Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
16. dec 2009

Groka ja asi teraz nepribudnem, ale som s tym tak podozrivo zmierena 🙂
nejak mam asi pocit ze to bude na zaciatku leta 😎

motylek17
16. dec 2009

tea neboj, aj my sa raz dockame... 🙂

motylek17
16. dec 2009

moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30..
xena ta mrcha ma mrzi... ☹

lucialen
16. dec 2009

Ahojte 🙂
Grafiky zatial vsetky pekne 😉 Budte radi, ze mate kazdy mesiac ovulku a teda kazdy mesiac sancu otehotniet 🙂
Majka, kde si sa vcera tulala? 🙂

motylek17
16. dec 2009

luci mam toho teraz vela... od buduceho tyzdna mam dovcu, cize musim porobit dake veci.... navyse mame zajtra jeden vecierok - takze toho zajtra moc nenarobim a o piatku ani nehovorim... 😀

miskahryzka8
16. dec 2009

ahojte 🙂 , tak ja takto na zaciatku, ale budem merat az od dvanasteho dna, to by malo stacit, nie 🙂 ? A som chora, dnes to musim vylezat 😠
nejake novinky 🙂 ? Pozeram grafiky na tejto strane, motylek super grafik 😵
tea podla mna ale ovula bola na sesnasty den... 🙂
groke sa gratuluje, musim kuk aj predosle stranky rychlo 😵

motylek17
16. dec 2009

miska super bude az bude stupat a to sa dozvieme buduci tyzden... zatial patri medzi klasicke grafy 😀

lucialen
16. dec 2009

Miska, kludne meraj az od 12DC 😉
Inak tu nic nove nieje 😒

brisilda
16. dec 2009

ahojte kocky 😀
groka mna tiez priserne boleli prsia a neskor sa pridala aj celodenna nevolnost vadili mi pachy no tie mi vadia dodnes ked som hladna tak ma napina a obcas hodim tycku 😝 dnes ma trapi kasek s ktoreho tiez grcam 😖 no hrozne nieco a to som spala pri otvorenej vetracke lebo som nemohla poriadne dychat 😠
inak groka kavu ti neodporucam ked si tehu prejdi na bezkofeinovu uz ked a zvlast ked ju pijes na lacny zaludok co sa tyka ovocia to by som si tiez na lacno nedavala mozu ti podrazdit zaludok 🙄 mne to robili pomarance

janulka04
16. dec 2009

ahojte, babuleeee 😉
ja som vam vcera utiekla, lebo ma zacina napadat hlad v noci, tak dam caj bez cukru vzdy a utekam ten hlad prespat, aby som sa nenaucila jest v noci
groka, no ovocie ja sa bohvieako neviem donutit jest v zime, fakt som strasna...este ako tak mandarinky a banany, no tie ma zapekaju, takze to ja ti neporadim, moja
A co sa kavy tyce....ja som ju pri malych nepila vobec, proste som ju odstavia na 4 roky, kedze som potom aj malu kojila dlho...aj teraz som nepila....no posledne tri tyzdne mavam taku chut, normalne by som ju jedla po lyzickach...Nescu 😀 , tak akoze raz za tyzden si dam taku, ze pol lyzicky Nescy zalejem vodou do pol salky a zbytok dolejem mliekom...podla mna, taka kava nenarobi moc neplechu, kedze dost kofeinu je aj v caji a napr. aj cokolade, tu zase vobec nemusim, teraz v tehu...ale viem o babach, ktore sa nou cgaly vkuse
kazdopádne ma bris pravdu, bezkofeinova je asi najlepsim riesenim, ak ju musis pit denne, ja ako vravim, len raz do tyzdna a este to ma aj male sleduju, ze: Ty pijes kavu? Ale maminky, co maju v brusku nemozu pit...tak mam strasne vycitky, ked ju pijem, ale vdaka im za to, aspon nemam chut si ju davat castejsie 😀 😀 😀 😀

majuska7979
16. dec 2009

ahojte baby, dobre ranko, ja neviem, asi sa mi teplomer zasekol??? kuknite tu http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 neviem mam si kupit novy??? 😠

janulka04
16. dec 2009

😀 a co s atyce prsnikov, groka...tak mna boleli strasne...alemne aj behom prvych tyzdnov brutal narastly, ...uz mam o dve cisla vetsie aj kosicky 😠 ...odvtedy nerastu, nastastie....lebo zacinam citit krize a neviem si predstavit chodit vpredu este s niecim mohutnejsim 😀
a pachy...ja ako vravim, ja som expert na smrady..pri malych mi smrdeli kucky na dverach...bleeee, dodnes mam z toho preskocene v hlave a pucujem ich denne 😀
a ako bris, aj mne to vadilo najma na lacny zaludok, teraz uz ok, ale ked naozaj zabudnem jest a nieco musim dorobit, mozem si byt 100% ista, ze sa dotyckujem

brisilda
16. dec 2009

janka no ja zase pijem vela cierneho caju asi tak pol litra ale kebyze sa nesledujem stiahne aj viac 😖 ten by sa nemal lebo obsahuje tein ale co narobim, ked ovocne akosi nechcem a co sa tyka cokolady tak tu hltam 😀 a male potom veselo kopka 🙂 teraz som robila kavove zrnka kde som dala rum 😀 mnam
maji no asi sa vazne zasekol 😀 mala si premerat aj s inym alebo skus aj cez den ci sa pohne 🙂

miskahryzka8
16. dec 2009

motylek, ale je na dobrej ceste 🙂
luci a ako groka 🙂 ? Zatial nestiham vas citat spatne...
A ked sa v tehu nemoze kofeinova kava ani energy drinky tak co pijee na "povzbudenie"?
majuska, hlavne, ze neklesa 😉

majuska7979
16. dec 2009

brisilda, teraz som premerala a nameral 36.9 len tak ci funguje, takze funguje 😠 asi o 4.30 ziadna inna teplotka u mna nebude, myslim vyssia, som zamrznuta kralovna 😀

brisilda
16. dec 2009

miska tehule na posilnenie musia vela odpocivat 😀 nic viac ziadne take drinky
maji no tak mas istotu, ze teplomer je ok 😀 a pokial teplota neklesa je nadej nie? staci ze v case mrchy stupne 😉

majuska7979
16. dec 2009

no to dufam ze mas pravdu, brisilda, 😉

miskahryzka8
16. dec 2009

cheer gratulujem k chlapcekovi 🙂
groka mas poz. tehu test 😵 😵 😵 🙂 🙂 ????
majuska, aj ty v noci hybernujes ako ja tento cyklus 😀
bris, no ja chcem robit tehu zumbu 😕 😀 , tak odkial vezmem energy 😅 ?

brisilda
16. dec 2009

maji ja sa do teplot nevyznam no pokial ti teplota neskace hore dole je to dobre a ked v case mrchy vyskoci hore je to priam uzasne 😀

brisilda
16. dec 2009

no miska ja ti s tym neporadim ale energeticke drinky neodporucam na energiu mozes tak jednine sladkosti ktore rozzumbuju aj malinke 😀

janulka04
16. dec 2009

miska, ja som nevidela maminu na materskej s "povzbudivym " vyrazom, nemoze sa nic take, ako pise bris, odpocivat, co sa niekedy moc neda a preto maminy na materskej obcas vyzeraju, ako vyzeraju 😀
bris, akoze, ako vravim, pri malych som sa brutal riadila tabulkami a teraz jednoducho si davam pozor, ale neberiem to uplne ze vazne...za 5 rokov zakazu a povolia zase ine...myslim si, ze ak sa to neprehana a vsetko je s mierou, je to ok 😵
a cierny aj ja lubim, ale teraz pijem bylinkove, co by sa tiez moc nemali...ale tak potom, co mam pit? vodu? z tej mi je tazko, mineralka ma nafukuje...dzus..z toho sa nenapijem, mlieko sa v zaludku meni na tvaroh, takze od smadu urcite nehrozi..tak tiez cajikujem 😉

brisilda
16. dec 2009

inak ano groka mala // kuk jej album 😉 tisko jej gratulujeme a cakame na potvrdenie doktorom 😉

janulka04
16. dec 2009

baby, ja som neni odbornik na grafy, mne to s bris vyslo rovnako..zacali sme znacit prvy mesiac a ostali sme tehu, tak sme aj s meranim skoncili 😀 😀

brisilda
16. dec 2009

jani ja praveze mlieko milujem resp. vsetko mliecne 🙂 ale na chut som prisla az po 4 mes. ked ma trapili nevolnosti cely den tak sa mi priam protivilo vsetko 😝

motylek17
16. dec 2009

jani mas niekde tvoj graf ulozeny??? alebo ti bris???

janulka04
16. dec 2009

bris, ja tiez, aj syry a vsetko z mlieka, no syry vsetkeho druhu...ale teraz vtehu..ich nemusim...co moja mama zostala s otvorenymi ustami, ze ja nechcem u nich syr...ale proste teraz by som doslova zrala maso...co normalne jem minimalne... divna som

janulka04
16. dec 2009

maji, mam, idem ti poslat link...
inac, ja som volakedy vypila liter mlieka denne, ale kedze to neni tekutina, pretoze v zaludku sa zmeni na tvaroh...tak ho moc nepijem teraz...salku denne...a aj to ako vravim, sa premaham, kedze mrnus ma zrejme svoj nazor na mlieko 😀

motylek17
16. dec 2009

dakujem...

brisilda
16. dec 2009

motylek moj graf je zbytocne ti posielat ja som merala posledne 4 dni pred mrchou aby som vedela ci mam alebo nemam testovat 🙂 a v case ked som ocakavala pokles a mrchu prislo krasne vyskocenie hore tak som hned siahla po teste 😀 a ako to dopadlo uz dobre viete

janulka04
16. dec 2009

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

ae je tam len par dni 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre