Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
23. aug 2009

Andzi, ona je leeennnn 47DC. 😉
Sisa, chces zlomit osobny rekord? 🙂

lucialen
23. aug 2009

Mne sa zda aj 28dnovy cyklus poriadne dlhy 😀

brisilda
23. aug 2009

luci tak mne nie ja som mavala 30DC 😉 bola to vyhoda ale kedze teraz sa snazime tak sa mi zda 28 vela 😀 tak ako aj tebe 😀 skusila som dnes zmerat teplotu a bola 36.9 C ☹ takze mrcha podla mna isto pride 😕 skusim aj zajtra a pozajtra az viem kedy mam tu mrchu presne ocakavat 🙂

andzi
23. aug 2009

luci, ja mávam tak 29-31 dňové cykly a to už som taká nervózna, že ma ide poraziť a keď príde mrcha, tak sa mi uľaví. Ja by som už na 40 DC bežala k doktorovi nech mi dá vyvolávačku. Keď je ten cyklus taký dlhý, tak niečo nie je v poriadku, možno je to anovulačný cyklus.

brisilda
23. aug 2009

no ja po novom mavam 26-28 DC a tiez by som na 40DC uz bezala k dokimu 😉 samozrejme v pripade, ze tehu test by bol negativny

lucialen
23. aug 2009

Bris, ja mam 36,8 dnes a myslim ze ok. Mne sa pohybuje medzi 36,7 - 36,9. Tento cyklus som este nemala 37, ale to mozno pride 😉 Nemusi mat 37, to nic neznamena 😉

lucialen
23. aug 2009

Ja som dnes cely den sama doma, pride cas depresii 🙄

sisa2
23. aug 2009

jaj babule, ja som na to zvyknuta. samoska, ze aj ja by som bola rada, keby som mala cykly 28-dnove, ale to som nemala nikdy. budem sa musiet vytrepat k lekvarke, ale taaaak moc sa mi nechce 😅 snad sa tam tento tyzden dostanem, ked nebudem mat maleho doma.

luci - rekord bol 59 dni 😀 nepomohla ani vyvolavacka, skratka mrcha prisla, ked sa jej konecne uracilo. popravde, som z toho aj ja na nervy, ale neviem, co s tym robit.

brisilda
23. aug 2009

luci ja s tym teraz zacinam len tak cvicne 😀 po mrche sa do toho pustim uz v plnom prude az viem ako moje telo funguje nasla som si stranku kde to je podrobne popisane tak sa podla nej budem riaddit 😀 a pokial viem tak teplota sa musi drzat aspon 14 dni hore

andzi
23. aug 2009

sisa: a meriaš si BT a zapisuješ do grafu?

lucialen
23. aug 2009

14 dni hore, to znamena 14 dni po ovulacii, takze test by uz mohol byt pozitivny 😉 Ale niektorym babam maju pozitivny test uz 10 dni po ovulke. Bris dufam, ze nebudes musiet zacat s BT 😉 Ale mna to bavi 🙂

Mohli by uz vymysliet aj nieco nove namiesto tych testov, co by ukazalo uz tri dni po ovulke, ze si tehu 😉

Sisa, za normalnych okolnosti by to vyhovovalo aj mne take cykly, ale teraz by som to nezvladala 😖 Skoda, ze tu teplotu mas nizku

sharmana
23. aug 2009

ahojte vsetky snazilky a tehulky, tak dnes je v ba docela krásne, ale aj tak by som si vedela predstavit pobyt niekde na Karibiku..
moj manzelik bol vcera tak unaveny z prerabky, ze nic nebolo... no ak to takto pojde dalej, tak neviem neviem 😠

tea333
23. aug 2009

ahoj shamana (nova tvar) 🙂 a baby, konecne som sa poriadne vyspinkala, tak dnes sa tu budem ukazovat 🙂
a zajtra idem na kolotoce do prateru 😀 s bratmi

tea333
23. aug 2009

ta moja MS prisla sice o den skor,ale som si aj myslela ze pride, mala som taky tusak ze tento mesiac nic 😖
ale posunulí sme sa so svadbou, a dohodli sme sa ze to bude len obrad a obed v Ba, aby boli vsetci spokojni, a teda nemusim nic specialne organizovat, tak aj ja som spokojna 🙂 kedze ten kolotoc okolo svadby je mi skor neprijemny 😒

brisilda
23. aug 2009

tea tak to mas super ze ste sa uz dohodli 😉 ta mrcha ma mrzi ☹ no ideme do dalsieho kola ze??? vy este august stihate ja uz nie ☹ musim si pockat na september 🙂

tea333
23. aug 2009

bris noo ovulka by mala byt este v auguste 🙂 vyhoda kratkych cyklov haha 😀
ale ved september bude najplodnejsi 😉 a navyse sa neponahlame 😉
ja sa tesim ze po skusacom obdobi idem hned do toho spanielska, takze mrchu by som mala dostat tam, co neni dobre, ale dobre je ze na to vobec nebudem mysliet 🙂
vcera som si vsimla ze v auparku je peg perego tak budem chodit kukat kocik ked budem tehu,aby som potom isla napr. do polska ho kupit 🙂

lucialen
23. aug 2009

Bris, len aby si nebola prekvapena tento tyzden 😉 Co si taka negativna, mas PMS?

tea333
23. aug 2009

lucia a ako to vyzera s tebou?

brisilda
23. aug 2009

luci no zatial nie prsia ma boliet nezacali inak ma uz tyzden dva pred mrchou boli 😒 no nadej si toho mesiaca nerobim, pretoze chceme plodit v spanielsku 😀 vsakze tea 😉

sharmana
23. aug 2009

tea. ved si pozri kociky na nete, tam mas vsetky a aj predajne a môžeš porovnat vybavy a ceny...
no my sme vcera pozerali s manzelom kociky (neviem na co, lebo po tehu ani paru ani slychu) a uz mame vybraty (to sa este urcite zmeni xixi)... objavili sme ho pôvodne v Kike a nasli aj tu na nete.. ABC Design, 3-Tec, velmi lahky a otaca sa namieste o 360stupnov, manzel ho tam krutil asi 10 minut, som sa na nom rehotala 😀

lucialen
23. aug 2009

Ja idem v stredu pozriet do Polska s maminou, ale na trhoch nemaju vyber, najlepsie niekde v obchodoch popozerat

brisilda
23. aug 2009

sharmana tak ten sa paci aj mne 😉 prijatelna cena 😉 a zaroven je moderny 😉

brisilda
23. aug 2009

luci ocky tam chodia a objednavaju si cez net priamo v obchode cize do polska idu uz na hotove vrajj sa da dorozumiet po ang. a nemecky ak neovladas ich jazyk

brisilda
23. aug 2009

inak aj vo Viedni je nejaky super obchod 😉 ale neviem ako sa vola ☹ tak ci tak mne vybavu kupovat netreba ja vsetko mam doma 😉 😀

lucialen
23. aug 2009

Tea ja som dnes 7DPO, niekedy bolest podbruska, inak zatial nic.
Len vcera vecer si moj drahy polozil ruku vedla mojej hlavy a tak som zacitila cigaretu, ze som si musela zapchat nos, hnus 😝 . Ale normalne mi cigarety smrdia, ale nevadia az tak velmi. Tak dufam, ze to pozitivne znamenie, aj ked aj ja tieznie som tento mesiac velky optimista. A po tych chlebikoch a pudincekoch mi tak bolo vecer zle 😝

lucialen
23. aug 2009

Ja idem hlavne pokupit nejake veci na dom, teda spojim prijemne s uzitocnym 🙂

sharmana
23. aug 2009

bris. ten kocik je fakt dobry, a hlavne pre tie rucky, ktore su pre ruky prirodzenejsie na tlacenie a pritom je tam aj vodorovna rucka, takže môžeš aj telefonovat a tlačit kocik chvilku jednou rukou.. nie ako pri golfačoch, tam treba obe ruky...

lucialen
23. aug 2009

Dala som si este jeden puding na posilnenie a idem skusit rylovat 😒 Dufam, ze ta hnusna mys uz odisla 😝 Rozhodla som sa, ze si zaobstarame kocurika 🙂 Aj ked ja velmi macky nemusim, ale lepsie ako mys 😝

sharmana
23. aug 2009

tak nie som sama, kto pôjde dnes makat.... ja idem odstranovat staru farbu zo steny 😝

brisilda
23. aug 2009

shamarka je to uzasny kocik pretoze ho mozes pouzit aj v restike pri stole ked nemaju detske stolicky 😉 je vyssi ako klasicke golfacky 😉 je podobny ako ten co sa paci nadenke aj ked tamten je este lepsi no ale aj cenovo vyssi 😀 no a hlavne je, ze po zlozeni do auta na vrch ta spor. cast krasne sadne a nezaberie vela miesta 😉 len neviem ako sa to riesi z vanickou kedze sa neda pouzit ako autosedacka ☹
luci tak dufam, ze ten smrad cigi je pozitivum 😉 a nech sa teplota drzi hore 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre