Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
20. dec 2009

bris ja som sa tychto par dni nejak rozjedla-teda hlavne vcera,ked sme kolaciky piekli 😅 takze ja sa ani nechcem postavit po vianociach na vahu,ked pojdem do poradne 😀

janulka04
20. dec 2009

bris, babuky..dakujem, no ved uvidime, ae mam strasne krce v podbrusku...uplne akoby vajecnik, no kedze na tej strane ziaden nieje, tak asi tazko 😀
a bris, brala by som tvojich +10kil...ja po obede a len +3 😒 ...no, snad je skriatok v poriadku

😖

cheerlady
20. dec 2009

jani nic sa neboj,ja som vcera maleho tiez skoro vobec necitila,len vecer sa trosku pomrvil a bolo vybavene,inokedy uz ho riadne citim aj niekolkokrat za den.asi maju uz drobci zimny spanok 😀

sharmana
20. dec 2009

ahojte, tak vonku je poriadna kosa, trosku sme vybehli do avionu a ikey, ale presli sme sa po parkovisku, sneh normálne vrzga z toho... no a ja mám už tiež cez 6kg navyše a to ani neviem kedy som pribrala... no a kúpila som si pod stromcek taký svetrík predlženy a rozširený, vyzerá ako tehotenský, pod to ide ešte tričko s dlhým rukávom, no a ked som sa na seba pozrela, tak vyzerám už ako keby idem rodiť 😒 celkovo som nejaká široká...

cheerlady
20. dec 2009

sharmi inak tie tehu svetre dost rozsiruju,ja som si aj preto este nic take nekupila,lebo si v tom pripadam jak medved,tak este nosim moje "klasicke" veci 😉 aj ste tam mali kde zaparkovat?sak to je nenormalne,tym ludom teraz uplne sibe 😅

sharmana
20. dec 2009

cheer. no ono to ani nie je tehu, ale vyzerá to tak... ale ja som dost siroká aj preto, že tehu rifle majú takú gumu, tú mam vzadu navolno a ešte podtým nosím cez zimu niečo ako kaliopky, tak som jak mamut.. ale idem dat foto toho svetríka do albumu, len to chvílku potrvá...
a dalo sa ešte teraz zaparkovat, ale navečer to bude hrôza..

cheerlady
20. dec 2009

sharmi akoze mas tu gumu odopnutu z tych gombikov? 😕 mna tiez niekedy tlaci,hlavne ked sa moc najem,lebo ked mam tu latku vyhrnutu cez cele brusko,tak ta guma mi ide rovno cez zaludok 🙄

sharmana
20. dec 2009

áno cheer, už dávno, lebo to je mi už tesné, ale samozrejme potom to má hore volné a je to také nazberkané, ale ja mám rada pohodlie a nebudem si brucho tlačit..

cheerlady
20. dec 2009

mne sa to minule odoplo,ked som si davala na wc-ku hore gate,inak by som ani na to nedosla,ze sa to da nejak nastavovat alebo odopnut 😀

sharmana
20. dec 2009

no oni tam našívajú dost krátke gumy, ale dá sa tam dat gumička, asi poviem mamine alebo svokre... už som dala foto...

cheerlady
20. dec 2009

sharmi no neviem,kde si ty siroka 😲 ine by ti zavideli 😉

sharmana
20. dec 2009

joj veru som, ta ked som sa zbadala v obchode v zrkadle, skoro som odpadla 😀 ale obetujem sa pre naše dieťatko, mm to tak neberie, že priberám, on by chcel maleho valibuka...
na mne si moja mamina všimla že som pribrala a to som bola len v nejakom 8tt, lebo ma pozna a vie ake mám normálne stehna, brucho aj zadok...
ale ty cheer ty si uplne chudulinka, to je super, tebe to pôjde len do bruška.. ty si štastná žena 😉

cheerlady
20. dec 2009

sharmi ja som nikdy nebola chudulinka,iba ked som sa ako 16-rocna nastvala a zacala cvicit kazdy den,tak som scudla 10kg,co bolo supis,kedze som mala velkost 38 + prsia 3-ky 😀 lenze ako som nastupila do prace,tak sedave zamestnanie a kila isli naspat 😠 jedine co ma zatial tesi,ze priberam zatial len do bruska,uvidime ako to bude dalej 😖

sharmana
20. dec 2009

to vážne? ale na fotke vyzeráš veelmi chudulinká 😉 ja určite začnem cvičit ako porodím, už sa teším, a budem brať so sebou aj mimi... 😲 😀
inač ten čierny svetrík s krátkymi rukávmi som si kupovala v Pimkies, nikdy som si ten obchod nevšimla, ale je tam zopár svetríkov, čo by stáli za hriech 🙂
ozaj cheer a čo si už nakúpila pre mimi?

cheerlady
20. dec 2009

aj ja zacnem,ja som cvicila pravidelne od 12 rokov a uz mi to aj chybalo,len potom som mala zdrav.problemy,tak som prestala no a potom som otehu 🙂 ja v avione zbehnem vzdy len do terranovy,new yorkera,hm-ka a topanky do deichmanna a humanicu,inac sa mi tam nechce bavit v kazdom obchode,nejak mi zacali tieto preplnene obchodaky liezt na nervy 🙄 no ja mam toho nakupeneho len velmi malo v porovnani s babami z apriloviek - iba dvoje capacky,potom 8bodyniek a 2podbradnicky 🙂 to je vsetko,inak nemam vobec nic ale podla mna je este casu,nechavam to tak priebezne,ked sa mi nieco zapaci,tak to kupim a postielku a taketo veci budem riesit niekedy vo februari.a ty uz mas nieco pokupovane? 🙂

sharmana
20. dec 2009

cheer. práveže ja nemám absolutne nič, akurát čo budem mat veci po synovcovi, sú tam aj velmi pekné kúsky čo sestra kupovala a aj ja v taliansku, v jednom francuzskom obchode...
inač sestra mi radila, aby som nakupila aj 15 podbradníkov, že to budem prať stále a bude mi to chýbať lebo dieťa sa pri každom jedení zašpiní 😉

cheerlady
20. dec 2009

ani ja som donedavna nemala este vobec nic,to som vacsinu kupila az teraz,ked sme sa dozvedeli,co to bude 😉 no my v rodine take male deti nemame,aj ked svagrina mi chce posikovat nejake veci po malom,lenze ten "maly" uz ma 10rokov,takze ja predpokladam,ze vacsina veci sa mi vobec nebude pacit 😖 a nakoniec je to nase prve miminko,tak oblecko bude mat aj tak asi vsetko nove,este mozno kupim nejake od kamosky-jej sa maly narodil vo februari,tak to bude predsa len zachovalejsie a hlavne modernejsie 😉 inak tie podbradniky su dost drahe,ja som kupila v akcii 2 za 2,50eur a to boli zlacnene na polovicu! 😲

sharmana
20. dec 2009

no cheer, tak postupne hladaj tie podbradníky, možno nájdeš nejaké lacné.. napríklad v Tescu majú na Kamennom dost pekné vecičky pre deti a sú tam dobré ceny, aj na bodíčka, tie sú balené po 3 az 5 kusov, a pekne z bavlnky sú... ja som sa minule tak oklamala, kúpila som nejakom obchode jedno bodičko pre kamošku a stálo 7 eur, pritom tá istá kvalita to bola...
radšej si pozri tie veci od svagrinky, lebo niektoré dupacky a kosielky, ci bodička môžeš dávat bábätku na noc alebo len tak na doma, aspon ti nebude lúto, že budú flakaté od "grciek" 🙂

dzou
20. dec 2009

ahojte kocky ja som vas prisla pozdravit...
doobeda sme sa boli prejst lebo dokonca aj tu v UK nam nasnezilo rano ese krasne svietilo slnko a teraz zase supeeeeeeeeeer sneziiiiii tak husto... no my sa tesime lebo tu v UK to je dost neobvykle a hlavne na december tak dufam, ze sa to udrzi do vianoc 😵 a pes bol taky zlaty jak stale nahana vlocky 😀
no ja som dnes nemerala som si chcela pospat a aj tak som 6dpo tak este aj tak nic nezistim... tak tu je graf este zo vcera ak chce niekto kuk lebo vcera som ho sem hodila a nikto nic 😠 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
teraz idem piect medove rezy a mam pustene tri orisky pre popelku tak si robim k tomu snehu vianocnu atmosku 😵 😀

sharmana
20. dec 2009

ahoj dzou, ja milujem tú rozprávku, preto som si dala tú hudbu z Popolušky aj na svadobné DVD, mám taký zostrih, ako kráčeme z úradu, potom fotenie v parku a tak... 😵
ja už sa neviem dočkať Vianoc, velmi sa teším.... toto budú pre mňa krásne Vianoce, lebo drobček je v brušku...
ja sa chystám zajtra robiť zákusok a asi už zabalím aj darčeky, nech sa potom nenahánam..

dzou
20. dec 2009

hmmm tak zase som ja prisla a ste sa stratili uz to zacinam brat osobne 😠 😒 😀

sharmana
20. dec 2009

nieee tu som dzou 😉

dzou
20. dec 2009

no aspon ze tak 😀

sharmana
20. dec 2009

a kde máš mm?

cheerlady
20. dec 2009

no ved tie podbradniky boli z tesca 🙄 ja som si zase vsimla,ze ked je nieco zvonku na dotyk velmi jemnucke,tak zvnutra je to obycajna latka na dotyk taky cinan 😠 no ja si tie veci poprezeram,ale pochybujem,ze si z toho nejak moc vyberiem 😒

dzou
20. dec 2009

mm robi nieco v dielni a teraz momentalne zameta chodnik od snehu 😀

brisilda
20. dec 2009

ahojte kocky 🙂 dzou tvoja teplota by sa mohla drzat hore na kopci este aspon takych 9 m. to by bol najidealnejsi stav 😀
ja som bola na nakupoch mimnula kopec euracok a nic nekupila ☹ to je hrozne vsetke dbre hracky su vypredane 😀

brisilda
20. dec 2009

cherlady tak co uz mi veris ze moja lopta pod trikom je vacsia ? 😀 ja normalne nechapem preco ale vytesujem sa 😀 uz sa ani obut nemozem po stojacky lebo ten balvan mi zavadza neviem co bude v 9 m

sharmana
20. dec 2009

cheer. ved ja nehovorím, že budem kupovať len z tesca, ale určite si aj tam vyberiem, lebo bodička majú naozaj z bavlny a tam nemáš rozdiel, iba čo by si v nejakom butiku v shoping centrách preplatila trojnásobne to isté...
chystám sa aj do iných obchodov, babymarket a také obchody, už si nepamätám názvy, a taktiež teraz otvárali v rači nový obchod http://www.brendon.sk/Shared/Default aj tam sa chystám.... a aj niečo je na Košickej, už neviem názov 🙂

dzou
20. dec 2009

ahoj bris
a ina c ste tu okrem mna vsetky tehuly teraz ako sa tehuluje? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre