Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
11. dec 2009

ahojte zlaticka prave som sa zobudila a idem vas precitat 🙂

xena1
11. dec 2009

ano,ale tych nazorov na pregnyl je viac....rada by som keby to tak bolo no nechavam si zadne dvierka...

dzou
11. dec 2009

sharmi no to nie su parkety 😀 ale ciste drevo cerveny smrek 😉

janulka04
11. dec 2009

no, sharmi, ja uz som mala troje Vianoce pekne svoje, napecene ako vravim, u nas aspon 20 druhov, my lubime zobkat, nazdobene, nakupene v predstihu, ale tento rok je taky o nicom, kedze tento byt nas zerie zaziva... 🙄 , ale ako aj ty, aj ja sa tesim na tie dalsie 😉 , s mimiskom

dzou
11. dec 2009

a teda uz je natreta ale na tychto fotkach to nie je moc vidno zajtra cvaknem a potom uvidite 😉

janulka04
11. dec 2009

ja to vidim, ze xena bude mat dvojky 😉 a aspon babule, nech to su, xeni, tfuuuuuuuuuuuuuj 😉

dzou
11. dec 2009

joj baby ja dufam ze aspon tie dalsie vianoce uz budeme s mrnuskom alebo aspon s mrnuskom v brusku 😉

lucialen
11. dec 2009

No ja to vidim tiez na dvojky 🙂 Ved ked ti ukaze test // na 9DPO, tak to uz nieco znamena 😉

janulka04
11. dec 2009

dzou, jasne, ze budes...ani medovniky nebudes mat cas piect, budes stastna, ze si mozes oddychnut 😉 😀

janulka04
11. dec 2009

tak tak...lucka, aj na to som myslela...len xena si to nechce pripustit 😉

dzou
11. dec 2009

diki jani 😉 jaj xeni vidis ja som zabudla ze si mala 2 folikuly to budu dvojky 😉
joj baby a kuknite toto je to supeeeeeeer

https://www.youtube.com/watch?v=bitoOa-wjV0
lucialen
11. dec 2009

Xeni, dva krasne folikuly, to sa nemoze nepodarit 🙂

janulka04
11. dec 2009

idem dat havet 😀 spat, ak mi mm neobsadi notebook, pricvalam, ak ano, pricvalam tiez, ale neskor 😉 😀

dzou
11. dec 2009

ok jani budeme ta cakat 😉

kkatkaa
11. dec 2009

no miska ja som pribrala neviem presne kolko ale mozno aj 10 kil to bolo a teraz sa mi na to nabaluju dalsie takze sa radsej nevyjadrujem 😠

boze siska chudatko moje ja ani neviem co napisat revem tu ako male decko 😢 je mi to tak hrozne luto ale vsetky slova su asi zbytocne, radsej ti len budem drzat palce aby si to prekonala a aby to co najskor prebolelo a zivot sa ti vratil do normalnych kolaji a dufam a zelam si, aby si sa tu coskoro ukazala a vratila sa medzi nas. posielam pusu a objatie

sharmana
11. dec 2009

dzou. ved parkety sú zdreva, my máme tiež parkety dubové, tie pôvodné v bytoch čo boli, akurát ich zrepasujeme... nemyslela som tým, že máš laminátovú podlahu 😉 drevo je len drevo, ja by som si laminát nedala, lebo to počase riadne vŕzga, svokra to má a tiež už lutuje..

sharmana
11. dec 2009

jani. a určite sa teší aj tvoj mm a tvoje dievčatká 🙂 to je krásne, taká rodinka.. moj mm by chcel tiež 3 deti, tak som mu povedala, že len v prípade, že si ich urobí naraz 😀

lucialen
11. dec 2009

Ahoj Katka, nejako som si ta nevsimla 🙂

dzou
11. dec 2009

no my sme mali pred tym laminatku a bolo to hrozne a strasne zima z nich sla drevo je drevo 😀

lucialen
11. dec 2009

My mame laminatku, v spalni drevo povodne, a verande pvc. Ja by som tiez radsej brala drevenu, ale financne to nevyslo 😉 Skor sa mi zda, ze drevene vrzgaju nie? Laminatka je studena, ale ja bez papuc nechodim a moj zase nema problem chodit bosi, nechapem 🙂 A v lete prijemne chladi 😀

xena1
11. dec 2009

babule,dakujem za povzbudenie...dobre sa to cita ze dvojky... 😀 mooc by som si prial ale po tolkych skalmaniach asi uz neverim nicomu...naposledy som mala dve ciarky na teste ked som cakala benjaminka...nechcem va snatahovat ale chcem este pockat,vsak si pamatate ako to bolo minuly mesiac...neverili by ste ze nie som tehu...

dzou
11. dec 2009

no aj drevo vrzga ale podla toho ako je podlaha polozena 😉

janulka04
11. dec 2009

jaj, musela som kuk...tak ma mm nas...., ze na dalsi tyzden ide na cely prec, na sluzobku...bozeeeee...pred sviatkami sa tu budem nervit s balenim sama... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lucialen
11. dec 2009

Ach Xeni, musis verit tym malickym 🙂 Ved mi to s tebou nejako vydrzime do stredy 😉

lucialen
11. dec 2009

Idem sa osprchovat a pridem

dzou
11. dec 2009

jani no to je dost odveci tyzden pred vianocami 😒
xeni ja ta chapem ja som tiez alergicka na biee testy 😉

sharmana
11. dec 2009

ahoj luci. no mojej sestre aj svokre vrzgaju laminatove.. a naše dubove parkety sú pevné, ale to bude aj tým, že to pokladali asi ešte dobrí majstri a kvalitne... a jasné že ked máš dom, tam je velká plocha na m2, tak to je dost drahé dat si drevené parkety... my máme pôvodné, len ich pekne nalakujeme...a predsa máme len malý byt, takže sa to dá aj keby ich musíme vymeniť..

dzou
11. dec 2009

presne aj nase su dost pevne takze zatial nevrzgaju ale mame ich len od velkej noci tak uvidime co bude dalej 😉

janulka04
11. dec 2009

kelu, ze mm to vzdy tag genialne vie nastvat ma...dosiel, donieso mi kyticu ruzi, ze aha, co som ti kupil...sa najedol, ze ake mnam som spravila a hned na to, ze buduci tyzden idem na sluzobku....vrrrrr!!!! 😠

xeni, ja drzim palceky...tehulkovanie aj materska s malymi boli nadherne...ani som nevedela, ze ich mam, ako anjelicci... 😉

brisilda
11. dec 2009

ahooooj kocky prisla som jednym ockom spravit kuk 🙂
janka ja balenie milujem horsie je vybalovanie ☹ a co sa tyka nasierania mojho mm tak vcera prisiel domov o 1 rano a telefon mi nedvihal 😠 myslela som ze od strachu onho ani nezaspim a v tom sa dvere otvorili on mal vypnute zvonenie sviniar jeden 😠 no uz je dobre dnes navaril 😀 lebo mna po vcerajsku cely den bolela hlava a bolo mi priserne ☹ takze sa to snazil odcinit 🙂
shami aj my ideme k svokrovcom na sviatky no tiez to budu posledne nakolko sa nam od bud. roku rodinka rozrastie 😀 potom uz budeme cestovat az na druhy den po vianociach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre