Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
7. jan 2010

luci - ta teplota ma mrzi ☹ drzim na zajtra vsetko co sa da, aby sa spamatala a isla pekne hore.
ta histologia - lekvos mi vravel, ze je lepsi pripad, ked sa nic nezisti, potom je to skratka len o tom, ze sa proste stalo. ak sa uz ale nieco zisti, znamena to vacsinou dost velky problem. ale zas, ked clovek vie, kde je problem, da sa to riesit. tak neviem, co je lepsie. lebo zit v tom, ze co ak zasa ... 😖 ale momentalne si to nepripustam. cakam na mrchu, vraj ta prva byva dost brutal 😒

sisa2
7. jan 2010

tea & cheer - drzim na zajtra palce na skusky!
luci - tebe buduci utorok
sharmi - tak sa idete svadbit, super! a gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵

dzou
7. jan 2010

sisi moc drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉 a cim skor prisla mrcha ako som uz pisala kludne ti podarujem moju 😀
shamri pokukaj na nete saty maju vselijake pekne pre tehulky 😉

dzou
7. jan 2010

sharmi ako som ta pekne premenovala 😀

sisa2
7. jan 2010

dzou - dik, kludne mi ju posli, ja ju zoberiem. a este aj dalsie dve, tak sa baby hlaste 😀

sharmana
7. jan 2010

ahoj sisus, rada ta tu vidím, ako sa mávaš? no ja sa veru teším na svadbu, práve si spomínam ako sme pred rokom v januári obehávali fotografa, kameramana, veltrh... bolo to krásne... ale rada sa zabavím aj na druhej svadbe 🙂
tento rok budeme mat v rodine super oslavy, teraz bratova svadba a dvoje krstiny 🙂

dzou
7. jan 2010

to je dobre 😀 ze poradovnik na darovanie mrchy 😀 ja som prvaaaaaaaa

sharmana
7. jan 2010

dzou. veru mrknem niečo, ale aj tak sa chystám do obchodov a ja rada omakat kvalitku vecí... cez net kupujem väčšínou len parfumy 🙂

dzou
7. jan 2010

potom nezabudni hodit foto ake si si vybrala 😉

lucialen
7. jan 2010

Siska, ja ti tu moju s radostou dam tiez 😀 Inak ja som prvu mrchu mala normalnu, ale este pol roka mi haproval cyklus 😒 No mna o nicom neinformovali po tom, takze neviem 😒 Dufam, vsetko ze to bolo z tej chripky a uz sa to nebude opakovat. Aj ked pri druhom sa budem bat dvojnasobne.

sharmana
7. jan 2010

hodím fotečku, len pochybujem že si tak skoro vyberiem nejaké šatky 🙂 ale ešte štastie, že prišla aj tá moda, ked sú šaty pod prsiami zopnuté a dole volné, lebo ich nosia aj netehu kočky.. takže by som mohla mať na sebe aj nejaké peknučké šatky..

sisa2
7. jan 2010

sharmi - dakujem. uz ovela lepsie. este ma sice obcas prepadne nostalgia, ale uz sa to da. ono je to vzdy o tom, ze to chce len cas. mm by uz rad aj nieco poriesil, no ja sa stale bojim, v podstate od oktobra u nas nic nebolo 😔
jaj, ja by som veru tiez rada isla na nejaku svadbu. mali by sme ist v auguste do NY, len to ja tajne dufam, ze uz budem tehu, tak radsej ani letenky nepozerame 😀

dzou
7. jan 2010

takze luci je druha na darovanie mrchy a tusim este jednu by chcela tak zeby xeninu si zobrala? 😀

sisa2
7. jan 2010

dzou - oki, si prva a este aj luckinu si beriem takto na zaciatok. kludne zoberiem aj dve naraz, keby to tak vam vyslo 😵

sisa2
7. jan 2010

luci - ved to, ja sa uz teraz bojim a to este ani len nesnazilkujeme. ja viem, ze si to nemozem(e) pripustat, ale ten strach uz myslim ostane navzdy 😔
som zvedava, co budu robit moje cykly ... ale dufam, ze sa skor spamataju a nebudu vyvadzat to, co robili pred tehu.

dzou
7. jan 2010

no siska super ze konecne premyslal nad dalsim tehulkovanim.... ale do NY by som slaaaaaaaaaaaaaaa ale sak mozes aj ako tehulka 😉 tusim do 6-7mesiaca lietat 😉 a inac ako pokracuje domcek?

sisa2
7. jan 2010

dzou - jaska, kludne beriem aj xeninu a majkinu ... este aj petku tu mame ako snazilku ... stracam prehlad baby, ospravedlnujem sa. jaj, este fazulka! tak baby posielajte, ja teraz na ne budem cakat.

letim ulozit maleho. snad s nim nezaspim 😀

dzou
7. jan 2010

siska zas tolko vela ti ich netreba 😀 sak pockaj ako budes o 2-3mesiace zase preklinat ze dosla 😀

lucialen
7. jan 2010

Sisa a kazali vam dat si 6tyzdnovu abstinenciu? Lebo nam kazali, ani ziadne kupanie pre pripad infekcie

dzou
7. jan 2010

joj ale nesexikovat od oktobra 😕 no to by som asi nevydrzala 😅

sharmana
7. jan 2010

sisa. so srdiečka ti prajem, aby ti to vyšlo, aby si už letenky do NY ani nekupovala 🙂 a verím, že druhý krát sa ti nezopakuje to čo sa ti stalo, ver mi 🙂
aj ked ja zbožnujem cestovanie a teraz na dlhšie budeme len na SK, ale rada sa obmedzím 😉 chcela by som tiež navštíviť USA, ale aj kopec iných krajín..

dzou
7. jan 2010

my premyslame ze ak si mm najde pracu cim skor a tak do septembra si nasetrime nejake peniazky ze by sme sli na dovcu do Tuniska tam sme uz boli ale mm chce ist tam ze si vazne oddychneme lebo nam sa tam vemi pacilo... )az na to ze sme tam boli s jednym parom ktory nam to tam troska kazil tak by sme chceli ist sami) no komu by sa nepacilo v 4star hotel all incl. 😀 ja by som sla aj inde len on furt vymysla ze co ak tam nebude tak dobre 🙄 tak hovorim ze aha tak teraz cely zivot budem chodit do Tuniska 😖 no to este neriesim lebo to je zatial len sen 😀 ale teda aj keby som bola uz tehulka tak by som sla 😉 teda taj do 5-6mesiaca 😉 sak aspon by to bola posledna dovca ako dvojka ale to pochybujem ze budem tehulka takze dufam, ze nasetrime a pojdeme 😉

miskahryzka8
7. jan 2010

ahojte, jeeeej to kolko je tu popisaneho 😕 🙂 , nastala revolucia 😀 ? Som zvedava, idem citat 🙂

dzou
7. jan 2010

jeeeeeeeej ahoj miska ako sa mas? aky mas dnes grafik?ja som ho nevidela ☹

dzou
7. jan 2010

baby kam ste zase odisli 😠

sharmana
7. jan 2010

tu som dzou, len pozerám na markíze film a nejako mi blbne net 🙂
a tvoj mm si ešte nenašiel job? alebo robí nejaké fušky?

sisa2
7. jan 2010

tak uz som tuuuuuu

dzou - no ja beriem teraz na jedenkrat od vas dvoch, cize celkovo od 6 bab 😀
v tunise som nikdy nebola. nam vsetci odporucaju ako rodinnu dovolenku turecko, vraj to je s malym dietatom super. aj som pozerala, lenze stale nevieme, co bude, tak to asi budeme skor riesit last minutom. i ked teraz je toho kopec na vyber a za fakt dobre ceny, napr. 5* all inclus. pre nas troch za ca. 1.500 eur, co je podla mna super cena. no uvidime v lete. a hlavne aj ako na tom budeme financne, kedze musime spravit domcur.
inak my kym sme nemali danielka, tak sme s mm vela cestovali, vacsinou sme peniaze precestovali, ale nelutujem ani cent. este mi ostali 3 sny, co by som moc chcela vidiet - brazilia, mexico a bora bora. ale to uz asi v buducom zivote 😀 😀 😀

sisa2
7. jan 2010

luci - nam kazali 2 tyzdne. ale ja sa skratka bojim 😔 snad to casom prejde. hlavne som nemala ochoriet, co sa mi teda nepodarilo, kedze na vianoce som bola so 40C teplotami 😒 snad to nebude mat nejake nasledky.

dzou
7. jan 2010

robi tie vozikyako fusku teraz a doteraz nehladal lebo robil so susedom ale nevyslo to a aj dobre ze sa odpojil.... on je totiz z holandska a zenu ma/l z ameriky a ona to tu nenavidela a akurat dnes sme sa dozvedeli ze vcera ju odviezol na letisko na vzdy do ameriky teda sa asi rozdvadzaju sused je zruteny 😒 no teraz byva sam v obrovskom dome(4 spalne, jedalen, obyvacka kuchyna pracovna....) takze sa asi bude stahovat takze aj tak by s mm nemohol robit...
tak si hlada teraz sme nalsi inzerat ze driver mate 😀 asi nieco take ako zavodnik a plat je vyssi ako mam ja .... tak sme sa smiali ze bude robit (ak by ho teda prijali) Otika z vesnicko ma strediskova 😀
tk teraz mu pisem ten zivotois a uvidime 😉

sisa2
7. jan 2010

sharmi - dakujem, si zlaticko 😵 mna osobne staty moc nelakaju, radsej by som sla inam, ale na druhej strane sa tam samoska rada pozriem. no ved uvidime. mm by tam velmi chcel ist, jeho detsky sen je prejst route 66, lenze to s malym nehrozi a bez neho by sme nesli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre