Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
1. okt 2009

dzou, problem moze byt aj v hliene. ak je taky, ze nepodporuje prezitie spermii, potom treba skusat hlavne v den ovu a este aj den po...

dzou
1. okt 2009

hej no sak som citala zeaj chlapi su v tomto rozny...nekto ma lepsie spermije na druhy sup po sebe niekto kazdy druhy den,niekto stale... tak treba skusat 😀 no a teda aj to ze niekomu sa to podari aj pred ovu a niekto zase musi presne v den ovu...tak uvidime...ale uz som v poho normalne si z toho aj srandu robim 😉 akurat ze este sa to nespustilo tak nech uz sa spusti mrcha jedna ked uz ma byt..rano len spinenie a teraz nic 😠

dzou
1. okt 2009

no mich aj nad tym som rozmyslala lebo ja som este nikdy asi nemala taky tahavy...rozmyslam ze ak to nevyjde tak baby z inej temy nasli nejaky gel ale taky ze nezabija spermie ale volne sa v nom pohybuju tak mozno kupim na dalsie dalsie kolo ak to nevyjde....

michelle
1. okt 2009

dzou, ja nad tym gelom tiez rozmyslam...ak sa teraz nezadari, asi ho kupim...
jani, uz mate vyhliadnuty nejaky novy bytik?

janulka04
1. okt 2009

😀 😀 michelle, k tvjmu grafu...ja som nevidela ten ranny..tak neviem 😀
dzou, 😀 😀

andzi
1. okt 2009

baby, ja som si teraz ten gél o ktorom hovoríte objednala, volá sa Preseed ale je dosť drahý sakra, objednávala som aj pre iné baby, takže už len netrpezlivo čakáme na zásielku.

janulka04
1. okt 2009

andzi, co sa tu clovek nedozvie? Som ani o takom niecom nepocula... 😕

dzou
1. okt 2009

presne pressed aj som rozmyslaa ze ako sa vola....to si objednavala z ebay? a koklo stal?

andzi
1. okt 2009

janulka: ty ho už nepotrebuješ! 😀

dzou: IP

dzou
1. okt 2009

hej andzi diki 😉

michelle
1. okt 2009

jani, bol bez toho modreho kriza

dzou
1. okt 2009

inac skusam hladat na nete ci tu v uk by sa nedal kupit ten alchemilkovy caj...tak oni ho poznaju aj sa vola ze lady'mantle ale cja nemozem nikde najst ze si mam vypestovat a vysusit 😠

janulka04
1. okt 2009

andzi...ja viem, ja len ze o com vsetkom sa clovek nedozvie...
michelle: akoze ti nevyznacilo ovu, ak chapem?a ked si pripisala, ze ovu prebehla, tak ti to uz vyznacilo modrym....heeej? 😨 no lebo by to aj davalo zmysel, ked na to pozeram....si si robila aj ovu testy, ze?

cheerlady
1. okt 2009

ahojte babulky 🙂
motylek ano ja chodim k endokrinologicke - uz od detstva raz za rok na kontrolu a doteraz som to mala vzdy v norme,ale dr.mi povedala,ze ked otehotniem,mam hned prist,ze vtedy sa to vacsinou zhorsi - tak som prisla no a mam mierne znizenu funkciu stitnej zlazy,takze mi hned nasadila thyroxin50 - vraj to ma babatku len pomoct,tak snad bude vsetko v poriadku 😉 ty mas tiez nejaky problem so SZ? 😕

janulka04
1. okt 2009

😀 😀 dzou, z Kropackovej bude bylinkarka? 😀

dzou
1. okt 2009

no mozno...chcem tu alchemilku ale ked ty sprosy anglani piju len ten och hnusny caj s mliekom a bylinkove vobec nepoznaju

motylek17
1. okt 2009

cherlady chcem sa spytat, ci si pocitovala nejake zmeny na zaciatku tehotentstva... bolela ta??? nemali si problemy s otehotnenim????

janulka04
1. okt 2009

ja som mala pred siedmimi rokmi straaasne zly zapal mocoveho mechura, tak som si z nej robila sedave kupele...a vtedy mi aj hovorila mama, ze to pomaha aj pri otehotneni....ale pila som ho a nic...pred malymi...

dzou
1. okt 2009

hej o vela bab ma na ten caj dobry ohlas....no konecne som nasla dried herb...50g za £1.96...to kolko asi je? teda asi kolko porcii by som urobila?

sisa2
1. okt 2009

dzou - sakra, to mi je tak moc luto! komu to potom ma vyjst, ked nie vam pri vasej frekvencii??? 😕 ☹
hod mi adresu do IP, poslem ti alchemilku, hadam sa v tom nebude nikto rypat a dorazi ti 😉

janulka04
1. okt 2009

no nviem dzou, na cajoch comam doma je90g a je ich tam 40ks....tak asi polovicku...? 😒

lucialen
1. okt 2009

Dzou to je mi luto, no aspon ze si usetrila na testoch 😉 Skuste teda radsej menej, nech spermie dozreju a su silnejsie 😉

dzou
1. okt 2009

hej hej tento mesiac chcem polavit ze aby si oddychli a mozno budu slinejsie 😉 dalsia strategia je vymyslena 😀

dzou
1. okt 2009

hmm takze toho nie je moc vela... no co uz...

cheerlady
1. okt 2009

motylek nie,ja som ju vobec nepocitovala 😒 keby mi nebrala krv a nepovedala,ze to mam mierne zvysene,tak ani neviem.teba boli? 😕 a s otehotnenim som problem nemala,ja som vysadila hak v decembri ale nejak intenzivne sme sa zacali snazit asi tak 3mesiac pred tym ako som otehotnela 😉 vy sa ako dlho snazite?

motylek17
1. okt 2009

... prave ze ma dnes tak strasne boli, ze neviem co sa deje... volala som lekarke a ta mi povedala, ze by bolesti pri otehotneni nemali byt, tak neviem... toto bude treti cysklus co sa snazime... v juni som vysadila... ale ide aj o to, ze moja teplota je stale 36,2 max 36,4 a to som si myslela, ze budem mat tento tyzden ovulku... bolesti v podbrusku boli a ovulacne testy nicomu nenasvadcovali.... tak nevim... mas znizenu ci zvysenu funkciu???

michelle
1. okt 2009

jani ano, vyznaceniu ovu som pomohla tym, ze som u rucne zadala na 14DC. inac by mi ju vyznacilo prerusovanou cervenou na 15DC (skusala som skusobne nahodit zajtrajsiu teplotu a uz to oznacilo..)
luci ty mas kde grafos?

dzou
1. okt 2009

baby no teraz som nasla alchemillku na ebay 😕 100g za £6.5 aj s postovnym je to drahe podla vas? fakt neviete kolko vela caju mi asi z toho vyjde? ci to bude aspon ma jeden cyklus...

cheerlady
1. okt 2009

motylek je dost mozne,ze sa telo este nespamatalo z hak a prve cykly mas anovulacne 😒 ja mam znizenu a ty?

dzou
1. okt 2009

no a co tam pisu 😀 😀 😀 😀 😀 si precitajte ktore viete po angelsky http://cgi.ebay.co.uk/Ladys-Mantle-Alchemilla-v... a pre tie kotre nevedia...ani sa tam moc nepise o pomoci pri plodnosti, ale o tom ze je to skoro ako napoj lasky a ze pomaha pri nejakych pocitoch s vztahmi a ze ju predavaju v nejakom sacku ktory je odolny voci pocarovaniu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre