Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
30. júl 2009

no malalady 😀 a myslis si , ze Katka nesexuje alebo co? ver tomu ze antikoncepciu isto neuziva ked tuzia po babatku 😉 a ja sexujem skoro kazdy den tak som zvedava krcok akosi netvrdne

malalady
30. júl 2009

idem babiky kukat telku prajem krásny podvečer 🙂 😲 😉

katka1704
30. júl 2009

dakujem tak pokusim sa nieco pohladat prajem pekny vecer

lucialen
30. júl 2009

Ja neviem baby, ja sa tam bojim siahnut 😀

brisilda
30. júl 2009

cicimon super dik za stranku inak to jedna kocka nam tvrdila ze to ma byt tvrde ja som o tom nepocula takze dik idem si to dokladnejsie precitat

lucialen
30. júl 2009

Sisa, tu je moj graf, teplota sa drzi, test bol negativny, dnes som kupila este citlivejsi a skusim zajtra 🙂 Zacina ma bavit to testovanie 🙂

cicimon
30. júl 2009

no ja len podla toho neviem rozlisit, aky ma byt rozdiel medzi neplodnymi dnami a tehotenstvom. Ci len ten hlien?

lucialen
30. júl 2009

Vsak ale ten cipok po ovulke stvrdne tak ci tak, nie? Takze, aky je rozdiel medzi tehotenskym a netehoteskym poovulacnym-predmenstruacnym cipkom? 😅

brisilda
30. júl 2009

kocky ja som uz tak zmatena ze neviem vobec nic ☹ ale to neva spolieham sa na mrchu ktora hadam nepride to bude najlepsi dokaz

brisilda
30. júl 2009

luci a teba este pobolieva podbrusko alebo to uz prestalo? mna vcera zacala tak mierne malinko a aj dnes stale v rovnaku hodinu hm.......nie cely den

lucialen
30. júl 2009

Brisilda, vcera a dnes ani nie, ale teraz na vecer ma zase zacina,ale robila som trochu na zahradke, asi som sa trochu ponatahovala 😖

lucialen
30. júl 2009

Sisa, uz som unavena, takze tu je moj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6

brisilda
30. júl 2009

no ja zase cely den opatrujem deti cize nemam cas sa akotak sledovat a vecer ked ideme s manzelom na prechadzku aj s malym tak som uvolnena a vtedy to pride dufam, ze su to prve priznaky tak isto mam aj ine priznaky no tie mamm stale 😀 cize velky doraz im nekladiem a ten krcok rano bol makky teraz tvrdy neda sa nanho akosi spoliehat

cicimon
30. júl 2009

brisilda - nanho sa da spoliehat asi najviac, moj bol vcera este uplne makky - som si myslela ze este ovulka - a dnes celkom stvrdol, ale ze to sa da aj v priebehu dna taka zmena

brisilda
30. júl 2009

ja neviem rano bol makky priechodny 😉 teraz tvrdy a nepriechodny 😀 tak som zvedava je pravda ze ma byt tvrdy a uzavrety ked zena oehotnie ale je to take aj pri ovulke ako som tak citala a tu som mala podla kalkulacky 19 cize teraz isto ovulku nemam

andzi
30. júl 2009

ahojte kočky, som tu dnes nebola celý deň, som z toho tepla taká unavená, že asi odpadnem. Nejaké novinky?

cicimon
30. júl 2009

ja 24 🙂 , cize tiez nie

brisilda
30. júl 2009

ahoj andzi tak ani nie zatiel ziadna nova tehulka ☹

kkatkaa
30. júl 2009

na chvilu som vypadla z debaty a co sa tu vsetko zomlelo ty brdo
chcela by som sa zapojit do tej debaty o krcku ale ako totalny nevzdelanec nechcem vyzerat ako uplna trubka baby ale co to je kde to je ako si to nahmatam

brisilda
30. júl 2009

katka kukni stranku http://www.rodina.cz/clanek3775.htm dala ju cicimon zaujima informacia

andzi
30. júl 2009

ja som si robila ovu test, zase negatívny, ale som ešte len 10.Dc tak uvidím.

brisilda
30. júl 2009

andzi kasli na ovu testy sexuj ked budes mat chut 😉 a zbytocne sa nestresuuuuuj

malalady
30. júl 2009

tak baby ja mám aj ten hlien biely lepkavý.. ste ma nakazili xixi 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

no tak nakazit by si teraz mohla aj ty mna zajtra asi urobim testik no teraz mam baby test

cicimon
30. júl 2009

ktory DC ste?

brisilda
30. júl 2009

ja bud od 11.7 alebo 17.7 neviem

malalady
30. júl 2009

brisilda priatel mi hovorí,že no a ty mi hovoríš,že to sú moje spermie 😀 😀 😀 😀 sa smejem bo mi ked sme dosexovali tak o mal vždy takým lienom bielym 😀 ty kokos tak teraz nevím

brisilda
30. júl 2009

inak mrcha mi skoncila 9

lucialen
30. júl 2009

Aj ja mam biely lepkavy - semtam do zlta 😀 Ale hladam este nieco o tom krcku, kym siahnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre