Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
18. júl 2009

Ahoj Lucialen...no asi si všetky užívajú sobotu tak ako sa 😉 patrí
Celý den sa tu nik neukázal ☹ .
Malalady...musím byť silná, bo by ma to položilo. Každý mesiac naberám nových síl, no bojím sa , že ich už nemám 😔

tea333
18. júl 2009

Baby strasne malo ste pisali, nemam co citat..
Tak ja som bola na tej nestastnej pohode, bol to sok, este sme z toho take vselijake s kamoskou ☹ ☹ ☹
nastastie sa mojej rodine ani kamaratom nic nestalo..

lucialen
19. júl 2009

Pekne nedelne ranko, tea ved som aj na teba myslela, ked som to vcera videla v TV, hrozne 😲
Dnes je zle pocasie, tak dufam, ze popisete viac. Ja som cely den sama doma, tak rozmyslam, co budem robit, no asi upratovat ☹

zlata2
19. júl 2009

ahojte..vcera sme sa vratili z dovolenky na Zakynthose..ostrov pri Grecku, bolo tam kopec tehuliek a aj rodiniek s malymi babulami, odporucam- krasny ostrov,skvela dovolenka..no a dufam hlavne ze sme sa vratili uz styria..neviem ci sa to da tak skoro zistit, ale nechcem si vsugerovat ze som uz v tom, lebo fakt sa pristihujem pri tom ze sledujem pocity podbruska a hlavne aj nevolnost si uz asi nahovaram..som zvedava o dva tyzdne...joj uz sa neviem dockat 😝

nadenkaaa
19. júl 2009

Caute baby ,dnes je tu otrasne pocasie a vcera sme si s drahym dali dvd vecer 😉 😎 a pola toho pocasia bude to pokracovat aj dnes .Tea dufam ze si ok myslela som an teba ako hovorili o pohode a co sa tam udialo 😕 😔
inak ja mam uz treti den mrchu tak po mrche hor sa do snazenia 😉

andzi
19. júl 2009

ahojte babuľky, ako sa máme? Dlho som tu nebola. Mrska mi mešká už 6 dní, teplota sa stále drží, no ja neviem, čo to má znamenať, ale testy mi stále vychádzajú negatívne. Prsia ma bolia, občas ma pobolieva v podbrušku hlavne v noci. Jesť mi vôbec nechutí. Ms mávam bežne na 28-29. deň, maximálne 30.deň, ale toto? V pošve mám hustý biely výtok. Poraďte, som chorá alebo tehotná?

rhodosbb
19. júl 2009

Ahojte 🙂 , baby tak moja mrcha bohužiaľ dorazila presne načas dnes ráno v plnej svojej sile☹ podľa nej by som si mohla hodiny nastavovať....takže ma to trochu vzalo aj naštvalo súčasne 😠 ale dali sme si s manželom záväzok. že sa budeme snažiť minimálne každý druhý deň a tento mesiac to už vyjde na betón 😉

Andzi, ak ti chodí mrcha načas, tak to meškanie neviem, čo by mohlo znamenať...žeby sa to podarilo? 😀 Objednaj sa k lekárovi a budeš vedieť, na čom si...

Tea, no aj ja som na teba myslela, keď som sa dozvedela o tej nešťastnej pohode, je to smutné 😢

Idem uspať toto moje dieťa, lebo ma tu vyrušuje a stále mi stláča klávesnicu, v robote mám väčší kľud 😀

Pekný večer 🙂

lucialen
19. júl 2009

No Andzi, to vyzera slubne 😉

andzi
19. júl 2009

baby, no uvidím. Počkám ešte týždeň a potom sa objednám k doktorke, aj tak má tento týždeň dovolenku. O to viac budem sklamaná, keď mrcha dorazí, neverím, že by som bola tehu, keď testy mám negatívne.

biancarv
20. júl 2009

ahojte baby, tea aj ja som na teba myslela, som rada že sa ti nič nestalo
andzi možno si otehotnela len nedávno a preto sú testy ešte negátivné, možno máš nízku hladinu hcg

andzi
20. júl 2009

ahoj bianca. Ako bolo?

ellit
20. júl 2009

ahojte maminky snazilky, tak ja dneska cakam, teda skor necakam mrchu. Nechcem juuuuuuu, tak mi drzte palceky.
Rano som zjedla babovku a skoro som sa bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
andzi, tak ja si myslim tiez, ze mas nizku hladinu hormonu, lebo mne aj tri tyzdne od vynechania MS vychadzali testy negativne. Ale bolelo ma v podbrusku, mala som v ustach taku kovovu chut a este jeden priznak a to je nadmerna tvorba slin. To je tiez signal tehotenstva. Zle mi nebolo, to az neskor.
Tak drzim palceky a o tyzden si kludne sprav dalsi test.
Ja som si kupila, ale nemam odvahu si ho spravit.

biancarv
20. júl 2009

andzi myslíš na tej chate? bolo super , vrátili sme sa včera večer, Patko sa vybehal, vyšantil tak teraz je ako baránok, ale on je skoro stále ako baránok

ellit to pri Sebastiánovi si si robila 3t od vynechania MS a boli neg? a daj určite vedieť ako dopadol test ked naberieš odvahu, taká som zvedavá držím palce

nadenkaaa
20. júl 2009

Ahoj bianca ako sa dari? 😉 uz si si robila test? 😉

ellit
20. júl 2009

bianca hej presne a bol negativny a aj tak som bola tehotna 🙂

tea333
20. júl 2009

Caute baby,
tak som sa sem konecne dostala, dnes mam konecne cas, lebo vcera sme zachranovali psika co sme nasli a vecer som bola na harryho pottera, a dnes mam v plane kosenie a podobne veci..
ja mam dnes 20.denC, ale neverim zeby mrcha neprisla, mam pocit ze to nechame na buduci mesiac

tea333
20. júl 2009

andzi ja si myslim ze si tehu, asi bude najlepsie ist k tomu lekarovi 😉

tea333
20. júl 2009

bianca napis ako je to s tvojim tehulkovanim 🙂

nadenkaaa
20. júl 2009

ahoj tea 😉 nehadz flintu do zita aj ked najlepsie na snazeni je prave samotne snazenie 😉 😀

tea333
20. júl 2009

no tento mesiac sa uz velmi snazit nebudem, lebo ked som chcela ze bude ovu, tak mi moj potom hovoril ze nemam na to tlacit, a pritom som vobec netlacila a pocas pohody mi hovori ze teraz by sme mali, ved mas ovu..ale ja nemam ovu vtedy ked on chce aby som ju mala 🙂
takze sa uz tento mesiac nebudem snazit, nech si uvedomi ze ovu mam v urcity den, nie v den kedy on povie 😀

nadenkaaa
20. júl 2009

no mozno ma vtedy "ovu" on 😀 😀

tea333
20. júl 2009

hej asi ma ovu 😉
inak mne sa nic nechce, nejaka som unavena, som sa zobudila o 12 a dnes mam ist na oslavu narodenin a taaak sa mi nechce,.musim sa malovat a obliekat do siat a vysokych topanok 😖 a ficat pesi cez stare mesto, a este tam budu ludia ktorych nepoznam ..jaaaj

minka21
20. júl 2009

Ahojky 🙂 som tu dlhsie nebola...ufff ste toho popisali.... 😖 nestiham citat.tak mne mrska uz skoncila v piatok a snazime sa,takze drzte palceky🙂 a su tu nejake nove tehulky???? stratila som prehlad🙂

sabiatko sa ma ako???

nadenkaaa
20. júl 2009

ale tea to zvladnes 😉 😉 a este sa budes aj dobre bavit uvidis 🙂
ahoj minka nove tehulky zatial nepribudli ale andzi vyzera nadejne 😉 a bianca tiez

andzi
20. júl 2009

ahojte baby, ďakujem vám za povzbudivé slová, ja tomu stále nemôžem uveriť, že by sa to tak rýchlo podarilo, ani nie 3. mesiac od vysadenia HAK a ani sme sa nejako extra nesnažili, bolo by to fajn, keby ste mali pravdu. Som nervózna, stále sa len kontrolujem a mení sa to u mňa z hodiny na hodinu. Najprv si myslím, že už to dnes dostanem a potom zase som presvedčená, že som v tom. Sranda? Ak dostanem mrchu, tak určite na ňu budem spomínať do konca života, ako ma riadne potrápila. 😀

bianca: a ty ako? už si sa testovala? Áno, myslela som ako si sa mala na chate cez víkend? Aj si si dala tehuľkovský relax?
ellit: testni sa, ja som zvedavá, aký budeš mať výsledok. Nech tu konečne nejaká z nás máme "dve čiarky nádeje".

biancarv
20. júl 2009

ahojte baby, no tea prajem príjemnú zábavu a ty nadenka ako sa máš? už vieš prečo si mala tehu príznaky(myslím tie pachy, prsia a to že ti bolo zle) inak ja sa mám fajn(už mi verí aj môj muž že som tehu, lebo ked sme boli na chate tak sme sa viezli cez jednu dedinu takým starým autom na našu chatu na lazoch a mne tak strašne prišlo zle zo smradu benzínu že som skoro ozvracala celé auto, rýchlo som utekala von a to som tam sedela asi desať sekúnd, a vtedy mi môj muž povedal, no tak ty budeš teda určite tehotná 😀 ,lebo pred tým hovoril že mi neverí dokým to nepotvrdí lekár, ale už si uvedomil že sa správam ako tehuľka,lebo sa rozrevem za každú hlúposť, a prsia mám zase ešte väčšie ako pred týždňom a mám stále taký pocit nafúknutého brucha, len neviem kedy si urobím test, bojím sa toho, aj ked o tehu nepochybujem, skôr pochybujem o teste či by mi to už ukazal ,predsa len pred vyše týždňom bol ešte negatívny, tak sa nechcem unáhliť 🙂

ellit
20. júl 2009

andzi ani neveris aky mam strach z toho testu....nechcem negativny 😢 , tak to natahujem
ale neviem kedy to mozem zistit, dneska mam 30D, tak netusim ci to nieje skoro
mrcha zatial nic...tak nech si len ostane tam kde je 😀

biancarv
20. júl 2009

andzi ty kedy máš dostať mrchu? juj ale som zvedavá či si v tom 😀

andzi
20. júl 2009

bianca: ja som už mala dostať minulý týždeň, dnes som 35. deň, tebe koľko mešká?

biancarv
20. júl 2009

fíha, tak čo si už neurobíš ten test, ved to už kľudne môžeš, ja som mala naposledy 28.5 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre