Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
6. dec 2009

ahojte kočky, tak vidím že ste poslúchali.. my tiež, aj u nás bol Mikuláš 🙂
synovec mal balíčkov, bolo veselo u našich, aj sme sa pofotili, aby malo moje dieťatko pamiatku, že už malo Mikuláša, aj ked len v brušku 😀

dzou. no my sme dnes nečakane tiež postavili a vyzdobili stromček, lebo Vianoce sú už o 2 týždne a aj tak ich budeme tráviť u svokry a u našich, tak si aspon užijeme trošku náš stromček 😉

groka
6. dec 2009

Ahojte babule

hlasim prve tehu priznaky 😀 😀 😀 😀 ale dnes som aj vracala a bolia ma strasne prsia,skor prso,ale tak na jednom mieste a bodavo velmi,som myslela ze to dnes nepredychma v robote,ale predychala som

http://www.fertilityfriend.com/home/groka dnes som nemerala nechcelo sa mi,zajtra premeriam

bola som v robote,zajtra nemozem,mam vybavovacky,a a j piatok nebudem moct asi,mam cerveny kriz pred sebou

co inak mate nove?mikulas bol bohaty?u nas srasne az milionovy,co budem ja s tymi sladkostami robit 🙄

sharmana
6. dec 2009

ahoj groka, tak teplotu máš super, ešte nech to vydrží 😉
a čo si si to vlastne našla za prácu? už si nepamätám...
no my sme asi tiež poslúchali, Mikuláš super... už sa teším, ked budem mat mrnusa, aby som sa tešila aj z jeho radosti 🙂 😲

groka
6. dec 2009

sharmana tak uvidime ako to bude pokracovat dalej ani neviem kedy mi vyznaci teplotu,lebo dnes som nemerala,zajtra mi tiez nevyznaci asi pozajtra inak keby som dnes merala uz zajtra mi ju vyznaci,je to nejake cudne tento mesiac,robota,frmol,nic nestiham,ani ucit sa ani varit poriadne a ked tak rychlo rychlo,ale navarene maju vzdy chlapi

sharmana
6. dec 2009

no ale to si šikulka, tolko vecí ja by som asi vôbec nestíhala... asi si riadne unavená z toho všetkého a ešte sa aj dieťaťu venovat.... obdivujem ťa 😉

lenka2112
6. dec 2009

čaute,ja zase len rýchlovka.a čo to nevidím?

groka-držím,držím palce,aby to tentokrát vyšlo. 😵 😉

groka
6. dec 2009

lenka dakujem ale mne moze byt spatne z tych vsetkych sladkosti co zerem 🙄
a co ty ako si na tom?

sharmana ale cosi,niekedy si pripadam ze som nemozna,moj mm uz aj perie,umyva riady,okrem varenia,mna tu caka taka kopa zehlenie baby ze ja neviem kedy to ozehlim asi az pred vianocami aj to neviem ako ked stale budem robit a ked nerobim tak som unavena ako pes do toho sa musim ucit na skusky

sharmana
6. dec 2009

babulky, tak tu Vám posielam Mikuláša aj ja 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
... aby ste už na Vianoce oslavovali dvojnásobne 😉

sharmana
6. dec 2009

aaale groka, ja ešte ani deti nemám a som niekedy taká lenivá, hlavne večer sa mi varit nechce... bleeeee

xena1
6. dec 2009

luci to zalezi od dokiho,kt.robi spermiogram,my sme doniesli z domu...ale teraz ked pojde mm do centra tak sa robi tam a je to nejaky podrobnejsi

groka....tak drzim palce...

lenka2112
6. dec 2009

groka-no ja zatiaľ nič.žiadne prejavy tehu.len ma zase pobolievalo cez týždeň spodok ako min.mes.asi zájdem dokimu,neviem čo by to mohlo byť. 😒 ale nejaká som už vnútorne vysporiadaná s tým,že nič sa nedeje,budeme skúšať znova. 🙂

lucialen
6. dec 2009

Dzou, nasla som nieco v grafoch BT, tusim ty si spominala, ze nemas hlien, kuk str. 959, nejake super tabletky, anglicke 😒 A teda aj pre ostatne snazilky, ktore nemaju dost hlienu 😉

lucialen
6. dec 2009

Xeni, no to som zvedava 😅 Normalne mi je ho luto 😅

lucialen
6. dec 2009

Groka, ty mas tie priznaky z mesiaca na mesiac skor 😀 Nabuduce uz budu aj cez ovulku 😀

xena1
6. dec 2009

luci nebud taka lutostiva,my si musime odskakat ovela viac...oni len nato nie su zvyknuti,chodit sa ukazovat na gyndu..neboj zvladne to...

groka
6. dec 2009

luci no hej 😀 ale ja to pripisujem tomu,ze som zacala vo velkoom jest a prsia no som po ovulke preto mozu a nejaka vodova cysticka tam kludne moze byt,tak ale ovu bola bud skor alebo len pred vcerom,akoze mam v pazi tento mesiac vsetko,ja som len chcela spravit dobru naladu tu

xena1
6. dec 2009

groka len papaj kym ti chuti lebo coskoro budes grckat 😀 ja som bezne pred MS pazrava a teraz s duphastonom dvojnasobne...

lucialen
6. dec 2009

Xeni ved to je pre neho stres ako ked som ja isla prvy krat ku gynekologovi 😀 A navyse ja musim chodit vsade s nim, hlavne k doktorom, ak by nahodou nieco nerozumel, takze je to pre neho este trapnejsie 😒 A on je taky streser 😒

lucialen
6. dec 2009

Xeni, chuti ti jest s duphastonom? 🙂 To mne nastastie nechutilo 😉 Ale zase mne chuti vzdy 😀 Teraz len cakam, ze mi brucho roztrhne 😀
Groka chapem, aj ja som mala 3DPO priznaky 😀

xena1
6. dec 2009

luci....vsetko je raz po prve 😀 vsak tam budes snim a mozno sa vam to bude dat aj urobit doma...no mne s dufikom chuti,mam vyrazky co som dlho nemala a citim sa ako buchta hoci mam 46kg aj s topankami,prsia nulky naliate...tie hormony robia svoje..a tie vykyvy nalad..nechcela by si ma doma mat 😀

lucialen
6. dec 2009

😀 Tak chlapi su teraz v pozore, hm? 😀 Riadna buchta, ze 46kg, to len dukatova buchticka 😀

xena1
6. dec 2009

mm je radsej v nocnej 😀 a chalani su u ex...ale este je tu pes a korytnacka...no ja som taka mala buchticka-anorekticka 😀

lucialen
6. dec 2009

😀 No dobre si to zariadila 😀

xena1
6. dec 2009

rano idem na krv koli stitnej a ze mi vezme aj nejake hormony koli tehu

lucialen
6. dec 2009

A tebe nebrali krv na hormony, ci to je nieco ine ako horm. profil? 😕

xena1
6. dec 2009

brali ale na hormony stitnej chodim raz za pol roka a teraz ked vie ze sa snazime vezme mi preistotu aj ine hormony ci su ok

dzou
7. dec 2009

dobre ranko no dnes som zacaa merat ale tak na grafe su 2 bodky 😀 tak vam ho ukazovat nebudem... jezis ale vnoci sa mi velmi zle spalo furt som sa prehadzovala... asi preto ze som cez den spala do 12 😅
luci diki za typ ak som to spravne pochopila to iste mam teraz ja 😉 myslim tie vitaminy... teda asoin cast z nich tak este vecer tam kuknem a nastudujem 😉
jezis mne sa tak nechce 🙄 no nic idem vsetkym prajem pekny den 🙂

groka
7. dec 2009
motylek17
7. dec 2009

ahojte babulky, po dlhsom case sa hlasim.... 🙂
v sobotu som prisla z tych tatier a akosi sa neviem dat dohromady... takze som dnes v praci nahlasila preventivky, bo by som v praci neprezila....
a vy ako, prosim informujte ma ak sa tu stalo nieco dolezite, bo neviem ci vsetko precitam, kedze za tie dny ste toho vela napisali...
ja by som mala mat ovu cez vikend, ale prave som si nasla egg hlien, nechapem to.... 😒

lucialen
7. dec 2009

Ahojte 🙂
Cau Majka 🙂 Ako bolo v tatrach? Si si to riadne uzila co? 😀
Groka, pekne to ide hore 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre