Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
30. júl 2009

Bola som tam, ale na kyrete. Ale vsetci si tam chvalia, a maju pacientky z celej SR 😉

kkatkaa
30. júl 2009

dobre vediet to si poznacim a mrknem sa na to a mozno to bude jedna z moznosti - ved to su uz 2 kladne skusenosti a ked maju pacientky z celej SR tak na tom asi nieco bude diky

tea333
30. júl 2009

no handlova lebo som si precitala skusenosti o niektorych nemocniciach a nechcem nic riskovat, a v handlovej su zevraj super mili ochotni menej rodiciek atd..v ba rodi vela zien a chodi tam 20 medikov na vizitu pozerat sa vam viete kam, a pocula som uz aj take ze dost ignorovali, alebo ohrozili zeny a deti..nechcem riskovat..
na handlovu su skoro same super ohlasy, a mozem sa na par dni ked to bude hrozit presunut k svokrovcom do tn...
to len taky plan do buducna 😀
kedze sa dnes statocne nudim a rozhodla som sa ostat doma a nic nerobit lebo vonku je teplo, tak riesim somarinky

brisilda
30. júl 2009

bianca tak ja ta teda budem v tom testovani nasledovat ale az 6 augusta 😝

kkatkaa
30. júl 2009

to su velmi dobre spravy a recenzie ste ma vazne namotali
ja som tiez doma nic sa mi nechce pozeram si fotky a brusim po nete a tak taky super dnik manzel je v praci tak cakam kym sa vrati a ze sa este nacakam lebo robi asi az do 7 ☹

malalady
30. júl 2009

baby ja si myslím,že nejsom ale moj priatel,že hej.. tak neviem.. no.. však mrcha neni daleko 😝

tea333
30. júl 2009

malalady a neskusis este jeden test? najlepsie rano?

kkatkaa
30. júl 2009

malalady preco si to on mysli? z tvojho spravania? skus test ako ti radi tea

brisilda
30. júl 2009

malalady taktiez ti odporucam este jeden testik skus ten co si mala vtedy a uvidis 😉 podla mna si tehu ved jedno dieta uz mas tak nevidim dovod precoo by to teraz nemalo dopadnut pozitivne

brisilda
30. júl 2009

katka preco si nedas foto??? az vieme s kym piseme???

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda popracujem na tom a nejake si tam dam slubujem 😉

tea333
30. júl 2009

len tak pre rozptylenie si idem do zasoby kupit tehutestiky 🙂 a skocim za kamoskou na chvilu..

gajana1
autor
30. júl 2009

Ahojte baby nestiham vas čitať tak mi v kratkosti napište či mate niečo nove 😉

kkatkaa
30. júl 2009

tea dobry napad a ake tehu testy pouzivas? ja mam rapiclear zatial sa maj a ozvi sa este

lucialen
30. júl 2009

Ja som si dnes kupila 2 rapiclear cerveny, citlivost uz 10mlU, za dva dni skusim zase a este pondelok ak nepride mrcha a pondelok idem do Tatier, trochu sa odreagujem 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

ja mam tiez cerveny rapiclear classic je to presne tak drzim palce daj potom vediet
ja idem zajtra na nitrianske rudno na vikend ale ja mam do mrchy este dost daleko tak sa ani testovat tak skoro nema vyznam tak budem musiet este dost dlho cakat ☹

sisa2
30. júl 2009

tea - to si o ktorej porodnici pocula, ze tam chodi pozerat 20 medikov??? ja som rodila na antolskej, neboj tam ani jeden, super lekari, mile sestricky, pohoda. svagrina rodila v ruzinove, dtto si nestazovala, tiez ziadni medici. kamaratky na kramaroch... vraj horsie izby, ale medici tiez ziadni. tak neviem. ze by sme len vsetky mali stastie s terminmi, ze tam bol klud??? 😕

sisa2
30. júl 2009

kkatkaa - aj ja ta tu vitam, i ked neskoro 😀 a drzim palceky, nech sa rychlo zadari.

sisa2
30. júl 2009

luci - ako teplotka? hod link na grafik, neviem ho tu uz najst.
u mna stale o nicom .. ovu cakam teraz v sobotu, tak uvidime. aj ked podla teplot neviem, neviem, ci nebude anovulacny 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

kkatkaa
30. júl 2009

sisa vobec nie je neskoro diky moc ved velmi dufam ze sa coskoro zadari ved budem informovat neboj sa
a vam nech sa tiez dari 😉

sisa2
30. júl 2009

dik kati. ja to uz beriem sportovo. ked sa podarilo prvykrat, hadam sa este raz podari. a ked aj nie, mame doma aspon jeden pokladik 😵 sice by som nerada, aby ostal sam, aj on uz teraz casto rozprava, ze by chcel sestricku a bude sa volat lucka 😀 xixi, neviem, kde k tomu prisiel.

kkatkaa
30. júl 2009

mas uplnu pravdu mate aspon jedno krasne dietatko tak sa drzte
asi to niekde dost casto pocul tak si to zapamatal a zapacilo sa mu to tak chce teraz sestricku lucku 😉

sisa2
30. júl 2009

no my sme o lucii vobec neuvazovali, ani v rodine sa to meno nevyskytuje, dokonca ani kamaratku nema ziadnu s tymto menom, tak nechapem 😕 ale meno je to celkom pekne, tak sa mozno nechame inspirovat 😀

tea333
30. júl 2009

to o tych medikoch som citala niekde ale nepamatam si kde to bolo. 😒
ja si vzdy kupujem mamatest a rapiclear 🙂 na tie su najlepsie ohlasy

tea333
30. júl 2009

sisa on si jednoducho vybral 🙂 a tak bude 🙂

tea333
30. júl 2009

inak ked som sa kukala dnes do tych vybavickovych tem, tak som ostala mierne zhrozena kolko veci treba a kolko stoja..to ked chcem kvalitne toto a hento tak aby sme minuli tolko co za svadbu..wow 🙂

sisa2
30. júl 2009

tea - rataj aj viac 😀 😀 😀 su to neskutocne peniaze, ked si to vsetko nascitas 😖

kkatkaa
30. júl 2009

sisa preco nie a mala sa mu este jedneho dna podakuje ake pekne meno jej vybral 😉

tea co testiky nakupene? 😀

tea333
30. júl 2009

kupila som si len jeden lebo nemala pruzkove a tie kazetove su pekne ale drahsie nebudem minat na to iste v krajsom baleni 🙂
no sisa ved aj som si myslela, uz iba nabytok hracky zariadit detsku izbicku atd..
inak minule som sa zamyslala nad tym ze som u nas nevidela vela literatury o detickach, chcela som si precitat vyvojovu psychologiu s novymi poznatkami a bum..nic
same knihy o stastnych mamickach, vyvoji plodu z fyzickeho hladiska a potom o vychove..

tea333
30. júl 2009

inak nie je to odveci aby take este minibabo bolo vo svojej izbe?
lebo je to pekne ale ved aj tak je nonstop s mamickou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre