Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
12. júl 2009

hmm, prepáč fomarik že sa miešam do debaty, ale z tej Milky by som si aj ja dala, mňam, takú strašnú chuť si mi urobila na čokoládu a žiadnu doma nemám, a manžel je zase na rybách 😖

biancarv
12. júl 2009

halllóóóóó, čo ste odišli? ☹ 😢

fomarik
12. júl 2009

Ja zatiaľ pijem alchemilku. Ale dá sa kúpiť aj sypaný čaj Gravozen... je to nejaká novinka. Je to vlastne zmes týchto všetkých bylín, čo si písala Bianca. stojí 2 eurá. No u nás, v tomto zapadákove..som to práve nezohnala 😖

biancarv
12. júl 2009

no a čo mrcha nedorazila? 😒

fomarik
12. júl 2009

Bianca, a mna práve prešla na nu chuť. ham - odhryzni si , je oriešková Amawel. Ale radšej si idem dať uhorku- šalátovú, mnamky....tú ľúbim 😉

fomarik
12. júl 2009

Nie, zatiaľ nedorazila...ale to ešte nič neznamená, uvidíme dalšie dva nastávajúce dni 😔 😔 😔 😔 😔

biancarv
12. júl 2009

🙄 keby že sa to dá tak si odhryznem, ale radšej by som si dala jogurtovú alebo jahodovú. ááááááá JA CHCEM ČOKOLÁDU!!!!!!!

fomarik
12. júl 2009

Bianca, pomohla by som ti, kebyže mám ako......

Inak ja idem v piatok na ryby, vezme ma brat...ja sa normálne teším ako malé deculo.... 😅

biancarv
12. júl 2009

a teraz sa ako cítiš, si predstav mne už dorazil aj hustý biely výtok 😀 (typicky počas tehu) a dneska ma niekoľko krát silno pichalo v maternici až tak že musím stáť v krčoch 😀 (to som mala aj počas prvého tehu)

už mám asi fakt všetky príznaky tehotenstva, už len nech sa mi prsia nalejú a môžem ísť do poradne 😎

biancarv
12. júl 2009

tešíš? bože ved to je strašná NUDA, ja som s nim bola asi 4 krát, ale mám dosť na celý život 🙄

fomarik
12. júl 2009

hej, celkom sa teším. Ide aj manžel aj ocino, aj švagriná. Možno ma to tiež po chvíľke prestane baviť.

Bianuška...ty si 101% tehulka, to už nepoprieš. ja mám biely hustý výtok už asi druhý týžden...to som nevedela, že je to príznak tehu. Aj som bola u dokyho, ( vo štvrtok), no mal dovolenku...som si myslela, že mám nejaký zápal alebo čo.................

andzi
12. júl 2009

biancarv: tehu test máš pozitívny? Kedy ideš k lekárovi?

tea333
12. júl 2009

baby ja neodpisujemm lebo vencim macky a psov a prebiehal tu boj o klavesnicu, moja mala macicka veri ze to ze pisem je nejaka hra a ona mi ma chytat prsty

tea333
12. júl 2009

inak zvadzanie bol pokus,ale nejako sme dnes neboli na dobrej vlne rano tak ideme este skusat vecer,dame si vyrivku a uvidime 😀

fomarik
12. júl 2009

Tea...ja som na miciny alergická.. A to ich venčíš na klávesnici?

fomarik
12. júl 2009

No ja budem zvádzať až zajtra....dúfam teda 😨 😨 . Dnes som single....

biancarv
12. júl 2009

hustý biely výtok je príznakom tehu, ale nesmie ťa to nejako obmedzovať, svrbieť, či páliť alebo zapáchať

andzi ešte zatiaľ nie, počkám pár dní kým urobím další test a až potom pôjdem k lekárovi, ale toto všetko nemení nič na tom že som si istá že som tehu 😉

tea333
12. júl 2009

hej mame na zahrade hojdacku a ta sa da rozlozit na postel,na nej lezim a mam laptop a macicky namiesto vonku na mne...juj
ja nastastie nie som..nam jedna umrela a jedna zmizla uz davnejsie,tak mame nove macata brata a sestru..idem sa cvaknut s nimi cez comp 😀 😀 😀 dam to do albumu ceknite ak chcete

fomarik
12. júl 2009

Aha...no nejak mi to neprekáža. bianca, ty si fakt neskutočná odolná žena.ja by som to len veľmi ťažko zvládala bez otestovania, ale na druhej strane.... čas rieši všetko......... o to viac budú// zreteľnejšie

biancarv
12. júl 2009

no ved o to mi aj ide fomarik , nech tie // poriadne vidno 😉

biancarv
12. júl 2009

no a čo si myslíš fomarik, na koľko percent si teraz tehu? koľko máš tých príznakov?

fomarik
12. júl 2009

len aby si ich nemal hned///....ale to hádam nie, Stačili by aj tie//, však? Bianca, ty si bez pochyby tehulkovaná..... ved tvoj 45Dc+príznaky+chuť na papriku+spievanie+bolesti...ved to je tehu jak vyšité. len si dávaj pozor!!!!!!!! veľmi sa nenamáhaj!

fomarik
12. júl 2009

ja som po všetkom tak trochu pesimista...takže to odhadujem len na 5%. 😔 😔 😔

biancarv
12. júl 2009

tea a tie tvoje dočasné detičky majú aj mená? 🙂

neboj sa fomarik, celé dni nič nerobím, len sa starám o Paťka, plus bežné domáce práce

malalady
12. júl 2009

aj ja by stela začat:( a moj neste fnuk

fomarik
12. júl 2009

ahoj malalady. No, tak ho treba nejako spracovať................. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ale všetko sa povie ľahko, že? 😔

tea333
12. júl 2009

oznacim fotky uz ich tam mam 9 😀

malalady
12. júl 2009

fomarik.. nwo asi tak heh :D ale už ho spracuvávam.. 😀 heh však uvidím nwo 😝

biancarv
12. júl 2009

5%? no aj to je niečo..... 😕

biancarv
12. júl 2009

tea veľmi malé sú tie fotky,

fuj tak mi prišlo zle, cítim tu nejaký smrad až mi je z toho na zvracanie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre