Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
29. dec 2009

miska ja mam centrum materna,takze asi tiez 1 krat denne

groka
29. dec 2009

a dakujem miska k vodicaku
baby si dajte za mna frtana 😀

miskahryzka8
29. dec 2009

groka pekne brusko uz 😵 a tie tehu tricena su supeeeer 😀 😵

groka
29. dec 2009

babule ja viem ze je dos velke na 7tt,ale tak vidite,mozno su aj dve,mame k tomu predpoklady,ale tak HCG bolo skor k jednemu

groka
29. dec 2009

miska triska su pekne,ale este nemam ani jedno doma,ked budem si nieco objednavat,az po 12tt

groka
29. dec 2009

ja si pamatam malady,bris,janulku,sharamanu ako zacinali s tt a teraz malady ze 26tt fuuu,mne to pojde tak pomali pri mne,aj ja by som uz chcela aspon 20tt potom to uz bude take zaujimavejsie

groka
29. dec 2009

idem si na chvilku lahnut,potom varit

lucialen
29. dec 2009

Xeni, ja nebyvam priamo v HA, ale vedla v dedine, tak som len zbehla do vedlajsej dediny mrknut, ale asi si dam kavu a pojdem aj do Ha, tak je jedna otvorena 😉
Miska, nebola na 16dc, to je este predovulacna teplota 😒
Groka, no pekne brusko 🙂 Ja som take mala pred dvomi dnami, som myslela ze exploduje a tvrde ako kamen 😅

tea333
29. dec 2009

groka ty mas brusko 😕 🙂
moje brusko nic nerobi, malililinko sa zacina ukazovat po pupkom 🙂
inak krize a podbrusko mam ako v ohni, uplne som jak radiator..

miska salute povedala ze otehotniet mozem (to povedala okolo ovulky kedy som otehotnela) a ze ked sa posnazime otehotniem, ale povedala ze to nie je teraz dobre, sak asi viem co myslela, sksusky a semester predomnou, dovolenka zaplatena, svadba vo februari a tak 😀 je toho vela naraz

povedala ze naj by bolo keby som otehu az v lete a porodila v 2011... 😝
toto hovorila mojej kamoske, ked sa na mna pytala, a povedala ze to bude dievca, a to povedala aj mne ked som tam bola davnejsie

xena1
29. dec 2009

luci,snad pochodis,nemavaju ich vsade..myslim ze by ich mohli mat v Barbore,ale netusim isto...

tea333
29. dec 2009

inak baby do albumu som hodila svoj najkrajsi a posledny testik, malinko vybledol kym som ho cvakla, nechala som ho par hodin na suchu, hehe

lucialen
29. dec 2009

Xeni, Barbora je zavreta ako vzdy, v nemocnici je otvorene a aurat volam kamoske, ta robi na morovne v lekarni, ci maju otvorene 😉
Tea tak to su uz poriadne kolajnice 🙂

cheerlady
29. dec 2009

ahojte babule 🙂
groka pekne brusko,ale nic z toho nerob,ze uz vykuka,ja som mala na zaciatku take nafuknute,ze som vyzerala jak v 6.mesiaci,ale po 2tyzdnoch sa vratilo do normalu 😀

xena1
29. dec 2009

na morovne to je tam na tom sidlisku po lavej strane von z mesta smer PD?

lucialen
29. dec 2009

Ano Xeni, uz som tam volala mi ich objednaju a zajtra rano si ich pojdem zobrat 🙂

groka
29. dec 2009

cheer ze 27 to je super,male kopka?sa nemozem ulozit,treba mi na wc

inak rano viete ake ranajky som mala?kinder cokoladku,kinder bueno a kavenky,to si pytalo urcite male ,ja som si potom dala nieco zdrave activiu,ale tie sladkosti ma dostali zase

miskahryzka8
29. dec 2009

groka mate v rodine dvojicky 😵 ? Inak neviem ci som vam pisala, ze aj ja som mala byt z dvojiciek 🙂 , len sa to druhe babo nevyvinulo a mala som na vajecniku dermoid - cysta, kt. mi potom museli operovat a vela ludi to ma rozne na tele tieto "dvojickove" dermoidy . Groka tak nam potom sem das foto po dvanastom tydni v tych super tricenach 😉

luci, tak drzim palce na skoru ovulu 🙂

tea fiiiha ty si bola u salute aj osobne 😕 , tak dobre som si pamatala nieco s letom 🙂 a inak vraj ked sa otehotnie pred ovulou, je to sanca na dievcatko vacsia a ked cez tak na chlapca 😉

tea krasne kolajnicky 😵

cheerlady
29. dec 2009

groka veru kopka o dusu,hlavne posledny tyzden,vcera sa mm zobudil na to ako som rano lezala v posteli a kukala na to vlnobitie v brusku 😀 na lavo od pupka ma ritku a tam sa mi vzdy vyduje taky hrbol 😀
a co sa tyka toho sladkeho,tak ja od silvestra nejem nic sladke,lebo teraz som to ladovala jedna radost a 5.1. idem na ten test cukrovky,tak aby mi to nahodou neskreslilo vysledky 😕
inak aj my sme mali velku pravdepodobnost na dvojicky-moja mamina aj mm mama su z dvojiciek 😲 😀

cheerlady
29. dec 2009

groka islo ti to? 😕

groka
29. dec 2009

cheer uz to mam len sa mi nepaci ziadny iny,tusim aj ty mas taky ako ja,nevadi? 😅

cheerlady
29. dec 2009

ale co si pipi? 😀 akurat tie popisy tam nie su presne,ale kaslat na to 😒

miskahryzka8
29. dec 2009

kocky odkial mate tie rozne obrazky babatkovske v albumoch - myslim vseobecne, aj tie "obrazkove" kalendare ovu a tehu 🙂 ?

xena1
29. dec 2009

luci,sice tam maju gyndosa,takze to tam maju...kup si take kde je ich viac....

groka
29. dec 2009

no nic babule,idem umyt riady,pustim si pro tim koledy a idem aj varit pomali,uz sa tesim kedy budem obedovat

miskahryzka8
29. dec 2009

tak idem si aj ja vytvorit nejaku prupovidku s fotkami 😀

rhodosbb
29. dec 2009

miska, darcek dorazil vcera, velmi sa pacil 🙂 chcela som mu ho dat az na meniny v marci, ale povedal, ze v ziadnom pripade, ze to je vianocny darcek 😀
miska, ja som si v googly zadala obrazky deti a z tade som si ich postahovala a ten vyvoj babatka mam zo stranky www.pregnology.com 😉

lucialen
29. dec 2009

Xeni, no malo by tam byt 10 kusov, ale ved ja ich este vyuzijem 😉

xena1
29. dec 2009

luci tak to je fajn,treba to aj viackrat za den....najlepsie poobede,podvecer...
ideme na navstevu tak sa ozvem vecer...papa

groka
29. dec 2009

kto si da cestoviny?omacka je vyborna,len neviem ci to nepojde vsetko co zjem do wc 😕 😕 😕 lebo ma strasne natahuje,ale pri tom mi skrka 😅 ale neni mi dobre uz

cheerlady
29. dec 2009

groka a ake si robila? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre