a sliznice pre dobre uhniezdenie...inac to byva aj niekedy dovodom kratkej LF,ktovie ci ti ho da...musis ho stihnut kym pojde prec,ale tam su dve take doktorky celkom zlate...aspon liecbu by ti mohol nastavit..neboj sa ho pytat na vsetko...tak stari mladenci su naladovi ale on sa ukludni neboj...femi kvapky nepoznam ale doporucujem ti femibion 800 a vit E

lucialen
6. dec 2009

Xeni ja pijem pol roka alchemilku, takmer rok kys. listovu, zamenila som ju pred 3 mesiacmi za femibion 800 a vit B a teraz este femi kvapky 🙂 Uz mam taku malu lekarnicku doma 😀 Ja som ten duphaston brala v sept a okt, ked som bola este u druhej doktorki, ale Antonio povedal, ze to skusime bez liekov, tak sme skusili 😉
Tvoj mm bol aj na spermiograme? Musim sa opytat dokiho, lebo moj ma ist tiez, ale teraz ide na 2tyzdne domov a tam urcite dost popije, takze neviem, ci to neovplyvni vysledok spermiogramu 😒 Nevies ako to je?

xena1
6. dec 2009

ano moj mm bol na spermiograme,ma ho ok az na malinku odchylku viskozity...mozno aj preto doki uvazoval o IUI...ano alkohol a fajcenie nato dost vplyva...

lucialen
6. dec 2009

No co uz, moj fajci dost, s pitim sa obmedzuje, ale viem, ze s kamosmi sa obmedzovat nebude 😒 Vsak ak bude zly spermiogram, tak si to hadam uvedomi a polepsi sa 😒 A mozno bude dobry 😀 Tak ho objednam este pred vianocami 🙂

xena1
6. dec 2009

aj moj dost fajci a spitim uplne prestal...nom tak uvidime...objednaj ho urcite nech vie doki co maliecit a riesit

lucialen
6. dec 2009

Ved ja si myslim, ze kolko chlapov fajci aj zien a vyde to na prvy sup 😉 No asi ho objednam hned druhy den ked pride, bude mat dobre zasoby 😀 A moze tie spermie doniest k dokimu ci vzdy sa to robi tam? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre