Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
7. júl 2009

keby ja vedela kedy som mala ovu🙂ja som to vobec nesledovala,lebo sme cakali na vysledky tej kostnej,a ked povedali ze nie som darca tak sme sli hned na to🙂 ale asi po ovu

magic08
7. júl 2009

tak by to potom mohol byt chlapcek 🙂 juuuj, aj ja by som chcela chlapceka 🙂
no ale ked to nevies isto, tak hadam uz len prekvapenie :-ˇ)
ved je to jedno, hlavne nech je to zdravucke 😉

fazulka1512
7. júl 2009

dobre ranko, vidim ze ste s pisanim uz rozbehnute tak sa pridavam

sabiatko- mas nejake tehu priznaky ci nic

ja zatial mierna bolest v prsiach, a zacianam sa fukovat ako pred ms

minka21
7. júl 2009

ja chcem dievcaaaa 😒 a tie moje pred ms bolesti chvilku ma to zaboli a potom dlho nic,a zasa som v pohode,akoby ani nemalo byt,tak dufam ze aj som,ale potom zasa pichne a uz zasa po radosti🙂 nevadi aj ked teraz nebude..🙂budeme sa snazit po mrske.

sobiatko ja sa cudujem ze si taka trpezliva,ja na to nemam nervy,cakat a cakat🙂 neviem ako vydrzim 9mesiacov🙂

andzi rano nie,nemam uz test ziadny doma,dnes idem kupit a zajtra rano,vtedy vraj je to najlepsie

minka21
7. júl 2009

fazulka a kedy ste sa snazili?v ktorom tyzdni alebo dni by si mala byt?

fazulka1512
7. júl 2009

ja om mala ovulku od 24-26, poctivo sme sa snazili den pred a potom o 2 dni zasa,mrcha by mi mala dorazit ku koncu tyzdna, pocita, tak 10-13.7, tak uvidime 😉

sabiatko
7. júl 2009

fazulka, okrem trocha bolavych prs a meskania MS nic nemam, ani sa necitim nejako tehotna 😅 akurat mam uz par dni cely den zvysenu teplotu - 37.2 (nemeriam BT), ale to moze byt aj teplota po ovu a mozno aj z toho horka vonku. to som mala aj minuly mesiac a nic. pekne si ja pockam do piatku a potom uvidim.
minka, tiez sa divim, jaka trpezlivost, ale nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze za testy, bo tu su docela drahe. inak to ze to bude chlapec nie je vobec iste, pokial viem, tak ta sanca je dakych 60 - 70%, no a co tych zvysnych 30? 😉

minka21
7. júl 2009

no drzim palce!!!! nech nic nedorazi!!!!!! 😵

fazulka1512
7. júl 2009

aha takze sabiatko ani ty nemas ze ranne nevolnosti a tak, ja to beriem tak ze co ma prist tak pride, co sa ma stat to sa stane

magic08
7. júl 2009

jasne 🙂 sanca je vzdy aj na dievcatko 🙂

fazulka1512
7. júl 2009

sabiatko a vytok mas alebo nemas nic,ja mam taky slabucky

sisa2
7. júl 2009

minka klud 😉 tie mrchovske pocity su normalka. ja som pri danielkovi tiez behala kazdych 5 minut na wcko, lebo som myslela, ze mrcha uz dorazila. citila som sa uplne rovnako ako pri kramoch, dokonca som aj trochu spinila. ak boli na teste II tak to je jasne, ta druha tam nemala byt z coho ineho 😵

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - super, ze mrcha nikde. drzim palceky, verim, ze to vyslo! 🙂 trpezlivost je dobrym znakom 😉 vy by ste co radsej, chlapceka, alebo dievcatko?

andzi
7. júl 2009

ja som minulý mesiac mala tiež také príznaky, že akoby išla na mňa ms a myslela som si, že to bude tehu...lenže ms dorazila skoro už na 29. DC som sa prestala tešiť. Uvidím ako na tom budem budúci týždeň, tehotenské testy mám už nakúpené v zásobe.

sabiatko
7. júl 2009

no rano my nastastie nic nie je. ani mojej mame nebolo, vlastne nic jej nebolo, ona zistila, ze je tehotna len tak, ze jej meskala MS, az neskor ju tie ranne nevolnosti trochu chytili. vytok som mala od toho stvrtka, preto rozmyslam, ze to mohla byt ovu, hoci neskora, ale uz to preslo.
minka dikes, ved aj ja tebe 🙂 ozaj, dala si fotecku? rada by som sa kukla... nasa prva tehulka 🙂)))
magic, asi mas s tou bolestou vajecnikov pravdu, sak aj ja rozmyslam, ze tam ine nez ovu nemoze bolet. musim na nete kuknut obrazok, kde presne tie vajecniky su, lebo v podstate kusok od nich uz je maternica a mozno to tam picha... kazdopadne uz to preslo, tak som rada 🙂 ja som si preto aj ten test spravila hned na druhy den, lebo som sa bala mimomaternicoveho, to je fakt strasiak 😒 no ale ked to preslo a test negativny, tak hadam v pohode 😅

sabiatko
7. júl 2009

diki sisa 🙂 no moj manzelik by asi radsej dievcatko, lebo jeho sestra ma uz dve, tak vravi, ze by aspon vedel ako na nu, ze v tom uz ma prax. on sa s nimi vzdy tak pekne hraje a vystraja, ho zboznuju 🙂 no ja by som radsej chlapceka, takeho maleho betara, ktory by mi pripominal manzela. sak neskor by mohli hrat fucik a ine chlapske veci... no a potom dievcatko, nech jej mozem sesat vlasky a robit kadejake ucesi a obliekat ju... a aj aby mal bracej sestricku, ktoru bude lubit a ochranovat...

minka21
7. júl 2009

30? to je dost!tam budem isto aj ja 😉 no su drahe,som si vsimla ale vedia potesit ked su tam tie slavne // 😵

minka21
7. júl 2009

sabiatko ja ten test nemam,nakolko sme u nasich a nechcem aby to niekto vedel tak stopy su perfektne zahladene 😉 ale zajtra ak budu dve tak budem fotit,vcera ma to ani nenapadlo lebo sa mi tomu moc verit nechce,zeby to bolo take jednoduche a hned po 5dnoch o tom vediet....hmmm,...moc vela stastia naraz🙂

sabiatko
7. júl 2009

ze zahladene stopy 😀 😀 no dobre teda, ale zajtra teda najprv odfot a potom zahladzuj 😀 si myslim, ze zajtra by to malo ukazat uplne jasne, lebo vcera si testovala poobede a zajtra to bude z ranneho mocu, tak by tam malo byt ovela viac hcg.

andzi
7. júl 2009

minka: po akom čase sa ti objavili // ? Podľa mňa určite si tehu, lebo inak by tam dve čiarky neboli, ak nie je HCG v moči, nie?

minka21
7. júl 2009

😀 rozkaz sefe 😀 idem ja dovaarit,lebo pri tom konikovy mi uz aj cibula zhorela 🙂tak zatial prajem pekny dnik,a zajtra pisem ze co a ako🙂

sabiatko
7. júl 2009

mozem sa este opytat, ze ten test, co si pouzila meral od 10 ci 25 hcg?

minka21
7. júl 2009

andzi no mohla to byt aj hodina....po dlhom case,preto su tie pochybnosti,ale zajtra uz budem vediet🙂

sabiatko
7. júl 2009

oki, drzim palce, papa 🙂

minka21
7. júl 2009

sabiatko ja som len citala ze po 5dnoch uz zisti hcg,ale toto neviem,nemam to ani doma,ako som pisala,vsetko zahladene,,,

andzi
7. júl 2009

minka: na tom teste rapid je tuším upozornenie, že sa nemá vyhodnocovať po čase dlhšom čase ako 30 minút.

sisa2
7. júl 2009

minka presne ako andzi pise, ak nie je HCG v moci, tak sa ti // neobjavia, nemaju sa z coho. zajtra sprav z ranneho mocu a uvidis. verim, ze budeme mat k comu gratulovat 😵

andzi
7. júl 2009

baby, už máme nejakú júlovú tehuľku, okrem nádejnej minky?

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - ja som tiez tak chcela, ze prveho chlapceka a druhe dievcatko, nech da velky brat na nu pozor 😀 ale teraz mi to je uz uplne jedno, aj keby sme mali mat doma este jedneho pindosa. i ked danielko mi dnes rano zahlasil, ze chce sestricku, lebo bude jeho kamoska 😵

sabiatko
7. júl 2009

hihi... pindosa 😀 no ale jaky zlaty je... jaaaaaj 😵 my sme zrovna pred par dnami s mm riesili, ze ked budeme mat chlapceka a budem mu davat plienku, ze jak mu mam ulozit pipika, ci dole, ci hore, ci sa ulozi sam... ja som z toho jelen 😀
andzi, potvrdenu tehulku tu este nemame, ale nadejnych je tu kopec 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre