Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
16. júl 2009

andzi robila pred vyše týždnom, ale vtedy bol ešte negatívny, ale to ma nijako neodradilo, ja viem že som tehu a basta, další test urobím asi v pondelok (ten prvý som robila asi veľmi skoro, nizka hladina hcg určite)

andzi
16. júl 2009

a koľko ti mešká? Mne mešká 2. deň a včera bol test negatívny

biancarv
16. júl 2009

difefcatko a povedal ti že to bude do tých piatich rokov, lebo ak nie tak sa to kľudne ešte len môže stať, tým nechcem povedať že ti to prajem, len ma to zaujíma

rhodosbb
16. júl 2009

Snažíme sa už od mája, asi si budem musieť začať robiť tie ovu testy a merať si BT, ja som to doteraz nikdy nerobila 😒 spoliehala som sa na to, že cítim, kedy mám ovu...

andzi
16. júl 2009

dijefcatko: ja by som žaidnej veštici neverila, žiadny človek nedokáže predpovedať budúcnosť, človek si svoj osud na 90% riadi a ovplyvňuje sám.

biancarv
16. júl 2009

andzi u mňa je to komplikovanejšie, ja som mala normálnu mrchu naposledy 28.mája, potom mi v júny meškala (to mi tak zvykne hocikedy) asi 8 dní , no a približne v tie dni sme sa rozhodli pre druhé bábo a išli sme na plno, no takže sa mi potom nedostavila riadna mrcha ,ale len špinenie, to bolo 5.júla, takže som otehotnela tesne pred tým, teraz som vo veľmi skorom štádiu tehu, takže preto mi ten test ešte nič neukázal, síce možno dnes by už aj ukázal ale chcem ešte pre istotu počkať, takže mne vlastne ani nemešká, no takže tak, dúfam že sa to dá nejako pochopiť, stretla som sa aj so ženami ktoré už na tretí deň po oplodnení vedeli že sú tehotné a tak aj bolo

biancarv
16. júl 2009

andzi môže predpovedať budúcnosť, ale každý si je strojcom vlastného šťastia a každý môže svoj osud meniť, podľa toho akou cestou sa vydá, toť môj názor, keďže sa vešteniu venujem

dijefcatko
16. júl 2009

bianca, chcela som napisat to, co andzi. Riadime si to sami. Mali sme odvtedy krizy a preto, ze som vedela, co mi povedala, bojovala som o to tuhsie a lubime sa ako na zaciatku. Taktiez mu nevyslo mnoho inych veci... Ale zasa v niektorych mal pravdu. Veštenie beriem tak, že je to vystríhanie a je na mne, čo s tým urobím.
Na fašiangy kolegyni veštila jedna cigánka, ktorá o mne nemohla nič vedieť a kolegynke povedala, že má šefku, mladu zenu, ktorej sa tento rok splnia tuzby a tym ovplyvni jej zivot. No a ona ma skutocne mladu sefku (ja), ktora sa potom dozvedela, ze sa ide vydavat a zacalo sa jej mimoriadne v praci darit 😀 tato vestica sa teda trafila! Co by znamenalo, ze sa mi mozem splnit aj ten najvacsi sen, baaaabo.
Zasa som sa rozpisala, ale tato vestica ma fakt dostala 😅

andzi
16. júl 2009

a príznaky máš, nie? Si jedna z mála šťastných žien, ktorým sa to tak rýchlo podarilo

biancarv
16. júl 2009

niektorí veštci sú klamarí a niektorí majú fakt dar od Boha, aby mohli touto schopnosťou pomáhať sebe a svojim blízkym

biancarv
16. júl 2009

andzi mám všetky príznaky, ale pre mňa je najdôležitejšie to že sa mi zväčšili prsia, to je pre mňa jednoznačný dôkaz toho že som tehu, lebo len tak pre srandu králikov sa prsia nezväčšujú, aj pri prvom tehu som na to prišla vďaka tým prsiam

dijefcatko
16. júl 2009

Naozaj biancarv, ako to citis? Je to len pocit, intuicia alebo aj fyzicke citenie?

andzi
16. júl 2009

a ako si to zistila? Ja nič necítim, ale bolia ma.

andzi
16. júl 2009

Je to každého vec, či verí alebo nie, ja vešteniu a predpovedaniu osudu neverím, ja sa riadim len svojím vnútorným hlasom a problémy riešim až keď prídu. Inak by som sa zbláznila, ak by mi nejaká veštica povedala, že mi nevýjde manželstvo. My sme sa brali v máji a veľa ľudí sa nám do očí smialo, že májové manželstvá nie sú šťastné. No nie je to choré zmýšľanie? Ako keby šťastie 2 šudí záviselo od mesiaca, kedy sa vzali.

biancarv
16. júl 2009

vieš dijefcatko, veľmi mi pomohlo aj to že už jedno tehu mám za sebou, takže fakt viem ako sa žena vtedy cíti, a je to všetko do kopy aj pocit, intuicia aj fyzické cítenie, proste neviem ako to mám opísať, cítim sa presne tak isto ako pri prvom tehu, (a tie prsia mi potvrdil aj manžel že sú väčšie 😀 )

je to ťažké vysvetliť ale proste to viem, nemám absolutne žiadne pochybnosti, som si na 110% istá, ale kebyže nemám už jedno dieťa, tak by som si to určite neuvedomovala.....ved sa ma spýtajte niečo, rada odpoviem ked chcete vedieť niečo konkrétne,

napríklad aj to je príznak tehu, ak sa vám oveľa skôr mastnejú vlasy ako zvyčajne, to ste vedeli?

biancarv
16. júl 2009

andzi aj my sme sa vzali v máji s manželom 😉 (ale to bolo dávnejšie)

rhodosbb
16. júl 2009

Pred 4 rokmi som bola u jednej veštici, ktorá býva na juhu Slovenska v malej dedinke a pri úraze prišla o obidve nohy. Tá môj vtedajší veľmi komplikovaný vzťah s mojim partnerom vedela presne popísať a určiť, kde je problém a povedala mi, že sa to vyrieši našim rozchodom, ale že ostaneme kamaráti, a že na neho sa budem môcť kedykoľvek spoľahnúť aj čo sa týka našej dcéry Sofie, a že my sme si medzi sebou odovzdali, čo sme si mali a naše cesty sa musia rozísť. A vraj ja si po rozchode nájdem muža, ktorý bude pre mňa ten pravý ako manžel aj ako otec mojich ďalších detí a že bude mať niečo spojené so stavebníctvom. A tak sa aj stalo! Môj manžel má tie vlastnosti, ktoré som túžila, aby môj muž mal a dokonca pracuje v stavebnej a stojárskej firme...

biancarv
16. júl 2009

rhodosbb, tak to ti gratulujem , to si šťastná žena, a kde býva tá veštica?

dijefcatko
16. júl 2009

Tak to som netušila. Biancarv a ako dlho po ovulke sa ti zvacsili prsia? Lebo ja budem taká netrpezlivá, že do meškania mršky asi nevydržím a budem robiť testy po týždni. Ale to asi nemá zmysel 😒

andzi
16. júl 2009

Moja sesternica bola u veštici a tiež bola nadšená ako krásne jej predpovedala budúcnosť. Keď som sa jej však pýtala na podrobnosti tak som zistila, že veštica vravela veľmi všeobecne a ona si to v hlave prispôsobila na seba.

rhodosbb
16. júl 2009

Bianca, ja si neviem predstaviť, že by mi vlasy mastneli skôr ako zvyčajne, lebo mne sa mastnia hneď na druhý deň po umytí 😖 Takže to by už bola katastrofa, že večer umyjem a ráno vstanem z mastniakmi 😀

bamb27
16. júl 2009

ja mam pocit ze mne sa vzdy okolo ovulky prsia zvacsia... naspat "splasnu" az pred cervenou... teda ani by som nepovedala ze sa zvacsia ale zrazu mi zacnu furt zavadzat...

andzi
16. júl 2009

dijefcatko: ty máš ešte pred svadbou?

andzi
16. júl 2009

bianca: prečo ste sa tak náhle rozhodli pre druhé bábo? Predtým ste Paťkovi neplánovali súrodenca? Juj, ale som zvedavá 😕

rhodosbb
16. júl 2009

Bianca, ďakujem 🙂 Musím zavolať otcovi mojej Sofie 😀 , lebo sme u tej veštici boli vtedy spolu (najskôr zobrala mňa a potom jeho), on si bude pamätať ako sa volala tá veštica aj tá dedinka.
Keď mi povedala o rozchode, tak to ma vtedy veľmi bolelo a nevedela som si to predstaviť, ale teraz s odstupom času vidím, že mala pravdu a že všetko je tak ako má byť a to je hlavné 🙂

dijefcatko
16. júl 2009

andzi, ano, berieme sa v oktobri 🙂 a uz sa velmi tesime. Preto neviem, kedy skutocne zacat so snazenim. Chcela by som aj hned, ale nechcem, aby mi na svadbe bola zle, tak neviem. Mozno ak by sa podarilo v septembri, tak mi o mesiac este nebude zle. Alebo sa mylim?

biancarv
16. júl 2009

dijefcatko dva týždne, ale ten test fakt nemá zmysel robiť tak skoro 😉

rhodosbb ja som si musela umývať vlasy každý tretí deň a teraz musí každý druhý, ked nie každý deň

bamb každá žena je iná, ja napr. vôbec nemám nič s prsiami ani počas ovulky ani pri mrche, len ked som tehu ma bolia, svrbia (ako sa koža zväčšuje) a zväčšujú sa, ale možno niektorým ženam ani nenarastú počas tehu, neviem no mne pri prvom tehu sa zväčšili o 4 čísla, som bola ako Pamela Anderson 😀

rhodosbb
16. júl 2009

Bianca, No tak už som mu zavolala, vraj je to v Poltári na konci obce, ale meno si už nepamätal. A spýtal sa ma, že čo od nej potrebujem, veď ja už mám v živote všetko jasné, aký zvedavý 😀

biancarv
16. júl 2009

andzi plánovali sme súrodenca, ale predtým sme chceli väčší vekový rozdiel, no a za chvílu mi končí materská, tak som nad tým začala intenzívnejši rozmýšlať, a) už ked si začnem robiť kariéru komu by sa chcelo ísť na materskú b) môj manžel bude mať 31 a keby že ešte čakáme niekoľko rokov, tak už koľko by on mal c) chcem byť znova guľatá tehuľka a starať sa o malé bábätko d) Paťko je už veľký chlap a myslím že 3 roky rozdiel je tak akurát

biancarv
16. júl 2009

rhodosbb dakujem

dijefcatko práveže vtedy býva najviac zle, no ale nie každá žena to má, možno si jedna z tých šťastnejších

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre