Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
16. sep 2009

jani. ja mam brucho opuchnute, že nezapnem žiadne nohavice, ale to je preto, že sa maternica zväčšuje, a proste mna by to bolelo, keby som sa nasilu zapínala, tak som rozopnutá...mam to brucho také citlivé a stále ma niečo pichá a pobolieva... také divné.. som si myslela, že nebudem prvé tri mesiace cítit nič...
sisa. nie, jakuba nechcem, páci sa mi Adam..
cheer. no ja už len čakám, kedy na to príde niekto z rodiny... ja sa doma radšej ani neukážem, kým nebudem mat aspon tie základné lekárske prehliadky a krvné odbery...

andzi
16. sep 2009

ahojte, idem vás prečítať, ale zisťujem, že nemám šancu

lucialen
16. sep 2009

Ano Cheer, na VS 😉 A ty si uz zapisana? 🙂

janulka04
16. sep 2009

😀 😀 😀 luci, ty uz nakupujes?
no tak baby uvidime, co to brusko spravi...

cheerlady
16. sep 2009

luci ano,ja uz som 🙂 a na aku chodis a ktory rocnik? to mate uz tak skoro skusky??? 😕 my az v januari 🙂
sharmi no ja si myslim,ze moja mama uz zacina nieco tusit...niekedy ma take zvlastne poznamky...tie mala aj predtym,mozno mi to tak len pripada,ja neviem 😅

lucialen
16. sep 2009

Jani, no ty by si to nekupila za taku cenu? 😀
Cheer, chodim na sv.alzbetu v BA, 5roc, takze preto uz zaciname so skuskami, ale poslednu mam v novembri 🙂

janulka04
16. sep 2009

no jasneee, luci, no nekup to.... 😀 😀 😀
ale vazne, cena bola dobra....

lucialen
16. sep 2009

Baby a v to FF nie je bolest podbruska co??? 😒

sharmana
16. sep 2009

to je fakt dobrá cena...
so segrou sme dnes dobre pokecali (cez telefon, byva daleko), tak ma už informovala, že ju bolelo brucho do 4.mesiaca a že lekárka ju hned na začiatku vyplašila, že "ved uvidíme, ako to dopadne do 5. mesiaca".. ale moja segra má takú super povahu, úplne kludne to prežívala...
ja si pripadám jak strelená, cítim napäté brucho, pobolieva ma... nejako to moc prežívam... ani to nechcem robit, ale nebudem najmladšia prvorodička a asi mám väčší strach, obavy a samozrejme obrovskú túžbu, aby to dopadlo dobre a nakoniec som mala miminko zdravučké v rukách 🙂

cheerlady
16. sep 2009

luci to ti zavidim 😖 ja som 4.r.,ale aj ked budem piaty,tak budeme mat normalne skusky z letneho a potom statnice,takze to bude o hubu ☹

kokooooos,akurat ma mm vytocil 😠 tak on je v poslednej dobe nervak a vsetko hadze na mna,ze to ja som nervozna,ze stale do neho rypem,ze stale na nieco frflem atd.. 😠 😠 😠 a to pri tom vobec nie je pravda!

lucialen
16. sep 2009

Sharmi, neboj vsetko bude ok 🙂 Tazko na to nemysliet ked ta nieco zaboli, hned myslis na najhorsie, ale to urcite nie si sama 😉
Cheer, a nebudu to hormony? 😵 Inak aj ja mam v letnom este 3 skusky, ale hadam do januara to postihame 🙂

cheerlady
16. sep 2009

luci urcite nie - dokonca by som povedala,ze som na neho este lepsia a kludnejsia 😒

lucialen
16. sep 2009

Cheer, tak muzske hormony 😉 😀

cheerlady
16. sep 2009

luci jednoznacne 😀 😀 😀

dzou
16. sep 2009

shamrmi aj ja chcem Adama 😉
luci aj ja uz mam cibuly v zemi 😉

cheerlady
16. sep 2009

vy ste teda zahradkarky,aj ja budem na jar 🙂 ked budem pri mimcu stihat 😀

dzou
16. sep 2009

jani takze testnes zajtra?ta to zatial vyzra ze sa na kropackovu nemusim hrat a mm na snazilkovanie pristupi aj sam 😀

sharmana
16. sep 2009

luci. más pravdu, ale snažím sa byt veeelmi optimistická, naozaj...
dzou. máme dobrý vkus 😀 ja som vlastne chlapčenské meno ani nevedela vybrat, toto jediné sa mi hodí k manželovmu priezvisku... ale asi mi bude krpec nadávat, že má meniny na Vianoce 😖

dzou
16. sep 2009

my uz meniny neoslavujeme tak moc tu uz ani nikto asi tak je to jedno...
inac teraz ma zacalo dobre boliet podbrusko 😖 ale tak dufam, ze uz konecne z tej ovu 😉

dzou
16. sep 2009

a inac dievcatko chcem Klara alebo Lolla ale o tom sa stale s mm vadime 😀

sharmana
16. sep 2009

dzou. ved ja tiež nejako neoslavujem meniny, ale krpcovi by som určite kupovala darček aj k meninám a Ježiško by doniesol pod stromček 🙂

lucialen
16. sep 2009

Baby ja preto teraz tak makam v zahrade, aby som sa buduci rok len kochala pohladom a oddychovala s velkym bruchom a s kocikom 😀
Nam sa k priezvisku nehodi asi ziadne meno, takze je to vlastne jedno 😀

dzou
16. sep 2009

ja som tiez tak makala...dakedy v juny este ale este predzahradku treba dokoncit 😒

dzou
16. sep 2009

sharmi a co by si ty chcela?ch alebo d?

lucialen
16. sep 2009

Dzou, tiez mate tu malinku anglicku zahradku, ci nieco vacsie?

cheerlady
16. sep 2009

luci k nasemu sa tiez nehodi ziadne meno!!!!!! 😀

dzou
16. sep 2009

mame celkom dobru velkost zahrady na anglicko... aj pristresok mame aj kamene aj kvetinky aj travu a este mm ma dielnu... no nie je az taka klasicka pidi lebo my byvame na konci dediny, za nasou zahradou je uz iba pole 🙂

cheerlady
16. sep 2009

ale ja to beriem tak,ze ked to bude dievca,tak sa raz vyda a priezvisko sa jej zmeni...hadam k lepsiemu 😀

lucialen
16. sep 2009

Tak aspon si mozme vybrat akekolvek, ale ved dievca sa vyda a zmeni priezvisko 😉

lucialen
16. sep 2009

Cheer 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre