Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
25. dec 2009

ja zajtra ani neviem co bude .... zase trosku pijeme s mm 😅 nejake vinko 😅 a bajlis 😅 tak uvidim aka bude teplota ale uz tomu neverim ja otehu v januari 😀 verim tomu podla toho horoskopu 😀

lucialen
26. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Dnes uz mi je ovela lepsie, len mam trochu nadchu, ale to uz je nic 🙂 Dnes pridu nasi na obed, prvy krat som rozporcovala kacicu, ale tak, ze neviem, ci sa z nej 5ti najeme 😀 A pridam vam aj moj grafik o nicom http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Miska, vidim, ze ovulkujeme spolu, teda ja len tak teoreticky 😉 😀

miskahryzka8
26. dec 2009

ahooooooooojteeeeeeeeeeee ahaaaaaaaaaaa: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed myslite, ze mi santa claus posunl ovulu, aby som fakt otehu na vianocne sviatky 😅 😕 ? Lebo minule sommala na sedemnasty den cyklu a pred tym na sesnasty... A inak vcera som si skusila cevix a hore zna mena vzdialeny od "vchodu" a dole smeromm ku "vchodu", lebo vcera bola od "vchodu" a otvoreny a dnes rano sa mi uz zdal blizsie k vchodu a menej otvoreny... A sa mi zdal vcera a prepreddvcerom ten egovy vytok... 🙂

dzou vy mate sviatky jednu velku zurku 😀 😉

luci fakt spolu 🙂 a preco teoreticky 😕 , doki nevidel folika, mne sa zda, ze sa ti tvoril, ci?

dzou
26. dec 2009

ahojte kocky... no miska hej pre nas je december kriticky 😀 vzdy vela oslavujeme ja mam aj narodky a vianoce potom vacsinou po novom roku nepijeme aspon pol roka 😀
no hadzem grafik ale tak merala som v klasickom case ale sli sme spat dost neskoro a teda aj vinko bolo takze neverim ze teplota mala byt taa vysoka http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak som ani netestila lebo neverim ... no uvidime zajtra

dzou
26. dec 2009

jaj miska a inac vyzera to na ovu 😉

majuska7979
26. dec 2009

ahojte baby, tak dnesny testik vysiel negativne s tym ze ta jedna ciarka bola velmi slaba, cize neviem ci vobec fungoval, necham to tak asi 3 dni a potom uvidim ci mrcha dojde alebo nie 😉

dzou
26. dec 2009

maji tak drzim palceky aby to dopadlo dobre asi nebol dobry ten test... 😉

xena1
26. dec 2009

babulky sviatkujete???
dzou dobre foto,skoro som ta nespoznala,,mozno ta ani mrcha nespozna a obide ta... 😀
majuska drzim palce nech ti to vyjde...

groka
26. dec 2009

baby mam o kilo viac teraz vecer najedena 😢 tak ale uz dost som si povedala..takto to dalej nepojde 😔

lucialen
26. dec 2009

Groka, ja vcera 55,9 a dnes 56,9 😲 Nie si sama a ani tehu nie som 😀

xena1
26. dec 2009

luci to ti rastu foliky 😀

lucialen
26. dec 2009

Asi Xeni 😀

xena1
26. dec 2009

no to ja by som uz kolko potom mala pri tych dvoch folikoch? 😀 a bola si na injekcii?ako pokracuje stimulka?

lucialen
26. dec 2009

Xeni, nebola som a ani asi buduci mesiac nepojdem 😉 Antonio uz je na dovolenke, stvrtok robil posledny krat, takze sme toho vela neodsledovali, neviem ci folik rastie, ci praskne, nic 😒 On predpoklada, ze pekny zrely folik bude az ked zvysime davku clostylu, tieto prve dva mesiace mam len 1 tab za den, aby sme zistili, ci telo reaguje na liecbu a po dvoch cykloch zvysime davku a dostanem pregnyl 😒 Velku sancu tomu nedavam, lebo za dva dni skoro vobec nenarastol 😠

dzou
26. dec 2009

diki xeni za pochvalu fotky 😉 som si povedala ze nejaku veselu sem hodim 😀

lucialen
26. dec 2009

Dzou, aspon ta lepsie vidime 😉 Este mate sneh v UK?

dzou
26. dec 2009

este trosku ale uz sa topi

xena1
26. dec 2009

luci,tak potom je vsetko ok...myslim ze antoniovi mozes doverovat,mozno to troska potrva,ale bude to ok...

dzou
26. dec 2009

inac myslim ze mrcha si ma najde uz ma zacinaju boliet prsia 😒

xena1
26. dec 2009

dzou aj mna bolia prsia a to som este len 14DC...tak to nemusi byt mrchovo...

lucialen
26. dec 2009

Ta mrcha sa da lahko vicitit 😒 Lahsie ako tehu 😀
Xeni, ved verim, chce to len vela trpezlivosti 🙂 Len aby to tu uz bolo 😀
Som sa trochu pripila dnes, ale uz triezvem, idem si dat udene 😀

xena1
26. dec 2009

luci ved to ze ten cyklus je tak nekonecne dlhy....az mesiac...a ani sa nenazdas a snazite sa rok a viac...
dzou kedy necakas??? netestovala si?

dzou
26. dec 2009

xeni ved uvidime dnes nepijem 😀 ta zajtra poctivo odmeriam 😉 a hned to bude jasneeeeeeee

xena1
26. dec 2009

dnes prezmenu pije luci 😀 ja som trocha vcera po dlhej dobe... 😀 inak v centre mi povedali aby som nemerala BT,vraj sa uz od toho upusta...

dzou
26. dec 2009

no necakam 31.12 kedze mam lf az 16dni

xena1
26. dec 2009

tak novorocny darcek mozno...pekny termin... 😀

dzou
26. dec 2009

no sak ja som pisala ze tu BT vobec neuznavaju

lucialen
26. dec 2009

Hej Xeni? Uz od toho upustaju? 😕 No ja teraz meriam, ale ked stupne BT aj tak mi to nezaruci, ze ovu naozaj bola 😒
Ja dnes pijem, lebo vcera mi bolo zle, tak to teraz dobieham 😀 Ale tak ja si dam tri pohare vinka(teda striky) a som opita 😀

dzou
26. dec 2009

luci presne preto to neuznavaju ze ti moze stupnut tepl. ale ovu nebola

xena1
26. dec 2009

ano baby,vobec to nepovazuju za dolezite...tak na zdravie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre