Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
28. júl 2009

ja neviem,ja to vidim prvy krat,uz hladam na nete co to moze byt ale nejak neviem na to prist,mam obe take fialkove,,,ani tu na koniku neviem najst nejaku taku temu.a moj doktor pride az v piatok

monikapd1
28. júl 2009

luci ved aj ja chcem byt tehu len sa mi to nejak nezda 🙂

pici
28. júl 2009

minka pokial to nemas nejake bolestive tak snad to nebude problem

tea333
28. júl 2009

baby prave sa mi ulavilo..sme sa paradne s drahym porozpravali, povedal ze nechce byt pod tlakom ale ze svadba bude urcite len ze ma skor chce prekvapit ze s tym pride sam, a ze to moze byt aj skoro, lebo mi chce splnit vsetko co mi na ociach vidi 🙂
a ze babatko chce len si myslel ze nebudem chciet bez svadby tak nic nepovedal, ale ze sa tesi a uz mi vyratal aj kedy bude ovu 😀 😀
juj takl sa teda tesim, inak teraz som mala 24 dnovy cyklus, takze aspon mam castejsie ovulaciu 😀 tak ideme skusat hned po skonceni MS, niekedy na zaciatku mesiACA

tea333
28. júl 2009

moni moze to byt tehu a nemusi, ja som nejaka podrazdena a nervozna a hadava a citliva, a je mi castejsie zle dost, ale vobec si nemyslim zeby to bolo tehu,aj ked u teba ktovie 😉

monikapd1
28. júl 2009

tea noo tak to som rada, ze sa to vyriesilo a tesim sa s tebou 🙂

tea333
28. júl 2009

moni a neskusis test? lebo to by ti uz ukazal ak by si bola,hm?

monikapd1
28. júl 2009

tea ja si nemyslim, ze by som bola tehu, nejak to nepocitujem, ze by som nou mohla byt, ale zle mi je teraz paradne 😖

monikapd1
28. júl 2009

neviem pojdem si poobede kupit a rano sa testnem, ale uz som ich tolko vyskusala predtym a neviem ktory je najlepsi, ci len taky z HM alebo z lekarne, nevyznam sa v tom, ale zas sa bojim, ze ked ste mi tu tak hovorili, ze mozem byt a spravim test a bude tam len jedna / tak sa sklamem, ale to nic dnes mi skoncila tak sa mozeme snazit az do dalsej MS 😀 😀

biancarv
28. júl 2009

monika tak ty si presný opak všetkých žien, každá si nahovará že tehotná je a vidí aj príznaky ktoré neexistujú a ty príznaky máš a nemyslíš si že si tehu, no tak to si prvá 😀

minka21
28. júl 2009

tea juchuchu🙂 tesim tiez s tebou🙂

a tiie bradavky nemam bolestive len sa asi sleedujem viac ako by som mala,,,,mm,uvidime v piatok

monikapd1
28. júl 2009

xi xi aj to musi byt niekto 😉 , ale mna nebolia prsia, nemam zhnednute ci stmavnute bradavky, nezvraciam, nic take, len mi trosku narastli prsia a byva mi obcas zle, mozno z tepla ja neviem. 😅

nadenkaaa
28. júl 2009

caute babule ,ako sa dari? 😉 ste sa cinili ako tak pozeram 😀

co sa tyka tych priznakov ono je asi fakt vela veci v hlave lebo to mozem potvrdit z vlastnej skusenosti tehotna som v skutocnosti nebola ale maal som pomaly vsetky priznaky 😀 takze uz som radsej skor opatrna co sa tyka sledovania priznakov a usudzovania tehu na zaklade priznakov

minka21
28. júl 2009

lucialen no mlieko to hadam nebude,ja som sa skor zlakla ze nieco vazne by to mohlo byt,tak sa snazim zistit,ake by mohli byt choroby,a po tolkych negativnych testoch si vobec nenahovaram ze som tehu 🙂 len sa nejak viac sledujem

monikapd1
28. júl 2009

nadenka ani ja nesledujem, ale nejak baby hovoria, ze by som mohla byt tehu, no ja taky pocit nemam. tak teraz neviem.

sisa2
28. júl 2009

tea - super! vidis, ze sa to vyriesilo 🙂 budeme snazilkovat v rovnakom obdobi 😀

monikapd1
28. júl 2009

baby a aky je najlepsi test?? hm nejak sa v tom nevyznam

nadenkaaa
28. júl 2009

monika nechem ta odhovarat ja by som pockala na mrchu ,podla mna ked clovek velmi chce byt tehu tak uz si vela veci je schopny vsugerovat
na takom principe funguje placebo efekt -babka chce nieco na spanie nema ho predpisany, ale dostane tabletku-.akoze na spanie 😉 pyridoxinu -to je vitamin B a spi ako mimino celu noc ... 😀 😀

andzi
28. júl 2009

nadenka: presne tak, aj ja som si nahovárala všetky možné príznaky

monika: ako ti býva zle? Vieš to vysvetliť?

monikapd1
28. júl 2009

nadenka mne dnes mrcha skoncila a ja si to nenahovaram, mna tehotenstvo ani nenapadlo.

baby, ale tesima, ze drzite so mnou, ved uvidim a potom vam poviem 😉

monikapd1
28. júl 2009

andzi noo len tak trosku od zalôudku obcas, ale to tehotenstvu nepripisujem, no dnes mi prislo viac zle, co ma az nad zachod. misu dostalo a nadrapovalo ma, ale to je vsetko a zle mi este je, ale asi som len daco zjedla a priznaky sa dostavili az teraz 😉

nadenkaaa
28. júl 2009

monika aby si si nemyslela ze ta nejako chcem odhovarat len proste hovorim ze aj takato je moznost 😉

monikapd1
28. júl 2009

nadenka ano ja viem ze je 🙂 a preto ma tehotestvo a ani ziadne vsugerovavanie nenapadlo, nad tym som zacala uvazovat, az min tyzdenb, ked uz sme sa pomaly ukludnili zo stresov okolo svadby 🙂

nadenkaaa
28. júl 2009

monika co sa tyka tych zhnednutych bradaviek a este aj inych priznakov vela z nich prichadza az v neskorsich stadiach tehu vela zien na zaciatku ani nevie ze je tehu moja mama napriklad mala aj menzes asi 2 mesiace a vobec jej nebyvalo zle alebo zeby vracala alebo podobne je to velmi indi vindi 😉 😀

monikapd1
28. júl 2009

hej hej, no neviem, mozem skusit testnut, ale nemyslim si, ze by bolo nieco. aky je tehotensky test dobry? hm nejal sa v nich nevyznam. mozem ukludnit seba, ze je to len zo stravy a aj tu baby 🙂

nadenkaaa
28. júl 2009

drzim palce skus mamatest 😉

monikapd1
28. júl 2009

dostat ho v lekarni?? hm

nadenkaaa
28. júl 2009

jasne je taky tmavoruzovy-krabicka

monikapd1
28. júl 2009

oki dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre