Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
11. dec 2009

teda..jani to musel byt sok...a teraz si mala ake zaciatky tehu???inak nenechaj sa uniest depkou...aj ked viem ze hormony su hormony...
kati...tak ma nesklam

😀

janulka04
11. dec 2009

kati, ja som sa na tom tiez chcela smiat, ale mm na neho podnes den ziarli 😀 😀
aj ja som mala akvarko, cheer, ale vsetko mi zdochlo 😀 ...a ja som na 9:15..takze myslim ja na teba, ty na mna 😉 😵 😀
xeni, ja som to tu uz pisala, mna doki poslal na kozu a ze: Aj pre vas to iste, ako tu pre tuto pani, za chvilu pohyby a ja uz leziem dole a on kuka, ze som nejaky 14tt 😀
a tak, ze mam vyliezt naspat, ze asi bude treba UZV...aj ma objednal a sestricka od vedla kricala: Mozno su tam dve
a aj boli ale mne to brucho stale rastlo a sestricka raz zase: Alebo su tam tri...
tak som ju sprdla, ze nech uz sa tam neozyva 😀 😀 😀

cheerlady
11. dec 2009

katka no prazdniny vzdy ubehnu,ale aspon mas vyhodu,ze nemusis dovolenku cerpat na sviatky a ani v lete na dofcu - moja mamina robila chvilu v skolstve a to mala paradicku 🙂 a odkedy su vlastne prazdniny? ani neviem a to mam bracha v 9.triede 😀 hej, uz to trva asi od leta 😔 chvilu je dobre a potom zase zle,ale poslednu dobu prevazuje len to zle,stale mi nieco vycita-napr.ze mu nic nepomozem na prerabke domu-ale co som mu tam mala tehly nosit a priecky stavat? 😠 a to mal pritom na vsetko zaplatenych majstrov,takze vacsinu robili oni 🙄 alebo tento tyzden som pn,lebo som mala vysoke teploty a otrasny kasel a nadchu,zostal uz len ten hnusny kasel a on mi povie,ze som stale doma,ze nic nerobim 😠 ale to,ze u nasich povysavam,upracem,umyjem riad a taketo bezne veci,to on nevidi,ked je cely den prec a potom si vsimne jednu,co neni spravena a uz je ohen na streche,co som cely den robila,no mna ide roztrhnut 😠

janulka04
11. dec 2009

jaj, teraz, neviem, ziadne som nemala xeni....som si bola stopercentne ista, ze to nevyslo 😀
utopila som teplomer v zachode, kupila som si megabalenie vloziek a len tak pre srandu aj test, ten Clearblue...a testovala som o druhej rano, lebo sa mi snivalo, ze som tehu...baby, chudatka, to tu so mnou museli prezivat...
ale akozemala som normal brucho nafuknute a parkrat ma fest naplo v aute...ale to som mohla byt este nejakych 7-8dpo...ale divne mi to teda bolo a riadne
kazde tehu je vazne ine

xena1
11. dec 2009

jeej jani asi by som ju aj ja poslala kdesi...fuuuuuuuuuuuuuuu
cheerlady....bude to zniet tvrdo,ale viem co hovorim....VYMENIT!otes mojich dvoch deti bol tomu tvojmu mooc podobny....kazdy mame chyby ale mus si ta ma vazit a pomahat ti....vycitky este nikomu nepridali...a co podla seba sudi teba?je mi ta luto...a viem co asi prezivas...nedaj sa ,si zena a mas svoju cenu...

janulka04
11. dec 2009

nejake fest tehu priznaky prisli ovela neskor, ked som sa aj vytesovala, ako mi nic neni...a potom som rana travila nad zachodovou misou a cely den KO som lezala v posteli 😀 😀 , radost spominat 😀 😀 😀 😀

janulka04
11. dec 2009

jaj, cheerly, mi to je luto...chudatko...dufam, ze sa polepsi, ked budete vo svojom, drzim palceky a ty sa snaz usmievat kvoli drobcovi....som velmi zvedava, co to bude 😉

lucialen
11. dec 2009

Uz tu nieste? ☹
Kati, ja by som s tebou menila, ja uz by som tak rada isla ucit, uz mam dost tohoto oddychu 🙂
Inak ja ked som sa starala o dvojicky, tak som mala este jedneho maleho, to bol ich kamos a ked sme isli na prechadzku, tak som si musela spojit dvojickovsky kocik s obycajnym a isli sme 😀 Bola to makacka, nastastie tam neboli ziadne kopce, tak som to zvladala 😉

kkatkaa
11. dec 2009

xeni budem sa snazit nesklamat ta ale to uz vobec nezalezi na mne 🙂

jani to verim ze mm do smiechu asi moc nebolo, ale mi to prislo fakt hrozne smiesne ked som si to predstavila 😀

cheer to je pravda ale okrem tohto to casto paradicka vobec nie je. zacinaju v stredu 23 a nastupujeme az v pondelok 11 jupiiiiiiiiiiiiiii (to nechcem provokovat ale ja sa fakt tak tesim)
a hento od mm nie je vobec pekne a mal by sa nad sebou zamysliet a ked si to dovoli aj pred tvojimi rodicmi tak to uz je trochu vrchol by som povedala (prepac) a tvoji rodicia by mohli uz konecne nieco povedat aj jemu nie stale tebe ved ty tie hadky nevyvolavas tak co. a vobec nerozumiem tomu preco ma potrebu ta stale sekirovat. ja by som sa nas...a a fakt by som az do odvolania nerobila vobec nic a potom by videl, ako to vyzera, ked nic nebudes robit a spamata sa 😵

janulka04
11. dec 2009

xeni a mm, vies ako reagoval na dvojicky? Velmi sa bal, ze nejaky nador,alebo nieco, tak mi stale volal ten den z prace a ja mu potom, ze:: cakame dvojicky!!!
A on sa nas...a ze: Az si to rozmyslis, tak mi zavolaj a zlozil...magor 😀 😀 a uveril az ked ich videl v nejakom 5.mesiaci na UZV na vlastne oci

dzou
11. dec 2009

luci a ty studujes za ucitelku? ja som myslela ze nieco ine 😕

lucialen
11. dec 2009

Jani 😀 Zlaty ten tvoj mm 😀

kkatkaa
11. dec 2009

xeni tiez si myslim ze je to od neho vrcholne hrube to co robi mm cheerly a ma to mrzi, a pritom oni su tak malicko po svadbe 😢 😢 😢 ved by ste si cheerly mali uzivat medove chvile a nie toto

luci neblazni to myslis vazne? uz si ucila? na SVK? na akej skole? ako dlho? ja by som zasa asi menila s tebou, baby ja by som tak potrebovala vypnut na poriadne dlhu dobu, lebo ja si pripadam totalne rozhodena a stale v behu a v strese a potom ze otehotniet 😠

dzou
11. dec 2009

jani ako nechapem tu reakciu... ako on ti neveril ci ako? dnes mi to asi nejak nepali 😅

janulka04
11. dec 2009

ved truhlik..neriesit, chlapov netreba... 😀
ozi, lucka a uz viem, co chcel ujo, ked pytal lagermagazine..si predstav ze plynomer 😀 😀 😀 sila, ze? to nevedel ani mm, to baby z temy Nemecko 😀 😀 , no cumim ako puk, inac

dzou
11. dec 2009

kati a co ucis?ja som studovala na PRIF UK kombinaciu biologia enviro ale nedokoncila som 😒 nejaku prax som mala v 2 a 3 rocniku a bolo to zaujimave podla toho ake decka sme mali 😉

xena1
11. dec 2009

jani...no su ti chlapi dakedy podareni...
babulky idem pomaly hajat,rano vstavam maleho vypravit na futbalovy zapas ...zajtra som tu ako na koni...a moznoa j s mrchou an krku... 😀 bruuu nocku

janulka04
11. dec 2009

neceril mi, dzou a nasral sa..lebo savazne bal a myslel si, ze si z neho robim srandu.. 😀 😀

janulka04
11. dec 2009

neveril mi..tam malo byt 😀

janulka04
11. dec 2009

dobru xeni, vam trom 😉 😵

kkatkaa
11. dec 2009

dzou ucim anglinu a business v anglictine

xeni tak dobru nocku a krasne sny a daj pokoj s mrchou

dzou
11. dec 2009

jaj uz chnapem... a jani uz som sa tusim pytala ale neviem ci si odpisala... male su jednoalebo dvoj vajecne? a ktore su vlastne dedicne? a a tie co nie su dedicne sa ako stane ze su dve? dufam ze chapes ako to myslim...

dzou
11. dec 2009

jaj no nic akoze pre mna na skole 😀 az teraz ked som v UK 😀

kkatkaa
11. dec 2009

dzou ??? som asi nepochopila teraz ja co si chcela povedat (ved este nie je tak neskoro a ja uz nechapem 🙂 )

xena1
11. dec 2009

jani... 😀

kati ....ja jej dam pokoj ale ona mne nie...raz pride cas ked ju este budem prosit aby prisla... 😀 dobruuuuuuuuu

babulky krasne sny vsetkym...

cheerlady
11. dec 2009

jani no to by bolo trojicky 😀 😀 😀
xeni ja sa snazim nerobit zavery tak skoro-keby islo o nieco ine,napr.neveru,tak by som nevahala ani chvilu,ale kedze je to nieco ine,nechcem sa hned vzdat,ved este nedavno nam bolo spolu super,ked boli hadky tak len za drobnosti,tak ja verim,ze sa to vrati do starych kolaji... 😔
kati to uz som mu povedala,ze budem fakt robit NIC a potom sa zbada 😠 ale uz na to nemam nervy,proste sa prestahujeme,ja si v klude vsetko povybalujem a budem si upratovat a robit veci v domacnosti pre svoje potesenie a hotovo,nebudem sa vobec kukat na to,ze to robim pre chlapa alebo aby bol nedajboze klud v dome 😠 moja mamina si ma stale zastava,len ona je uz sama potom nervozna z toho,ze dojde unavena z roboty a este ma doma pocuvat hadky,tak to sa jej ani necudujem 😖

janulka04
11. dec 2009

dzou, fuha, to chces moooc po mne...male su dvojvajecne...a mojho otca babka mala trikrat dvojicky, ale ake boli, neviem... 😖
dvojvajecne...dve vajka, dve spermijky.
jednovajecne..jedno vajko, jedna spermijka...ale pri deleni nazaciatku sa rozdeli na dvoch prtusov

dzou
11. dec 2009

no anglina ja som v 1.rocniku na gymply sa dostala do skupiny pre pokrocilejsich a to som ja nebola a porfak bol uplny idiot a nakoniec ma skoro chcel nechat prepadnut no nakoniec som mala 4 (z inych predmetov 1-tky a 2-jky ani trojku nie) a povedal mi ze sa NIKDY v zivote nenaucim po anglicky... teraz by som ho moooooooooooc chcela stretnut ze zijem uz vyse 3 rokov v UK a mame tu dom 😀 a teda ze po anglicky som sa naucila 😀

dzou
11. dec 2009

to viem jani ako postup pri dvoj a jedno pri oplodneni... ale asi nevies co je dedicne no sak to je jedno 😅 😀

lucialen
11. dec 2009

Sorry, bola som v grafoch 😅 Ja som ucila minuly rok na zakladnej, anglictinu 🙂 ALe len na dohodu, lebo niesom Mgr., tak teraz cakam na titul a potom podla nasich zakonov budem kvalifikovana 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre