Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
7. jan 2010

jemine, jasne, ze nie sharmi ale katka. ospravedlnujem sa 😀

lucialen
7. jan 2010

Katka, mne vypisal papierik moj gynekolog pre mojho mm a uz ho tam objednavam mesiac 😒 Nakoniec sme sa dohodli ze az po tychto sviatkoch, lebo ze by sa nemal pit alkohol. Dufam, ze urolog uz bude robit na buduci tyzden. Neviem, ci sa k nemu da ist aj bez ziadanky, skus nejakemu zavolat a opytat sa, ci moze prist na vlastnu ziadost 😉
Dobru noc 🙂

dzou
7. jan 2010

myslim ze v nejakych CARoch ti to spravia bez akehokolvek odporucania ale potom si to platis ale tusim ze baby pisali nejakych 10eur

sisa2
7. jan 2010

my sme boli vo ferticente a tam bola vstupna prehliadka zadara, k tomu bol zadara aj spermio. ale to bolo 4 roky dozadu, tak neviem, ako to je teraz.

kkatkaa
7. jan 2010

tak baby aby som nezabudla tak drziim palce vsetkym co idu na skusky ale ved vy ste sikulky a spravite to vsetky ja vam verim 🙂

sisa2
7. jan 2010

babule idem do postele, uz pomaly nevidim. hladam si novy objektiv na fotak, tak som to dnes potiahla dlhsie, zajtra budem zasa rozbita. dufam, ze ma aspon drobec necha v noci spat.

dzou
7. jan 2010

tak bru nocku 😉

kkatkaa
7. jan 2010

baby ked ste sa bavili o tych susedoch tak ja som na to pocula take krasne prislovie (myslim ze cinske a bolo v anglictine): love your neighbour but do not pull down the fence - nieco ako miluj svojho suseda ale plot neburaj - a nieco na tom fakt bude 😉

kati diky za info. ja idem buduci tyzden na gyndu tak by som sa chcela informovat ze co a ako len som nevedela ze ci na mna lekvos nebude pozerat ako na blbu ze co od neho chcem. takze sa ho normalne na ten spermiogram mozem spytat?

xena1
7. jan 2010

podla mna mozes...

kkatkaa
7. jan 2010

siska nevadi a aj tak diky a sharmi to nepotrebuje xixi

diky moc baby za info ste zlate tak ja mu to skusim vybavit nech si aj on uzije trochu starosti 😵

luci a siska dobru noc

dzou
7. jan 2010

pekne prislovie a velmi sa hodi 😉

kkatkaa
7. jan 2010

ja si tiez myslim dzou a mali by sme na to vzdy pamatat - povedz to aj drahemu 😉

pici
7. jan 2010

ahojte dievcata.... som tu iba na skok, tak som si kukla, ze kopec z vas je tehu, tak som vam len chcela srdecne popriat vela zdravia vam aj drobcom nech sa vam dari... a hlavne nech ste zdravi... 😀

dzou
7. jan 2010

no musiiiim mu povedat 😉

kkatkaa
7. jan 2010

ahojky pici neverim ze si sem nakukla kde sa tulas taku dobu??????????? tebe prajem to iste a napis co mas nove

xena1
7. jan 2010

dzou kolky DC si?uz snazilkujete? 🙂

kkatkaa
7. jan 2010

dzou vy ste mali pauzu v snazilkovani?

miskahryzka8
7. jan 2010

sisa, no 37 je dost teplotka, skus odmerat aj zajtra v rovnakom case 😉

luci isli sme pozerat spalne a sedacky do obyvky a kupila som si vankus a paplon 😀 😀

bris, no veru ty mas v brusku fesiho ako vysiteho 😀

xeni nenene mrcha hes 😠 😅

kararinka ahoj tiez 🙂 , len my sa tu snazime uz od jula 2009 😉, ale to ti asi baby napisali 😅

jeeee siska nasa ahooooj 😵 , to je skvele, ze uz je lepsie 😵 😵

sharmi gratulujem k babulke 😵 😵 😵 😵

dzou a to ako budeme potom musiet vydrzat nevediet co budes mat devat mesiacov ☹ 😖 😝 😀

bris ta vasa prechdzka s malym sa dobre cita 😵

luci, tak v utorok radsej ani nepojdem do mesta 😀 😉

jeeej siska, nova fotecka 🙂, ja ti posielam hned mrch devat 😉, sice to je vela 😕, tak jednu a dalsie rozdam inde, kde bude treba 😅

sharmi ja som mala na kamoskinej svadbe take saty 🙂

dzou ahoj, rozlietane sa mam 🙂, dnes som bola pozriet aj kamosku s malou sofkou, rastie nam ako z vody, uz bude mat osem mesiacov 😕 a grafik dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed 🙂

mne to dlho trva, kym vseko okomentujem 😀

dzou
7. jan 2010

pici teba nempoznam ale ahoj 😉
katka nie... preco? 😕
xeni 9dc som.... tak o chvilu uz plodime ale tento mesiac nemeriam 😉

miskahryzka8
7. jan 2010

bayyy ja vas dnes nestiham 😀

kkatkaa
7. jan 2010

jej sorry dzou ja som tu xeninu otazku uplne blbo pochopila ona zrejme myslela v tomto cykle a ja ze tak celkovo 🤐

ahoj miska a neboj stale si na tom lepsie s tym stihanim nez ja za december co som sem ani nepachla ale keby ste vedeli ake som mala vycitky svedomia, ale aspon som si kazdy vecer na vas spomenula ze co nove a tak nebojte 🙂

baby a to meranie bt je naozaj dolezite robit kazdy den v rovnakej dobe? nestaci ze spis urcity pocet hodin?

xena1
7. jan 2010

miska,ved ja ju nechcem....zatial pocuva... 😉 😉
dzou...som zvedava ci ti meranie bude chybat alebo naopak 😉

miskahryzka8
7. jan 2010

siska ja som bola s kamoskou v turecku na baskej jazde v alanii a bolo supeeeer, bolo tam aj vela rodiniek 🙂

siska neva, uz som poslala mrchu preventivne 😀 😉

dzou drzim palce mm 🙂

aj ja som bola dnes zvedava na janulku a ultrazvuk 🙂

kati na psychiku urcite, my len o mesiac menej a je to dost 😠

mne kon padal vcera..., resp. sa nechcel ani otvorit 😕

aj ja drzim palce na skusky 🙂

pici tiez nepoznam tiez ahoj 😅

no veru kati, len dnes nesiham pisat priebezne, ste rychle 😉

xeni, veru nech len pocuva a pekne nechodi 🙂

miskahryzka8
7. jan 2010

idem aj ja haji, som zvedava na teplotku, normalne sa na to poslendne noci budim, skor nez zacenga dudik 😅 , pa zajtra 🙂

xena1
7. jan 2010

miska bru nocku a drzim palce na teplotku

miskahryzka8
7. jan 2010

diky xeni, papa 🙂

dzou
8. jan 2010

bre ranko...uz som dlho nepisala takto rano 😀 len vam musim napisat ze co sa mi snivalo 😅 ze som mala // ale keby len // a ineeeeeeeeeeee kolajnice... a ze som si ten test robila po mrce este pred ovulou ze som akoze otehu ten cyklus pred 😀 a hned som rozmyslala ako fo odfotim a hodim vam ho sem... 😀 😀 😀 😀 no asi mi uz sibe zase z toho 😀 ale aj tak skoda zr to bol len sen
tak drzim palce lucke a miske na teploltky 😉

kararinkabrnka
8. jan 2010

Dobre ranko babenky...konecne piatok a ja mam doma polovicku na 3 dni juxuuuuu

rhodosbb
8. jan 2010

ahojte dievcatka ako sa mi mate? 🙂
na kona chodim menej, roboty je vela a vecer uz nevladzem sediet za PC 😝
na prve vysetrenie idem az 18.1., uz som to tusim aj pisala, takze ja zatial virusiky neposielam, kym to nebude ofi 😀
stale mam len dva priznaky, strasne som sa rozozrala a mam vacsie prsia, inac nic 😀
kto nam teraz najblizsie necaka mrchu???

lucialen
8. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 Tak nejakym zazrakom sa zatial drzim http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 😉 Testla som dnes, ale len / 😒 Ale tak dnes som len 10DPO.
Dzou 😀 😀 😀 Dzou to mne sa asi pred tromi dnami snivalo o mojom doktorovi, takze ja som tiez jasna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre