Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
30. sep 2009

baby, ja sa už cítim pomaly na mrchu, ovu fakt asi bola skôr na 7.DC a LF mávam klasickú 14 dní...sila. Môjmu telu asi šibe.

sharmana
30. sep 2009

andzi. presne ako píšeš..
jani. no držím palce, fakt to je asi na nervy a už by si konečne chcela mat za sebou stahovanie a prvý den v skôlke, v práci a podobne... uvidíš, všetko zlé je na niečo dobré, mne sa to potvrdilo vždy a potom vždy prišlo niečo ešte lepšie, než som si predtým priala 😉

andzi
30. sep 2009

sharmy: a ty normálne pracuješ? Nejdeš na PN? Ja keby otehu, tak prvé čo urobím, idem na PN.

janulka04
30. sep 2009

dakujem, sharmi, dzou... 😉
andzi: ano, chceme tu zostat, tu je rozpravka zit....a to ja este nerobim...na svk som si preratavala kazdu korunu, kazdy centik..a oblecenie si kupit? Nehrozilo...vsetko slo do malych....to, co mi mm, stacilo akurat...a tu z toho este aj setrime 😀 😀

sharmana
30. sep 2009

andzi, práveže som na pn, dnes som mala kontrolu, ale moja dr. si láskavo vzala volno a neordinovala, tak musím íst zajtra, lebo k zastupujúcemu som nechcela íst, musím sa s nou dohodnút ako dalej...
gynekolog chce, aby som bola na pn až do 12 tyzdna, ale tolko nechcem byt, pokial budem teda v poriadku... ale ešte chvilku asi zostanem, lebo začali byt v práci všetci chorí a ja nepotrebujem teraz ochoriet..

dzou
30. sep 2009

sharmi presne vzdy ked mm stratil pracu tak si nasiel este lepsiu a ked sa am nedarilo...tak potom nakoniec bolo este lepsie 😉
andzi preoc na PN? ved tehu vazne nie je choroba, len fyziologicky stav 🙂

andzi
30. sep 2009

tak je super! A kde vlastne žijete?

sharmana
30. sep 2009

v Bratislave, tu sme kupili byt, v Ružinove 😉

andzi
30. sep 2009

sharmy, to si odpovedala mne? Lebo ja viem, že ty bývaš v Ružinove, ale ja som sa pýtala Janulky. 🙂

sharmana
30. sep 2009

jaaj, som myslela že mna si sa pýtala andzi, aj som sa čudovala, že nevieš 😀

dzou
30. sep 2009

janka byva v bavorsku 😉

janulka04
30. sep 2009

dzou, ja tiez verim, ze vsetko zle je na nieco dobre...aj mne to tak vzdy vyslo....ja sa nebojim....len som uz netrpezliva..a tiez ma nastvalo, ze sa ten pan uracil ozvat az dnes rano..doteraz sa mu nedalo dovolat....tak to svedci o jeho serioznosti...mozno by s nim boli este aj problemy....takze je dobre, ako je..
booze, ja som taka hladna, ale ako si zmyslim na jedlo.....bleeeee 😝 ....len zaludok si pyta a mozog ma nejaky blok ci co... 😒

dzou
30. sep 2009

jani skor opacne nie? 😀 zaludok bleee a mozog chce ci?
a presne mozno by boli nakoniec problemy neznaa ludi co nevedia zavolat ked povedia ze zavoluaju 😠

janulka04
30. sep 2009

😀 😀 dzou, diky, si moja tlacova hovorkyna, ako bolo v Kamenaku... 😀 😀 ....Kropackova 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
30. sep 2009

jani 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
30. sep 2009

dzou, ja citim hlad, normalne mam az krce...ale zmyslim si len na suchy chlieb a koniec, dojedene 😝

dzou
30. sep 2009

a sak vcera ti nic nebolo, si sa stazovala tak tu mas 😀 😀

sharmana
30. sep 2009

jani, ja mam ten isty problem, vypražila som karfiol, ale ked som pričuchla, bolo po jedení.. chutí mi len všetko čerstvé, akurát kúpene, alebo čo zbadám v telke, aj teraz prišiel mm z obchodu, a doniesol čerstvé potraviny, tak som si urobila jednohubky s klobáskou čerstvou... mnam .. ale len pár, lebo papám také menšie porcie...

janulka04
30. sep 2009

vidis to....tyzden nic, tak tu mam 😀
ja si skor myslim, ze je to preto, ze som sa sama sebe stazovala, ako som pribrala.... 😀 😀 😀

inac, teraz vravim malym, ze cas je ist do postielok a Linda, ze: Este nie, este tu mam nejaku pracu 😀 😀 😀 tak to uz je sila, som zvedava, co pride v puberte 😀

dzou
30. sep 2009

jani a co take vazne ma na praci? 😀 to musi byt zlate 😉

janulka04
30. sep 2009

dzou, kresli si 🙂

dzou
30. sep 2009

hej? ja som straaaaaaaaaasne rada kreslila ked so bola mala potom som chodila aj 9 rokov na vytvarku a potm som sa na to vykaslala 🙂 bohuzial som nemala taky talent aky by sa ziadal

janulka04
30. sep 2009

no, Linduska kresli, lebo aj Laurinka....no Laure to ide lepsie, vyhrala aj v skolke a to mala nieco malo vyse 4 rokov a sutazli aj deti 6 rocne, i riaditelka mi povedala, ze treba ju dat na nejaku vytvarnu...no len najprv treba tu skolku a potom budeme hladat kruzok...kazdopadne chceme ju dat, ma na to vlohy...na nu pozerali, ked mala rok, drzala pero alebo ceruzku ako dospelak...nie ako ked deti to drzia v dlani alebo ako lopatku....ma to mat po kom...a osobne si myslim, ze lepsi je nejaky zajmovy kruzok nez lohnit pred pc alebo sa flakat....ved dnesne deti sa uz ani nijako zabavit nevedia

dzou
30. sep 2009

presne ja uz teraz rozmyslam ze na ake kruzky dam svoje dieta ale mam vybrat samozrejme vela lebo sak nevein co ho/ju bude bavit a v com bude dobre a mozno to nakoniec bude nieco uplne ine ako si ja myslim..tu v uk je strasne vidno na detoch ked su z takych norm. rodin ze chodia na kruzky a take co sa len flakaju po vonku...je to neskutocny rozdiel..

janulka04
30. sep 2009

ved to...ja sa tiez bojim tej flakoty...z toho nic dobre nemoze byt
a ozaj, ako sa citis, dzou?

dzou
30. sep 2009

nooo prsia mam citlive... ale inak nic hlava ma dnes trochu bolela co ja stym maaaaaaaaaaaalokedy mam problemy ale inac nic moc...este pred tou skvrnkou som s myslela ze mozno a som tehu, ale teraz neveriiiim...no ako napisem to tak...toho bolo tak malo ze ked som to zotrela s prstom z gatiek tak teraz tam ani nie je vidno ze tam nieco take bolo...a zotrela som to prstom...takze toho bolo fakt malilinko...no aj tak asi pride mrcha...

janulka04
30. sep 2009

nooo, dzou, odmeraj zajtra....a ak bude bazalna horucka 😅 , testni....moze to byt aj nieco ine....ved vies, no nechcem zakriknut 😉

dzou
30. sep 2009

no sak urcite budem merat ak nahodou mrcha nepride v noci(u mna to je bezne)...a ak by bola hore tak uz urcite testnem... ale musi povedat ze som na seba vazne moc pysna aspon v tom ze som este netestovala...cely cas som sice hovorila ze budem testovat na 15dpo ale neverila som sama ze to vydrzim a vydrzala 😀 ale ja tak si myslim, ze nebudem mat co testovat 😔

janulka04
30. sep 2009

hlavu hore dzou...zajtrajsok bude v jasnejsich farbach....takze teoreticky uz mala mrcha prist, dzou?

dzou
30. sep 2009

no podla mna hej dnes.. lebo 2 cykly dozadu som mala poz. ovu test na 14dc...mrcha prisla 29dc..cicze ovu bola asi tak ako teraz na 15dc...a minuly cyklus ovu bola cca19dc(to neviem presne ale tak predpokladam) a mrcha 33dc takze na 14dpo som dostala mrchu...cize dnes by uz mala byt...ale tak sa to moze kludne posunut..no jak pises uvidim zajtra... uz som s tym zmierena...dalsie kolo...
dufam, ze aspon rhodos sa to podari 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre