Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
17. dec 2009

ahojte snažilky a tehulky...
ja som dnes nejaká grogy, ráno som sa cítila super, ale poobede som len bežala domkov, do teplúčka...
malé ma šteklí v brušku hlavne ked sa najem 🙂 a volala aj moja mamuška, že či už neviem čo to čakám... veeelmi je zvedavá 🙂 joj no ved aj ja, už sa neviem dočkať toho sona, aj tie sviatky by som oželela len nech je už január 😀

janulka04
17. dec 2009

ahoj, sharmi a ty mamine prezradis?
ja zvazujem, ci ano, alebo ci ich drzat v napati

sharmana
17. dec 2009

mamine prezradím, ale neviem či to prezradím svokre, lebo hned by mi začala vymýšlat meno... a to neznesiem... a svokre meno oznámime až ked sa bábätko narodí... lebo tá by to prekrútila a oznámila by celej rodine určite niečo úplne iné.. svokra je v pohode, ale vela vecí si vie popliest a potom tieto dezinformácie všade roznáša.. a nepotrebujem ešte pred pôrodom počut od niekoho z jej rodiny, že sa im to meno nepáči a podobne.. na to nie som zvedavá 🙂

sharmana
17. dec 2009

a ináč ahoj jani, som sa ti zabudla odzdraviť 😀

cheerlady
17. dec 2009

ahoj jani aj sharmi 🙂
no skuska este neviem ako,no ale co ti poviem-nieco som vedela,nieco som si domyslela,hadam to nebude citat od slova do slova 😀
ja som si akurat odskocila o poschodie vyssie na obocko,ale malemu sa to nejak nepacilo,celu dobu do mna stuchal 😀 darmo,chalani su neni na taketo skraslovacky 😀
sharmi ja s mojou svokrou neriesim uz nic,ked mi nebola ani schopna zagratulovat,ze som tehu 🙄

janulka04
17. dec 2009

ja mam tiez na pohodu svokru...ale s tym menom to asi tiez urobime tak atko ty, sharmi...a mozno aj mm nepoviem, ake chcem meno...jemu sa paci proste Veronika a Michael, no nepripada do uvahy...ja uz viem, ze ak to bude mat vajka, tak to bude Darien a nech sa aj vsetci stavaju na hlavu 😠 😝

sharmana
17. dec 2009

ahoj cheer. no mne aspon svokra zagratulovala k tehu, ale ináč fakt pred nou si dávame s mm pozor čo povieme, lebo ona nepovie len to čo nevie a čo sa dozvie prekrúti a je z toho niečo úplne iné 😀

sharmana
17. dec 2009

jani. presne, daj si meno podla seba, ty predsa nosíš 9 mesiacov to dietatko pod srdiečkom, potom ho porodíš a ešte sa aj pýtat niekoho, že aké meno mu máš dať? ja som si presadila moje mená a mm a tiež najskôr bránil a potom sa mu zapáčili... teraz už ani o iných menách nechce počuť... ja som jedna z tých výnimiek, ktoré vedeli snád od začiatku tehu, ako sa jej deti budú volat... moja kamoška a aj moja sestra menili aj 5 krát meno počas tehu 🙂

janulka04
17. dec 2009

tak ja som zase jedna z tych, co mena mali vybrate, ale kedze som zistila, ze sa tu v okoli uz tak deti volaju, tak davam ine...ja som pre nezvykle mena 😉
a huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zajtra mam mm uz domaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! 😵 😵 😵 😵

sharmana
17. dec 2009

jaaaj jani, som zabudla, ty si bola slamená vdova doteraz... ešte že ten môj nechodí na služobky, ja by som sama ani nezaspala... a ako sa ti býva v novom byte? máš tam pekné a bezpečné okolie?

janulka04
17. dec 2009

no bola...inac, ja sa v noci nebojim, ale tu prvu noc som nejako nemohla zaspat..neviem preco, bol tam aj strach, ale uz tie dalsie noci to bolo dobre, aj susedia tu maju velkych psov a my sme uplne na konci mesta....mysim, ze je to take kludne mestecko, dla mna aj bezpecne....ja uz sa ale tesim, ako sa budem na neho v noci tisnuuut, cely vikend ano na kona nekuknem 😀 😀
a vyskusala som tu vonavku HIS, co som dostala tu kazetu v tom obchode...juuuj, baby, to je vona...uz to mam na ruke asi dve hodinky...ale poviem vam, ze hned by som si po tej ruke vystartovala, uz sa tesim, az si to da mm na seba...chlpy z neho budu lietat na kilometre 😀 😀
..len, aby si to nedal cez sviatky u svokry... 😒

janulka04
17. dec 2009

idem dat moje modelky do poriadku a do hajan 😉
este pridem...

sharmana
17. dec 2009

no ja sa môžem k môjmu tisnút, ale nič z toho... mm sa rozhodol pre celibát 😒

janulka04
17. dec 2009

tak uz som tu...a preco ma tvoj mm, sharmi, celibat? 😕

groka
17. dec 2009

ahojte

baby my sme boli v obchode,kupila som si syr kravsky hned v aute som ho zacala jest,doma som dojedla aj so solou,bol cerstvy,vsetko som zbuchala,velmi mi chutil a teraz ladujem do seba pistacie,maly zaspava,ja som riady neumyla,umyje tato ked pride,isiel nieco opravovat do jedneho baru,saty a dlazky ostavaju na zajtra zase,pojdem kuk ordinaciu a okupat sa a spat

trosku ma boli brusko,tak dovne,nie ani mrchovsky,neviem,potrebujem to ukludnit,takze si nasadim uz magne dufam ze mi z neho nebude zle,lebo pri malom mi bolo ale musela som ho brat

sharmana
17. dec 2009

janulka. no lebo mm sa asi bojí keksovat ked som tehu, tak sa vôbec k ničomu nemá a ked sa snažím ja o niečo, tak vidím na nom, že nechce.. 😒 ale nevadí, už to nejako vydržím...
groka. a na čo je dobré vlastne to magne, či magnezium? tiež som o tom niečo počula, že sa to v tehotenstve užíva, ale neviem či pri tvrdnutí brucha alebo kedy..

janulka04
17. dec 2009

teeda, sharmi..no asi by som ho zneuzia v spanku, ja by som nevydrzala...mas moj obdiv...
ja sa skor bojim aby mm neodradilo od keksovania to, co uvidi pri porode, lebo sa vraj take stava...ze muz zacne zenu vnimat, ze kolko vytrpela a vidi ju skor ako matku, nie ako milenku...

lucialen
17. dec 2009

Baby, mne to nechce zverejnit prispevok 😠 😠 😠

lucialen
17. dec 2009

Jaj konecne 😠 Uz dva krat som pisala, a nic 😠
No len som chcela, ze caute 😀

sharmana
17. dec 2009

ahoj luci 😉
no jani, dakujem, ale asi sa ho pokúsim zneužit 😀 nechcem však niečo nasilu, on sa fakt podla mna velmi bojí, nie že by v skutočnosti nechcel keksikovat a nechcem ho zas traumovať 😀

groka
17. dec 2009

sharmana je to na ukludnenie organizmu,podava sa pri tvrdnuti bruska a v rannom stadiu tehu pri bolestiach podbruska,maternica sa ukludni

sharmana
17. dec 2009

groka. dakujem, už som si niečo prečítala, je to aj proti krčom v lytkach a teda v tom brušku samozrejme... to zatial nemám, dúfam že mi v tele nič nechýba.. trošku so mala zlé tie prvé krvné výsledky, málo železa, ale ja jem dostatok mäsa aj listovej zeleniny, tak neviem, kde je problém..

lucialen
17. dec 2009

Baby, mna boli v krku na pravo ked preglgam, ako nejaka mandla alebo co, neviem, este som to nemala 😒 Neviete co by pomohlo? Nechem sa pchat liekmi, ked beriem teraz ten clostyl a akurat teraz ma to musi boliet 😠

janulka04
17. dec 2009

mna ked chytalo hrdlo, mamina mi doniesla podbel a som si robila cajik, ale neviem, co by sa mohlo? Mozno homeo, luci?

sharmana
17. dec 2009

luci. ja som si kúpila šalviové kvapky, a zriedené s vodou som ich kloktala... ja som to mala nedávno, ale to čo ma bolelo bol aj at, ktorý som mala pri mandli a ten som si potierala mundisalom..

sharmana
17. dec 2009

chcela som napísať "aft" 😀

janulka04
17. dec 2009

sharmi, tak mm je nastastie maximalne naruzivy, jemu sa nechce iba ak ma depky z prace....a niekedy aj vtedy sa mu chce, ale zase, to mi uberie 5 minut mojho zivota 😀 , takze vtedy ho odmietnem ja 😀 😀

lucialen
17. dec 2009

Diky baby, urobila som si zihlavovy caj a ked vypijem, tak skusim salviovy, nic ine nemam 😒
Janka a ty nas chces odpisat na cely vikend koli mm? 😠 😀 😀

sharmana
17. dec 2009

no jani, sú to asi úplne iné povahy 🙂 ale mne to nevadí, ja som tiež radšej opatrná, je to moje prvé mimi, a viem že sa keksovat pocas tehu môže, ale som ochotná mat tiež celibát, len aby sa nič nestalo 🙂
jani. a cítiš sa teda na to, že čakáš chlapčeka? ja už začínam mať také protichodné pocity... myslela som doteraz len nad chlapčekom, ale možno nás prekvapí babulka malá, ale to je asi normálne, nad tým asi rozmýslajú všetky tehotné.. 🙂

brisilda
17. dec 2009

lucka to je normalne to ta boli mandla najskor je mierne opuchnuta to prejde 😉
shami teba nechce manzel kexikovat a u nas to je naopak ja som ta co sa boji 😀 a uz aj ked nieco je tak si to neuzijem 😀 😀 😀
inak co sa tyka pohlavia tak mne svokra blahozelala s tym, ze to ma byt chlapcek cize ak bude dievcatko nic im nepoviem ale isto sa maly prezradi ze babka maminka caka Paulinku 😀 😀 😀 no uvidime
a inak cawte 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre