Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
30. dec 2009

groka, ja si uz vobec neverim, stale to iste kazdy mesiac dookola a ked pride mrcha tak si poplacem a poviem ze preco prave ja, a beha mi hlavou ci mi je vobec sudene mat dieta, ked sa nedari 😢

miskahryzka8
30. dec 2009

dokelu, akurat som na uvod otvorila album krasny pocit uz skoncil...to s tym liecitelom, az mam slzy v ociach ☹

a moj graf je divny http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, ta neplota nejde hore 😠 , ale ked mam celkovo nizke teploty, tak to predsa len nemoze byt po ovule takoto? Vy ste tu spomonali niekoho z inej temy, ze je expert na grafy, kto to je?

Idem citat, vyzera to ze ste dost popisali 😅

xena1
30. dec 2009

groka....tie mena sa mi pacia uz dlhsie....doma mame Joja a Benjamina,priatel ma Olivera...
fazulka....viem ako sa citis...neviem kolko sa snazite,ale moja rada:skuste odbornika....ani nevies kde moze byt chybicka...netrap sa zbytocne...
miska...kracame spolu...drzim ti palceky...skus Lauritku z grafov...

fazulka1512
30. dec 2009

xena ved ja mam dobru lekarku dala, urobila mi vsetky testy a predpisala mi duphaston, moja lekarka je aj primarkv v nemocnici a robi vsetky operacne zakroky, ona vravela ze mozme mat deti urcite, len treba nechat tomu cas a byt trpezlivy, no a ja cakam a nic

miskahryzka8
30. dec 2009

Juuj tea drzim palce nech je vsetko oki, kedy ides svojej doktorke? Asi by si mala ist co najskor, nie?

jeeej lucka ovulkaaaa, supeeer 😵 😵 😵

bris, vy vobec nesexujete teraz 😕 😕

groka som kuk par mien a ze genoveva, duchoslav a podbne 😕 😕 😀

cheer gratulujem k novemu pristresku 😉

fazulka a vy sa kolko snazite?

xeni, ty ke nemerias, nerobis ani ovu testiky?

idem skusit tu lauritku, co mi povie 🙂

xena1
30. dec 2009

aj ja mam super dokiho,dal mi urobit horm.profil.sledoval folikulometriu,dostala som duphaston,mm bol na spermiograme...to je zaklad co ti urobi kazdy lepsi gyndos...ale ak je iny problem treba ho riesit sodbornikom na plodnost...ono samotne oplodnenie vyzera navonok strasne jednoducho,ale je to tak zlozity mechanizmus...bola si aj na folikulometrii?

miskahryzka8
30. dec 2009

xeni a tvoj doktor robil spermio poloviciakovi, alebo ked bude treba, mam zistit urologa pre mm, mm je kratsie ako stale pisat poloviciak 😀 , moze to byt aj moj muz a nie len moj manzel, takze to mozem pouzivat, no nie 😉 😀 ?

xena1
30. dec 2009

miska v poho,aj ja to tak pouzivam... 😀 ja nemeriam,ani testiky uz nerobim...chodim na folikulometriu,podla toho viem ci sa mi tvoria foliky,ci rastu,ci prasknu a kedy...moj doki spermiogram nerobi ale doporucil nas kolegovi ktory to robi...druhy spermio nam robili teraz v centre...predtym bol v auguste v poho,teraz sme mali malo spermii...este mi idu brat krv na protilatky proti spermiam a na chlamidie...ja s anechcem do nikoho starat co ma robit,ale my sme sa tiez naskusali natrapili a ani vo sne by ma nenapadlo ze mm moze mat malo spermii a ja PCO...mne sa v centre strasne ulavilo,tam nas preklepli do bodky a toto naozaj gyndosi nerobia,,,co je pochopitelne lebo cast z toho comu sa venuju...

miskahryzka8
30. dec 2009

co som nasla povzbudive 🙂 :
LABUS si mila ze si sa ozvala a o IVF by som toho vedela tiez popisat. Mojmu manzelovi po svadbe pred 9 rokmi diagnostikovali neplodnost 3.st. a poslali nas na IVF. Boli sme a napriek tvrdeniu lekarov, ze to urcite nevyjde, to vyslo a narodil sa SAM. Uz sme sa dohovarali s lekarom z centra, ze raz mu prideme pre sestricku. ALE clovek mieni a PAN BOH meni ( ako ja tvrdim ) . Napriek kojeniu a nepravidelnej menstruacii a tvrdeniu, ze je manzel neplodny som spontanne otehotnela este dva krat!!! Druhy krat dokonca na druhy pokus ., nakolko manzel bol vtedy v zahranici,tak sme nemali vela moznosti na robenie mimca. Akosi som zacala verit tomu, ze ak to ma tak byt, tak zena otehotnie aj keby traktory padali 😀 😀 😀.

Dnes som nejaka rozcitlivena, mm je v tatrach na treku, sa zzhorsilo pocko, aj sa trosku bojim 😒 , nic sa mi nechce... Musim ist na obecny urad vybavit zumbu na dva krat do tyzdna od npveho roku, drzte mi palce, lebo su tam ostrasne zenske 😠 , hlavne ked teraz vidia ako sa to rozbehlo, tak som zvedava, snad mi nezvysia najomne 😠

groka
30. dec 2009

miska kde konkretne je v tatrach?

cheerlady
30. dec 2009

miska dakujem 😉 ja som sa akurat vratila z obeda,no dnes som si dala extra nezdrave jedlo-kuraci rezen s hranolkami 😝 ale bol mnamky,ja inak hranolky nemusim ale takto raz za cas dostanem na nieco nezdrave chut a vtedy si ich dam 😅 chvalabohu dnes som v robote len do stvrtej,tak parada 🙂 a mala by som si ist kupit farbu na vlasy,nech mi mamina da,uz dlho mi ziadnu nedavala,lebo vzdy mi farbila kadernicka,no ale mala som k nej ist zrovna ked som ochorela,takze som nebola a ona ma taky natresk,ze najskor by ma objednala za 2mesiace a to nebudem dovtedy chodit jak strasiak 😅

xena1
30. dec 2009

miska,super povzbudenie,,,straasne vela robi psychika....

fazulka1512
30. dec 2009

miska mi tak intenzivnejsie sme zacali od jula, ale jeden mesiac ideme do toho naplno a napr, na druhy to odflakneme, kedy ako sa nam chce 😉

fazulka1512
30. dec 2009

baby ja som tak pocas sviatkov pribrala ze des, normalne si posuvam o 1 dierku na opasku, tragedia ☹

miskahryzka8
30. dec 2009

tak baby, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 , prisla som z toho obecneho uradu, a druhu hodinu tyzdenne nam nepovoli starostka, vraj sa nicia parkety 😕 , ale moje baby tancuju v makkych teniskach a co su tanceky v stredu pre babky, tak v opatkovych botach, lenze stredy su chranenci starostky a im tam chodi desat-patnast ludi na ludovky a mne 40tsat bab, takze parketami to asi nebude 😠 . A ja som nemala velke oci, dala som vstup 3 eura a oni si dali 4,50 eur...
A som chcela na vlastne naklady dat upravit jeden priestor v starej skole a ani to sa neda, lebo maju prachy z fondov a cele to idu prestavat na nejaku blbost - je volebne obdobie starostov v roku 2010. Ja som tak nahnevana 😠 , chcela som sem priniest aj yougu, pialtes, spinnig, bodywork sa poznam s cvicitelmi... Ale ja nieco vymyslim 😎 , vrrrr 😎 .

groka tusim na sliezsky dom isli a dalej neviem, oni to menia uz na mieste aj podla pocasia a nalady...

no ja som uz brutal hladna, len kapustnica primrzla, tak ju rozmrazujem na slabom plameni a vyzera to na dlho este 😠 a inak normalnou farbou sa cez tehu nemozu farbit vlasy 😕

xeni, ze 🙂 , jj psychika 🙂

fazulka, to ste uplne presne ako my 😉 a to ti dokina uz robila vysetrenia 😕 , mne este nechce az po roku 😠

ja som pred sviatkami konecne schudla a zase to mam naspat 😠 , to sa neda cez sviatky nemaskrtit 😠 , teda ja tak silnu volu nemam 😅

groka
30. dec 2009

miska smerom na sliezky dom,a aj z neho su trasy,kde to je nebezpecne,pre zle pocasie,laviny,ale tak nemali by sa splhat niekde,2 polky zavalila lavina teraz niekedy,aj nad popradskym niekde nejakeho turistu

dzou
30. dec 2009

ahojte kocky my dnes s mm mame papuckovy den 😀 vonnku je hnusne 😖
tak len hlasim prichod mrchy .... zatial pa pa

groka
30. dec 2009

dzou,tak vela stastia v dalsom kole 😉

ja som ostrihala chlapov,obaja su krasni,no a uz som mala dost a uz ma poriadne natahuje,takze ja hlasim prichod do postele aspon na hodinu,potrebujem to,potom ideme prec 😀

miskahryzka8
30. dec 2009

groka ja viem, nemusis my hovorit a to uz ma teraz poloviciak kludnejsie obdobie co sa adrenalinu tyka, on robil aj paraglaiding a raz h chytil zly vietor a smaril o skaly, zlomil si chrbticu a lekari mu povedali, ze uz nebude chodit, bol pol roka na vozicku a dostal sa z toho klop,klop,klop, to sme sa este nepoznali, pri skialpe ho zobrala lavina..., ked sme sa spoznali mal zase dolamanu ruku pravu zo skialpu a o roznych jazvach a podobne ani nehovorim... To je dan za to mat doma chlapa chlapoviteho 😠 , tie polky viem a toho turistu to kedy 😕

dzou, tak ten rok 2010 😉 aj ja budem dnes papucova, nic sa mi nechce...

miskahryzka8
30. dec 2009

som vygooglila, ten turista to bolo 21.12..... , ale aj tak : V tomto roku prišlo o život v slovenských
horách už najmenej 20 ľudí, z toho vo Vysokých Tatrách zomrelo 14 turistov. Najčastejšou príčinou smrti podľa štatistík Horskej záchrannej služby bývajú náhle zdravotné komplikácie turistov.
A tak zase poloviciak je skuseny a zbitocne neriskuje, ale vzdy sa trosku bojim, aj ked po mont blancu behaju a podobne 😒

lucialen
30. dec 2009

Ahojte 🙂 Bola som na hodinovej prechadzke so psom a teraz cakam do pol stvrtej, skusim urobit ovu test, co on povie na moju ovulku 🙂

lucialen
30. dec 2009

tak testik negativny 😒 Moze byt aj po ovulke slaba druha ciarka? 😕 To bol moj prvy test 😉

fazulka1512
30. dec 2009

dzou tak mrchujes, mna to este len caka ☹
miska mne lekarka urobila preto testy lebo som jej povedala ze velmi chcem a chcela vidiet ako na tom som,

tea333
30. dec 2009

Ahoj baby, akurat som si 3 hodinky pospala, bola som uplne na konci s nervami a silami z tej dnesnej noci...
na pohotovosti ma mile sestricky poslali na gyn odd, partnerov tam nepustaju, tak ja som sedela vnutri na kresle a on za sklenenymi dverami hodinu, vsetci ma svorne ignorovali, bol tam druhy lekar okrem ordinujucej a ten si zohrieval jedlo a chodil fajcit a balil sestricky..
potom po asi hodine na lavicke ma zobrala doktorka, ani mu ani bu, bola s inym doktorom, robila mi utz, a nadomnou sa rozculovali ze : NACO TAK SKORO CHODIA? CO TAM MAME VIDIET?KOLKO ESTE TAKYCH DOJDE?
akoby som tam nebola..
povedala som ze som to este nemala potvrdene a ona ze ako VOBEC viem ze som tehu..a ja ze BT a robila som testy..a ona ze no JASNEEE, KED NA TO MAM NA TPLKO TESTOV? a ze VOBEC NIE SOM TRPEZLIVA, musim robit test
a potom zahlasila ze: ANO VSETKO BY STE CHCELI,AJ SEX AJ DIETA
skoro nic mi nepovedala, len tam nadomnou hundrali ako by som tam nebola..
takze na snimke co som niesla dole bolo JASNE vidiet gestacny vak, ale ona mi nic take nepovedala, ani neukazala, len ten doktor co tam s nim vykecavala poznamenal ze to je este dobre ked to bolo po sexe..
Dala mi predpis na duphaston, nariadila sexualnu abstinenciu...

tea333
30. dec 2009

noa este trepala ze co tam ona vidi s plnym mechurom, ale ja som bola vycikana..
a potom som isla na injekciu, a vratila som sa pre tie papiere, akurat vchadzala pacientka, a doktorka skrikne : VON nech mozem robit prehliadku!

lucialen
30. dec 2009

Tea no to je riadne 😠 To co tam mate za doktorov, kokos, uz ma asi nic neprekvapi 😒

tea333
30. dec 2009

Takze dnes som bola u mojej doktorky, aj nieco videla, ale este je skoro tak je tam iba vak, dala mi fotku z utz ze ju mam stale nosit so sebou aby , beriem ten duphaston, som v kludovom rezime

inak to krvacanie bolo jednorazove, prestalo uplne po chvilke, a nebolo to v case MS

tea333
30. dec 2009

luci na toto ja naozaj nie som zvyknuta ani zvedava, s priatelom sme sa zhodli ze pojdeme sa opytat do sukromnej nemocnice ci nas zoberu v pripade pohotovosti..lebo Dag vyhlasil ze uz tam nikdy nepojdem, aj keby mal platit niekoho ku mne domov

miskahryzka8
30. dec 2009

luci, k testikom ti uz poradili v grafikoch ako pozeram 🙂 , no ja som sa na ne prestala spoliehat, po prve mi robilo problem dve hodky nepit a ciarku mi ukazovali vzdy niekolko dni 😒

hmm no ja ked sa teraz nepodari, budem asi chciet aby isiel poloviciak... a vyzera to teda aj podla nazoru z grafikovych kociek, ze ovu este nebola a poloviciak bol teraz prec ☹ , neviem kedy dnes pride, tak mozno este stihneme 😵

tei ja mam bohuzial na svoj vek velke skusenosti s nemocnicami a lekarmi a mam pocit, ze na pohotovostiach su vzdy ti najviac bez citu a najotravenejsi zo svojej roboty, je to horzne a hlavne ta bezmocnost ☹

a kde je v ba sukromna nemocnica 😕 ?

xena1
30. dec 2009

tea,tak to ti nezavidim..hajzlici jedni gyndosski....
luci,pokial je slaba ciarka tak ovu uz bola alebo este nebola...musi byt silna...
fazulka,robila ti aj folikulometriu?
dzou,som rada ze si am neopustila,ale aj tak svina mrcha... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre