Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
29. júl 2009

monika - tak potom vobec nie je problem s otehotnenim napr. na 19 DC 😉

monikapd1
29. júl 2009

noo neviem nezda sa mi to, necitim sa nejak tehotno ani nic take, vcera som si robila test rapiclear classic a bol negativny takze asik nie som

andzi
29. júl 2009

monika: a ktorých deň cyklu si bola včera?

monikapd1
29. júl 2009

andzi to mam uz ratat od novej MS?? hm ak od novej tak 7 DC a ak od tej ked som mohla otehotniet tak 36 DC vcera mi totiz skoncila mrch

andzi
29. júl 2009

monika: ty si mala mrchu? Tak to neviem na čo si si robila test, tehotná byť nemôžeš.

monikapd1
29. júl 2009

noo tehotna mozes byt aj ked mas mrchu 🙂 , ale u mna to neplati

andzi
29. júl 2009

monika: tehotná som síce ešte nebola, ale viem, že ak tehotná žena dostane menštruáciu tak jej charakter a priebeh sú trošku iné. Za tie roky, čo mám menštruáciu svoje telo poznám. Takže ak menštruácia mala taký priebeh ako aj inokedy, tak je veľmi málo pravdepodobné, že by si bola tehotná.

michelle
29. júl 2009

ahojte dievcata 🙂
tusim sa moniku snazite presvedcit, ze je tehu, hoci podla nej aj okolnosti zjavne nie je 🙂 zlatee 😎

andzi
29. júl 2009

michelle: jasné, tehotná byť nemôže, ak mala mrchu, to by musela byť iná náhoda. Sú síce ženy, ktoré dostanú menštruáciu aj po otehotnení, ale táto má iný charakter a priebeh ako normálna menštruácia.

michelle
29. júl 2009

andzi, aky priebeh a charakter ma taka menstruacia pocas tehotenstva?

sisa2
29. júl 2009

moni - pokial to bola normalna MS a test je negativny, je to jasne. ja som myslela to, ze ked mas 31-32 dnove cykly, ovu mas zrejme neskor, ako na 14DC, kludne na 17-18DC. ak mas kratsiu lutealnu fazu, nie 14 dni, ako je za tych najlepsich okolnosti a dobrej konstalacii hviezd 😀 , tak kludne moze byt este neskor.

sisa2
29. júl 2009

michelle vy tiez snazilkujete?

andzi
29. júl 2009

michelle: no predovšetkým sa nevylučuje sliznica maternice má podobný priebeh ako keď žena užíva HAK, ja keď som brala HAK, tak som ju mala hrozne slabú, len cca 2 dni, ani mi nebolo zle.

zabka1611
29. júl 2009

ahojte ahojteee...takže mam to potvrdene...taham už 2hy mesiac 😀 😀 😀

michelle
29. júl 2009

baby, ja som citala, ze s tou ovulaciou to fakt nie je take idealne, ze je vzdy v strede cyklu, teda pri 28dnovom by mala byt 14.-15. den... vraj su dva samostatne cykly - jeden ovulacny a jeden cyklus plodnosti, pritom kazdy z nich moze mat rozne trvanie, cize nie vzdy sa "stretnu" najplodnejsie dni z oboch cyklov naraz. podla toho kolise aj najvacsia pravdepodobnost otehotnenia. raz to moze byt v strede cyklu, inokedy na zaciatku, inokedy na konci. to je dost zaujimavy novy poznatok, ze? ak chcete, pohladam stranku, kde som to citala a dam sem link.

monikapd1
29. júl 2009

noo aj tak som teraz chora a beriem coldrex co tehulky nesmu, takze je to jasne, ale to neva 🙂 ja sa davam dokopy, aby sme sa mohli blaznit s manzelom cely vikend 😀 😀 takze to ci budem tehu teraz abo o mesiac zas tak vela tomu neprikladam, ja len dufam, ze aspon raz tehu budem a to s uspesnym koncom 😉

maznacik007
29. júl 2009

zabka gratulujem nastav si tt... robil ti UTZ? bolo uz nieco vidiet?

andzi
29. júl 2009

michelle: hoď link, som zvedavá

zabka1611
29. júl 2009

este nie...mam prist az o 2 tyzdne...uz teraz sa tesim ako uvidim ten maly zazrak vo mne 🙂

sisa2
29. júl 2009

zabka - super, gratulujem! a poriadne nas tu oprskaj 😵

zabka1611
29. júl 2009

dakujem dakujem....a prajem aj ostatnym kočkam nech Vam to vyjde tak krasne a hlavne nečakane 😉 😉

andzi
29. júl 2009

zabka: aj mňa by si mohla nakaziť T vírusom

michelle
29. júl 2009

andzi hodim, len to musim pohladat...

monikapd1
29. júl 2009

zabka aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂 tesim sa s tebou 😉

maznacik007
29. júl 2009

zabka hej.. tie UTZ su krasne.. ja si doteraz pamatam ako sme boli spolu s muzom na prvom utz pri dcerke.. a to je uz 7 rokov.. ako sa tam hybala a kyvala rucickami.. ako kozmonaut.. 😵 bolo to krasne...

spanihelka
29. júl 2009

ahojte kočky, vy ste sa teda rozkecali 😀
juj tak teda tento mesiac sa vám pekne vydaril
zabka gratulujem, užívaj si to od prvého dňa
ja mám stále to nemožné svrbenie, od pondelka mám ten gynozal je to jednorázový krem, ale že bude to trvať kým to úplne prejde a ešte sa potieram aj canestenom, tak tento mesiac nehrozi žiadne ťuťumuťu ☹
keď to prejde, tak začneme až v auguste po mrche, alebo možno aj cez ňu 😀 ken si musím byt 100% istá, že je všetko v poriadku
my sme sa tento mesiac snažili len 8, 10 a 13 DC, potom bol manžel na konferencii...a už teraz mám také predmenštruačné bolesti a ešte aj všetko čo vidím zjem 😎

michelle
29. júl 2009

andzi nasla som: http://www.plodnost.szm.sk/ 🙂

sisa2
29. júl 2009

michelle dik, idem aj ja kuki

michelle
29. júl 2009

sisa kukni, je to zaujimave, minimalne stoji za precitanie 🙂

monikapd1
29. júl 2009

noo citala som aj ja a uz ma to len nejak domylilo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre